techukraine.net techukraine.net Найкращі інструменти пошуку роботи на основі штучного інтелекту, щоб знайти наступну роботу

Найкращі інструменти пошуку роботи на основі штучного інтелекту, щоб знайти наступну роботу

| | 0 Comments| 11:29 AM
Categories:

Ми всі були тут – клопоти із заповненням заявок на роботу, надсиланням резюме, написанням персоналізованих супровідних листів і зв’язуванням з менеджером з підбору персоналу. Проте подати заявку на кожну роль, яка вам підходить, є складним завданням і важко потрапити до короткого списку.

З огляду на те, що штучний інтелект захоплює кожну галузь, індустрія найму все ще перебуває в гонці. Більші організації використовують платформи автоматизації роботи зі штучним інтелектом і системи відстеження заявок для відбору кандидатів.

Давайте детальніше заглибимося в роль штучного інтелекту та автоматизації в пошуку роботи, роботу автоматизації пошуку роботи штучного інтелекту та найкращі платформи автоматизації пошуку роботи на основі штучного інтелекту. Але перш ніж детально ознайомитися з кожним інструментом, ви можете отримати суть із таблиці нижче:

Назва

опис

Досліджуйте

JobScan

Оптимізація резюме, відстеження вакансій, відсоток відповідності претендентам.

Арітичний

Аналітика в режимі реального часу, підбір вакансій на основі навичок, мобільний додаток.

Автозадача

Автоматизована заявка на роботу, персоналізована електронна пошта, оптимізація резюме.

Careerflow

Оптимізація LinkedIn, аналіз навичок, супровідні листи, створені ШІ, відстеження вакансій.

Сонара

Автоматизація роботи, повідомлення в реальному часі, віртуальний помічник.

Застосовувати

Рекомендації щодо роботи, персоналізовані супровідні листи, розширення Chrome.

LoopCV

Покращення CV, автоматичне подання заявок, тестування A/B, інтелектуальна інформаційна панель.

JobWizard

Автоматизує заявку на роботу, розширення Chrome, відповіді на питання для співбесіди.

Hirebrain AI

Аналіз навичок, персоналізована співбесіда, візова допомога.

Чирок

AI-конструктор резюме, шаблони електронних листів, рекомендації щодо ключових слів.

Якщо ви все ще думаєте: «Чому штучний інтелект?», за даними JobScan, 99% роботодавців зі списку Fortune 500 використовують програмне забезпечення на базі штучного інтелекту, щоб аналізувати резюме на прості рядки «Так» або «Ні» та складати список кандидатів на основі купи ключових слів і конкретних правил або умови.

Крім того, кандидати, які використовують ШІ, отримали близько 78% позитивних відповідей від роботодавців. Ось чому інструменти пошуку роботи зі штучним інтелектом є критично важливими для пошуку роботи.

Як працює AI Job Search Automation?

AI створив нову еру пошуку роботи для шукачів. Ці інструменти автоматизації пошуку роботи на основі штучного інтелекту також мають розширену функціональність, яка характеризується точністю та ефективністю. Вони не тільки допомагають людям знайти роботу, але й допомагають підготуватися до співбесіди!

Автоматизація пошуку роботи на основі штучного інтелекту використовує технології штучного інтелекту та машинного навчання для оптимізації та вдосконалення різних аспектів процесу пошуку роботи.

Давайте розглянемо різні ролі використання ШІ в пошуку роботи:

 • Перевірка резюме: рекрутери використовують інструменти штучного інтелекту, щоб переглядати резюме на основі попередньо визначених критеріїв, таких як досвід, навички та кваліфікація. Інструменти ШІ дають розумні рекомендації на основі різних ключових слів, щоб гарантувати, що жоден кваліфікований кандидат не залишиться поза увагою.
 • Підбір вакансій: інструменти пошуку роботи зі штучним інтелектом позбавляють від клопоту пошуку нерелевантних оголошень про роботу. Використовуючи особисті рекомендації, алгоритми штучного інтелекту пропонують найкращі відповідні вакансії на основі профілів кандидатів і описів посад.
 • Створення супровідних листів: персоналізовані супровідні листи мають кращі відгуки, ніж неперсоналізовані. Написання персоналізованого супровідного листа вимагає часу та креативності. Інструменти штучного інтелекту можуть легко створювати супровідні листи на основі профілів кандидатів і вимог до роботи.
 • Кар’єрні консультанти: Шукачі роботи можуть отримати цінні поради та підтримку через віртуальні чат-боти та ШІ. Це може принести користь тим, хто шукає роботу, у написанні резюме, підготовці до співбесіди та пропозиціях про кар’єрний розвиток.

