Найкращі стріли 2023 року

| | 0 Comments| 10:25 PM
Categories:

Незалежно від того, чи ви новачок, чи маєте багаторічний досвід, наявність штанги може значно зменшити фоновий шум, а також забезпечить набагато чистіші та акуратніші налаштування. Коли ви готові оновити свою установку, ніщо не може зрівнятися з хорошою стрілою, і ми підберемо для вас саме те, що потрібно.

РОД

PSA1 вже був фантастичною стрілою, а RODE PSA1+ усе покращує. Він помітно міцніший, від основи до самої руки. Він не тільки краще затискається, але й тепер кріплення може тримати трохи важчі мікрофони, до 2,6 фунтів. До речі, ви отримуєте ту саму 3/8-дюймову різьбу з 5/8-дюймовим адаптером для більшої кількості сумісних мікрофонів.

Найкраще те, що RODE PSA1+ зберігає незрівнянну можливість регулювання. Основа має оберти на 360 градусів, що значно допомагає знайти найкраще місце для вашої установки. Ви навіть можете регулювати на льоту, завдяки неопреновому рукаву та демпфованим пружинам, які повністю усувають шум.

RODE PSA1+

Найкраще в цілому

RODE PSA1+ є бажаним вдосконаленням популярної моделі RODE PSA1, від кращої стабільності до невеликих значущих змін, як-от амортизовані пружини. Навіть коли ви регулюєте його, ви ніколи не почуєте писк.

плюси

 • Під час роботи він навіть тихіший, ніж PSA1
 • Високоякісна збірка з неопреновим рукавом для захисту
 • Високо регульований

мінуси

 • Обмеження по вазі становить 2,6 фунта

На сцені

Незважаючи на свою ціну, On-Stage MBS5000 є досить приємним пакетом і легко впишеться в бюджет будь-якого початківця творця контенту. Щоб гарантувати, що ваш звук залишається максимально чистим, On-Stage MBS5000 оснащено подвійними пружинами підвіски. Навіть якщо ви транслюєте трансляцію й вам доводиться налаштовувати на льоту, ці пружини суттєво пригнічують шум.

On-Stage MBS5000 використовує 5/8-дюймову різьбу та витримує 3,5 фунта, тому дуже легко знайти сумісний мікрофон. Насправді, коли ви будете готові до оновлення, він матиме друге життя, оскільки ви можете використовувати його для встановлення камер і освітлення. Однак його радіус дії трохи малий, що добре для невеликих приміщень, але ви можете наблизити його, постійно закріпивши на своєму столі за допомогою фланцевого кріплення, що входить у комплект.

  13 найкращих хостингових платформ для програми Node.js

На сцені MBS5000

Найкращий бюджет

On-Stage MBS5000 має трохи менший радіус дії, ніж більшість штанг, але це вигідно, якщо ваш простір невеликий. Він міцний, витримує мікрофони вагою 3,5 фунта та буде корисним навіть після оновлення.

плюси

 • Розмір вміщує менші установки
 • Можна закріпити на столі або постійно закріпити
 • Також може служити кріпленням для світильників і камер

мінуси

 • Охоплення може бути трохи коротким для деяких

Ельгато

Якщо у вас за плечима є певний досвід і ви хочете оновити його, Elgato Wave не може бути кращим вибором. Він не тільки витримує вагу мікрофонів вагою 4,4 фунта, але й кульову головку можна адаптувати до кріплень 1/4 дюйма, 3/8 дюйма та 5/8 дюйма. Завдяки цьому у вас буде набагато більше можливостей, коли справа доходить до вибору відповідного мікрофона.

Не менш важливим і вражаючим є низькопрофільний дизайн Elgato Wave. Замість традиційної конструкції крана він більше схожий на пропелер. І основа, і середній шарнір мають обертання на 360 градусів, тоді як самий кінець плеча можна регулювати на 90 градусів по вертикалі. Завдяки кабельним каналам для приховування дротів це створює дуже чистий вигляд.

Elgato Wave Mic Arm

Найкраще для стримерів

Завдяки можливості приховати кабелі та великій можливості регулювання, Elgato Wave є справжньою насолодою для стримерів. Найкраще те, що ви не обмежені певними мікрофонами, оскільки він підтримує три різні кріплення для мікрофонів.

плюси

 • Сумісний із трьома різними кріпленнями для мікрофонів
 • Низькопрофільний дизайн із кабельними каналами для акуратності
 • Високо регульований

мінуси

 • Шукайте в іншому місці, якщо ви новачок у трансляції

Самсон

Щоб отримати чистий і чіткий звук, вам потрібен тримач, який не забруднить запис. Чудовим варіантом є Samson MBA38, довга мікрофонна рука, яка може витримати велику вагу. Вам знадобиться ця додаткова підтримка, якщо ви плануєте приєднати мікрофон XLR, поп-фільтр і амортизатор, що вам слід зробити для кращої якості звуку.

