Найкращі розумні гаджети для прибирання 2024 року

Ви можете провести все життя, прибираючи свій дім згори донизу, і так і не зумієте досягти такого рівня чистоти, як у Золотовласки, якого ви прагнули. Запрограмуйте свої розумні гаджети для прибирання, щоб вони виконували вашу брудну роботу за вас, поки ви сидите і відпочиваєте.

Джастін Дуйно / MakeUseOf

The Roborock S8 Pro Ultra Robot Vacuum — це комбінований робот-пилосос і швабра, який робить усе це. Він самоочищається, самовисихає, самоспустошується і самонаповнюється. Вбудована навігація LiDAR і функції 3D-карти означають, що він легко перетинає всю вашу підлогу, вміло очищаючи різні поверхні за допомогою потужних подвійних щіток.

Завдяки всмоктуванню 6000 Па, подвійному звуковому миття, інтелектуальному підйому щітки та швабри, 3D-уникненню перешкод, голосовому керуванню Alexa, а також безлічі програмованих і настроюваних функцій, він полегшує роботу з найскладнішими підлогами.

Робот-пилосос Roborock S8 Pro Ultra

Найкращий робот-пилосос

$1400 $1600 Зекономте $200

Тримайте кожен квадратний дюйм площі вашої оселі в бездоганному стані за допомогою Roborock S8 Pro Ultra Robot Vacuum and Mop Combo. Завдяки складній 3D-карті він може дізнатися план вашого будинку та очистити кожен куточок, поки ви сидите зручніше та відпочиваєте.

плюси

 • Робот-пилосос і швабра в одному
 • Самоочищення, спорожнення та заповнення
 • Настроювані параметри та зони
 • Голосове керування Alexa

iRobot

Якщо ви шукаєте спеціального розумного робота-швабру, iRobot Braava Jet m6 — це дроїд, якого ви шукаєте. Озброєний точним струменевим розпилювачем для розбивання жиру та бруду та сухими підмітальними подушечками для захоплення розпушеного бруду, він пропонує комплексне очищення всіх кахельних, дерев’яних і кам’яних підлог.

Використовуючи інтелектуальне 3D-картографування, Braava Jet дізнається план вашого будинку, створюючи розумні карти, які допомагають прибирати певні кімнати. Це допомагає розрізняти кімнати та регулювати налаштування для належного очищення. За допомогою додатка iRobot ви можете змінювати всі параметри, налаштовувати заборонені зони тощо для повністю оптимізованого прибирання.

Робот-швабра iRobot Braava Jet M6 Ultimate

Найкращий робот-швабра

$350 $500 Заощадьте $150

Зберігайте свою кахельну, дерев’яну та кам’яну підлогу бездоганною за допомогою робот-швабри iRobot Braava Jet M6 Ultimate. Насолоджуйтеся голосовим керуванням із підтримкою Alexa та дистанційним керуванням усіма налаштуваннями додатків, розслабтеся й розслабтеся, поки він приступає до роботи.

плюси

 • Точне струменеве очищення
 • Працює з Alexa
 • Настроювані налаштування в додатку
 • 3D-карти та уникнення перешкод
  Чому ви не повинні використовувати диспетчер паролів вашого веб-переглядача

мінуси

 • Не дуже швидко
 • Для великих приміщень може знадобитися повторне заповнення під час очищення

Левойт

Боротьба з видимим брудом і сміттям у вашому домі – це добре, але коли справа стосується невидимого бруду, нам потрібна допомога, яку ми можемо отримати. Обладнання вашого будинку очищувачем повітря – чудовий спосіб забезпечити чисте, свіже повітря, придатне для дихання. Розумний очищувач повітря Levoit Core 400S додає трохи інтелектуальних технологій, щоб зробити речі ще кращими.

Здатний очищати великі приміщення (площею до 1980 квадратних футів), цей пристрій використовує триступеневий процес фільтрації, щоб уловлювати пилок, пил і шерсть домашніх тварин, одночасно нейтралізуючи неприємні запахи, такі як дим. Він працює на рівні 24 дБ, що досить тихо, щоб залишити його працювати на ніч у будь-якій кімнаті. Він сумісний з Alexa та Google Assistant для голосового керування без використання рук і може бути налаштований відповідно до вашого оточення за допомогою програми VeSync.

Очищувач повітря Levoit Core 400S

Найкращий очищувач повітря

Захистіть своїх близьких за допомогою очищувача повітря Levoit Core 400S. Завдяки триступеневій системі фільтрації він ефективно вловлює пилок, пил і шерсть домашніх тварин, зберігаючи ваше повітря чистим і придатним для дихання. Крім того, з голосовим керуванням Alexa та Google Assistant керувати ним ще простіше.

плюси

 • Підходить для великих приміщень
 • Тиха робота
 • Голосове керування Alexa та Google Assistant
 • Триступенева система фільтрації

ЕКОВАКС

Оснащений резервуаром для води на 60 мілілітрів, ECOVACS Winbot W1 Pro може вмістити достатньо води, щоб очистити 20-метрову квадратну поверхню. Щільно притискаючись до скла, він забезпечує потужність всмоктування 2800 Па для високоефективного очищення всіх ваших скляних поверхонь.

Підключіться до програми ECOVACS, і ви зможете насолоджуватися повним контролем вашого робота-мийника вікон, запускаючи, зупиняючи або призупиняючи розпилення води за бажанням, доки не досягнете бажаних результатів. Завдяки інтелектуальній системі лазіння, розпізнаванню країв із захистом від спалаху, зручному запам’ятовуванню позицій і голосовим сповіщенням у реальному часі є багато функцій, які варто дослідити.

