Найкращі ігрові клавіатури 2024 року

Ігрові клавіатури для однієї руки — чудовий вибір для геймерів на комп’ютерах і консолях, які хочуть налаштувати свої ігрові налаштування для більш плавного та чутливого процесу гри. Ігрові клавіатури не тільки займають набагато менше місця, ніж звичайні клавіатури, але багато з них забезпечують вищий рівень налаштування завдяки користувальницькій розкладці клавіш і функціям конфігурації макросів.

Razer

Оснащений 32 повністю програмованими оптичними перемикачами Razer Analog Ігрова клавіатура Razer Tartarus Pro — ідеальний ігровий компаньйон для налаштування дій гарячих клавіш і макросів, які економлять час, щоб зробити вашу гру більш плавною та швидкою.

Він має восьмисторонню клавіатуру для точних рухів і вбудовану підставку для зап’ястя для комфортних тривалих сесій. Збоку є кнопка швидкого перемикання, яка дозволяє вам миттєво перемикатися між вісьмома профілями користувачів, а подвійні функціональні клавіші дозволяють прив’язувати дві команди до кожного натискання клавіші.

Крім того, як і слід було очікувати, він поставляється з набором параметрів налаштування Razer Chroma, палітрою з 16,8 мільйонів кольорів і синхронізацією світла, яка сумісна з популярними назвами та Philips Hue, що робить його ідеальним компаньйоном для захоплюючого ігрового процесу.

Razer Tartarus Pro

Найкраще в цілому

Налаштуйте свій ігровий процес за допомогою ігрової клавіатури Razer Tartarus Pro. З 32 повністю програмованими клавішами, необмеженим сховищем профілів і підсвічуванням Razer Chroma RGB ви можете легко грати на свій смак.

плюси

 • 32 повністю програмовані клавіші
 • До восьми профілів швидкого перемикання
 • Підсвічування Razer Chroma RGB
 • Повністю програмовані макроси

Редрагон

Чудова бюджетна ігрова клавіатура Redragon K585 DITI для одноручної RGB-клавіатури призначена для геймерів, які хочуть додати більшої точності в свій ігровий процес, не витрачаючи гроші.

Завдяки 42 механічним клавішам із можливістю гарячої заміни та семи виділеним макро-клавішам, тут є багато можливостей для гри, з можливістю призначити до 28 налаштувань макросів. П’ять різних варіантів підсвічування RGB є приємним штрихом, хоча вони дещо обмежені порівняно з іншими ігровими клавіатурами.

В іншому місці ви знайдете прохідний USB-порт для легкого підключення інших периферійних пристроїв, а також знімну магнітну підставку для зап’ястя для додаткового комфорту. З огляду на ціну, тут дуже мало чим сперечатися, і все приємно використовувати з міцною конструкцією.

Redragon K585 DITI, одноручна механічна ігрова клавіатура RGB

Найкраща бюджетна клавіатура

Якщо ви шукаєте настроюване керування за обмежений бюджет, клавіатура Redragon K585 для однієї руки допоможе вам. Завдяки 7 програмованим макро-клавішам і крутому RGB-підсвічуванню він ідеально підходить для створення індивідуального ігрового процесу, який не зруйнує банк.

плюси

 • Доступна ціна
 • Сім макро-клавіш
 • Прохідний порт USB
 • П’ять попередніх налаштувань освітлення RGB

мінуси

 • Не така глибока чи багата функціями, як дорожчі клавіатури

Кулертон

Одноручна механічна ігрова клавіатура Koolertron має 45 повністю програмованих клавіш із 24 макро-кнопками. Ця макроклавіатура mini USB розроблена, щоб полегшити життя, чи то для ігор, чи для керування робочим навантаженням.

Для дизайнерів і творців є чотирирівнева конфігурація та вбудоване сховище MCU, тож ви можете легко вимикати користувацькі налаштування відповідно до кількох сценаріїв. Є функція поворотної ручки, яка дозволяє прокручувати веб-сторінки, регулювати режими освітлення, гучність або легко пропускати треки, а також синє світлодіодне підсвічування для крутого вигляду.

Цю міні-клавіатуру можна використовувати в поєднанні з повнорозмірною клавіатурою, і вона забезпечує майже нескінченну кількість налаштувань. Ідеальний настільний компаньйон для роботи та розваг.

Одноручна клавіатура Koolertron

Найкраща одноручна клавіатура

Одноручна клавіатура Kooletron чудово підходить для ігор або для підвищення вашої продуктивності. Вона має безліч варіантів налаштування, зокрема 24 макро-клавіші та чотирирівневу конфігурацію, що робить перемикання між вашими користувацькими налаштуваннями абсолютно легким.

плюси

 • 45 повністю програмованих клавіш
 • 24 макроклавіші
 • Функція поворотної ручки
 • Чотиришарова конфігурація

мінуси

 • Програмне забезпечення клавіатури здається трохи застарілим

ХОРІ

Якщо ви відроджуєтеся на полі бою більше, ніж хотіли б, можливо, настав час розглянути більш тактичний підхід, наприклад вибрати механічну клавіатуру HORI Tactical Assault Commander (TAC). Розроблений для PS5 і PS4, цей зручний помічник призначений для керування консольними іграми за допомогою комп’ютерної миші та клавіатури.

