Найкращі способи знайти втраченого члена сім’ї

| | 0 Comments| 4:00 AM
Categories:

У дедалі більш індивідуалістичному суспільстві нерідко трапляються випадки, коли члени сімей майже повністю залишаються поза радаром. Можливо, ви переїхали через країну багато років тому, ваш дядько втратив зв’язок після розлучення, або ви були розлучені при народженні з давно втраченим близнюком. Як би там не було, природно дивуватися, що з ними сталося за ці роки.

Відновлення зв’язків із загубленими членами сім’ї колись було важким процесом, який часто передбачав найм приватного детектива. З появою Інтернету цілі бази даних можна аналізувати по всій країні, щоб зосередитися на чиєсь місцезнаходження та інших біографічних деталях. Сьогодні ми навчимо вас, як використовувати сайти для перевірки даних, щоб сортувати величезний масив загальнодоступних даних і знайти свого давно втраченого члена сім’ї. Готові знову підключитися? Читайте далі!

Як знайти давно втрачених членів сім’ї

Отже, ви прийняли важливе рішення. Вам набридли спекуляції та нескінченні сімейні розмови, і ви збираєтеся спробувати знайти загубленого члена сім’ї. Але з чого почати? Може здатися, що шукати голку в копиці сіна. Адже населення США становить понад 325 мільйонів чоловік.

Пошук понад 1 мільярд публічних записів

Проведіть комплексну перевірку на…

Як ви вирішили знайти лише одну людину? Насправді, ви можете виконати кілька простих кроків, які дадуть вам досить хороший шанс на успіх. Наш рекомендований підхід до пошуку загубленого члена сім’ї такий:

Інформація – перше, що потрібно зробити, це зібрати якомога більше інформації про людину, яку ви шукаєте. Це означає записати все, що ви знаєте, і, якщо можливо, поговорити з іншими членами сім’ї, щоб отримати від них деталі. Інформацію, яку ви хочете зібрати, – це такі речі, як
Повне ім’я
Будь-які попередні використані назви
Дата народження
Місце народження
Будь-які попередні відомі адреси
Імена чоловіка/дружини/дітей
Історія освіти
Трудова книжка

Чим більше цієї інформації ви зможете зібрати, тим легше буде ваш пошук. Але якщо ви не можете отримати багато, не хвилюйтеся. Маючи навіть мінімальну кількість інформації, ви все одно можете знайти втраченого члена сім’ї.

Пошук в Інтернеті – почніть з пошукової системи в Інтернеті, як-от Google, яка може видобувати інформацію з найбільш незрозумілих частин Інтернету. Але вам доведеться бути трохи розумнішими з пошуками. Просто введення чиєсь імені навряд чи поверне потрібну інформацію. Замість цього введіть комбінації інформації, яку ви маєте, наприклад ім’я та коледж або ім’я та компанія, на яку працюєте. Гарантій немає, але цілком можливо, що ви знайдете щось, що може привести вас до загиблого члена сім’ї.
Соціальні медіа. Якщо Google не виявляє нічого конкретного, наступне місце для пошуку – це соціальні мережі. Багато людей розміщують усіляку особисту інформацію до своїх акаунтів у соціальних мережах, і більша частина її доступна кожному. Великі соціальні мережі, такі як Facebook, Instagram та LinkedIn, є очевидним місцем для початку. Якщо нічого не з’являється, спробуйте менш очевидні, як-от YouTube, Reddit, Pinterest, Tumblr і Google +. Варто навіть поглянути на старіші соціальні мережі, як-от MySpace. Багато профілів людей все ще доступні, і, хоча вони застарілі, вони все ще можуть надати вам нову інформацію.
Сайти перевірки справжньої інформації – якщо ваші власні зусилля в Інтернеті та соціальних мережах не дали результату, спробуйте сайт для перевірки даних. Ці сайти шукають куточки Інтернету, а також мільйони різних загальнодоступних джерел даних, до яких ви, можливо, не зможете отримати доступ. При мінімальній кількості інформації про людину клієнти зазвичай мають певний успіх у її пошуку. Якщо ваш загублений член сім’ї знаходиться там, і ви не можете знайти його самостійно, швидше за все, це зможе перевірити сайт.

