Найкращі розумні подовжувачі живлення

Розумні подовжувачі – чудовий вибір для будь-якого будинку. Вони пропонують зручність розумного помічника для керування підключеними пристроями та дозволяють установлювати таймери та розклади для ваших приладів.

Крім того, вони також пропонують безліч рішень для економії енергії та можуть допомогти вам контролювати споживання домогосподарством. Вони можуть повністю вимикати живлення пристроїв, коли вони неактивні, і водночас дозволяти іншому підключеному пристрою працювати повністю незалежно.

Більшість розумних подовжувачів живлення також мають захист від перепадів напруги, тому ви можете бути впевнені, що все буде захищено від пошкоджень у разі раптового стрибка напруги.

З десятками різних варіантів, які можна розглянути, ми зібрали нижче деякі з найкращих розумних подовжувачів живлення.

Наші улюблені розумні подовжувачі живлення у 2023 році

Подовжувач живлення Kasa Smart Plug HS300

Найкраще в цілому

Розумний подовжувач живлення, який охоплює всі бази

$43 $80 Економія
37 доларів США

Подовжувач живлення Kasa Smart Plug Power Strip HS300 має шість незалежно керованих розумних розеток і три USB-порти, універсальний і ефективний. Він сумісний з Google Home і Alexa і може використовуватися для встановлення таймерів і розкладів для підключених пристроїв. Ідеальний вибір для інтеграції розумного будинку.

плюси

 • Шість незалежно керованих розумних розеток
 • Працює з Google Home і Alexa
 • Контролюйте споживання енергії
 • Захист від перенапруги

мінуси

 • Несумісний з HomeKit
 • Дорого за повну вартість

З шістьма інтелектуальними розетками з індивідуальним керуванням, трьома USB-портами, а також сумісністю з Alexa та Google Home подовжувач живлення Kasa Smart Plug Power Strip HS300 є справжнім звіром. Цей подовжувач із підтримкою Wi-Fi також має сертифікований ETL захист від перепадів напруги, щоб захистити ваші пристрої від пошкоджень, якщо вам не пощастить відчути неочікуваний стрибок напруги.

Підключеними смарт-пристроями можна керувати за допомогою голосових команд або через додаток Kasa Smart. Окрім дистанційного керування вашими розумними пристроями, програма також дозволяє встановлювати розклад для освітлення, камер та іншої електроніки. Він також може відстежувати їх споживання енергії, дозволяючи вам легко стежити за своїми витратами на електроенергію.

Однак, якщо ви живете в родині з HomeKit, ви будете розчаровані, оскільки він не підтримується Kasa HS300. І він має незначну ціну. Однак, з огляду на те, що він пропонує, це важкий акт. Чудова можливість незалежного керування кожною розеткою, як з голосовим керуванням, так і без нього. І тут достатньо площі для безпечного живлення всього домашнього офісу.

Amazon Basics Rectangle Smart Plug Power Strip

Найкраще для Alexa

Зрештою, не так просто

Для розумних будинків із підтримкою Alexa подовжувач живлення Amazon Basics Rectangle Smart Plug пропонує чудовий спосіб згрупувати ваші розумні пристрої. Він автоматично синхронізується з Alexa для надзвичайно простого налаштування та дозволяє голосом Alexa або програмою керувати всіма вашими підключеними пристроями чи приладами.

плюси

 • Чудово підходить для сумісності з Alexa
 • Усі розетки можна контролювати незалежно
 • Легко налаштувати
 • Захист від перенапруги

мінуси

 • Підходить лише для невеликих установок

Подовжувач Amazon Basics Smart Plug Power Strip менш простий, ніж його назва, пропонує багато функціональних можливостей для більш скромного налаштування. Він оснащений трьома розетками живлення з індивідуальним керуванням і двома портами USB, а також працює з Alexa. Він також має вбудований захист від перенапруги для додаткового спокою.

Цей розумний подовжувач з підтримкою Wi-Fi підключається безпосередньо до програми Alexa, щоб запропонувати голосове керування підключеними смарт-пристроями, а також звичайні функції планування, які ви очікуєте. Встановіть таймери та розпорядок для своїх світильників, вентиляторів, приладів тощо. Керуйте ними дистанційно або запропонуйте їм автоматично вимкнутися, поки вас немає.