Ця механічна клавіатура оснащена восьмистороннім аналоговим джойстиком і регульованою опорою для рук, що забезпечує плавне керування без ковзання, і має місце для зберігання до шести профілів користувачів на консолі з додатковими налаштуваннями, доступними через супутню програму.

У ньому відсутня сенсорна панель від контролера DualSense, і ціна може бути дещо високою, але для консольних геймерів ця клавіатура в стилі ПК ідеально підходить для бігу, стрільби та підйому в таблиці лідерів.

Механічна клавіатура HORI Tactical Assault Commander (TAC).

Найкраща клавіатура для FPS

$103 $130 Зекономте $27

Тримайте голову в грі та пересувайтеся полем бою, як гравець на ПК, з механічною клавіатурою HORI Tactical Assault Commander. Завдяки точній клавіатурі та миші на вашій PS5.

плюси

 • Керування в стилі ПК для користувачів PS5 і PS4
 • Зберігайте до шести спеціальних профілів
 • Програмовані функції клавіш
 • Офіційно ліцензовано Sony

мінуси

 • Немає функції тачпада в стилі DualSense

Keychron

Для MMO-геймерів Keychron Q0 Plus Wired Full Aluminium Custom Number Pad є ідеальним набором для налаштування цих життєво важливих команд гарячих клавіш, щоб насолоджуватися плавним ігровим процесом, що економить працю.

Завдяки повній підтримці QMK/VIA, Keychron Q0 пропонує незліченні можливості для налаштування. З програмним забезпеченням VIA легко перетягувати улюблені клавіші або макрокоманди, і ви навіть можете запрограмувати команди на обертову ручку на верхній частині клавіатури.

Завдяки подвійним PBT-клавіатурам, які забезпечують приємне тактильне відчуття, і прохолодному південному RGB-підсвічуванню, що завершує пакет, ця клавіатура з можливістю гарячої заміни є ідеальним способом налаштувати свій ігровий процес.

Keychron Q0 Plus з дротовим повністю алюмінієвим цифровим клавіатурою

Найкраща ігрова клавіатура для MMO

Створіть свою власну повністю налаштовану клавіатуру за допомогою цифрової панелі Keychron Q0 Plus Wired Full Aluminium. Завдяки повній підтримці VIA ви можете з легкістю налаштувати клавіші та макроси для індивідуального керування всім процесом гри.

плюси

 • Нескінченні можливості налаштування
 • Настроювана функція поворотної ручки
 • Гаряча заміна
 • Спеціальна колонка макросів

мінуси

 • Дорогий
 • Дизайн трохи простий

FAQ

З: Що таке ігрова клавіатура?

Ігрова клавіатура — це невелика допоміжна клавіатура, призначена для більш плавного ігрового процесу. Як правило, вони містять функції клавіш і макросів, які можна переназначати, і дозволяють зберігати кілька користувальницьких профілів гравців, щоб ви могли адаптувати свій ігровий процес відповідно до різних ігор.

З: Чи краща ігрова клавіатура, ніж клавіатура та миша?

Деякі гравці віддають перевагу більш традиційним налаштуванням клавіатури та миші, особливо коли мова йде про швидкі ігри, такі як FPS.

Однак ігрова клавіатура може заощадити цінну нерухомість на вашому столі та надати вам додаткові можливості для налаштування профілів гравців для різних ігор. Крім того, їхня конструкція, як правило, трохи міцніша, ніж у випадку з повнорозмірною клавіатурою, що може зробити їх більш придатними для непростих командних шутерів або матчів PvP.

З: Чи краща ігрова клавіатура, ніж контролер?

Це завжди буде зводитися до особистих уподобань і типу ігор, у які ви любите грати. Але, безсумнівно, ігрові клавіатури пропонують більше з точки зору точності та налаштування, ніж контролер. Це дає їм явну перевагу, коли справа доходить до складніших ігор, таких як MMO, коли необхідні функції та команди кількох кнопок.

Навіть якщо ви розщедритесь на настроюваний ігровий контролер, ви, як правило, виявите, що він значно дорожчий, ніж більшість ігрових клавіатур, і також має порівняно меншу функціональність.

З: Чи використовують професійні геймери ігрові клавіатури?

Більшість професійних геймерів віддають перевагу традиційній клавіатурі та миші, оскільки це забезпечує найшвидший час реакції для напруженої та швидкої змагальної гри.

З: Чи корисні ігрові клавіатури для MMO?

Ігрові клавіатури є чудовим вибором для MMO та FPS, оскільки вони надають засоби для виконання кількох дій одночасно. Зазвичай вони мають набір параметрів налаштування, від програмованих макросів до користувацьких профілів гравців, щоб ви могли пристосувати свій досвід до різних ігор. Для MMO, зокрема, ігрова клавіатура може бути справжньою перевагою завдяки її меншому профілю (порівняно з повнорозмірною клавіатурою) і глибині контролю та налаштування, які вони пропонують.