Найкращі ігрові рукавички 2023 року

| | 0 Comments| 3:08 PM
Categories:

Незалежно від того, чи ви професійний гравець, чи просто любитель змагань, є кілька причин, чому ви можете розглянути можливість одягнути пару ігрових рукавичок. Від текстурованих рукояток і тканини, що відводить піт, до компресійних функцій, які допомагають зменшити судоми, хороша пара рукавичок може вивести вашу гру на новий рівень.

Залізний

Вони легкі та дихаючі Ігрові рукавички Ironclad Console Gaming Gloves ідеально підходять для того, щоб тримати вас у зоні змагальної консольної гри. Доступні в різних розмірах від малого до XL, ці рукавички на повну довжину точно підходять для додаткового комфорту та виготовлені з тканини, що відводить вологу, яка допомагає утримувати пітні долоні.

Ці рукавички, сумісні з машинним пранням і сенсорним екраном (з точними кінчиками пальців), мають рельєфний візерунок на долонях, який забезпечує тривалий комфорт, і ефективну ручку, щоб запобігти будь-якому випадковому ковзанню в ключовий момент.

Ігрові рукавички для консолі Ironclad

Найкращі ігрові рукавички в цілому

Контурна ефективна рукоятка, дихаючий і вологопоглинаючий дизайн, а також сумісність із сенсорним екраном – все це робить ігрові рукавички Ironclad Console найкращим вибором серед ігрових рукавичок.

плюси

 • Ефективний дизайн ручки
 • Вологовідвідні тканини
 • Точні кінчики пальців
 • Сумісний із сенсорним екраном
 • Можна прати в пральній машині

Залізний

Ігрові рукавички Ironclad MIBR PC Gaming Gloves від XX-Small до XX-Large призначені для геймерів усіх форм і розмірів, забезпечуючи тривалий комфорт без пальців для користувачів ПК. Вони виготовлені з тієї ж дихаючої та вологопоглинаючої тканини, що й повнорозмірні консольні аналоги, але мають кілька унікальних особливостей, які роблять їх ідеальними для гри на ПК.

Ефективна силіконова ручка захищає вашу мишу, а керамічний слайдер із низьким коефіцієнтом тертя зменшує опір, зберігаючи рух миші плавним і точним. Крім того, є додаткова підкладка для вашої клавіатурної руки, тож ви можете із задоволенням брати участь у тривалих кампаніях без жодного дискомфорту.

  Як вибрати точну роздільну здатність дисплея на вашому Mac

Завдяки дизайну без пальців, який забезпечує швидке натискання миші та натискання пальців, а також стилю для обох рук, який підходить як лівші, так і правшам, це ідеальні ігрові рукавички для комп’ютерних геймерів.

Ігрові рукавички для ПК Ironclad MIBR

Найкращі ігрові рукавички для ПК

$34 $35 Зекономте
$1

Ігрові рукавички Ironclad MIBR PC Gaming Gloves Ironclad MIBR із додатковою підтримкою для зап’ястя та повзунком із низьким коефіцієнтом тертя забезпечують рух миші без перетягування.

плюси

 • Відводить вологу
 • Амбідекстр
 • Накладка для підтримки зап’ястя
 • Забезпечують плавний і точний рух миші

мінуси

 • Дорого
 • Не ідеально підходить для тканинних килимків для миші

Піниста ящірка

Виготовлені з еластичного силікону, ігрові рукавички Foamy Lizard Gaming Grip Gloves легкі та зручні та дуже ефективні для боротьби з потовиділенням, яке може виникнути під час інтенсивних ігрових сесій.

Шестикутний дизайн долоні з тяговим покриттям забезпечує вражаючу впевненість у захопленні в іграх, навіть коли ваші руки спітніли, а м’яка тканинна оболонка дозволяє абсолютно необмежено рухатися під час гри.

Доступні в малому, середньому та великому розмірах, кожна упаковка містить дві пари ігрових рукавичок, що є відмінним співвідношенням ціни та якості.

Ігрові рукавички Foamy Lizard

Найкращі ігрові рукавички

Бездоганне покриття для рукоятки на долонях і захист від поту роблять ігрові рукавички Foamy Lizard ідеальним вибором для геймерів. А з двома парами в кожній упаковці вони також є відмінним співвідношенням ціни та якості.

плюси

 • Конструкція, що відводить вологу
 • В комплекті дві пари рукавичок
 • Шестигранні рукоятки для долоні та пальців із покриттям для зчеплення
 • Чудово підходить для спітнілих рук

мінуси

 • Не підходить для ігор із сенсорним екраном

БЕЗКОШТОВНО

Технічно мідні рукавички FREETOO Copper Arthritis Gloves не розроблені спеціально як ігрові рукавички. Однак вони ідеально підходять для геймерів, які страждають від синдрому зап’ястного каналу, RSI, артриту, набряку або іншого пов’язаного болю в руках.

