Найкращі трекери сну 2024 року

Якщо ви страждаєте від нестачі сну, ви можете розглянути можливість використання функцій відстеження сну, які пропонують найновіші носії. Використовуючи складні датчики, трекери сну відстежують частоту серцевих скорочень та інші фактори, щоб оцінити якість сну, який ви отримуєте щоночі, і наскільки це глибокий, спокійний сон.

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Окрім того, що Apple Watch Series 9 є одним із найкращих розумних годинників, вони також є чудовим вибором для відстеження сну. Використовуючи програму Sleep на Apple Watch, ви можете отримати доступ до цілого набору функцій для відстеження та моніторингу свого сну.

Створіть графік сну для свого нічного сну та встановіть для себе цілі щодо сну. Series 9 відстежує, скільки часу ви проводите на кожній стадії сну (REM, Core і Deep), і відстежує час вашого пробудження, щоб надати вам вичерпні дані, які ви можете використовувати для досягнення цих цілей.

Завдяки функції Sleep Focus ваші Apple Watch Series 9 обмежать відволікання перед сном, щоб допомогти вам легше зануритися. Функція відстеження сну ввімкнеться залежно від руху вашого тіла (поки активний фокус сну), щоб розпочати запис ваших даних, щоб ви могли переглянути їх у додатку, коли прийде час піднятися та сяяти.

Apple Watch Series 9

Найкраще в цілому

$359 $429 Заощадьте $70

З Apple Watch Series 9 ви можете випробувати розширене відстеження сну, встановити власні цілі щодо сну та переглянути свою історію сну, щоб допомогти вам отримати необхідний глибокий спокійний сон.

плюси

 • Комплексне відстеження сну
 • Встановіть власні цілі та розклад
 • Відстежує частоту дихання уві сні
 • Функція Sleep Focus обмежує відволікання в режимі відпочинку
 • Перегляд історії сну

мінуси

 • Дорого
 • Найкраще підходить для користувачів iPhone

Джо Федева / MakeUseOf

У світі, де випуск кожного покоління розумних годинників має тенденцію підвищувати ціни, заспокоює Fitbit Charge 6, доступний за набагато більш прийнятною ціною. Можливо, йому не вистачає деяких ширших функцій останнього Apple Watch або Galaxy Watch, але коли мова заходить про відстеження сну, він є справжнім суперником.

Удосконалені інструменти здоров’я Charge 6 включають повне відстеження сну, що надає вам оцінку нічного сну та розширену статистику сну, яку ви можете переглядати в додатку Fitbit. Крім того, за допомогою підписки Fitbit Premium ви можете створювати власні профілі та розклади сну, щоб допомогти вам досягти цілей щодо сну та отримати користь від міцнішого нічного сну.

Fitbit Charge 6

Найкращий бюджет

$140 $160 Заощадьте $20

Отримайте розширену статистику сну за невелику частку вартості найновіших розумних годинників із Fitbit Charge 6 і зробіть свій щоденний сон таким же важливим у вашій рутині, як і щоденні фізичні вправи.

плюси

 • Більш доступний, ніж більшість інших альтернатив стеження за сном
 • Забезпечує оцінку нічного сну
 • Розширена статистика сну
 • Функція Smart Wake

мінуси

 • Для доступу до деяких розширених функцій потрібна преміум-підписка

Найкращий трекер сну для аналізу режимів сну: Samsung Galaxy Watch 6

Заріф Алі / MakeUseOf

Якщо ви хочете глибше зануритися у свій режим сну та проаналізувати поведінку свого тіла під час сну, тоді Samsung Galaxy Watch 6 саме для вас. Завдяки функціям Advanced Sleep Coaching ви можете відстежувати кожну стадію свого сну та розвивати кращі звички для кращого сну.

За допомогою Advanced Sleep Coaching ви можете спланувати свій нічний режим, встановити цілі щодо сну та отримати поради щодо того, як досягти більш спокійного сну. Він аналізує ваш поточний режим сну та використовує зібрані дані, щоб створити п’ятитижневу програму для розгладжування складок, допомагаючи зробити ваш сон кориснішим і підвищуючи енергію вашого тіла щодня.

Щоб розпочати навчання режиму сну Galaxy Watch 6, вам знадобляться дані за тиждень, які будуть використані як основа для створення вашої програми. Якщо ви застрягли в колії через поганий сон і низьку енергію, і не знаєте, з чого почати, він пропонує всі необхідні вказівки, створюючи унікальне рішення для вас.

Samsung Galaxy Watch 6

Найкраще для аналізу патернів сну

$249 $300 Заощадьте $51

Глибоко занурюйтесь у звички вашого організму до сну за допомогою Advanced Sleep Coaching годинника Samsung Galaxy, який може створити п’ятитижневу програму, яка допоможе вам досягати кращого нічного сну щоночі.