Робот для миття вікон ECOVACS Winbot W1 Pro

Найкращий робот-мийник вікон

Зберігайте вікна та інші скляні поверхні блискучою чистотою за допомогою робота для миття вікон ECOVACS Winbot W1 Pro. Потужне всмоктування надійно прикріплює його до вертикальних поверхонь, а вбудована технологія виявлення країв дозволяє йому розумно переміщатися, не маючи й пальця.

  Не працює мікрофон MacBook? 5 виправлень, які варто спробувати

плюси

 • Один резервуар охоплює площу 20 квадратних метрів
 • Всмоктування 2800 Па для вертикальних поверхонь
 • Технологія виявлення країв
 • Включає страхувальну мотузку
 • Контроль програми

мінуси

 • Час від часу може застрягти

Bosch

The Серія Bosch 800 (модель SHX78B75UC) це розумна посудомийна машина з підтримкою Wi-Fi і безшумною роботою 42 дБА. Він має дев’ять різних положень полиць і три регульовані висоти, які можуть легко вмістити навіть найзавантаженіші домогосподарства. Він має 15 різних комплектів посуду та пропонує сім різних циклів миття, щоб впоратися навіть із найбільш запаяним брудом.

Перемикайте та зберігайте свої улюблені налаштування легко за допомогою інтуїтивно зрозумілої панелі керування або програмуйте бажані параметри прання за допомогою програми Home Connect. Також є функція 24-годинного таймера, що полегшує програмування заздалегідь, і ви можете насолоджуватися підтримкою розумного помічника за допомогою Alexa, Google Assistant і SmartThings.

Ви можете дистанційно контролювати та керувати Bosch серії 800 зі свого смартфона, щоб надати вам ще більше свободи та набагато більше досвіду «вільні руки». Крім того, завдяки зручним функціям, таким як опція половинного завантаження, ви також можете заощадити на споживанні води, що робить його економічним вибором.

Розумна посудомийна машина Bosch серії 800

Найкращий розумний кухонний прилад

Розумна посудомийна машина Bosch серії 800 забезпечує повну зручність і усуває муки ручного миття посуду вдома завдяки великій місткості, 15 налаштувань посуду, семи різних циклів миття та інтелектуальному додатку для керування.

плюси

 • Велика місткість
 • Підтримка розумного помічника
 • Сім режимів прання
 • Тиха робота
 • Контроль програми

FAQ

Питання: чи можуть розумні домашні гаджети працювати без концентратора?

Розумний будинок без хаба матиме обмежені функції. Однак, якщо у вас є невелика мережа гаджетів Wi-Fi, ви можете обійтися і без них. З іншого боку, складний набір гаджетів із щоденними розкладами буде набагато легшим із одним, а вони також пропонують кращі функції безпеки.

Якщо ви новачок у цій грі, вам варто дізнатися трохи про концентратори розумного будинку та спланувати свою мережу, перш ніж витрачати гроші на пристрої та гаджети з обмеженою сумісністю.

  Що означає «NGL» і як ви його використовуєте?

З: Чи потрібен мені Wi-Fi у домі, щоб гаджети розумного будинку працювали?

Більшість гаджетів розумного будинку потребують Wi-Fi для оптимальної роботи. Вони покладаються на підключення до Інтернету для отримання оновлень, зберігання даних і обробки голосових команд. Деякі розумні засоби для чищення мають дистанційне керування, але для повної автоматизації необхідна мережа Wi-Fi.

Ви можете використовувати стільникову передачу даних, але це буде дорого, і це потребує високого енергоспоживання, тоді як Ethernet створює проблеми з проводкою. Можна створити розумний дім без Wi-Fi, але для цього потрібні багато технічних знань, планування та оптимізації, і навіть тоді функціональність буде обмеженою.

Питання: чи варто щодня запускати робот-пилосос? Що щодо мого робота-швабри?

Це повністю залежить від ваших потреб. Якщо у вас постійно линяють домашні тварини, ви можете пилососити підлогу щодня. Це також може зменшити кількість алергенів у домогосподарстві. Якщо у вас вдома немає тварин, може бути достатньо через день, хоча щоденне прибирання не рідкість.

Ви також повинні враховувати потужність всмоктування вашого Robovac. Потужні моделі краще переносять щоденне прибирання на борту. Менші, менш потужні очисники з меншою кількістю інтелектуальних функцій, таких як можливість самостійного спорожнення, вимагатимуть більше обслуговування та уваги.

Що стосується роботів-швабр, домогосподарства з дітьми можуть мати більше щоденних розливів, у цьому випадку може знадобитися щоденне прибирання. Однак це призведе до більшого обслуговування, як-от частішого миття та сушіння мочалок.

З: Чи існують розумні кухонні прилади, для роботи яких не потрібне підключення до Інтернету?

Так, багатьом відмінним розумним кухонним приладам не потрібен Інтернет. Багато з них мають попередньо запрограмовані налаштування та автоматичні функції, які виходять за межі простого ручного керування.

Наприклад, міні-електрична скороварка Instant Pot Duo 7-in-1 має вбудовані програми для різних кулінарних завдань. Ви також можете знайти розумні кавоварки з автоматизованими функціями, які не потребують підключення до Інтернету, наприклад Gevi Grind & Brew Coffee Maker, або навіть розумну годівницю для домашніх тварин, яку можна налаштувати без Wi-Fi, наприклад Годівниця для котів і собак PitPet Auto.

Однак найкращі розумні кухонні прилади часто потребують функції Wi-Fi, щоб забезпечити найрозширеніші та зручні функції.