Найкращі сабвуфери 2024 року

Звичайні динаміки — це чудово, але, на жаль, не варто віддавати належне вашим басовитим пісням і насиченим бойовиками фільмам. Найкращі сабвуфери орієнтовані на нижчі діапазони частот, додаючи глибші тони до вашого аудіовмісту для повного занурення. У той час як деякі більш компактні та ідеально підходять для невеликих приміщень, інші створені для великих приміщень, що дає вам широкий вибір.

Кліпш

Чудовий вибір сабвуфера для домашнього кінотеатру, Klipsch Reference R-12SW оснащений переднім 12-дюймовим динаміком, який забезпечує пікову потужність 400 Вт, і заднім портом. Вбудований повністю цифровий підсилювач забезпечує глибокий, задовольняючий бас, а його мініатюрний зріст означає, що його можна легко розмістити будь-де, не будучи космічним борчем.

Цей сабвуфер, виготовлений із термоформованого кристалічного полімеру, виготовленого з міді, надзвичайно легкий, але водночас забезпечує надзвичайно важливу низьку частотну характеристику. Враховуючи його розмір, загальний вихід звуку чудовий. R-121SW забезпечує діапазон частот від 25 Гц до 100 Гц для аудіо без спотворень із потужними басами, і це робить вечори перегляду фільмів справжнім задоволенням. Візуально ви можете ввімкнути або вимкнути низькопрофільну решітку, залежно від того, наскільки мінімалістичними ви хочете виглядати речі, хоча більш вражаюче виглядати без решітки.

Сабвуфер Klipsch Reference R-121SW

Найкраще в цілому

$499 $599 Заощадьте $100

Klipsch Reference R-121SW — це надійний і універсальний сабвуфер для домашнього кінотеатру. Завдяки піковій потужності до 400 Вт і насиченим глибоким басам, він забезпечує найкращий у своєму класі вихід для дійсно захоплюючого звуку.

плюси

 • Потужний бас
 • Мінімальне спотворення
 • Візуально привабливий
 • Легке налаштування

мінуси

 • Можливо, не найкращий вибір для великих кімнат

Бестісан

Пристойний сабвуфер за бюджетом не такий неможливий, як ви думаєте. Завдяки своїй ціні нижче 100 доларів активний сабвуфер Bestisan пропонує відмінне співвідношення ціни та якості, збагачуючи відтворення басів і доповнюючи налаштування домашнього кінотеатру.

Завдяки підтримці як аналогових, так і RCA-виходів, його можна легко інтегрувати як частину загальної установки, надаючи потужні баси без спотворень будь-якій стерео- чи багатоканальній аудіосистемі. Він має мінімалістичний дизайн, який підходить для приміщень малого та середнього розміру, з 6,5-дюймовим сабвуфером, спрямованим вниз, який звучить напрочуд різко, враховуючи ціну. Це може не підійти аудіофілам, але це суттєве покращення звуку порівняно зі стандартними динаміками телевізора.

  5 програм для знайомств для ЛГБТК+ спільноти

Активний сабвуфер BESTISAN

Найкращий бюджет

Завдяки 6,5-дюймовому низхідному сабвуферу, що забезпечує потужні баси з низьким спотворенням, активний сабвуфер BESTISAN є одним із найкращих із доступних за ціною близько 100 доларів. Ідеально підходить для приміщень невеликого та середнього розміру, він забезпечує вражаюче оновлення вашого домашнього кінотеатру.

плюси

 • Доступна ціна
 • Легко налаштувати
 • Потужний бас за таку ціну

мінуси

 • Не підходить для великих приміщень

Polk Audio

Дуже пристойний варіант середнього діапазону, сабвуфер Polk HTS 10 має 10-дюймовий динамік із довготривалим динамічним балансом, а також технологію порту живлення, що працює на підлозі, що забезпечує глибші баси. Завдяки піковій потужності до 200 Вт він є чудовим вибором для невеликих або середніх приміщень.

Він має діапазон частот від 25 Гц до 180 Гц і має універсальні порти, що робить його універсальним для використання з більшістю систем домашнього кінотеатру. Ця технологія роз’єму з підлогою ефективна для зменшення будь-яких спотворень низьких частот, і є багато варіантів виведення, з якими можна пограти, що робить її хорошим вибором, якщо ви любите возитися зі своїм аудіо. Він не має варіантів бездротового підключення, і Polk Audio HTS 12 краще підходить для великих кімнат. За умови, що ви не проти дротового підключення, Polk Audio HTS 10 добре послужить вам своїми глибокими басами.

Polk Audio HTS 10

Найкращий середній клас

$399 $449 Заощадьте $50

Якщо ви шукаєте оновлення звуку з глибокими та потужними басами в середньому діапазоні, ви захочете перевірити Polk Audio HTS 10. Завдяки таким функціям, як технологія порту живлення, що працює на підлозі, ви можете відчути високий рівень якісне звучання з мінімальними спотвореннями та повністю занурюйтесь у улюблені фільми та телешоу.

плюси

 • Більш доступний варіант
 • Класний дизайн
 • Вражаючі глибокі баси

мінуси

 • Не підходить для великих приміщень

Звук SVS

Сабвуфер SVS SB-2000 Pro, що забезпечує потужність 500 Вт і 1500 Вт пікової потужності, є справжнім звіром. Якщо ви хочете, щоб речі були низькими, це для вас. Завдяки діапазону частотної характеристики від 19 Гц до 240 Гц, цей пристрій створено для забезпечення гучних басів.

