techukraine.net techukraine.net Найкращі розумні сигналізатори диму

Найкращі розумні сигналізатори диму

Categories:

Сьогодні у більшості будинків встановлено димову сигналізацію. Вони неймовірно важливі для забезпечення безпеки в наших домівках, і не буде перебільшенням сказати, що вони дійсно можуть врятувати життя.

Однак скільки з нас може чесно сказати, що ми регулярно перевіряємо свої димові сигналізатори, перевіряючи, чи батареї все ще працюють і чи будильник звучатиме голосно та чітко, якщо це знадобиться? Чи можемо ми безпечно опустити голову вночі, знаючи, що наша димова сигналізація захищає нас під час сну?

Розумні датчики диму можуть все це змінити. Вони надсилають вам повідомлення та сповіщення, якщо виникнуть проблеми або якщо батареї розряджаються. Багато з них проходять самотестування та можуть видавати абсолютно чистий звук, щоб ви знали, що все в ідеальному робочому стані, перш ніж ви здастеся на ніч.

Ось найкращі розумні сигналізатори диму, доступні на даний момент.

Найкращі розумні димові сигналізації 2023 року

Детектор чадного газу Google Nest Protect

Найкраще в цілому

Забезпечте безпеку свого дому з Nest Protect

$100 $119 Економія
19 доларів США

Димова сигналізація Google Nest Protect і детектор чадного газу забезпечують комплексний розумний захист для вас і вашої родини. Ця розумна димова сигналізація тримає вас в курсі через додаток Nest, де б ви не були. Крім того, ви можете поставити дуло на будильник із телефону, якщо під час приготування їжі з’явиться невеликий дим.

плюси

 • Комплексна система оповіщення
 • Сенсори служать приблизно 10 років
 • Миттєві текстові сповіщення
 • Ізолює та визначає зону надзвичайної ситуації

мінуси

 • Ціна за одиницю може бути непомірною для деяких

Одним із найпопулярніших розумних димових сигналізаторів на ринку зараз є Google Nest Protect, детектор диму та чадного газу з вражаючим набором розумних функцій.

Під’єднайте свій Google Nest Protect до Wi-Fi, і він відстежуватиме ваш дім на наявність диму чи чадного газу та повідомить вам, де саме є проблема, що дозволить вам швидко реагувати.

Голосові сповіщення надаються, щоб сповістити вас про незначні проблеми, наприклад, про дим, що виникає від підгорілих тостів. Якщо вас немає вдома, сповіщення також надсилатимуться прямо на ваш телефон; щоб повідомити, що дзвонить будильник, повідомити про будь-які інші проблеми або просто повідомити, що батареї розряджаються.

Функція перевірки безпеки дає змогу перевірити димову сигналізацію одним натисканням кнопки та надасть вам повний звіт після завершення.

Кнопка в його центрі світиться різним кольором залежно від поточного стану пристрою. Синій означає, що Nest Protect активний і все добре. Зелене світло вмикається, коли світло вимикається, щоб ви знали, що самоперевірку завершено та що ваша розумна димова сигналізація працюватиме бездоганно протягом ночі.

Жовте світло підтверджує попередження про невелику кількість диму. Це також буде посилено голосовими сповіщеннями та/або текстовими сповіщеннями, щоб нічого не пропустити. Червоне світло засвітиться, якщо виникне надзвичайна ситуація, коли дим або CO в кімнаті досягне небезпечного рівня.

Нарешті, є функція Pathlight. Якщо ви проходите під Nest Protect вночі, він увімкне нічник, щоб ви могли безпечно перетинати кімнату, не перекидаючи нічого та не торкаючись пальцем ноги об ніжку стільця! Зручна додаткова функція, щоб зупинити будь-які удари вночі.

Найкраще, що в Google Nest Protect є датчики, які мають 10-річний термін служби, а це означає, що після встановлення ваша розумна димова сигналізація може захищати вас і вашу родину протягом 10 років.

Для повного охоплення вашого дому цей розумний сигналізатор диму забезпечить вам повний спокій із тривалим терміном служби.

