Найкращі ярлики Siri для початку

| | 0 Comments| 12:48 AM
Categories:

Нова програма Ярлики, яка була представлена ​​в iOS 12, дозволяє створювати ярлики для автоматизації будь-якої кількості завдань. Ось кілька хороших, які допоможуть вам розпочати, сподіваючись, що це підштовхне ваш творчий сік.

Найбільша проблема для мене з програмою «Ярлики» полягає в тому, що я просто не міг придумати унікального використання для неї, але як тільки я почав шукати готові ярлики, це змусило мене задуматися про можливості. На щастя, є багато готових ярликів, які ви можете знайти, і це особливо хороша новина, оскільки програма Shortcuts має досить стрімкий курс навчання, якщо ви створюєте ярлики з нуля.

У будь-якому випадку, ось кілька чудових ярликів, які можуть виявитися корисними.

Показуйте лише певні фотографії друзям та родині

Ми всі маємо фотографії на наших телефонах, які ми б не хотіли показувати іншим людям, але коли у вас є інші фотографії, які ви хочете показати іншим, ви повинні бути трохи обережними. однак, цей ярлик дозволяє вибрати окремі фотографії та відобразити їх у вигляді ізольованого слайд-шоу.

  Ні, розумні лічильники не небезпечні для вашого здоров’я

Це досить простий ярлик. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути, щоб активувати його, а потім вибрати фотографії, які ви хочете показати, як зазвичай, вибираючи кілька фотографій у програмі «Фотографії». Після того, як вони закінчать перегляд фотографій, вони можуть натиснути «Готово», і вони будуть повністю вилучені з програми «Фотографії».

Скануйте UPC продукту, щоб знайти його в Інтернеті

Одна з моїх улюблених речей, які я можу робити, коли я ходжу за покупками в звичайний магазин, — це використовувати програму Amazon для сканування штрих-кодів і з’ясування, чи Amazon продає продукти дешевше. Цей ярлик пропонує швидший інтерфейс для сканування UPC продуктів, і ви також можете налаштувати його пошук на веб-сайтах Walmart і Target.

  Як завжди запускати Safari в режимі приватного перегляду на Mac

Автоматично записуйте відео, коли вас зупиняють

Хоча більшість звичайних зупинок поліцейськими проходять гладко, завжди краще перестрахуватися, ніж шкодувати. Цей ярлик допоможе вам, коли вас зупинять.

Ярлик призупиняє будь-яку музику, зменшує яскравість до кінця, вмикає режим «Не турбувати» та надсилає текстове повідомлення вибраному контакту, в якому повідомляється, що вас зупиняють, і повідомляє йому своє поточне місцезнаходження (ви можете налаштувати повідомлення як хочеш). Ярлик також почне записувати відео за допомогою фронтальної камери. Щойно ви зупините запис, він буде надіслано вашому контакту, збільшить яскравість і вимкне режим «Не турбувати».

Швидко та легко поділіться своїм паролем Wi-Fi

Apple вже дозволяє досить легко ділитися паролями Wi-Fi з іншими продуктами Apple поблизу, але якщо ваш друг використовує Android або інший продукт, цей ярлик швидко згенерує QR-код імені та пароля вашої мережі Wi-Fi, які вони можуть сканувати за допомогою камери свого телефону.

  Проблема з драйвером USB накопичувача (ВИПРАВЛЕНО)

Отримуйте сповіщення, коли ваш iPhone заряджається до 100%

Якщо ви поспішаєте і хочете дізнатися, коли ваш iPhone зарядиться, цей ярлик попередить вас звуком і вібруванням вашого пристрою, а також повідомить Siri про завершення заряджання (ви можете налаштувати те, що вона каже).

Єдине застереження полягає в тому, що вам доведеться запустити ярлик, перш ніж заряджати телефон, тому він може бути не те, що ви хочете використовувати щоразу, але він може бути ідеальним для тих випадків, коли ви поспішаєте .

Обов’язково перегляньте галерею, щоб отримати більше ярликів

У додатку «Ярлики» внизу є вкладка «Галерея», де ви можете переглянути кілька інших попередньо створених ярликів. Тож якщо ви не бачите тут чогось, що вас цікавить, перевірте це.

Ви також можете перевірити Галерея ярликів, який є стороннім веб-сайтом, наповненим готовими ярликами від інших користувачів iPhone.

Зображення з Мистецтво олімпійське/Shutterstock