Найкращі 3D-принтери 2024 року

| | 0 Comments| 7:07 PM
Categories:

Незважаючи на те, що для цього все ще потрібні базові технічні навички, 3D-друк тепер став легшим, ніж будь-коли. Завдяки технологічному прогресу та зручнішому інтерфейсу почати роботу дуже просто. Однак оволодіння мистецтвом 3D-друку все одно вимагає певної відданості.

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Не тільки Creality Ender 3 V3 SE чудовий 3D-принтер FDM, але він також доступний за дуже приємною ціною. Завдяки простому складанню та інтуїтивно зрозумілому програмному забезпеченню, це чудовий варіант для новачків. Він також має функцію автоматичного вирівнювання ложа CR Touch, що забезпечує ідеальний перший шар кожного друку.

Власний прямий екструдер Sprite від Creality покращує захоплення нитки, особливо для таких гнучких матеріалів, як ТПУ, забезпечуючи менше забивання та невдалих відбитків. Крім того, двовісні ходові гвинти забезпечують додаткову стабільність і точність.

Однак це не просто 3D-принтер для початківців. Зі швидкістю до 250 мм/с із прискоренням 2500 мм/с² це також варіант для користувачів із трохи більшим досвідом.

Creality Ender 3 V3 SE

Найкраще в цілому

З точки зору ціни та продуктивності, Creality Ender V3 SE є одним із найкращих доступних варіантів. Він також простий у використанні, а завдяки його простому збиранню початківці можуть друкувати майже відразу.

плюси

 • Легке налаштування
 • Висока швидкість друку
 • Автоматичне завантаження та вивантаження нитки
 • Обтічний і компактний

мінуси

 • Немає детектора закінчення нитки
 • Немає вбудованої камери
 • Пластина з ПК покриттям

Weedo

Іншим доступним варіантом FDM є компактний і зручний 3D-принтер Weedo Tina 2S. Він розроблений для дітей і початківців, або навіть для вчителів, і його низька ціна означає, що будь-хто, хто не продовжить займатися цим хобі, не відчує жалу від того, що витратив на нього занадто багато грошей.

Маленька магнітна пластина ідеально підходить для друку фігурок та інших маленьких іграшок. Крім того, він поставляється повністю зібраним із простим інтерфейсом користувача та автоматичним вирівнюванням ліжка, тож нетерплячі іменинники та іменинниці можуть одразу зайнятися своїм новим хобі.

Друк може досягти пристойної швидкості, коли користувачі стануть впевненішими, а занепокоєні батьки, які хвилюються про спеку та шум, можуть розслабитися. Цей принтер оснащений високошвидкісним вентилятором для охолодження та безшумною роботою, коли ви вмикаєте безшумний режим.

Відо Тіна2С

Найкращий бюджет

Зручний, компактний і доступний міні-3D-принтер — хороший вибір для початківців і дітей. Weedo Tina2S відповідає критеріям, а також має автоматичне вирівнювання ліжка, безшумну роботу та вентилятор охолодження.

  Як керувати яскравістю ліхтарика вашого iPhone

плюси

 • Насадка для захисту пальців
 • Зберігає відбитки під час роботи
 • Слот для карт MicroSD

мінуси

 • Пластина Build не нагрівається і використовує клейку стрічку
 • Невеликий обсяг збірки обмежує розмір друку

Пруса

Original Prusa i3 MK3S+ є модернізацією MK3S і є гарним вибором як для початківців, так і для досвідчених друкарів. Однак через відносно високу вартість цього 3D-принтера початківцям варто переконатися, що вони серйозно підходять до свого нового хобі.

Обсяг збірки можна контролювати, а чудові компоненти та надійна конструкція забезпечують швидкий і надійний друк.

Є кілька нових функцій, які сподобаються новачкам. Серед них ще більш точний автоматичний вирівнювач ліжка. Це дозволяє зосередитися більше на розвитку ваших навичок і менше на технічних налаштуваннях. Іншим є ІЧ-датчик розжарювання. Він визначає, коли нитка закінчилася або застрягла в екструдері, і призупиняє друк, що зменшує витрати часу та матеріалів.

Оригінальний Prusa i3 MK3S+

Найкраще для початківців

Завдяки оновленню свого попередника Original Prusa i3 MK3S+ є чудовим вибором для всіх рівнів і універсальним вибором преміум-класу. Завдяки точному автоматичному вирівнюванню ліжка та ІЧ-датчику розжарення недосвідчені користувачі знайдуть це гарним вибором, якщо вони не хочуть починати свою подорож 3D-друку на базовій моделі. Завдяки легкому налаштуванню, інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, простим інструкціям і великій онлайн-спільноті новачки отримають всю необхідну підтримку.

плюси

 • Детальні та точні високоякісні відбитки
 • Зручне налаштування та модульна конструкція для легкого обслуговування
 • Велика онлайн-спільнота та чудова підтримка клієнтів
 • Просте, ефективне програмне забезпечення
 • Функція Power Panic зберігає роздруківки в разі збою електроживлення
 • Можна модернізувати до подвійних екструдерів

Заморожений

Якщо ви в першу чергу зацікавлені в створенні мініатюр з високою деталізацією, наприклад, іграшок або статуеток, вам знадобиться 3D-принтер з високою роздільною здатністю. Як випливає з назви, Phrozen Sonic Mini 8K має роздільну здатність 8K. Це оживить усіх ваших персонажів та інші мініатюри з надзвичайною деталізацією, яку принтери з низькою роздільною здатністю просто не можуть створити.