Сам подовжувач живлення простий у налаштуванні та нескладний у використанні, особливою перевагою є автоматична синхронізація Alexa. Він поставляється з кабелем довжиною 3,5 фута, якого достатньо для скромного домашнього налаштування, і тут його достатньо, щоб представляти гідне оновлення традиційного подовжувача живлення.

Якщо ви хочете перевірити воду за допомогою розумних подовжувачів живлення, то подовжувач Amazon Basics Smart Plug Power Strip — чудове місце для початку.

GHome Smart Power Strip

Найкраща ціна

Невеликий за розміром, великий за функціями

$19 $20 Зекономте
$1

Ідеальний вибір розумного подовжувача для бюджетних покупців, GHome Smart Power Strip є компактним і добре підходить для подорожей. Завдяки трьом розумним розеткам і трьом USB-портам він працює з Google Home і Alexa і є чудовим варіантом для економії місця та грошей.

плюси

 • Працює з Alexa та Google Home
 • Компактний дизайн
 • Підходить для подорожей
 • Доступна ціна
 • Захист від перенапруги

Дуже гідним суперником для бюджетника є GHome Smart Power Strip. Він оснащений трьома інтелектуальними розетками з індивідуальним керуванням і трьома портами USB і працює з Alexa та Google Home. Він має компактну коробчату конструкцію з вогнестійкою оболонкою, а також пропонує вбудований захист від перевантаження та перенапруги.

Використовуйте цей подовжувач Wi-Fi, щоб установлювати таймери та розклади для ваших улюблених смарт-пристроїв за допомогою програми GHome та насолоджуватися голосовим керуванням через Alexa або Google. Його можна запрограмувати на автоматичне вимикання пристроїв, коли вони неактивні, або є функція зворотного відліку, яка може поступово вимикати їх з часом, якщо хочете.

Завдяки своїм розмірам і формі GHome Smart Power Strip ідеально підходить для сидіння на столі або тумбочці та ідеально підходить для подорожей. Він пропонує надійну продуктивність за відмінну ціну. І для будь-якого з вас, починаючих мандрівників, це також схвалено для круїзних суден.

Захист від перенапруг POWSAV Smart Power Strip

Найкращий великий подовжувач

Потужний інтелектуальний подовжувач живлення для великих установок

Завдяки чотирьом розумним розеткам і чотирьом постійно увімкненим розеткам розумний подовжувач живлення POWSAV може впоратися з будь-якими навантаженнями. Його розумними розетками, сумісними з Google Home і Alexa, можна керувати незалежно або згрупувати для додаткової зручності.

плюси

 • Чотири розумні і чотири нерозумні розетки
 • Сумісний із Google Home і Alexa
 • Розумними розетками можна керувати незалежно
 • Великий подовжувач
 • Захист від перенапруги

мінуси

 • Чотири постійно увімкнені розетки впливатимуть на споживання енергії

Для більшого розумного дому чи офісу вам знадобиться щось на кшталт Smart Power Strip Protector POWSAV. Завдяки восьми колосальним розеткам (чотири з них розумні та чотири постійно ввімкнені), чотирьом USB-портам і сумісності з Google Home і Alexa, ви можете зарядити його, як в’ючний мул.

Ви можете створити групу для своїх інтелектуальних пристроїв і керувати ними лише однією командою або керувати ними незалежно за допомогою індивідуальних таймерів і розкладів. Він виготовлений із вогнестійких матеріалів і має вбудований захист від перевантаження та перенапруги. Індикатор захисту від перенапруги світиться зеленим, щоб ви могли знати, що ця функція працює.

Цей розумний подовжувач із підтримкою Wi-Fi постачається з шестифутовим подовжувачем, який зручний для будь-якої кімнати з розетками в незручних місцях. Крім того, на подовжувачі живлення є кнопка «без Wi-Fi», яку можна ввімкнути або вимкнути, якщо ви захочете зробити всі розетки нерозумними. У вас є варіанти, і їх багато. Це один із найкращих великих розумних подовжувачів.