  Як використовувати чат редактора в Документах Google

Рекомендовані онлайн-сервіси перевірки справ

Існує багато сайтів для перевірки фону, тому, якщо ви досягли того етапу, коли вирішили скористатися одним, ви можете бути трохи збентежені щодо того, який саме вам підходить. Швидкий пошук у Google відкриє десятки різних сайтів, усі з яких вважаються найкращими. На жаль, більшість з них не виправдовує галасу. Щоб отримати найкращий шанс знайти загубленого члена сім’ї, ви захочете скористатися послугою, яка пропонує:

Повний спектр перевірок. Деякі компанії можуть здійснювати більш ретельний пошук, ніж інші, залежно від того, до яких джерел вони мають доступ і які дані шукають. Ви хочете вибрати сайт з якомога широким діапазоном пошуку даних.
Налаштування пошуку – у вас може бути доступна лише певна інформація про зниклого члена сім’ї. Виберіть сервіс, який може здійснити гідний пошук за мінімальною інформацією.
Належне дослідження. Деякі сайти стверджують, що проводять поглиблене дослідження, але роблять лише швидкий пошук у Google. Усі рекомендовані нами сайти мають чудові відгуки та перевірений досвід надання ґрунтовних та точних результатів.
Точні та зрозумілі звіти – Ви платите за послугу збору інформації, тому краще мати можливість читати та розуміти результати. Усі наші рекомендації доклали значних зусиль, щоб представити вам точні та зрозумілі звіти.
Простота використання – більшість сайтів пропонують онлайн-інформаційну панель, яка допоможе вам керувати пошуками та інформацією. Знову ж таки, деякі набагато легші у використанні, ніж інші. Скористайтеся сервісами, які мають вишукану інформаційну панель або іншим чином полегшують доступ до вашого файлу.
Хороша підтримка клієнтів – перевірка даних не є точною наукою, тому сайти повинні мати хорошу підтримку клієнтів, щоб допомогти користувачеві досягти задоволення. Усі наші рекомендації пропонують чудову підтримку, включаючи значний доступ у неробочий час.
Мобільні програми. Сьогодні більшість із нас отримує доступ до даних на ходу, тому мати хороший мобільний додаток так само важливо, як і хорошу інформаційну панель. Не всі сайти перевірки справжньої інформації можуть забезпечити це, але всі рекомендовані нами постачальники пропонують мобільні програми як стандарт.

Ми повинні чітко розуміти, що так само, як пошук у Google або Facebook не може бути гарантованим, немає гарантій і на сайтах перевірки фону. Існує ряд причин, чому ці сайти не можуть знайти вашого втраченого члена сім’ї. Але найкращі сайти перевірки фону мають вражаючий досвід і високий рівень задоволеності користувачів. Усі чотири сайти, які ми рекомендуємо тут, дають стабільно позитивні результати, і ми впевнені, що якщо вдасться знайти члена вашої давно втраченої сім’ї, кожен із цих сайтів дасть вам найкращі шанси знайти їх.

1. Підтверджено

BeenVerified — це ще один чудовий сайт для перевірки справ, який пропонує чудову всебічну дослідницьку послугу та дає чудові шанси розкрити необхідні деталі про втраченого члена сім’ї. Структура ціноутворення BeenVerified дещо складна і на високому рівні, але вони все одно пропонують чудове співвідношення ціни і якості. Щоб отримати базову ставку, BeenVerified шукатиме сотні різних джерел інформації, включаючи фінансові записи, звіти про майно, дані соціальних мереж, дані про судимості, історію адрес тощо.

