techukraine.net techukraine.net Найкращі телевізори 8K

Найкращі телевізори 8K

Categories:

Кілька років тому роздільна здатність 8K здавалася надуманою, але неймовірно, як більшість телевізійних брендів розширили межі екранних технологій завдяки телевізорам 8K.

Найкращі 8K-телевізори мають надвисоку роздільну здатність і можливості масштабування найвищого рівня, а також інші розширені функції, що робить їх придатними як для завзятих геймерів, так і для ентузіастів кіно.

Купуючи 8K-телевізор, ви повинні врахувати деякі ключові фактори, які є справжньою інвестицією, це якість звуку, чіткість, відтворення кольорів та ігрові можливості.

Ось найкращі телевізори 8K, доступні на сьогодні.

Найкращі телевізори 8K у 2023 році

Sony Bravia XR Z9J LED

Найкраще в цілому

Яскравий світлодіодний дисплей кольору, контрастності та чіткості

$3398 $4000 Економія
602 долари США

Sony Bravia XR Z9J — один із найкращих світлодіодних телевізорів 8K, які ви можете купити. Його вражаючий когнітивний процесор XR використовує методи, які імітують людське око для природного перегляду. Він також може похвалитися винятковими рівнями яскравості, точності кольору та контрастності порівняно з іншими LED-телевізорами та додає чудові ігрові функції.

плюси

 • Інтерфейс Google TV
 • Потокове передавання Bravia Core
 • Видатне масштабування
 • Вражаюча максимальна яскравість і властивості антивідблиску
 • Революційний когнітивний процесор XR

Незважаючи на відсутність технологій QLED або OLED, Sony Bravia XR Z9J все ще конкурує зі своїми суб’єктивно кращими двоюрідними братами та є одним із найкращих світлодіодних телевізорів. Звичайно, роздільна здатність 8K є незаперечною перевагою, але саме когнітивний процесор XR забезпечує надзвичайну продуктивність цього телевізора. Він використовує дані візуальної системи людини для інтелектуального покращення фокуса, відстеження та деталей для природного перегляду.

Вміст HDR чудовий, особливо Dolby Vision. Ефекти розквіту та ореолу майже відсутні, а рівні чорного вражають. Тіні також мають високу деталізацію, і телевізор може досягти надзвичайного рівня яскравості майже 3000 ніт. Загалом, це неймовірне шоу з глибиною, деталізацією та точними кольорами, що вириваються з кожного кутка. Ніщо не тьмяніє при перегляді під кутом, а колір і контраст насолоджуються з кожного місця в кімнаті.

Аудіо також вражає, і він підтримує eARC через один із портів HDMI. Також є підтримка ігор 120 Гц 4K, швидкий час відгуку 4 мс, ALLM і VRR, хоча користувачам PS5 потрібно оновити програмне забезпечення для сумісності з VRR. Телевізор доступний у 75- або 85-дюймових моделях.

Samsung QN900B QLED

Найкраща ціна

Технологія Samsung QLED за відмінною ціною

$3800 $4000 Економія
200 доларів США

Samsung QN900B пропонує хорошу цінність для телевізора 8K, особливо 65-дюймової моделі. Він використовує власні технології Samsung, щоб створити дисплей, який є одним із найкращих у цьому ціновому діапазоні. Це також чудовий вибір для геймерів із такими розширеними функціями, як підтримка 4K 144 Гц.

плюси

 • Мікротонкі рамки
 • Приголомшливий дисплей
 • Якісний звук
 • Пульт на сонячних батареях
 • Чудово підходить для ігор на ПК та консолях

мінуси

 • Громіздкий інтерфейс користувача

Samsung QN900B є наступником QN900A, і він містить чудові оновлення в порівнянні зі своїм попередником. Перший — це Neural Quantum Processor 8K, який пропонує кращу оптимізацію. По-друге, це оновлення аудіо до 6.2.4-канальної акустичної системи потужністю 90 Вт, яка забезпечує потужніший і округліший звук. І по-третє, це технологія Motion Xcelerator Turbo Pro, яка забезпечує гравцям наступного покоління комп’ютерні ігри з надзвичайно плавною ігровою продуктивністю 4K 144 Гц.

