Найкращі 3D-принтери до 500 доларів у 2019 році

| | 0 Comments| 3:25 PM
Categories:

До недавнього часу було майже неможливо знайти гідний 3D-принтер вартістю менше 500 доларів. На щастя, зараз є кілька варіантів, які ідеально підходять як для любителів, так і для малого бізнесу. Хоча раніше ви могли знайти один за ціною менше 500 доларів, більшість із них були просто трюком, тоді як зараз ви можете знайти набагато серйозніші комплекти за набагато розумнішою ціною.

3D-принтери ідеально підходять для художників, які хочуть перевести своє цифрове мистецтво в матеріальну форму, або навіть для тих, хто хоче створити власний малий бізнес. Хоча оволодіння 3D-друком може зайняти деякий час, на щастя, існує безліч посібників, які допоможуть вам почати. Тепер все, що вам потрібно зробити, це знайти правильний 3D-принтер за ціною до 500 доларів.

Ось деякі з найкращих доступних сьогодні бюджетних 3D-принтерів.

Минуло багато часу з тих пір, як вони були представлені, але 3D-принтери все ще виглядають як щось із наукової фантастики. Вони також постійно покращуються. Завдяки новішим моделям агрегати, які вразили нас кілька років тому, здаються чимось із кам’яного віку.

Якщо ви зацікавлені в 3D-друкі, ніколи не було найкращого часу, щоб почати. Вони не тільки кращі, ніж будь-коли, але й ціни падають. Ви все ще можете витратити багато грошей на 3D-принтер, але ви також можете отримати якісні моделі досить дешево.

Як найбільша модель у цьому списку, це найкращий 3D-принтер у цьому ціновому діапазоні, якщо у вас великі плани. Точніше, ANYCUBIC Chiron друкує в максимальному розмірі 15,75 x 15,75 x 17,72 дюйма. Це дає вам можливість для серйозних побудов.

Ця модель також напрочуд повнофункціональна за свою ціну, з вбудованим сенсорним TFT-екраном, функцією виявлення ниток розжарення та автоматичним відновленням друку після втрати живлення. Він також може друкувати з використанням широкого спектру ниток із підтримкою PLA, ABS, HIPS, Wood і TPU.

Monoprice відома тим, що продає високоякісні продукти за низькими цінами, і її 3D-принтери не є винятком. Monoprice Voxel Adventurer містить у собі функції принтерів, які продаються за набагато вищою ціною. Він навіть постачається відкаліброваним і готовим до друку з коробки.

  9 найкращих розширень Google Chrome Screenshot для використання у 2023 році

Гнучка робоча пластина з підігрівом спрощує зняття моделі після завершення роботи. Вам також не доведеться довго чекати, оскільки Voxel може похвалитися швидкістю друку до 60 мм на секунду. Нарешті, він також має функцію швидкої заміни сопел, яка дозволяє замінювати сопла за лічені секунди, на відміну від 20+ хвилин, на які це може знадобитися з іншими принтерами.

Найкращий полімерний 3D-принтер до 500 доларів: ELEGOO Mars

Будучи єдиним полімерним 3D-принтером (також відомим як SLA-принтери) у цьому списку, ELEGOO Mars може бути несподіванкою, якщо побачити тут. Цей тип принтера, як правило, відомий тим, що він дорожчий, ніж нитяні (також відомі як FDM) принтери, які складають решту цього списку. Це ще одна ознака повного падіння цін.

Цей 3D-принтер не тільки може створювати добре деталізовані моделі, але й дещо простіший у використанні, ніж багато інших моделей у цьому списку. Потрібно налаштувати менше налаштувань, які впливають на кінцевий продукт, що добре для новачків.

Як і його дорожчий двоюрідний брат вище в цьому списку, ANYCUBIC Mega-S має важкий вигляд. Хоча він може виглядати так, ніби він належить заводу, він простий у використанні та набагато доступніший, ніж його зовнішній вигляд.

Ця модель має більше ніж долю зручних функцій. Вбудований датчик розжарення визначає, коли нитка закінчується, і призупиняє друк. Він також має запатентовану платформу друку, яка гарантує, що моделі залишаються на місці під час друку, але їх легко видалити, коли вони закінчені.