Енергетична смуга Єви

Найкраще для HomeKit

Найкращий спеціальний розумний подовжувач для Apple HomeKit

Eve Energy Strip є найкращим вибором для інтеграції розумного будинку HomeKit. За допомогою програми Eve ви можете відстежувати та контролювати споживання енергії, а такі функції, як функція блокування від дітей, додають бажаний рівень безпеки цьому розумному подовжувачу.

плюси

 • Спеціальний розумний подовжувач HomeKit
 • Стежити за споживанням енергії
 • Розетки добре розташовані
 • Функція блокування від дітей
 • Захист від перенапруги

мінуси

 • Дорого
 • Сумісний лише з HomeKit

Eve Energy Strip коштує чималі копійки, і з трьома розумними розетками та нульовими USB-роз’ємами ви можете задатися питанням, чому така висока ціна. Ну, простіше кажучи, цей розумний подовжувач із підтримкою Wi-Fi є найкращим на ринку для сумісності з Apple HomeKit.

Тут ви можете окремо керувати всіма трьома розетками за допомогою Siri або за допомогою програми Eve. Він забезпечує захист від перенапруг, захист від перевантаження та захист від надточного струму. Ви можете використовувати його, щоб відстежувати споживання енергії та переглядати прогнозовані витрати. І навіть є функція блокування від дітей, щоб захистити допитливих малюків від шкоди.

Використовуючи Apple HomeKit, ви можете перевести всі свої пристрої на автопілот за допомогою Eve Energy Strip. І хоча ця свобода має важливе значення, це чудово мати цю практичну функцію вдома. Він, звичайно, дорогий і не має розеток USB, але Eve Energy Strip є найкращим спеціальним розумним подовжувачем живлення для Apple HomeKit.

Подовжувач живлення Meross Smart Plug

Найбільш універсальний

Подовжувач, сумісний із більшістю розумних помічників

$33 $46 Зекономте
13 доларів США

Сумісний із Alexa, Google Home, SmartThings і Apple HomeKit, подовжувач живлення Meross Smart Plug є одним із найбільш універсальних розумних подовжувачів. Кожною з чотирьох розеток можна керувати окремо, а чотири порти USB додають ще більше зручності.

плюси

 • Працює з більшістю розумних помічників
 • Чотири розумні розетки можна контролювати окремо
 • Велика кількість портів USB
 • Шість футів шнура
 • Захист від перенапруги

мінуси

 • Працює лише з Wi-Fi 2,4 ГГц, а не 5 ГГц

Один із найбільш універсальних розумних подовжувачів живлення Meross Smart Plug Power Strip сумісний з Apple HomeKit, Alexa, Google Assistant і SmartThings. Він має чотири незалежно керовані розетки та чотири порти USB, а також вбудований захист від перенапруги.

Використовуючи обраний вами розумний помічник і додаток Meross, ви можете керувати підключеними пристроями за допомогою голосових команд і встановлювати таймери та розклади. А за допомогою програми Meross ви все ще можете керувати своїми розумними розетками в режимі офлайн, навіть якщо немає Інтернету, якщо ваш телефон і смарт-пристрій підключені до однієї мережі Wi-Fi.

Він може бути встановлений на стіні та поставляється з шість футів кабелю, що дає вам багато можливостей для розміщення. Кожною розеткою можна керувати окремо або згрупувати для ще більшої зручності. Універсальність — головний козир Meross Smart Power Strip, завдяки чому він добре підходить незалежно від того, який у вас тип розумного дому.

POWRUI Outdoor Smart Plug

Найкраще для на відкритому повітрі

Розумний подовжувач живлення, який перетворить ваш зовнішній простір

$21 $30 Економія
9 доларів США

Розумна розетка POWRUI Outdoor Smart Plug, яка ідеально підходить для встановлення ваших інтелектуальних пристроїв на відкритому повітрі, має міцну та атмосферостійку конструкцію, яка може витримати більшість того, що кидає на неї мати-природа. Він має чотири розумні розетки та сумісний із Alexa та Google Assistant, що дає вам додаткову зручність голосового керування на вулиці.