плюси

 • Поглиблене навчання сну
 • Відстежує стадії сну
 • Може створити особисту п’ятитижневу програму сну
 • Надає повні дані про сон

Найкраща альтернатива розумному годиннику для відстеження сну: WHOOP 4.0

Серхіо Родрігес / MakeUseOf

Whoop 4.0 — це унікальний фітнес-пристрій, який можна носити. Тут немає сенсорного екрану. Натомість у вас є розумний пристрій із вдосконаленими датчиками, які відстежують усі аспекти роботи вашого тіла, надсилаючи ці дані на ваш телефон через додаток Whoop.

Значна частина цих даних – це коучинг Whoop щодо сну. Whoop вимірює сон, який ви досягли, порівняно зі сном, який вам потрібен, на основі вашої серцево-судинної діяльності, рівня стресу тощо. Це дає вам загальну оцінку та визначає цільовий сон на наступну ніч. Він також використовує тактильний будильник, щоб обережно розбудити вас у потрібний час безшумною вібрацією.

Він дорогий і не має екрану. Але якщо ви хочете зануритися в статистику сну та інші показники, ви отримаєте бібліотеку персональних даних для аналізу та ознайомлення.

Ой 4.0

Найкраща альтернатива розумному годиннику

Whoop 4.0 пропонує повну фізіологічну структуру тренувань, відпочинку та відновлення вашого тіла, допомагаючи вам позбутися шкідливих звичок і отримати кращий нічний сон.

плюси

 • Пропонує постійний моніторинг усіх фізіологічних даних
 • Відстеження сну визначає хороші/погані звички
 • Відстежує та вимірює рівень стресу

мінуси

 • Для всіх функцій потрібен ваш смартфон
 • Дорого

Garmin

Щоб отримати найкращі функції всебічного відстеження сну, ви не помилитесь із Garmin Vivoactive 5. Він забезпечує персоналізоване консультування щодо сну та автоматичне визначення сну, а також аналізує, скільки сну вам потрібно на основі вашої активності вдень.

Завдяки розширеним показникам здоров’я та самопочуття, які надаються через безкоштовну програму Garmin Connect, дані про ваш сон надходять безпосередньо в систему моніторингу енергії Body Battery, що дає вам уявлення про те, як режим сну впливає на ваш загальний рівень енергії.

Якщо ви ведете активний спосіб життя, ви оціните переваги точного та детального відстеження сну Vivoactive 5. Він пропонує всю необхідну допомогу, щоб підвищити щоденні показники сну та досягти особистого рекорду під час занять фітнесом.

Garmin Vivoactive 5

Найкращий універсальний трекер сну

Garmin Vivoactive 5 є одним із найкращих на ринку універсальних пристроїв для відстеження сну завдяки функціям персоналізованого навчання сну, автоматичному розпізнаванню сну та моніторингу заряду батареї тіла.

плюси

 • Індивідуальне навчання сну
 • Автоматичне визначення сну
 • Надає повні дані про сон
 • Аналіз енергії батареї тіла

мінуси

 • Налаштування може зайняти трохи часу

FAQ

З: Як мій пристрій відстеження сну дізнається, що я глибоко сплю?

Трекери сну використовують функцію виявлення руху зап’ястя, щоб відстежувати рух вашого тіла. Крім того, вони також будуть контролювати ваш пульс. Коли ваше тіло переходить у стан глибокого сну, серцевий ритм природним чином сповільнюється, що дозволяє вашому трекеру сну визначити, на якій стадії сну перебуває ваше тіло.

З: Чи може мій телефон точно відстежувати мій сон?

Відстежувати свій сон можна без смарт-годинника. На iOS і Android є багато програм, які можна використовувати для вимірювання вашого сну.

Як правило, вони використовують вбудований мікрофон вашого телефону, щоб визначити, коли ви спите, і почати відстеження, і вимагатимуть, щоб ваш телефон був близько до місця, де ви спите. Однак результати можуть бути не такими точними, як від носимого пристрою.

З: Чи може трекер сну виявити апное уві сні?

У більшості випадків ні. Проте трекери сну можуть генерувати звіти, здатні ідентифікувати та відстежувати деякі з потенційних симптомів апное сну.

З: Яка різниця між трекером сну та фітнес-трекером?

Трекер сну – це пристрій, призначений для моніторингу та аналізу якості вашого сну. Тоді як фітнес-трекер призначений для вимірювання ефективності вашого тіла під час різних фізичних навантажень, таких як ходьба, біг, їзда на велосипеді або плавання.