Onelink Safe & Sound завдяки першому сповіщенню

Найкраще для Alexa

Розумний захист дому з додатковими ударами

$219 $278 Економія
59 доларів США

Onelink Safe & Sound від First Alert пропонує всі функції безпеки, які ви очікуєте від розумного детектора диму, з усіма функціями Alexa на додаток. Незалежно від того, чи хочете ви послухати музику, наздогнати свій улюблений подкаст або просто хочете отримати миттєві сповіщення про потенційну небезпеку диму та CO у вашому домі, Onelink допоможе вам.

плюси

 • Миттєві повідомлення
 • Підключається до інших провідних сигналізацій
 • Вбудований розумний динамік може сподобатися деяким покупцям

мінуси

 • Можна розглядати як щось на зразок новинки для серйозних цілей

First Alert Onelink Safe and Sound пропонує дещо відмінне від інших розумних димових сигналізаторів, включаючи все, що можна очікувати від розумного сигналізатора диму та чадного газу, а також вбудований розумний динамік, який працює з Alexa.

Використовуйте цю розумну димову сигналізацію, щоб спілкуватися з Alexa, відтворювати музику чи подкасти з ваших улюблених потокових сайтів або слухати наступний розділ аудіокниги, поки ви готуєте. Вбудована функція всенаправленого розумного динаміка виділяє цей пристрій серед інших розумних димових сигналізаторів.

Ви самі вирішуєте, чи потрібна ця додаткова функціональність від цього типу пристрою.

Тепер, коли звуковий аспект розглянуто, як щодо безпеки? Ну, це також розумний сигналізатор диму та чадного газу, який ви можете відстежувати зі свого смартфона.

Текстові сповіщення та дистанційні сповіщення надсилатимуться на ваш телефон, якщо буде виявлено будь-яку небезпеку, яка спрацьовує тривогу. Ви можете використовувати програму, щоб переглянути поточні рівні чадного газу у вашому домі та налаштувати нічне освітлення, а також усі звичайні функції, такі як час автономної роботи, результати самоперевірки тощо.

Голосові сповіщення також надаються у разі незначних (і великих) надзвичайних ситуацій, допомагаючи вам визначити небезпечні зони та вжити правильних і відповідних заходів.

Розумна димова сигналізація Onelink Safe and Sound від First Alert також може похвалитися можливістю підключення до будь-якої іншої провідної сигналізації у вашому домі, включно з іншими фірмовими пристроями. Це дозволить надсилати сповіщення на ваш телефон для будь-якого з цих підключених пристроїв.

Ви можете заперечити, що функція розумного динаміка, вбудована в розумну димову сигналізацію, зовсім непотрібна, враховуючи основне призначення детектора диму. Але для всіх, хто прагнув включити цю додаткову функцію, пошук закінчено!

Бездротова розумна пожежна димова сигналізація Aegislink

Найкраща ціна

Розумна функціональність без високої ціни

Бездротова розумна пожежна димова сигналізація Aegislink є доступною альтернативою для захисту вашого будинку від диму та чадного газу. Використовуючи вбудований фотоелектричний датчик, ця розумна димова сигналізація виконує регулярні перевірки технічного обслуговування, щоб забезпечити належний захист цілодобово.

плюси

 • Доступна ціна
 • Має всі необхідні функції, які можна очікувати від розумного детектора диму
 • Функція самоперевірки

Серед недорогих найкращих розумних димових сигналізаторів – бездротова інтелектуальна пожежна та димова сигналізація Aegislink. Пропонуючи основні функції, необхідні для інтелектуальної димової сигналізації за незначну ціну, це дуже доступний варіант для людей, які намагаються захистити свої будинки з обмеженим бюджетом.

Цей пристрій, сумісний із додатками TuyaSmart або Smart Life, надсилатиме вам усі дистанційні сповіщення, які ви бажаєте, прямо на ваш смартфон. Використовуйте додаток, щоб також вимкнути будь-які небажані звуки будильника.

Як і багато інших моделей, цей пристрій Aegislink регулярно перевіряє себе, щоб переконатися, що він функціонує належним чином. Датчики, електроніка та термін служби батареї перевірятимуться приблизно кожні 60 секунд як надійність.