Дисплей має мікротонкі рамки для ефектного занурення від краю до краю. Візуальні зображення залишаються неймовірними завдяки власному підсвічуванню Quantum Matrix Technology Pro від Samsung, яке забезпечує глибокі чорні та яскравіші білі відтінки зі складними деталями в обох. Разом із Quantum HDR 48X у 65-дюймовій моделі та 64X у більших дисплеях розширено діапазон яскравості, що забезпечує вибухові кольори та більше деталей.

Хоча інтерфейс користувача Tizen може бути не таким інтуїтивно зрозумілим і швидким, як інші інтелектуальні платформи, ви подолаєте будь-які проблеми та швидко розберетеся. Він постачається з усіма програмами, які вам, імовірно, знадобляться, попередньо встановленими, тож ви готові відразу з коробки.

Телевізор Samsung Q800T QLED

Найкращий середній діапазон

Чудовий вміст 8K за середньою ціною

Ви не помилитесь із QLED-телевізором Samsung Q800T, який є чудовим варіантом середнього діапазону. Для телевізора 8K QLED ціна більш ніж справедлива. Він має потужний процесор, який забезпечує неймовірну якість зображення та плавно збільшує вміст із низькою роздільною здатністю.

плюси

 • Видатне масштабування
 • Objective Tracking Sound+ спрямований звук із чотирьох динаміків
 • Інтуїтивно зрозуміла розумна система
 • Функція Multi-View

мінуси

 • Може страждати від розквіту в деяких сценах

Якщо ви шукаєте чудовий і потужний телевізор 8K, телевізор Samsung Q800T QLED варто придбати. Він містить потужні алгоритми машинного навчання та широкий спектр баз даних зображень у Quantum Processor 8K, який виконує фантастичну роботу з оптимізації вмісту з низькою роздільною здатністю. Ви отримаєте захоплюючі враження від перегляду, оскільки телевізор забезпечує вражаючі зображення з неймовірним чорним, сліпуче білим і природними кольорами.

Real Game Enhancer+ позбавляє вас від клопоту ручного налаштування під час гри. Це зменшує розмиття руху в іграх зі швидким темпом, що забезпечує задоволення та безперебійність. Крім того, один із чотирьох портів HDMI підтримує HDMI 2.1 для геймерів нового покоління. Існує також широкий набір інших входів для підключення, що полегшує підключення зовнішніх динаміків та інших периферійних пристроїв.

Ультратонкий OneRemote дозволяє легко налаштовувати різні канали та керувати іншими сумісними пристроями вдома. Телевізор також підтримує кілька голосових помічників, включаючи Alexa, Bixby і Google Assistant, що полегшує доступ до різних каналів.

TCL R648 75-дюймовий міні-світлодіодний QLED

Найкращий інтерфейс

Бюджетний блиск міні-світлодіодів

$1500 $2500 Економія
1000 доларів США

TCL R648 — ще один високоякісний телевізор середнього класу 8K. Він доступний у розмірах 65 і 75 дюймів і оснащений технологією mini-LED і QLED для приголомшливої ​​контрастності, яскравості та кольору. Завдяки чудовим можливостям масштабування, високоякісному аудіо, зручній у використанні платформі Roku TV і підтримці HDMI 2.1, це чудовий телевізор 8K як для перегляду фільмів, так і для ігор.

плюси

 • Яскравість ідеальна навіть у світлій кімнаті
 • Легке налаштування
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс Roku TV
 • Підтримка Dolby Vision
 • Розумна ціна для міні-LED-телевізора

Оснащений передовими технологіями відображення та чудовими ігровими функціями, TCL R648 є одним із найкращих телевізорів 8K за ціною. Він використовує технологію mini-LED для забезпечення неймовірної контрастності та технологію Quantum Dot для демонстрації природних, яскравих кольорів.

Алгоритми машинного навчання керують AiPQ Engine, щоб ще більше підсилювати колір, чіткість і контрастність у різних сценах. Крім того, технологія локального затемнення має до 240 зон, які контролюють підсвічування в окремих областях, забезпечуючи перегляд зображень із покращеною деталізацією.