За трохи більше, їхній преміальний сервіс шукатиме ще більше джерел. Вони також відправлять бігуна до судів, щоб у разі потреби шукати детальнішу судимість. Наприкінці процесу остаточний звіт BeenVerified добре викладений, детальний і його легко слідувати. Ви можете керувати всіма своїми пошуковими запитами в Інтернеті за допомогою їхніх пристроїв iOS або Android, а також на їх вражаючій онлайн-панелі. Служба підтримки клієнтів BeenVerified також є однією з найкращих у всьому світі, з тривалими робочими днями та без вихідних. До нього також можна отримати доступ за допомогою електронної пошти або телефону.

  Що таке Inbox Zero і як цього досягти?

2. Миттєвий CheckMate

Instant CheckMate — це ще один сайт перевірки даних, який вразив нас під час тестування і ідеально підходить для тих, хто шукає втраченого члена сім’ї. Вони також пропонують два рівні обслуговування, а ціни трохи вище середнього. Щоб отримати базову ставку, вони аналізуватимуть такі джерела, як реєстри сексуальних злочинців, кримінальні записи, записи про шлюб і розлучення, дані родичів, історію адрес та будь-які загальнодоступні профілі в соціальних мережах.

Зазвичай це дає достатньо інформації, але якщо вам потрібно більше, наприклад, фінансова історія, судові записи, водійські права та посвідчення на зброю, вам доведеться заплатити за їх преміум-послуги. Наразі CheckMate пропонує лише програму для Android, що шкода, але вони мають гарну онлайн-панель, а також чудову службу підтримки клієнтів, яка працює цілодобово. Їхні остаточні звіти детальні, але їх легко слідувати та добре викладені, а всі відгуки клієнтів, які ми отримали, були позитивними.

3. Правдошукач

Truthfinder здійснює пошук у мільйонах публічних записів, щоб створити профіль, який містить останні контактні дані, поточні та попередні адреси, кримінальні та судові записи, записи водіїв, особисту інформацію та інформацію про відомих родичів. Вони також пропонують послугу глибокого веб-дослідження, яка шукатиме ще більше онлайн-джерел і сайтів соціальних мереж, щоб гарантувати, що жодна частина онлайн-даних не буде пропущена. Нарешті, їхня преміальна служба звітів розглядає такі речі, як історія освіти людини, записи про реєстрацію виборців, наявність зброї та інших ліцензій тощо.

Їхні загальні ціни є приблизно середніми для галузі, і за ці гроші вони, безумовно, надають чудовий сервіс. Хоча наразі Truthfinder пропонує лише додаток для Android, вони компенсують це цілодобовою безкоштовним обслуговуванням клієнтів. У вас не буде проблем з доступом до вашої інформації чи взаємодією з Truthfinder, щоб знайти свого давно втраченого члена сім’ї.

4. Інтеліус

Вони шукають у величезному діапазоні джерел, щоб розкрити повну контактну інформацію особи, історію адрес, судимість, фінансову історію, майнові записи, історію освіти тощо. Завдяки більш ніж 50 мільйонам перевірок задоволених клієнтів з усього США, їхній рекорд витримує пильну увагу.

Intelius використовує найновішу дослідницьку технологію, але в їхніх дослідженнях також є важливий людський елемент. Наприклад, вони відправлять особу для пошуку в не оцифрованих записах у кримінальних і цивільних судах, якщо це необхідно. Вони пропонують елегантну онлайн-панель, яка добре розроблена та проста у використанні, а їхні підсумкові звіти є одними з найясніших, які ми бачили. Intelius також пропонує спеціальні програми, доступні як для пристроїв Android, так і для iOS. Їхні умови обслуговування клієнтів також досить вражаючі, з привітним персоналом, з яким можна зв’язатися по електронній пошті, по телефону або за допомогою онлайнової служби вирішення проблем.

Що таке онлайн-сайт перевірки фону?