Цей полімерний принтер із високою роздільною здатністю не тільки забезпечує виняткову деталізацію та якість, але також поставляється попередньо зібраним, а калібрування просте, тож ви можете відразу почати друкувати Пікачу та Бетмобілі прямо з коробки.

  Як знайти ідентифікатор повідомлення для електронної пошти Gmail [Chrome]

Phrozen Sonic Mini 8K

Найкраще для мініатюр

Phrozen Sonic Mini 8K пропонує рівень деталізації, якого ви не знайдете в принтерах із низькою роздільною здатністю. На додачу до надзвичайно деталізованих Бетменів і Гандальфів, ви можете отримати друк відразу завдяки його легкому налаштуванню.

плюси

 • Міцна і міцна конструкція
 • Подвійні лінійні рейки зміцнюють вісь Z
 • Друкує з неймовірною деталізацією прямо з коробки
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

мінуси

 • Чищення робочої пластини може бути громіздким

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Завдяки неймовірній швидкості друку до 600 мм/с і прискоренню 20 000 мм/с², Creality K1 Макс є одним із найшвидших 3D-принтерів. Однак у нашому огляді ми зазначили, що цей принтер — це не лише швидкість; відбитки також мають найвищу якість із неперевершеною та точною деталізацією.

K1 Max — це широкоформатний принтер CoreXY. Ці принтери використовують два двигуни для осей X і Y для більшої швидкості та кращої точності. Крім того, робоча пластина повинна рухатися лише вниз, коли шари піднімаються, тобто ви отримуєте великий об’єм збірки в 3D-принтері, який все ще поміщається на вашому робочому столі.

Creality K1 Макс

Найшвидший 3D-принтер

Завдяки технології LiDAR для точного вирівнювання зі штучним інтелектом і швидкості до 600 мм/с Creality K1 Max може багато чого запропонувати. Друк не тільки швидкий, але й точний, з винятковим рівнем деталізації. І, незважаючи на розміри 300 x 300 x 300, ця машина все одно щільно поміщається на робочому столі.

плюси

 • Технологія LiDAR для точного вирівнювання AI
 • Інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран
 • Веб-камера для віддаленого спостереження
 • Мінімальна настройка

FAQ

Питання: Вам потрібен спеціальний комп’ютер або програма для використання 3D-принтера?

Вам не потрібен спеціальний комп’ютер, але необхідне програмне забезпечення. Для цього потрібен звичайний ноутбук з мінімум 8 Гб оперативної пам’яті, напівпристойний процесор і необхідне програмне забезпечення для друку.

Однак, якщо ви збираєтеся використовувати програмне забезпечення для 3D-моделювання на своєму ноутбуці або друкувати великі, складні моделі, вам може знадобитися спеціальна графічна карта, щоб покращити загальний досвід.

З: Як обслуговувати свій 3D-принтер?

Обслуговувати принтер FDM трохи легше, ніж інші типи. Але, загалом, будь-який 3D-принтер потрібно берегти від пилу та бруду. Ви також повинні переконатися, що гайки та гвинти затягнуті, і перевірити деталі, такі як напрямні та шківи, ​​на ознаки зносу та регулярно змащувати рухомі частини. Не забивайте сопло та регулярно оновлюйте мікропрограму.

  9 популярних типів атак ін’єкції веб-додатків

Якщо у вас є смоляний принтер, очищуйте ємність зі смолою після кожного друку, щоб видалити незатверділу смолу та запобігти забрудненню. Ви також повинні очищати робочу пластину після кожного друку, щоб наступні моделі були успішними.

З: Чи можу я щось сфотографувати та надрукувати на 3D?

Є можливість роздрукувати 3D модель з фотографії. Однак з одного зображення найкраще створити літофан. Це тонке, напівпрозоре різьблення, яке не виглядає особливим, доки ви не просвічуєте світло крізь його зворотний бік. Результатом є рельєфне детальне зображення, яке виглядає тривимірним.

Іншим варіантом є використання кількох фотографій за допомогою процесу, що називається фотограмметрією. Щоб отримати найкращі результати, вам потрібно буде зробити кілька знімків з усіх кутів і скористатися програмним забезпеченням, щоб об’єднати їх разом. Крім того, ви можете скористатися інструментом екструзії, який зазвичай є в програмному забезпеченні САПР, щоб додати третій вимір вашим фотографіям.

Якість друку буде залежати від якості ваших фотографій, тому переконайтеся, що вони мають високу роздільну здатність, чіткість, деталізацію та хороший контраст.

З: Які формати файлів мені потрібні для 3D-друку?

STL є найпоширенішим форматом. Це простий і широко підтримуваний формат, але він не зберігає інформацію про колір і текстуру, лише базову геометричну форму. Цей формат підходить для друку простих моделей, таких як базові фігурки.

Якщо ви хочете друкувати з більшою кількістю кольорів і деталей, формат OBJ зберігає набагато більше інформації, включаючи кольори, текстури та матеріали. Деякі інші просунуті формати, що набувають популярності, включають 3MF і AMF.

З: Які матеріали використовують 3D-принтери?

PLA залишається найпопулярнішим вибором для новачків. Він біологічно розкладається і простий у використанні. АБС є ще одним поширеним матеріалом, який використовується в 3D-принтерах і забезпечує більшу міцність. Однак існує більше типів ниток для принтера, які можна використовувати залежно від ваших потреб і можливостей принтера.