techukraine.net techukraine.net Найкращі розумні годинники Garmin

Найкращі розумні годинники Garmin

Categories:

Розумні годинники швидко стають невід’ємною частиною комплекту для ентузіастів техніки. Вони не тільки можуть використовуватися для відстеження наших життєво важливих статистичних даних, таких як частота серцевих скорочень і артеріальний тиск, але вони також відстежують нашу повсякденну діяльність і м’яко підштовхують нас, якщо ми надто довго сиділи без діла. Багато смарт-годинників оснащено системою відстеження GPS для бігу та походів на природі, і вони можуть бути дуже корисними для пропаганди більш здорового та активного способу життя.

Garmin, звичайно, є одним із найбільших брендів у цьому бізнесі, не в останню чергу через його легку сумісність зі смартфонами Android та iOS. У них є величезний асортимент розумних годинників на вибір, включаючи безліч варіантів для будь-якого бюджету.

Ось найкращі розумні годинники Garmin, доступні на даний момент.

Наші улюблені розумні годинники Garmin у 2023 році

Смарт-годинник для бігу Garmin Forerunner 965

Найкраще в цілому

Найкраще поєднання форми та функціональності Garmin

Розширені показники навчання, інтуїтивно зрозумілі функції дисплея та вражаючий час автономної роботи роблять новий Garmin Forerunner 965 одним із найкращих розумних годинників Garmin, які можна купити за гроші.

плюси

 • Чудовий дисплей
 • Хороший час автономної роботи
 • Розширене відстеження фітнесу
 • Цільові профілі навчання
 • Багатодіапазонний GPS

мінуси

 • Не найкращий варіант для текстових повідомлень чи повідомлень

Якщо вам потрібен смарт-годинник Garmin, який може йти в ногу з вашим напруженим способом життя, то Garmin Forerunner 965 — це саме він. Ця остання версія Forerunner ідеально підходить для відстеження фізичної форми та відстеження сну, пропонуючи щоденні рекомендовані тренування та вбудовані профілі для триатлону, дуатлону, тренувань з плавання та багато іншого.

Він має 1,4-дюймовий сенсорний дисплей AMOLED і легку титанову рамку, що робить його ідеальним для тренувань. Багатодіапазонний GPS і вбудовані повнокольорові карти спрощують планування та відстеження маршрутів тренувань, а розширені показники надають вичерпні дані про статистику тренувань, що означає, що ви завжди можете активно працювати над досягненням своїх цілей.

Термін служби батареї також досить пристойний, і ви можете насолоджуватися до 23 днів у режимі розумного годинника або до 31 години в режимі GPS. Використовуючи програму Garmin Connect і фітнес-віджет на вашому Forerunner 965, ви матимете доступ до всього, що вам потрібно для встановлення, відстеження та досягнення ваших особистих фітнес-цілей.

Garmin Epix Pro (2-го покоління)

Найкраще для катання на лижах

Слаломуйте свій шлях через понад 2000 глобальних карт гірськолижних курортів

Завдяки попередньо завантаженим картам тисяч найкращих гірськолижних курортів і полів для гольфу Garmin epix Pro (2-го покоління) ідеально підходить для того, щоб доставити вас на схили.

плюси

 • Чудовий вибір попередньо завантажених карт
 • Розширені функції GPS
 • Карти TopoActive
 • Десятки профілів спорту та діяльності
 • Розширені функції здоров’я та самопочуття

Створений для відпочинку на природі, Garmin epix Pro (покоління 2) має безель із сірої сталі та міцний гумовий ремінець. Ця версія має великий 51-міліметровий, завжди ввімкнений AMOLED-дисплей, що робить її ідеальною для завантаження карт і планування маршруту. Він також може працювати до 31 дня в режимі розумного годинника.

Завантажуйте карти TopoActive і орієнтуйтеся гірськолижними схилами світу за допомогою понад 2000 карт гірськолижних курортів. Насолоджуйтесь функціями GPS із високою точністю завдяки багатодіапазонній і мультиGNSS із технологією SatIQ. Функції розширеного навчання вимірюють вашу ефективність у часі та надають у реальному часі зворотний зв’язок щодо рівня вашої витривалості.

epix Pro також надає пріоритет вашому психічному та фізичному самопочуттю завдяки бібліотеці функцій цілодобового моніторингу здоров’я, таких як розширене відстеження сну, моніторинг серцевого ритму та показники відновлення під час тренувань. Завдяки профілям активності практично для будь-якого виду спорту та активності під сонцем, epix Pro — це розумний годинник преміум-класу, який допоможе вам розширити межі можливостей і отримати максимальну віддачу від тренувань.