Альтернативний найкращий 3D-принтер до 300 доларів: FlashForge Finder

3D-принтери не відомі тим, що вони тихі. Якщо ви хочете друкувати моделі посеред ночі, не розбудивши нікого, це може бути для вас. FlashForge Finder друкує так само тихо, як 50 дБ, що приблизно так само голосно, як тиха домашня розмова.

Ця модель також має ковзаючу пластину, яка полегшує знімання моделей. Він також має допоміжну систему вирівнювання, яка допоможе вам створити ідеально рівну поверхню для друку. Він обмежений ниткою PLA, але якщо ви тільки починаєте, це не буде проблемою.

Comgrow Creality Ender 3 містить більше ніж належну частку функцій, але є невелика заковика. Цей принтер постачається в комплекті, і вам потрібно буде зібрати його, перш ніж почати друкувати. Тим не менш, якщо ви не поспішаєте, це чудовий спосіб переконатися, що ваш принтер міцно побудований.

Дивлячись на характеристики, цій моделі потрібно лише п’ять хвилин, щоб термостат досяг температури друку, тобто ви можете швидко почати. Він також має ту саму функцію автоматичного відновлення, що й деякі інші моделі в цьому списку. Це означає, що вам не доведеться турбуватися про те, що відключення електроенергії зіпсує вашу неповно завершену модель.

Це не помилка — ми випадково не встановили тут один і той же принтер двічі. Comgrow Creality Ender 3 Pro є оновленою версією моделі вище. По-перше, він здебільшого збирається з коробки, тому на налаштування витрачається менше часу. Він також має деякі додаткові функції.

Основним оновленням тут є поверхнева пластина, яка допомагає захистити ваш 3D-принтер і дозволяє легко знімати моделі після того, як вони охолонуть. Це плюс 10-хвилинний час налаштування роблять цю модель вищою за стандартну модель.

Залежно від ваших потреб, вам може навіть не знадобитися більший 3D-принтер. Наприклад, якщо ви друкуєте мініатюрні фігурки для настільних ігор, вам не потрібно багато. Є кілька чудових варіантів для менших 3D-принтерів, але Monoprice Select Mini Pro є одним із найкращих.

Ця модель має багато функцій, властивих більшим і дорогим принтерам. Серед них – автоматичне вирівнювання ложа, яке дозволяє швидко отримати рівну поверхню для друку, а також знімна магнітна робоча пластина. Ця модель також поставляється повністю зібраною, що дозволяє зосередитися на друку.

Найкращий альтернативний міні-3D-принтер до 300 доларів: da Vinci Mini

Якщо ви віддаєте перевагу тому, щоб ваш 3D-друк був екологічно чистим і малим, da Vinci Mini — чудовий вибір. Ця модель може друкувати PLA та PETG, але також постачається із запатентованою ниткою. Він виготовлений із кукурудзяного крохмалю та інших біорозкладаних матеріалів замість звичайного пластику.

Ця модель також надзвичайно легка – менше 18 фунтів. Якщо ви думаєте, що вам часто доведеться переміщати принтер, це безсумнівний бонус.

Найкращий доступний міні-3D-принтер до 300 доларів: Monoprice Mini Delta

Незважаючи на те, що Monoprice Mini Delta є найдоступнішою моделлю в цьому списку, вона все ще пропонує багато тих самих функцій своїх старших братів і сестер. Ця модель виготовлена ​​повністю з металу для міцної конструкції та поставляється повністю зібраною та відкаліброваною.

Завдяки невеликому розміру Mini Delta також може друкувати дуже швидко. Ви отримуєте швидкість друку до 150 мм на секунду, тобто ви можете отримати кілька відбитків лише за короткий сеанс.

Хочете дізнатися більше про 3D-друк?

З наведеними вище моделями ви зможете знайти щось для початку незалежно від бюджету. Насправді отримати принтер – це лише початок. Ви знаєте, що хочете надрукувати? Як щодо типу матеріалів, які слід використовувати для певних збірок?

Якщо у вас є багато запитань, не хвилюйтеся, ми можемо вам допомогти. Усе, що вам потрібно знати новачкові, дивіться в нашому повному посібнику з 3D-друку.