Ігровий режим, сертифікований THX, координує такі важливі ігрові налаштування, як затримка введення, обробка зображення, ALLM і змінна частота оновлення, щоб ви могли насолоджуватися грою з плавною графікою. Що стосується звуку, TCL R648 не розчаровує. Він оснащений двома низькочастотними динаміками середнього діапазону та двома стереодинаміками, які забезпечують кристально чистий діалог і глибокі баси.

Samsung QN900C Neo QLED

Найкраще для ігор

Ігровий рай 8K

$3998 $4998 Економія
1000 доларів США

Samsung QN900C Neo QLED прийшов на зміну вже видатному QN900B і пропонує вищу пікову яскравість, глибший чорний і ширшу кольорову гаму. Зображення стають ще більш реалістичними та захоплюючими, а продуктивність в іграх вражає завдяки підтримці HDMI 2.1 і частоті оновлення 144 Гц.

плюси

 • Object Tracking Sound Pro для захоплюючого звуку
 • Чудовий центр розумного будинку
 • Підтримка FreeSync VRR і частоти оновлення 144 Гц
 • Відмінне масштабування
 • Приголомшлива пікова яскравість

мінуси

 • Немає Dolby Vision
 • Немає підтримки Nvidia G-Sync

Samsung QN900C Neo QLED є наступником QN900B. Хоча обидва телевізори є кращими 8K QLED, QN900C пропонує кілька чудових оновлень. Ця модель є 65-дюймовою версією, і існують невеликі відмінності між нею та більшими 75- та 85-дюймовими моделями.

Звичайно, вартість є найважливішим фактором; вибір більших розмірів значно збільшить і так високу ціну 65-дюймової моделі. Ще одна відмінність – технологія HDR. Більші розміри мають ще більш вражаючу пікову яскравість, ніж понад 2000 ніт, які пропонує ця модель.

Однак 65-дюймовий дисплей все ще демонструє неймовірну точність кольорів і яскравість, доповнену глибоким темним чорним і яскравими відблисками. Деталі виняткові, навіть у тіні. Завдяки надширокому куту огляду колір і контрастність залишаються насиченими й стабільними навіть під екстремальними кутами.

Для геймерів він перевіряє всі поля. Він оснащений чотирма портами HDMI 2.1, VRR, ALLM, FreeSync Premium, частотою оновлення 144 Гц для комп’ютерних ігор і надзвичайно низькою затримкою введення. Інші функції включають динамічний еквалайзер чорного для регулювання яскравості в певних областях екрана та міні-збільшення карти, яке ідеально підходить для виявлення ворога.

Sony Bravia XR Z9K Mini LED

Найбільш захоплюючий

Неперевершений реалізм в іграх і фільмах

Sony Bravia XR Z9K Mini-LED — це блокбастер-продовження приголомшливого Z9J. Конструкція більш-менш однакова. Однак Z9K оснащений кращим міні-світлодіодним підсвічуванням, ніж Full Array LED, який пропонує Z9J. Він також може похвалитися камерою Bravia Cam, яка забезпечує неймовірно захоплюючий досвід 8K, який не дозволить вам повернутися до 4K.

плюси

 • Керування голосом і жестами
 • Вражаюча пікова яскравість
 • Bravia Cam
 • Дивовижний дисплей
 • Ексклюзивні функції для PS5

мінуси

 • Немає HDR10+
 • Надзвичайно дорогий

Наступник Z9J, Sony Bravia XR Z9K пропонує технологію mini-LED для ще більшого занурення. Він пропонує більш точне керування підсвічуванням для ще більш глибокого чорного, сліпучого білого, більшої глибини та більш реалістичних зображень. Крім того, алгоритми XR Backlight Master Drive зменшують кровотечі, розквіти, ореоли та відблиски до майже непомітного рівня.

Z9K працює на тому ж інноваційному когнітивному процесорі XR, який імітує зорове та слухове сприйняття людини, як і Z9J. Але Z9K оснащено камерою Sony Bravia Cam, чудовим доповненням, яке допомагає створити найкраще захоплююче аудіо/візуальне враження, регулюючи звук і зображення залежно від того, де ви сидите, і навколишнього освітлення в кімнаті.