Garmin Vivosmart 5

Найкращий бюджет

Ідеально підходить для щоденного відстеження фізичної форми

Легкий і зручний дизайн у поєднанні з більш доступною ціною робить Garmin Vivosmart 5 чудовим варіантом бюджетного розумного годинника для щоденного відстеження фізичної форми.

плюси

 • Легкий і зручний
 • Ідеально підходить для щоденного відстеження фізичної форми
 • Доступна ціна
 • Безліч вбудованих профілів спортивних програм

мінуси

 • Не вистачає деяких додаткових функцій, які пропонують інші годинники Garmin
 • Маленький екран

Garmin Vivosmart 5 — це розумний годинник у стилі фітнес-трекера з тонким виглядом у стилі браслета, який зручно тримати на зап’ясті. Він ідеально підходить для тих, кому не подобаються моделі Garmin із громіздким дизайном, але вони все ж хочуть скористатися перевагами чудових функцій Garmin для відстеження фітнесу та моніторингу здоров’я, не витрачаючи гроші.

З дисплеєм лише 0,84 дюйма розмір екрана менший, але достатньо ефективний для відображення ключових даних, не перевантажуючи вас. Використання програми Garmin Connect із Vivosmart 5 надає вам доступ до багатьох її функцій, включаючи відстеження фізичної активності, моніторинг сну, GPS, моніторинг пульсу, Pulse Ox тощо.

Цей легкий фітнес-трекер безпечний для плавання або прийняття душу та працюватиме близько семи днів у режимі розумного годинника. Існує безліч попередньо завантажених спортивних додатків для будь-якої активності, яку ви виберете, і ви можете отримувати текстові повідомлення, дзвінки та сповіщення зі свого смартфона, щоб ви могли бути на зв’язку з усім під час тренування.

Garmin Forerunner 265

Найкраще для бігунів

Персоналізовані щоденні тренування на основі вашої загальної продуктивності

Garmin Forerunner 265 ідеально підходить для тупоту по тротуару та має масу тренувальних функцій, які допоможуть вам отримати найкраще від бігу.

плюси

 • Сенсорний дисплей виглядає чудово
 • Отримайте персоналізовані щоденні тренування
 • 30+ вбудованих профілів діяльності
 • Надається комплексний аналіз навчання

мінуси

 • Розширене відстеження фітнесу може перевершити потреби деяких людей

Гармін Forerunner 265, доступний у різноманітних кольорах, — це фантастичний розумний годинник для бігу, який можна підібрати під свій стиль. Він має 1,3-дюймовий сенсорний дисплей AMOLED і легкий дизайн, який не сковує рухів. У режимі смарт-годинника ви можете насолоджуватися до 13 днів автономної роботи або 20 або близько того годин у режимі GPS.

Тут є понад 30 вбудованих профілів активності, які охоплюють біг, їзду на велосипеді, плавання та все між ними. Показники якості сну, час відновлення, статус ВСР тощо використовуються разом для вимірювання вашої загальної готовності до тренувань для індивідуальної програми тренувань.

Forerunner 265 ідеально підходить для будь-якої кількості тренувальних програм і заходів, тому найкраще підходить як годинник для бігу. Це залежить від комбінації показників, які він використовує для визначення рівня вашої фізичної підготовки, і тренувань, які він готує для вас, допомагаючи вам покращити вашу витривалість і досягти рівня PB.

Garmin Venu Sq 2

Найкраще для музики

Свистіть під час роботи

$270 $300 Зекономте
30 доларів США

За допомогою Garmin Venu Sq 2 ви можете завантажувати списки відтворення з таких сайтів, як Spotify і Amazon Music, щоб ви могли тренуватися під улюблені мелодії, не потребуючи смартфона.

плюси

 • Чудово підходить для завантаження музики
 • Великий дисплей
 • Гідні варіанти відстеження фітнесу
 • Підходить для дзвінків і текстових повідомлень

мінуси

 • Відстеження фізичної активності може припинитися, якщо випадково збити під час тренування

Garmin Venu Sq 2, мабуть, більше, ніж будь-що інше в списку продуктів Garmin, найбільше схожий на звичайний розумний годинник. Він має гарний великий 1,41-дюймовий AMOLED-дисплей, на якому легко перевіряти повідомлення та чудово підходить для завантаження улюблених списків відтворення зі Spotify або Amazon Music.