  6 причин очистити свій список розсилки [+ 4 Validation Tools]

Він оснащений переднім 12-дюймовим драйвером з високим ходом і має герметичний дизайн без відкритих портів. Потужний підсилювач Sledge STA-550D забезпечує м’ясні баси, а високі та середні частоти звучать чітко. Хоча цей сабвуфер є дротовим, ним можна керувати через Bluetooth за допомогою програми SVS. Забезпечуючи феноменальний звук із басами, це неймовірний варіант для домашніх кінотеатрів. Якщо у вас більша житлова площа, це чудовий варіант, щоб заповнити кожен дюйм цього простору.

SVS SB-2000 Pro

Найкраще для фільмів

Якщо ви хочете покращити налаштування домашнього кінотеатру, SVS SB-2000 Pro — чудовий спосіб це зробити. Маючи пікову потужність 1500 Вт, він забезпечує гучні баси без спотворень, дозволяючи насолоджуватися домашнім кінотеатром, як ніколи раніше.

плюси

 • Неймовірний звук
 • Підходить для великих приміщень
 • Ідеально підходить для домашнього кінотеатру
 • Налаштування в додатку

мінуси

 • Дорого
 • Не підтримує бездротове підключення

Sonos

Завдяки унікальному циліндричному дизайну Sonos Sub Mini вигідно виділяється серед більшості інших сабвуферів. Він забезпечує з’єднання Wi-Fi на частоті 5 ГГц, яке підвищує швидкість передачі аудіо, і його можна легко з’єднати з іншими пристроями Sonos. За допомогою програми Sonos тут також є різні настроювані налаштування, включаючи регульований еквалайзер.

Розміщений в акустично герметичному корпусі, Sonos Sub Mini може відтворювати нижчі частоти набагато більшого сабвуфера. Спрямовані всередину подвійні низькочастотні динаміки з придушенням сили були стратегічно розташовані, щоб мінімізувати спотворення звуку, щоб ви могли насолоджуватися покращеним басом. Завдяки максимальній вихідній потужності 250 Вт Sonos Sub Mini не задує вікна у вашому домі. Проте вихідний звук дуже вражаючий і забезпечує чисті та глибокі баси, щоб збагатити ваше звучання вдома.

Sonos Sub Mini

Найкращий бездротовий сабвуфер

Завдяки швидкому та надійному бездротовому з’єднанню Sonos Sub Mini є ідеальним сабвуфером для вашої бездротової звукової системи. Завдяки настроюваним налаштуванням за допомогою програми Sonos, неймовірно низьким рівнем спотворень і потужним басам він ідеально підходить для відтворення атмосфери кінотеатру вдома.

  Як налаштувати Microsoft Teams

плюси

 • Бездротовий варіант
 • Настроювані налаштування через додаток Sonos
 • Низькі спотворення
 • Потужний бас

мінуси

 • Ви можете віддати перевагу стабільності дротового з’єднання

FAQ

З: Що робить сабвуфер?

По суті, сабвуфер — це динамік, який випромінює звук на нижчих частотах, пропонуючи вам більш округлий, глибший звук для вашої установки та забезпечуючи вам більше враження від занурення.

З: Які відмінності між активним і пасивним сабвуфером?

Основна відмінність між активним і пасивним сабвуфером полягає в тому, що перший має вбудований підсилювач, тоді як пасивний сабвуфер його не має.

Таким чином, активні сабвуфери, як правило, є більш економічно ефективними, оскільки вони не вимагають придбання або конфігурації зовнішнього підсилювача та готові до використання одразу після вилучення. З іншого боку, пасивні сабвуфери пропонують набагато більшу універсальність і можуть використовуватися (із зовнішнім підсилювачем) для отримання набагато насиченішого та більш захоплюючого звуку.

З: Яка різниця між сабвуфером і динаміком?

Сабвуфери спеціально розроблені для відтворення звуку нижчих частот порівняно зі звичайними динаміками. Більшість звичайних динаміків спеціалізуються на звучанні високих і діапазонних частот, тоді як сабвуфери здатні відтворювати низькочастотний звук із низькими частотами, щоб поглибити відчуття слухача.

З: Чи можна використовувати сабвуфер лише як частину системи домашнього кінотеатру?

Немає сумніву, що сабвуфер додасть глибини будь-якій установці домашнього кінотеатру та збагатить відчуття для кожного. Однак більшість сабвуферів також чудово доповнюють вашу стереосистему, досягаючи тих нижчих частот, яких буде важко досягти вашим поточним налаштуванням колонок, і додаючи новий вимір вашій музиці.

П: Чи потрібен саундбар сабвуфер?

Значною мірою це залежить від особистих уподобань. Якщо ви плануєте дивитися багато фільмів вдома та хочете отримати найкращі враження від цього, ви, ймовірно, захочете поєднати наявну звукову панель із гідним сабвуфером, оскільки навіть найкращі звукові панелі не зможуть відтворити глибину низьких частот. звук кінцевої частоти, який може використовувати сабвуфер.

Багато звукових панелей постачаються з окремим сабвуфером, але це не завжди гарантує вам найкращу можливу якість звуку, і покупка більш спеціалізованого сабвуфера, який доповнить вашу звукову панель, може дати набагато кращі результати.