ШІ для пошуку роботи проти ручного відстеження?

Звичайно, пошук роботи вручну допомагає, але він забирає багато часу та має обмежений охоплення щодо кількості вакансій. Хоча існують рядки ключових слів, які допоможуть вам виконувати ручний пошук, ви часто отримуєте нерелевантні рекомендації.

  Автоматично вимкніть ненадійні доповнення у Firefox

Ось де платформи автоматизації пошуку роботи зі штучним інтелектом мають перевагу. ШІ-системи пошуку роботи та відстеження кандидатів допомагають компаніям у процесі найму, автоматизуючи процес перевірки, відстеження та рейтингу.

Для роботодавців система відстеження кандидатів зі штучним інтелектом може спростити процес найму, скоротивши час найму та залучивши найбільш кваліфікованого кандидата для заявки на роботу.

Ось чому інструменти пошуку роботи зі штучним інтелектом є більш корисними, ніж ручні інструменти:

 • Економія часу: інструменти підбору персоналу на базі штучного інтелекту можуть заощадити вам години пошуку, а ви можете подати заявку на кілька потенційних вакансій.
 • Ширше охоплення: шукачі роботи можуть сканувати велику кількість програм одночасно, відкриваючи перед ними потенційні можливості.
 • Узгодженість: існує менша ймовірність помилок під час подання заявки на роботу, оскільки все автоматизовано. Інструменти пошуку роботи зі штучним інтелектом виправляють будь-які граматичні або людські помилки за допомогою поведінки даних.
 • Надсилати сповіщення: найкраще в інструментах автоматизації роботи полягає в тому, що вони надсилають автоматичні сповіщення кандидату, коли публікується нова вакансія. Таким чином, ви маєте більше шансів подати заявку раніше за інших.

Враховуючи вищезазначені переваги, ми поділилися найкращими інструментами пошуку роботи на основі штучного інтелекту, щоб пришвидшити подачу заявки на роботу.

JobScan

JobScan це одна з найпопулярніших платформ для оптимізації резюме та подання заявок на роботу, яка відстежує всі заявлені вакансії з одного місця.

Використовуючи дошку відстеження вакансій, шукачі роботи можуть створювати список вакансій, оптимізувати свої резюме та зберігати графіки співбесід для всіх поточних заявок.

Одна з головних умов USP полягає в тому, що заявники можуть отримати відсоток відповідності, який показує, чи відповідають вимоги до роботи резюме кандидата.

Арітичний

Арітичний це інтелектуальний інструмент штучного інтелекту для шукачів роботи, який простий у використанні та покращує пошук роботи завдяки своїй точній платформі. Платформа пошуку роботи використовує аналітику в реальному часі, щоб зв’язувати шукачів з компаніями, які відповідають їхнім вимогам.

Arytic має масу розумних функцій для шукачів роботи, агентств і рекрутерів для автоматизації процесу найму.

Коли ви налаштуєте профіль, інструмент аналізу роботи використовує п’ять критеріїв, щоб зв’язати шукачів роботи з роботодавцями: навички, галузь, місце розташування, культура та цінності. Виходячи з цих критеріїв, менеджери з найму можуть запросити додаткові перевірочні тести, і як бонус Arytic допоможе вам удосконалитися з кожною заявкою!

особливості:

 • Інформаційна панель надає доступ у режимі реального часу до шукачів роботи та керівників найму, щоб кандидати могли миттєво побачити, чи потрапив їхній профіль у короткий список, обрано чи відхилено.
 • Зручний мобільний додаток забезпечує швидкий доступ до кожної заявки на роботу.
 • Інструмент також пропонує вдосконалення CV і резюме на основі найкраще відібраних кандидатів.

Arytic надає кандидатам шанс справити враження на менеджерів з найму за допомогою сертифікаційного тесту особистості. Завдяки цьому кандидати можуть порівнювати та аналізувати, де вони стоять проти своїх конкурентів.

Автозадача

Автозадача це всеохоплююча платформа для подання заявок на роботу, яка збільшує ваші шанси на працевлаштування до трьох разів за допомогою автоматизації та технології ШІ.

Платформа пошуку роботи пропонує широкі можливості, як-от підбір вакансій, додаток одним клацанням миші, персоналізовану електронну пошту та інструменти пошуку електронної пошти.

Просто завантажте своє резюме та виберіть бажану роботу; автоматичний режим застосовуватиме відповідні завдання від вашого імені.