Розроблений із застосуванням передової фотоелектричної технології, він може виявити будь-який тліючий вогонь за лічені секунди та миттєво повідомить вас про виявлення. Aegislink повідомляє, що один із цих пристроїв може ефективно охоплювати площу 215-430 квадратних футів, що дає вам гарне уявлення про те, чи знадобиться один або кілька для вашого власного будинку.

Відносно простий у встановленні та з усіма важливими функціями інтелектуальної димової сигналізації, інтелектуальна пожежна та димова сигналізація Aegislink заслуговує на увагу всім, хто зацікавлений у безпеці, але за розумну ціну.

Детектор диму Onelink і детектор чадного газу

Найкраще для HomeKit

Розумний захист і легке встановлення для домогосподарств Apple

Димовий детектор і детектор чадного газу Onelink — це розумний детектор диму з підтримкою Apple HomeKit і живленням від батареї. Мобільні та голосові сповіщення тримають вас у курсі небезпеки будь-де та будь-коли.

плюси

 • Добре працює з Apple HomeKit
 • Сумісність з Alexa для оновлення стану пристрою
 • Голосові оповіщення визначають джерело та характер загрози
 • Легкий монтаж

мінуси

 • Дорого за одну одиницю

Розумний детектор диму Onelink — це сигналізація диму та чадного газу «два в одному», яка попереджає вас про обидва види небезпеки у вашому домі. Завдяки фотоелектричному датчику диму та електрохімічному датчику монооксиду ви отримуєте сповіщення на смартфон про виявлення загрози та голосові сповіщення для підтвердження місця небезпеки.

Це пристрій із живленням від батареї, для встановлення якого не потрібно підключати проводки. Щоб керувати пристроєм, вам знадобиться Wi-Fi із частотою 2,4 ГГц і доступ до програми Onelink Home. Після встановлення він може бездротовим способом підключатися до будь-якої іншої провідної сигналізації, яку ви, можливо, встановили, і може бути інтегрований як частина розумної домашньої мережі без необхідності повторного підключення.

Onelink сумісний як з пристроями iOS, так і з Android, а також певною мірою сумісний з Alexa. Тобто ви можете попросити Alexa перевірити стан вашого будильника в будь-який час. Однак Onelink краще поєднувати з Apple HomeKit, який пропонує ширшу функціональність як частину розумної мережі.

Сам сигнал будильника звучить із гучністю понад 85 децибел, тож якщо ви не перебуваєте далеко від дому, вам не потрібно турбуватися про його чутність. За допомогою програми Onelink ви можете дистанційно вимкнути будильник або повідомити екстрені служби залежно від причини тривоги. Він сповістить вас, коли батареї розрядяться, а дверцята для легкого доступу роблять перемикання приємним і простим.

Siterwell WiFi димовий детектор

Найкраща альтернатива розумному помічнику

Автономний розумний захист для дому

Незважаючи на те, що Wi-Fi-детектор диму Siterwell не сумісний із голосовими помічниками розумного дому, такими як Alexa та Google Home, він пропонує сповіщення в реальному часі та голосові сповіщення про надзвичайні ситуації.

плюси

 • Легко відстежувати пристрій за допомогою смартфона
 • Сповіщення в реальному часі
 • Датчики визначають, чи є загроза димом або CO
 • Голосові сповіщення
 • Дві сигналізації включені

мінуси

 • Менше розумних функцій, ніж деякі дешевші альтернативи

Отримуйте сповіщення в реальному часі, де б ви не були, за допомогою розумної димової сигналізації Siterwell WiFi. Просте налаштування підключає ваш пристрій до програми Tuya Smart, і ви зможете відстежувати рівень диму та чадного газу у вашому домі одним натисканням кнопки.

Ця розумна димова сигналізація не тільки надсилає вам звичайні текстові сповіщення, але й унікальні голосові сповіщення. Потужні датчики допомагають пристрою розрізняти загрози диму чи чадного газу, і відповідним чином звучатимуть голосові сповіщення. Ви отримаєте сповіщення, якщо сигнал тривоги звучить про дим або пожежу, або якщо натомість попередження про CO.