Але це не був би Garmin без усіх тих передових функцій для здоров’я та фітнесу, які ми очікуємо. І, на щастя, він також працює на всіх цих фронтах. Вбудовано 25 різних спортивних додатків для занять у приміщенні та GPS, а також доступ до попередньо завантажених тренувань для кардіо, йоги, HIIT тощо. Тут можна знайти безліч функцій здоров’я, таких як моніторинг заряду батареї тіла, моніторинг сну, зволоження тощо.

Час автономної роботи Venu Sq 2 становить до 11 днів, тому є багато можливостей для підрахунку цих показників, оскільки вам не потрібно буде знімати Garmin, щоб заряджати щовечора. Витончений дизайн виглядає та відчувається чудово, і це ідеальний Garmin для людей, які люблять слухати улюблені мелодії під час тренувань.

GPS-годинник Garmin Fenix ​​7S Solar Multisport

Найкраще для походів на природі

Розумний годинник на сонячних батареях для любителів пригод

$800 $900 Економія
100 доларів США

GPS-годинник Garmin Fenix ​​7S Solar Multisport створений для відпочинку на природі та ідеально підходить для наступної експедиції.

плюси

 • Термін служби батареї вражає
 • Кремезний стиль виглядає міцним і довговічним
 • Чудові функції GPS і карт
 • Забезпечує результати щодо сили та витривалості в реальному часі

мінуси

 • Цінова точка
 • Можливо, занадто великий для щоденного використання

Garmin Fenix ​​7S Pro Solar – це ідеальний компаньйон для серйозних походів на свіжому повітрі, це мультиспортивний GPS-розумний годинник, який працює від сонячної енергії. Ця версія має 1,2-дюймовий дисплей і знаходиться в армованому волокном полімерному корпусі зі сталевим або титановим безелем (залежно від обраної моделі).

Як і слід було очікувати, завдяки об’єктиву, що заряджається від сонячної енергії, час автономної роботи Fenix ​​7S є феноменальним. У режимі розумного годинника ви можете отримати 14 днів використання від тригодинної сонячної зарядки під прямим сонячним світлом, що справді вражає. Він має рейтинг водонепроникності 10 ATM і може витримати практично все, що захоче мати природа.

Крім того, ви знайдете вбудовану технологію багатодіапазонного GPS і SatIQ, розширені показники навчання та комплексні функції для здоров’я та здоров’я. Завдяки підтримці Outdoor Maps+ для картографічного вмісту преміум-класу та супутникових зображень Fenix ​​7S Pro Solar — це Garmin для любителів мандрівок поза мережею.

Надпродуктивний годинник Garmin Enduro 2

Найкраще підходить для тренувань на витривалість

Розширюйте межі з цим надпродуктивним розумним годинником

з годинником Garmin Enduro 2 Ultraperformance ви можете тренуватися інтенсивніше та довше, ніж будь-коли раніше, завдяки неймовірному часу автономної роботи, відстеженню серцево-судинної системи, GPS і режимам карти.

плюси

 • Відмінний час автономної роботи
 • Найкращий варіант для відстеження стану серцево-судинної системи
 • Величезна бібліотека HD карт
 • Режим AutoSelect економить батарею, не зменшуючи функцій

мінуси

 • Дуже дорогий
 • Багато функцій є зайвими для тренування не на витривалість

Завдяки надзвичайно яскравому світлодіодному ліхтарику, який вдвічі яскравіший, ніж мультиспортивний GPS-годинник Garmin Fenix ​​7X, Garmin Enduro 2 має найкращий у своєму класі час автономної роботи. Це пов’язано з його зарядкою від сонячних батарей, яка забезпечує до 150 годин автономної роботи в режимі GPS або 46 днів у режимі смарт-годинника.

Ця вражаюча статистика досягається завдяки використанню технології SatIQ для максимального збільшення терміну служби батареї без шкоди для точності позиціонування. Еквівалент свого роду еко-режиму, це забезпечує повну функціональність GPS з меншим компромісом щодо часу роботи акумулятора. Він дозволяє вам йти далі й довше, ніж будь-який інший Garmin, маючи достатньо енергії, щоб пройти дорогу додому (або туди й назад, якщо ви Хоббіт).

Крім сонячної зарядки та технології SatIQ, є карти TopoActive і карти NextFork, а також метрики з поправкою на рівень для вимірювання кожного аспекту вашої продуктивності, наприклад Trail Run VO2 Max для вимірювання серцево-судинної форми. Enduro 2 — це елітний компаньйон, який любить випробування.

