Найкращі розширення VPN для Chrome [2022]

Відмова від відповідальності: деякі сторінки цього сайту можуть містити партнерське посилання. Це жодним чином не впливає на нашу редакцію.

Шукаєте найкращі розширення VPN для Chrome? Для багатьох VPN тепер необхідна щоразу, коли ви виходите в Інтернет. Незалежно від того, чи використовуєте ви комп’ютер, ноутбук чи телефон, ви повинні використовувати VPN, щоб приховати те, що ви робите. Вам не потрібно нічого приховувати, але з провайдерами, які тепер законно мають право збирати дані про ваші звички перегляду та продавати їх з метою отримання прибутку, ваша конфіденційність ніколи не була такою цінною.

Оскільки Chrome є одним із найпопулярніших браузерів у світі, не дивно, що провідні постачальники VPN створюють розширення спеціально для нього. Деякі служби працюють краще, ніж інші, а деякі VPN також кращі за інші. Насправді, залежно від вашого інтернет-провайдера, швидкість вашого Інтернету може сповільнитися під час використання VPN, тому переконайтеся, що ви зробили все можливе, щоб пришвидшити роботу Chrome.

Як веб-сайт, який дуже піклується про конфіденційність в Інтернеті, ми зібрали цей список найкращих розширень VPN для Chrome. Кожен із них добре працює у браузері та пропонує як настільний додаток, так і конкретне розширення Chrome для локалізованого захисту. Дотримуйтесь у цій статті, щоб отримати короткий огляд розширень Chrome VPN.

Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

VPN і конфіденційність

Звичайна відповідь органів влади при обговоренні VPN або конфіденційності в Інтернеті: «Якщо вам нема чого приховувати, навіщо хвилюватися?» Це неймовірно короткозорий і навмисно неосвічений погляд з трьох дуже вагомих причин.

  Що робити, якщо ваш VPN більше не розблокує Netflix (2024)

Провайдери заробляють гроші на ваших даних

Оскільки правила були послаблені, що дозволяють провайдерам монетизувати ваші дані веб-перегляду, більшість з них зробили саме це. Ваша інформація анонімна і її неможливо ідентифікувати, як ми знаємо, але ваші дані все ще використовуються для отримання прибутку вашому провайдеру.

VPN захищають вас в Інтернеті

VPN – це не лише конфіденційність. Вони також стосуються безпеки. Використовувати точки доступу Wi-Fi? Підключатися до бездротових мереж в аеропорту чи на роботі? Якщо це так, то без VPN ви залишаєтеся відкритими для збору даних або атак з боку хакерів, підроблених точок доступу або шкідливого програмного забезпечення. Виконайте навіть дуже простий пошук в Інтернеті на будь-якому з них, і ви побачите багато доказів, які підтверджують, що ці загрози реальні.

Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

Найкращий спосіб захистити себе від них – зашифрувати своє з’єднання за допомогою VPN. Вас можна побачити, але ваш трафік неможливо ідентифікувати чи торкнутися. Це достатня причина, щоб використовувати його.

Ваші дані – ваші

Зрештою, не має значення, є що приховувати чи ні. Ваші дані це саме ваші. Ніхто інший не має на це права, якщо ви не надасте їм це право, тому захистити його також у ваших правах.

З огляду на наші причини використовувати VPN, давайте зануримося в наші п’ять варіантів найкращих розширень VPN для Chrome.

Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

  Найкращі ігрові VPN 2024 (Квітень)

Найкращі розширення VPN для Chrome

Наша рекомендація:

ExpressVPN – найкраще розширення VPN для Chrome загалом. Це одне з найбільших імен у VPN, але також є одним із найдорожчих варіантів. Річний план коштує 8,32 дол. США на місяць, 12,95 дол. США, якщо оплачується щомісяця, або ви можете отримати 6-місячний план за 9,99 дол. США на місяць. Ви отримуєте необмежену пропускну здатність, чудову продуктивність та надійність, 256-бітне шифрування AES та безліч функцій. Якщо ви хочете отримати 3 місяці безкоштовно з річним планом, натисніть тут.

Друге місце:

Tunnelbear — це високоякісний VPN-провайдер, який пропонує базовий безкоштовний пакет із 500 Мб даних на місяць, 3,33 дол. США на місяць за необмежений тарифний план на 3 роки та 4,99 дол. США на місяць за 1-річний план. Він пропонує окремий додаток VPN і розширення Chrome для зручності. Tunnelbear відомий своєю надійністю та швидкістю та за замовчуванням використовує 256-бітне шифрування AES. Завдяки дуже малому обліку журналів і незалежним аудитам безпеки, які проводяться регулярно, Tunnelbear вкладає багато своїх ресурсів у підтримку вашої безпеки.

Всі інші

Hotspot Shield — це ще одне дуже поширене ім’я в VPN, яке також пропонує розширення Chrome, а також власну програму. Цей VPN не мав найкращої репутації щодо швидкості та надійності, але тепер є чудовим варіантом для безпеки, швидкості та надійності. Програма та розширення добре працюють і швидко шифрують ваше з’єднання майже на будь-якому пристрої. Ціна також є розумною, починаючи з 7,99 доларів США на місяць за необмежений трафік.

  Найкращі мережі VPN Chrome 2024 (Квітень)

ZenMate VPN — ще один надійний постачальник, який пропонує окрему програму та розширення для Chrome. Він існує вже деякий час і зарекомендував себе надійним. Програма добре працює і підтримує з’єднання незалежно від того, що ви робите і на якому пристрої. Сервіс гарантує відсутність журналів, що є перевагою для багатьох користувачів. Недоліком є ​​те, що сервіс пропонує лише 128-бітне шифрування, яке не є найсильнішим. Для конфіденційності цього достатньо. Для більш серйозної безпеки це не так. Існує безкоштовна та платна версія програми з обмеженою швидкістю та даними, а премія становить від 10,99 доларів США на місяць, 4,49 доларів США на місяць за річний план або 1,65 доларів США на місяць для 3-річного плану, залежно від того, які знижки пропонуються. .

NordVPN — ще одна провідна назва серед VPN, яка пропонує окрему програму та розширення для Chrome. NordVPN високо цінується за розмір своєї мережі, швидкість надання послуг та якість програми. Це також зазвичай один з найдорожчих варіантів VPN, але наразі існує спеціальна пропозиція, яка знижує ціну до набагато більш виправданої суми. Програма дуже стабільна, як і розширення. Існують сотні доступних серверів, і це VPN без реєстрації.

Останні думки щодо найкращих розширень VPN для Chrome

Існує безліч розширень Chrome VPN на вибір. Сподіваємося, наш список допоміг вам зрозуміти, що шукати, і які варіанти вибрати. Незалежно від того, якого провайдера ви виберете для свого VPN, переконайтеся, що він не реєструє активність і не продає ваші дані, як у випадку з більшістю безкоштовних VPN.

Не соромтеся поділіться своїми думками та досвідом щодо VPN нижче.