  Як надрукувати в Word, щоб залишити місце для діроколу

Кожне налаштування подкасту відрізняється, і можливість вибору між чотирма різними довжинами є неоціненною. Крім того, Samson MBA38 можна закріпити на краю столу за допомогою затискача або використовувати фланцеве кріплення. Незалежно від обраної вами довжини, усі мають міцні внутрішні пружини, які додатково усувають шум, навіть коли ви робите налаштування посеред запису.

Самсон MBA38-38

Найкраще для подкастингу

$51 $120 Економія
69 доларів США

Маючи різноманітні розміри та пакети, Samson MBA38 є чудовим доповненням до будь-якої установки подкастера. Що ще важливіше, він має високу вагу, що стане в нагоді, коли ви додаєте поп-фільтри та амортизатори після факту.

плюси

 • Можна закріпити на столі або прикрутити до поверхні
 • Внутрішні пружини значно знижують шум
 • Міцна сталева конструкція

мінуси

 • Дуже жорсткий прямо з коробки

Innogear

Міцний і стійкий мікрофонний кронштейн InnoGear Heavy Duty — це легкий вибір, якщо ви шукаєте довговічну штангу. Будучи зробленим зі сталі, він прослужить багато років, не кажучи вже про те, що він зможе витримати серйозні удари, які, безсумнівно, зазнає протягом свого життя. Рука стріли також була побудована з набагато міцнішими пружинами, що додатково подовжило термін її служби.

Уся міцність, яку пропонує InnoGear Heavy Duty Mic Arm, дуже зручна, коли справа доходить до комплектування мікрофоном і аксесуарами, яким ви віддаєте перевагу. Його чудова міцність означає, що кінець кронштейна може витримати 4,4 фунта, і цього більш ніж достатньо, щоб впоратися з одним із найкращих мікрофонів для потокового передавання з поп-фільтром і амортизатором.

Мікрофонний кронштейн InnoGear Heavy Duty

Найбільш міцний

$47 $60 Зекономте
13 доларів США

Мікрофонний кронштейн InnoGear Heavy Duty Mic Arm — ваш вибір, якщо ви плануєте додати до свого мікрофона кілька насадок. Його міцна сталева конструкція дає вам 4,4 фунта для роботи, водночас подовжуючи термін служби.

плюси

 • Міцна сталева конструкція з міцними вбудованими пружинами
 • Може працювати з обладнанням вагою 4,4 фунта
 • Поставляється зі стяжками для простого та чистого управління кабелем
  Розуміння одного клієнта проти мультитенанта в хмарних обчисленнях

мінуси

 • Дуже жорсткий, поки його не зламано

FAQ

Питання: Чому розтяжки використовують стріли?

Це значно покращує якість звуку не тому, що щось приглушує, а тому, що розташовує мікрофон далі від периферійних пристроїв, які створюють шум, наприклад клавіатури та миші. Ви також маєте перевагу використання поп-фільтрів і амортизаторів, які ще більше зменшують небажаний фоновий шум і вібрацію.

З: Яка різниця між стрілою та штативом?

Триноги мають три ніжки; рука стріли має форму відростка з трьома суглобами. Штативи зазвичай розміщують на столі й не лише займають простір, але й роблять аудіо чутливим до додаткового шуму від будь-якого руху. Стріли кріпляться до кінця столу, а деякі дозволяють безшумно регулювати на ходу, забезпечуючи чистіший звук.

З: Чи потрібен мені кронштейн для мікрофона?

Ні, але наявність штанги суттєво звільняє простір, на відміну від мікрофона перед вами, доводиться носити гарнітуру протягом тривалого часу.

З: Чи можна використовувати мікрофон із будь-якою штангою?

Ні. Ви повинні пам’ятати про два фактори: вагу вашого мікрофона та різьбу. Ваш мікрофон не може перевищувати максимальну вагу штанги, інакше він провисне. Що стосується різьблення, це стосується самого кріплення, найпоширенішими є 1/4, 3/8 і 5/8 дюймів. Якщо ваш мікрофон і штанга мають однакові нитки, вони підійдуть; інакше вам потрібен адаптер.

З: Де найкраще розмістити мою стрілу?

Загалом, є три способи: збоку, ззаду або закріплення на столі, що вимагає використання гвинтів і фланцевого кріплення. Найкраще те, що вам найбільше зручно, хоча це може допомогти визначити довжина вашої стріли. Якщо це набагато довша стріла, вам може знадобитися її збоку, оскільки столи, як правило, довгі. Коротші кронштейни, як правило, зручніше кріпити до спини через те, що ширина столу набагато менша.