Ви можете використовувати попередньо визначені фільтри для сортування та пошуку найкваліфікованіших вакансій і пошуку за ключовими словами, на відміну від системи пошуку вакансій LinkedIn, яка пропонує нерелевантні вакансії на основі рядків пошуку.

особливості:

 • Він виключає компанії, з якими ви раніше працювали або не зацікавлені у співпраці.
 • Autojob шукає найкращі електронні листи компаній, які відповідають вашим перевагам.
 • Користувачі можуть оптимізувати свої резюме та отримувати відповідний рейтинговий відгук, щоб відповідним чином повторювати свої резюме.
  Як зробити знімок екрана, торкнувшись задньої панелі iPhone

Що мені найбільше сподобалося в цій платформі, це те, що вона працює для студентів і шукачів роботи. Отже, навіть якщо ви шукаєте відповідне стажування на початку своєї кар’єри, Autojob справляється з автоматизацією.

Careerflow

Careerflow є новим учасником ринку, але надзвичайно добре допомагає з оптимізацією LinkedIn і покращенням резюме.

Він працює як персоналізована CRM для шукачів роботи, яка завершує весь процес під час подання заявки на роботу та допомагає оптимізувати її.

Він містить різноманітні функції, як-от автоматичне відстеження вакансій, аналіз навичок і супровідні листи, згенеровані ШІ. Окрім цього, інструмент більше зосереджений на оптимізації профілю LinkedIn, допомагаючи вам покращити перегляд профілю.

особливості:

 • Імпортуйте дані роботи з Chrome одним клацанням миші.
 • Ви можете скористатися інструментом пошуку наймання, щоб знайти компанії, які активно наймають, використовуючи такі фільтри, як компанія, навички, місцезнаходження та ключові слова.
 • Кандидати можуть переглянути свої резюме експертами на основі цільової компанії, навичок, кваліфікації тощо.

Він також надає базу даних компаній, які активно наймають, і спільноту для шукачів роботи. Careerflow працює як розширення для браузера та пропонує зручний мобільний додаток. Для цього потрібно просто ввійти в обліковий запис Google, і, як тільки ви завантажите своє резюме, ви готові.

Сонара

Сонара це справді платформа для шукачів роботи всіх рівнів, яка економить години досліджень, щоб заощадити дорогоцінний час і зусилля.

Sonara діє так само, як ваш персональний рекрутер зі штучним інтелектом, який оптимізує та спрощує процес пошуку роботи за допомогою вдосконалених алгоритмів. Платформа без проблем автоматизує заявку на роботу, оптимізує ваше резюме та пропонує найкращі вакансії на основі вибраних уподобань.

особливості:

 • Він дає уявлення та аналітику щодо кількості надісланих, розглянутих, увійшли до короткого списку та відхилених заявок.
 • У Sonara є вбудований віртуальний помічник, який надає шукачам роботи детальні посібники, поради та цінні ресурси.
 • Кандидати також можуть написати персоналізований супровідний лист на основі опису роботи та досвіду.

Він надсилає сповіщення в режимі реального часу, щойно для шукачів відкривається нова робота чи можливість. Ви також можете додати вакансії, яких немає в рекомендаціях, і подати заявку безпосередньо за допомогою платформи Sonara. Sonara також надає 3-денну безкоштовну пробну версію, де ви можете додати до 3 завдань на день!

Застосовувати

Застосовувати це проста, але корисна платформа для автоматизації роботи, яка надсилає найкращі рекомендації щодо роботи з мільйонами вакансій у своїй базі даних.

Однак рекомендації щодо роботи базуються лише на п’яти місцях: Манчестері, Швейцарія, Лідсі, Лондоні та Ліверпулі.

На жаль, в автоматичному режимі неможливо подати заявку на роботу. Отже, ви повинні стежити за будь-якими майбутніми можливостями та застосовувати їх. Є розширення для Chrome, щоб відповісти на найдурніші на найрозумніші запитання під час співбесіди.

особливості:

 • Він створює персоналізований супровідний лист протягом хвилини.
 • Ви можете персоналізувати свою відповідь або написати загальну відповідь.
 • Розширення Chrome зберігає відповідь і рекомендації на майбутнє.

У той час як безкоштовний план Applyish дає вам 20 запитів на місяць (чого, на мою думку, достатньо), з платним планом можна отримати необмежену кількість запитів на роботу.