Онлайн-сайти для перевірки інформації використовують новітні технології для пошуку інформації про людей через величезний спектр загальнодоступних джерел інформації. Потім вони об’єднають знайдене у легкий для розуміння звіт. Різні онлайн-сайти для перевірки даних будуть використовувати різні джерела інформації, але вся інформація, яку вони збиратимуть, є юридично доступною для широкого загалу.

  Як очистити бічну панель Gmail

Немає нічого прихованого про те, звідки ці сайти беруть свою інформацію. Насправді, ви цілком можете шукати всю цю інформацію, але це буде трудомістким і трудомістким завданням. З іншого боку, онлайн-сайт перевірки фону може виконати ту ж роботу за лічені хвилини.

Сайтам для перевірки інформації також не потрібно багато інформації для виконання роботи. Для того, щоб знайти когось, їм зазвичай достатньо лише кількох самородків інформації. Вони також можуть зосередити свої пошуки на конкретних областях інформації, які ви хочете знати, і мати доступ до національної та місцевої інформації по всій території США. Якщо член вашої родини все ще перебуває в країні, ви можете бути впевнені, що знайдете їх.

Звідки вони беруть свою інформацію?

Різні сайти перевірки даних будуть використовувати різні джерела інформації, але, загалом, усі вони матимуть доступ до однієї і тієї ж основної інформації. Де вони шукають, залежить від того, яку інформацію ви хочете знати, а також від того, який рівень оплати ви обрали. Тому дуже важко визначити їх точні джерела інформації, якими вони будуть користуватися.

Але в загальному кажучи, вони будуть вивчати такі різноманітні джерела, як кримінальні довідки, записи про освіту, кредитні документи, записи водіїв, дані соціального страхування, записи судових розглядів (щоб розкрити деталі будь-яких судових процесів, в яких вони були залучені), архівні записи, особисті довідки. , а також будь-яку інформацію, яку особа розмістила в соціальних мережах чи інших інтернет-джерелах.

Чому одні послуги безкоштовні, а за інші потрібно платити?

Є кілька місць, які стверджують, що пропонують «безкоштовну службу перевірки даних», але ми завжди радимо користувачам бути обережними з цими сайтами. Для роботи надійного сайту для перевірки даних потрібно використовувати високотехнологічні дослідницькі інструменти, а також певну кількість людино-годин. Це не безкоштовне, і якщо сайт пропонує виконати роботу задарма, у цьому має бути підвоха. Варто також зазначити, що, хоча деякі місцеві та державні записи доступні безкоштовно, майже всі дані, що зберігаються на національному рівні, вимагають сплати, щоб отримати доступ. Тому жоден сайт не зможе отримати доступ до цих даних безкоштовно для користувача.

Взагалі кажучи, якщо компанія пропонує вам свої послуги безкоштовно, ви продукт, а не споживач! Шкідливі сайти без проблем прикидаються, що пропонують благородну послугу, збираючи ваші дані для продажу третім сторонам. У випадку сайтів з онлайн-перевіркою справ ви точно отримаєте те, за що платите. Звичайно, занадто дорогі сайти не обов’язково дають кращі результати.

Висновок

За невелику плату сайти, які перевіряють інформацію, можуть брати інформацію, яку ви маєте, і здійснювати пошук у значно більшій кількості даних, ніж у вас є доступ. Більше того, вони можуть зробити це швидко й точно, а це означає, що, використовуючи його, ви зможете відстежити загубленого члена сім’ї за лічені дні. Є багато сайтів, які стверджують, що виконують цю роботу. Але в цій статті ми виділили чотири найкращі, і ми без вагань рекомендуємо будь-який з них.

Чи пробували ви скористатися сайтом перевірки справ, щоб знайти втраченого члена сім’ї? Які поради ви можете дати іншим, щоб допомогти їм у пошуку? Ви успішно відновили зв’язок і маєте що розповісти? Дайте нам знати в розділі коментарів нижче!