Ідея цієї функції полягає в тому, що в надзвичайних ситуаціях вона допоможе зменшити паніку, надаючи чітке попередження щодо характеру проблеми.

Надійне з’єднання Wi-Fi дозволяє легко відстежувати цей розумний датчик диму зі смартфона. Контролюйте контрольний детектор свого пристрою за допомогою програми, щоб відстежувати сигналізацію CO, сигналізацію диму, час роботи батареї, рівень напруги, тестові сигнали тривоги або перевіряти, коли термін служби пристрою закінчується та потребує заміни.

Неприємні сигнали також можна звести до мінімуму за допомогою цієї розумної димової сигналізації, оскільки її фотоелектрична технологія визначення диму може швидко виявляти повільно тліючі пожежі. Тож вам не потрібно турбуватися про те, що сигналізація спрацьовує щоразу, наприклад, коли на кухні з’являється трохи диму від приготування їжі.

Ця інтелектуальна димова сигналізація також може перевірити себе та повідомити вас, якщо якась із її функцій виходить з ладу.

Якщо ви шукаєте інтелектуальну димову сигналізацію для захисту свого дому, варто розглянути багато чого з цим детектором диму Siterwell Wi-Fi.

Розумний детектор диму Kidde

Найкращий варіант подвійної упаковки

Розумний детектор диму для захисту будинку «два на одного».

Для тих, хто хоче встановити кілька інтелектуальних детекторів диму по всьому будинку, подвійний комплект Kidde Smart Smoke Detector пропонує відмінну цінність. Завдяки голосовим сповіщенням і світлодіодному кольоровому кодуванню легко визначити, про що вас сповіщає димова сигналізація Kidde.

плюси

 • Сумісний із Alexa та Google Home
 • Отримуйте розумні сповіщення та голосові сповіщення
 • Дистанційно вимикайте будильник за допомогою програми Kidde
 • У набір входять два розумні детектори диму

мінуси

 • Немає датчика чадного газу

Цей розумний сповіщувач диму Kidde не має вбудованого детектора чадного газу, але нехай це вас не засмучує. Цей розумний детектор диму з підтримкою Wi-Fi має багато можливостей. Він сумісний з Alexa та Google Home, а додаток Kidde робить налаштування будь-якого з них нескладним.

Після встановлення додаток Kidde надсилає сповіщення в реальному часі, якщо спрацьовує будильник, а також його можна використовувати для перевірки функціональності будильника. Сповіщення також можна надсилати кільком членам сім’ї, як додатковий запобіжний захід, і прозвучить голосовий сигнал, щоб сповістити про природу небезпеки. Це на додаток до самого сигналу 85 децибел.

Він використовує технологію фотоелектричних датчиків для виявлення видимих ​​часток вогню, пов’язаних із тліючими вогнями, і має світлодіодні індикатори попередження, які забезпечують легку візуальну орієнтацію на поточний стан тривоги.

Це провідна сигналізація, тому покупці повинні бути обережними, її встановлення потребуватиме довшого часу. Проте, плюсом є те, що герметична резервна батарея має гарантію на 10 років і захищає під час відключення електроенергії. А з двома інтелектуальними детекторами диму, що входять до цього пакету, ви вже на шляху до інтегрованої мережі для дому.

Прослуховувач сигналу диму та CO

Найкращий альтернативний варіант

Дуже хороший слухач

Ring Alarm Smoke and CO Listener — це інтелектуальний пристрій, який відстежує існуючу димову сигналізацію та надсилає вам сповіщення в режимі реального часу, якщо сигналізація спрацює.

плюси

 • Дешевше, ніж інтелектуальні димові сигналізатори
 • Не потребує повного ремонту налаштування сигналізації вдома
 • Надає миттєві текстові сповіщення

мінуси

 • Не може самостійно виявити дим або CO
 • Для роботи залежить від повністю функціонуючої окремої димової сигналізації

Не інтелектуальний димовий сигналізатор сам по собі, а скоріше супутній пристрій, призначений для роботи в поєднанні з наявним (нерозумним) димовим сигналізатором.

Можливо, у вашому домі вже встановлено димову сигналізацію, і ви не бажаєте витрачати дорогоцінний час і гроші на їх заміну.