Samsung Q950TS 85-дюймовий QLED

Кращий Преміум

Найкращий телевізор 8K, якщо гроші не проблема

Завдяки величезному 85-дюймовому екрану Samsung Q950TS — це 8K QLED-телевізор, який виводить насолоду від перегляду на новий рівень. Це все, що завгодно, але не дешеве, але реалістичну якість зображення ви не зможете знайти на будь-якому іншому телевізорі. Він ефективно покращує контекст із низькою роздільною здатністю та має частоту руху 240 Гц для ігор, спорту та дії. Він також має фантастичний звук і чудові кути огляду, що робить його ідеальним вибором для справжнього домашнього кінотеатру.

плюси

 • Неймовірна якість зображення з частотою руху 240 Гц
 • Видатний звук із об’ємним 3D-звуком
 • Чудово підходить для захоплюючих ігор
 • Витончений дизайн
 • Підтримка Dolby Digital Plus

мінуси

 • Можливі збої підсвічування

Samsung Q950TS — це колосальний 85-дюймовий QLED, який значно покращує ваші враження від перегляду завдяки реалістичній якості зображення. Quantum Processor 8K має неймовірні можливості масштабування, оскільки він використовує штучний інтелект і машинне навчання для покращення вмісту з низькою роздільною здатністю, дозволяючи вам бачити складні деталі, які важко побачити на телевізорах 4K.

Любителі ігор отримають захоплюючий досвід, граючи в сучасні ігри на цьому телевізорі. Частота руху 240 Гц значно зменшує розмиття, а також є Real Game Enhancer+, який оптимізує видимість і звук. Вбудована 4.2.2-канальна акустична система із загальною потужністю 70 Вт забезпечує відчуття об’ємного звучання.

Усі діалоги кришталево чисті завдяки технології активного підсилювача голосу, яка аналізує навколишній шум, щоб покращити різні голоси. Конструкція з надвисокими кутами огляду та зменшення відблисків дозволяють переглядати яскраві зображення з будь-якого положення. Таким чином, члени сім’ї не будуть сидіти на одному дивані для перегляду контенту.

На що звернути увагу перед покупкою телевізора 8K

Купуючи 8K-телевізор, враховуйте багато міркувань. Перше і найголовніше – це те, що комерційного 8K-контенту для перегляду дуже мало. Давайте подивимося правді в очі: більшість із нас ще не відчули повного впливу 4K. Однак ви можете знайти вміст 8K для перегляду на різних веб-сайтах, таких як YouTube і Vimeo, і є кілька популярних фільмів, знятих у 8K. Тому перед покупкою 8К-телевізора варто перевірити, наскільки якісний його апскейлінг.

Виняткові телевізори, такі як Sony Z9K, пропонують чудове масштабування, а також неймовірно захоплюючий звук і зображення. Однак Z9K – дорогий телевізор. Але вам не потрібно так багато викладати на телевізор 8K. З моменту випуску Samsung QN900C, Samsung QN900B впав у ціні та пропонує величезну вартість. Це також не зменшує масштабування. Використовуючи різні методи, включно зі штучним інтелектом, він пропонує покупцям відмінну цінність і дивовижні візуальні ефекти.

Але щоб знайти баланс між чудовою продуктивністю та вигідною ціною, розгляньте попередницю Z9K, Sony Bravia XR Z9J. Це близько середньої позначки для високоякісного 8K-телевізора, і хоча він не оснащений камерою Bravia Cam, яка є в Z9K, він все одно пропонує приголомшливі зображення, сліпучу пікову яскравість, якісний звук і чудові ігрові характеристики.

Sony Bravia XR Z9J LED

Найкраще в цілому

Яскравий світлодіодний дисплей кольору, контрастності та чіткості

$3398 $4000 Економія
602 долари США

Sony Bravia XR Z9J — один із найкращих світлодіодних телевізорів 8K, які ви можете купити. Його вражаючий когнітивний процесор XR використовує методи, які імітують людське око для природного перегляду. Він також може похвалитися винятковими рівнями яскравості, точності кольору та контрастності порівняно з іншими LED-телевізорами та додає чудові ігрові функції.

плюси

 • Інтерфейс Google TV
 • Потокове передавання Bravia Core
 • Видатне масштабування
 • Вражаюча максимальна яскравість і властивості антивідблиску
 • Революційний когнітивний процесор XR
  Як вигнати когось із Netflix