Виготовлені з 85% мідної тканини та 15% спандексу, вони забезпечують додаткову компресію для проблемних суглобів і повну підтримку покриття, щоб забезпечити тривалу ігрову сесію. Постійне стиснення, яке вони забезпечують, може допомогти збільшити кровообіг, забезпечуючи необхідне полегшення як під час роботи, так і під час гри.

  11 найкращих фоторедакторів на основі штучного інтелекту та програм для професіоналів

Оболонка з міді та силікону також добре вбирає вологу, тому вони також ефективні як засіб проти потовиділення. Ідеальний вибір для геймерів, яким потрібна трохи додаткової підтримки, щоб насолоджуватися улюбленою справою.

Мідні рукавички від артриту FREETOO

Найкращі ігрові рукавички для карпального каналу

$30 $38 Зекономте
8 доларів США

Забезпечуючи додаткову компресію для полегшення болю та набряку суглобів, рукавички FREETOO Copper Arthritis Gloves є ідеальним рішенням для геймерів, які страждають від зап’ясткового каналу, RSI та інших пов’язаних із цим болів у суглобах.

плюси

 • Забезпечте додаткову компресію для проблемних суглобів
 • Може сприяти посиленню кровообігу
 • Дизайн проти потовиділення
 • Забезпечте тривалий комфорт

мінуси

 • Не такі міцні, як деякі інші ігрові рукавички

Оніссі

Якщо вам подобається перегони на симуляторах, то ваш час на колі, безсумнівно, можна збільшити за допомогою надійної пари гоночних рукавичок. Ось де на допомогу приходять ігрові рукавички ONISSI Pro.

Вони спеціально розроблені з протиковзкої тканини, схожої на замшу, яка покриває всю область долоні та забезпечує покращене зчеплення, незалежно від того, використовуєте ви контролер чи гоночне кермо. Оскільки ваші пальці не мають пальців, ваші пальці залишаються в прямому контакті з кнопками та елементами керування, тож ваші очі та руки залишаються чіткими.

Крім того, їхня конструкція, що захищає від поту, зберігає ваші руки сухими, поки ви зайняті тим, щоб поголити ці десяті частки секунди. Для любителів гонок — це одна пара рукавичок, які ви захочете взяти з собою на трасу, перш ніж завести двигун.

Ігрові рукавички ONISSI Pro

Найкращі ігрові рукавички для SIM-гонок

Ігрові рукавички ONISSI Pro Gaming Gloves є ідеальним вибором для любителів Sim Racing.

плюси

 • Покращене гоночне зчеплення
 • Дизайн, що захищає від поту
 • Можна мити
 • Регульована

мінуси

 • В наявності лише два розміри
 • Не найкращі рукавички
  Збільште свій ігровий досвід із цими 9 бюджетними ПК і ноутбуками

FAQ

З: Для чого потрібні ігрові рукавички?

Ігрові рукавички часто використовуються спортсменами та професійними геймерами. Багато з них забезпечують покращену протиковзку ручку для геймпадів і контролерів, а також мають конструкцію, яка запобігає потовиділенню та відводить вологу, щоб протистояти поту долонь.

Більш спеціалізовані рукавички можуть полегшити консольним і комп’ютерним геймерам, які страждають від проблем, пов’язаних із суглобами, надаючи їм можливість довше комфортно грати.

З: Чому більшість ігрових рукавичок є рукавичками без пальців?

Завдяки ігровим рукавичкам без пальців гравці отримують переваги від покращеної протиковзкої ручки без будь-яких перешкод для швидких рухів пальців і великих пальців.

З: Чи можуть ігрові рукавички допомогти з зап’ястним тунелем?

Існують спеціальні рукавички, придатні для ігор, які забезпечують додаткову компресію та можуть сприяти кровотоку. Додаючи додаткову компресію вашим суглобам, вони можуть допомогти полегшити біль і набряк і дозволити вам комфортно грати довше. Ці рукавички можуть допомогти гравцям із зап’ястним тунелем, а також RSI, артритом та іншими хворобами, пов’язаними з суглобами.

З: Чи можуть ігрові рукавички допомогти з пітнілими руками?

Більшість ігрових рукавичок виготовлені з тканини, яка допомагає відводити піт долонь, допомагаючи вам міцно тримати контролер і зводячи до мінімуму ймовірність намацати елементи керування.

З: Чи допомагають мідні рукавички від болю в зап’ясті?

Компресія міддю може допомогти при болях у суглобах, покращити рухливість і зменшити скутість. Компресійні рукавички, наповнені міддю, нагрівають руки та пальці, що, у свою чергу, може збільшити кровообіг і зменшити запалення навколо суглобів.

З: Як ще я можу захистити руки та зап’ястки під час гри?

Окрім пари ігрових рукавичок, ви можете зменшити тиск на руки та зап’ястя, розігрівшись перед грою та зігнувши пальці та зап’ястя перед початком. Регулярні перерви також допоможуть зменшити тиск і зберегти суглоби еластичними.