Однак, якщо це ви, ви також можете розглянути Ring Alarm прослуховування диму та CO, оскільки він фактично дає вам доступ до деяких функцій, пов’язаних із розумними димовими сигналізаторами, без необхідності кардинально змінювати налаштування у вашому домі. .

Цей пристрій встановлюється поруч із існуючою димовою сигналізацією або детектором чадного газу та попередить вас через ваш смартфон, якщо сигналізація спрацює.

Він не може самостійно виявити дим або підвищення рівня CO, але «прослухає» будь-яку сигналізацію, яка встановлена ​​поруч.

Очевидною проблемою цього пристрою є те, що його ефективність повністю залежить від обслуговування та обслуговування вже встановлених сигналізацій. Якщо вони будь-яким чином несправні, то слухач Ring не може виконувати свою роботу належним чином.

Тим не менш, ви можете вважати, що це більш економічно ефективне рішення для підвищення безпеки вашого дому, не розбиваючи гроші.

Вибираємо правильний розумний датчик диму

Звичайно, вибір правильного типу розумного детектора диму залежить від кількох факторів. Бажаєте, щоб ваш розумний детектор диму використовувався як детектор чадного газу? Скільки ви плануєте встановити по всьому будинку та де? Вас цікавить дротовий або акумуляторний варіант? І чи бажаєте ви, щоб він працював разом із будь-якими існуючими сигналізаторами диму, які ви, можливо, вже встановили?

Крім того, який тип інтелектуальної функції ви хочете отримати від нього? Можливо, вам просто потрібен простий спосіб вимкнути димову сигналізацію під час приготування їжі, а можливо, ви хочете інтегрувати її як частину розумної домашньої мережі, яка працює з вашим голосовим помічником. Розгляд кожного з цих факторів допоможе вам вибрати детектор диму.

First Alert Onelink Safe & Sound — чудовий вибір для розумного детектора диму з підтримкою голосового помічника та великою кількістю додаткових функцій. Потужний розумний детектор диму та чадного газу, який пропонує сповіщення в реальному часі, працює з iOS або Android і дозволяє дистанційно вимикати сигналізацію у разі помилкової тривоги. Він також має інтегрований динамік Bluetooth із підтримкою Alexa для додаткового ефекту.

Якщо ви прагнете заощадити кілька доларів, не надто поступаючись функціональністю, щось на кшталт бездротової інтелектуальної пожежної димової сигналізації Aegislink вам добре послужить. Він пропонує достатню зону покриття для кожного сигналу тривоги та надає дистанційне сповіщення у випадку надзвичайної ситуації. Він відносно простий в установці та забезпечує надійний захист від диму та чадного газу за доступною ціною. Крім того, якщо ви плануєте встановити інтелектуальні детектори диму по всьому будинку, це один із найвигідніших варіантів.

Однак, якщо ви шукаєте найкраще, що можна купити за гроші, захист від чадного газу Google Nest Protect все одно є першим із них. Сумісний із Voice Assistant, його можна інтегрувати як частину повної розумної домашньої мережі. У разі виявлення диму або чадного газу він визначить місце та джерело проблеми та миттєво надішле сповіщення на ваш телефон. Він проводить автоматичні перевірки безпеки та надає звіти безпосередньо на ваш смартфон після завершення діагностики. Світлодіодні індикатори миттєво повідомляють про поточний стан, повідомляючи, чи все гаразд, чи є проблема. Крім того, він має 10-річний термін служби, що робить його хорошою інвестицією для захисту вашого будинку в довгостроковій перспективі.

Детектор чадного газу Google Nest Protect

Найкраще в цілому

Захистіть гніздо за допомогою Nest Protect

$100 $119 Економія
19 доларів США

Детектор чадного газу Google Nest Protect забезпечує комплексний розумний захист для вас і вашої родини.

плюси

 • Комплексна система оповіщення
 • Сенсори служать приблизно 10 років
 • Миттєві текстові сповіщення
 • Ізолює та визначає зону надзвичайної ситуації

мінуси

 • Ціна за одиницю може бути непомірною для деяких
  8 найбезпечніших календарів, які ви можете використовувати у 2022 році