Garmin Venu 2 Plus

Найкраще для безпеки

Виявлення інцидентів і допомога пропонують руку допомоги, якщо потрібно

Завдяки зручним вбудованим функціям безпеки Garmin Venu 2 Plus може миттєво надіслати сповіщення довіреній особі, якщо станеться будь-яка аварія.

плюси

 • Дуже легкий і зручний; ідеально підходить для бігунів
 • Багато пам’яті для музики
 • Попередньо завантажений широкий вибір тренувань
 • Функція виявлення інцидентів зручна та унікальна

мінуси

 • Не настільки надійний, як деякі інші моделі Garmin

Ідеально підходить для бігунів і спортсменів, Venu 2 Plus має елегантний дизайн, який виглядає як частина. Його функції моніторингу здоров’я можна використовувати для відстеження рівня заряду батареї, рівня стресу, оцінки сну та віку фізичної підготовки. Він має понад 25 вбудованих спортивних програм для різних видів діяльності, таких як біг, HIIT і плавання.

Використовуйте попередньо завантажені тренування або створюйте власні за допомогою програми Garmin Connect на своєму смартфоні та використовуйте Garmin Coach, щоб сформувати адаптивні плани тренувань, коли ви захочете підвищити рівень тренувань.

Є такі функції безпеки, як виявлення інцидентів і допомога, щоб надати вам руку допомоги, якщо щось трапиться під час вашого тренування. Ця інтелектуальна функція може надіслати сповіщення про ваше поточне місцезнаходження контакту для екстрених випадків, що дасть вам спокій у разі падіння чи травми.

Ви можете завантажити до 650 пісень на цей пристрій із ваших улюблених музичних потокових платформ, щоб ви могли ще трохи посилити себе за допомогою мотиваційних гімнів.

Який тип смарт-годинника Garmin вам підходить?

Розумні годинники Garmin є чудовим вибором розумних пристроїв для носіння, враховуючи те, що вони спеціалізуються на розширеному відстеженні фізичної форми та використовують розширені біометричні показники здоров’я та відстеження сну для визначення вашого загального рівня фізичної підготовки. Використовуючи пристрій Garmin, який можна носити, ви можете тренуватися з ціллю, використовуючи його численні функції, щоб адаптувати тренування відповідно до своїх потреб.

Удосконалена технологія GPS означає, що багато смарт-годинників Garmin ідеально підходять для неймовірно детального планування тренувальних маршрутів або експедицій. А якщо ви серйозно налаштовані на відпочинок на свіжому повітрі, і ваш бюджет може бути вичерпним, Garmin Fenix ​​7S Solar або Garmin Enduro 2 чудово підійдуть для таких пригод у будь-яку погоду.

Якщо ви віддаєте перевагу залишатися ближче до дому та бажаєте щось менш громіздке, яке більше підходить для повсякденного відстеження фізичної форми під час бігу або в тренажерному залі, щось на зразок Garmin Vivosmart 5 чудово підійде вам і заощадить вам кілька доларів.

Проте наш найкращий вибір у цілому – це розумний годинник Garmin Forerunner 965 Running Smartwatch. Як пояснювалося вище, цей розумний годинник чудово демонструє як форму, так і функції, стильний і елегантний вигляд, а також скарбницю цікавих функцій, які варто дослідити. Він має тривалий час автономної роботи та є чудовим вибором для відстеження продуктивності. Він також оснащений найновішими функціями Garmin для здоров’я та самопочуття, тож ви гарантовано отримаєте тренування, адаптоване до ваших здібностей.

За середньою ціною розумних годинників Garmin ви отримуєте функції преміум-класу за ціною, яка здається більш ніж розумною, якщо взяти до уваги все, що він може зробити.

Смарт-годинник для бігу Garmin Forerunner 965

Найкраще в цілому

Найкраще поєднання форми та функціональності Garmin

Розширені показники навчання, інтуїтивно зрозумілі функції дисплея та вражаючий час автономної роботи роблять новий Garmin Forerunner 965 одним із найкращих розумних годинників Garmin, які можна купити за гроші.

плюси

 • Чудовий дисплей
 • Хороший час автономної роботи
 • Розширене відстеження фітнесу
 • Цільові профілі навчання
 • Багатодіапазонний GPS

мінуси

 • Не найкращий варіант для текстових повідомлень
  Туман проти хмарних обчислень: відмінності та подібності