LoopCV

Як говорить назва, LoopCV покращує ваше резюме, а потім подає заявку на роботу в режимі автопілота. LoopCV доступний як для шукачів роботи, так і для фрілансерів.

Все, що вам потрібно, це вибрати, чи шукаєте ви роботу на повний робочий день, неповний робочий день або фрілансер.

  5 найкращих аналізаторів заголовків для використання перед публікацією наступної публікації в блозі

Далі LoopCV надасть вам рекомендації на основі типу роботи та посади, яка вам найбільше підходить.

особливості:

 • LoopCV знаходить електронну пошту рекрутерів, створює персоналізовані електронні листи та автоматично надсилає електронні листи.
 • Кандидати можуть A/B тестувати електронні листи та різні резюме, щоб побачити, що працює.
 • Шукачі роботи можуть скористатися функцією автоматичного подання заявок або подати заявку на кілька вакансій одним клацанням миші.

Що мені сподобалося в LoopCV, так це його прониклива інформаційна панель, яка показує реальні цифри активних заявок, надісланих електронних листів, завантажених резюме та загальну кількість збігів на основі наборів навичок.

JobWizard

Знаєте, що займає найбільше часу під час заповнення анкети? Заповнення стажу роботи та кар’єрної історії.

JobWizard є чудовим інструментом для заповнення великої анкети про вакансію, яка містить такі неприємні деталі, як ім’я, електронна адреса, телефон, досвід роботи та відповіді на всі n запитань.

Шукачі роботи можуть відстежувати кожну із запропонованих вакансій і надсилати персоналізовані електронні листи тим, хто застряг.

особливості:

 • Оптимізуйте своє резюме та вдосконалюйте заявки на роботу на основі історії LinkedIn.
 • Він пропонує безкоштовне розширення Chrome, яке застосовується для роботи з автоматизації.
 • Користувачі можуть генерувати точні відповіді на запитання співбесіди та отримувати індивідуальні консультації щодо подальших кроків.

Ось найкраща частина: вийшла бета-версія Job Wizard, і її можна безкоштовно використовувати для перших 1000 користувачів!🥳

Hirebrain AI

hireBrain – це платформа автоматизації роботи на основі штучного інтелекту, яка аналізує ваші навички та досвід, підбираючи найкращі вакансії.

hireBrain має базу даних із понад мільйоном технічних вакансій, які підібрані для технічних експертів.

особливості:

 • Шукачі роботи отримують спеціальну персональну допомогу для автоматичного подання заявок на вакансії.
 • Ви також можете найняти персоналізованого тренера з інтерв’ю, щоб він підготував вас до наступних раундів.
 • Для шукачів роботи, які бажають переїхати, hireBrain пропонує візову допомогу.

Платформа використовує алгоритми зіставлення навичок і найсучасніші технології, щоб зв’язати найкваліфікованіших експертів із рекрутерами. Він також оснащений такими функціями, як конструювання резюме та допомога в аналізі, які дають вам можливість переглянути та подати заявку на потрібні списки вакансій.

Чирок

Теaл — це комплексна платформа для подання заявок на роботу, яка пропонує такі різноманітні функції, як відстеження заявок на роботу, конструктор резюме зі штучним інтелектом і центр кар’єри для студентів і шукачів роботи.

особливості:

 • Він має безкоштовне розширення для Chrome.
 • Усуває потребу в електронних таблицях і відстежує ваші заявки на роботу на одній інформаційній панелі.
 • Щоб пришвидшити процес, платформа також пропонує шаблони електронних листів для надсилання персоналізованих електронних листів рекрутерам і керівникам найму.

Одне, що мені сподобалося в Teal, це те, що він створює контрольний список для кожної заявки на роботу, оптимізуючи ваші заявки на роботу в черзі. Шукачі роботи отримують рекомендації на основі ключових слів з опису роботи, щоб резюме було адаптовано для конкретної роботи.

Заключні думки

Алгоритми штучного інтелекту та машинного навчання справді зробили чудеса. ШІ-трекери пошуку роботи схожі на розумних мисливців, які спрощують пошук роботи. Вони економлять час і зусилля, щоб ви могли зосередитися на інших факторах, наприклад підготовці до співбесіди.

Однак пам’ятайте, що не всі інструменти ідентичні та мають власні додаткові функції, які надають їм переваги!

Але так! Використовуючи цю революційну технологію, ви можете приймати рішення на основі даних, економити час і, зрештою, досягати кращих результатів найму.

Якщо ви менеджер з найму, перегляньте найкращі інструменти оцінки перед працевлаштуванням, щоб покращити свій наступний найм.