плюси

 • Водостійкий дизайн ідеально підходить для використання на вулиці
 • Сумісний із Alexa та Google Assistant
 • Чотири розетки можна контролювати окремо
 • Захист від перенапруги

мінуси

 • Налаштування не таке плавне, як деякі інші варіанти

Розумний подовжувач POWRUI Surge Protector Smart Power Strip, стійкий до атмосферних впливів, має клас IP44, що означає, що він захищений від бризок. Він оснащений корпусом, стійким до атмосферних впливів і ударів, який захищає його від вологи або вологості, а також має трирівневу схему захисту від перенапруги.

Тут є чотири розумні розетки, якими можна керувати індивідуально або групою, а подовжувач живлення сумісний з Alexa та Google Assistant для встановлення таймерів і розкладів або використання голосових команд. Зелені світлодіодні індикатори розташовані над кожною розеткою та світяться, щоб підтвердити, що кожна з них активно захищена від стрибків напруги.

Цей розумний подовжувач живлення добре підходить, якщо ви плануєте встановити різдвяні вогники за межами своєї території, відкрити надувні ліхтарі або вогники в саду влітку. Він витримає будь-які погодні умови, крім найсуворіших, без шкоди для своїх розумних функцій.

Вибираємо правильний розумний подовжувач

Доступні різноманітні розумні подовжувачі живлення для різних типів розумних будинків. Гарне місце для початку — перевірити, чи кожен розумний подовжувач живлення сумісний із вашим улюбленим розумним домашнім помічником. Якщо так, то це допоможе легко інтегрувати розумний дім.

Далі подумайте, в якій кімнаті ви хочете його розмістити і що, ймовірно, буде до нього підключено. Чи сумісна довжина кабелю з розташуванням настінних розеток у цій кімнаті? Чи достатньо розумних розеток на подовжувачі для ваших потреб?

Якщо ви розглядаєте розумний подовжувач живлення для подорожей, гарною ідеєю буде щось компактне, як-от GHome Smart Power Strip. Його компактна конструкція дозволяє легко носити в багажі, а місткості більш ніж достатньо, щоб створити скромну мобільну робочу станцію в готельному номері. Він сумісний із Alexa та Google Home, оснащений двома зручними USB-портами та доступною ціною.

Крім того, ви можете зробити все приємним і простим за допомогою подовжувача живлення Amazon Basics Rectangle Smart Plug. Його нешкідливий зовнішній вигляд означає, що він не виглядатиме недоречним у більшості будинків, і він має три розумні розетки, якими можна керувати незалежно або згрупувати для вашої зручності. Оскільки він є продуктом Amazon, він забезпечує легку та безпроблемну синхронізацію з Alexa.

Однак для чудового загального розумного подовжувача ми рекомендуємо подовжувач живлення Kasa Smart Plug Power Strip HS300. Хоча він порівняно дорогий, він оснащений не менше ніж шістьма розумними розетками, усіма з яких можна окремо керувати, а також трьома портами USB. Крім того, він пропонує сумісність з Alexa та Google Home, і ви отримуєте широкий спектр функцій і параметрів налаштування через додаток Kasa. Захист від перенапруги та моніторинг енергії є вишенькою на торті, завершуючи фантастичний подовжувач живлення, який чудово служитиме вашому розумному дому.

Подовжувач живлення Kasa Smart Plug HS300

Найкраще в цілому

Розумний подовжувач живлення, який охоплює всі бази

$43 $80 Економія
37 доларів США

Подовжувач живлення Kasa Smart Plug Power Strip HS300 має шість незалежно керованих розумних розеток і три USB-порти, універсальний і ефективний. Він сумісний з Google Home і Alexa і може використовуватися для встановлення таймерів і розкладів для підключених пристроїв. Ідеальний вибір для інтеграції розумного будинку.

плюси

 • Шість незалежно керованих розумних розеток
 • Працює з Google Home і Alexa
 • Контролюйте споживання енергії
 • Захист від перенапруги

мінуси

 • Несумісний з HomeKit
 • Дорого за повну вартість