Найкращі рекламні платформи Programmatic у 2022 році

| | 0 Comments| 2:32 AM
Categories:

Ми живемо в епоху, коли створити правильний продукт недостатньо. Разом із інноваціями, технологіями та легкістю доступу до користувачів організаціям також необхідно розробити рекламний план, який би був стратегічно обґрунтованим і відповідав останнім оновленням у соціальних мережах та інших рекламних платформах.

Цифровий простір реклами в основному поділяється на два сектори: ручна реклама, яка залежить від відносин між рекламодавцем і видавцем, і автоматизована програмна реклама.

У цій статті ми розглянемо платформи програмної реклами. Ми обговоримо основні принципи платформ і те, як вони впливають на ваш бізнес. Ми також надамо коротку інформацію про різні програмні рекламні платформи та спробуємо підібрати для вас найкращий вибір відповідно до вимог вашого бізнесу.

Що таке програмна реклама?

Програмна реклама – це форма автоматизованої технології, за якою рекламодавці купують цифрові простори у видавців. Програмована реклама має перевагу над рекламою вручну, оскільки вона використовує статистичні дані та складні алгоритми для надання реклами потрібним користувачам у потрібний час.

Експерти рекомендують цей формат реклами, оскільки він працює в режимі реального часу, що дозволяє рекламодавцям ефективніше робити ставки на рекламні місця.

Тепер, коли ми розробили базове розуміння програмної реклами, повідомте нам, як це працює.

Як працює рекламне програмування?

Програмна реклама працює подібно до реклами вручну, але робить це ефективніше та набагато кращим і вдосконаленим способом. До нього входять рекламодавці та видавці. Давайте заглибимося трохи глибше і зрозуміємо його функціонування.

  • Користувач відкриває веб-сайт (видавець)
  • Веб-сайт фіксує покази та виставляє їх на аукціон, включаючи відповідні дані про користувача (за допомогою платформи Supply Side Platform)
  • Рекламодавці роблять ставки за показ (за допомогою платформи попиту)
  • Показ отримує той, хто запропонував найвищу ставку, чиї оголошення будуть показані відвідувачу.

Платформи на стороні попиту

Сторона попиту програмних рекламних платформ – це сторона, яка допомагає рекламодавцям брати участь у ставках за покази оголошень на веб-сайтах видавців. DSP також дозволяють фільтрувати цільову аудиторію за її віком, місцезнаходженням, статтю, минулою діяльністю в Інтернеті тощо. Нижче наведено деякі з платформ.

Adform

Adform це глобальна платформа Demand Side із Данії, створена для сучасного маркетингу. DSP використовує корпоративну технологію Adform flow із її масштабованою, модульною та відкритою архітектурою, щоб забезпечити безперешкодне керування циклом кампанії. Технологія, яка використовується в основі цієї концепції, спрямована на покращення взаємодії людини та машини, одночасно надаючи розширений інтелект для покращення бізнес-результатів для своїх клієнтів.

AdRoll

AdRroll служить єдиною платформою для брендів електронної комерції для швидкого запуску медійних оголошень, оголошень у соціальних мережах та електронної пошти. Їх унікальна особливість полягає в тому, що вони є єдиною платформою для всього, що означає одну платформу, одну покупку та один вхід для збільшення доходу та економії часу за допомогою спрощеної маркетингової платформи DSP.

  Створюйте альбоми з програми «Камера» та зберігайте в ній фотографії [Jailbreak]

Технологія штучного інтелекту та машинного навчання, яка постійно розвивається, використовується за кулісами, спрощує повсякденний маркетинг для бізнесу. За допомогою AdRoll тепер рекламодавці можуть налаштувати свою цільову аудиторію відповідно до вимог своїх продуктів.

Платформа допомагає в рекламі для цифрової реклами, менеджерів соціальних медіа та електронної пошти. Дієві дані з рекламних кампаній можна використовувати для досягнення більш стратегічних маркетингових ідей, які залучають існуючих клієнтів, залучають нових клієнтів і збільшують дохід.

Клієнтура AdRoll включає такі відомі імена, як LOUNGE, Topo Designs, Payton Jewelry, Shady Rays, Exploding Kittens, Head Kandy та багато іншого.

Display and Video 360 від Google

DV 360, скорочена версія Display and Video 360, є технологічною платформою попиту Google для купівлі та розміщення програмної реклами. За допомогою DV360 рекламодавці можуть зв’язуватися з широким колом видавців, щоб охопити певну аудиторію за правильною ціною.

DV360 пропонує безліч видавців із рекламними місцями на Google Ad Exchange та інших біржах оголошень і мережах, до яких DV360 має пряме з’єднання. Основні функції DV360 включають масштабованість, націлювання на аудиторію та наскрізне керування кампаніями.

Торгове бюро

Це медіа-купівельна платформа, створена для відкритого Інтернету для розміщення реклами серед аудиторії по всьому світу. Торгове бюро допомагає розвивати ваш бренд будь-де, використовуючи дані для розвитку вашого бренду.

Відкритий Інтернет дає вам змогу використовувати дані, щоб розширити свою аудиторію на широкому спектрі веб-сайтів, програм і подкастів, а також порівнювати продуктивність відкрито й об’єктивно. Включення відкритого Інтернету зробило The Trade Desk більш потужним, керованим даними та готовим до реклами з першого дня.

Інтелектуальні кампанії The Trade Desk включають планування та купівлю медіа, активацію даних і налаштування за допомогою API. Те, що відрізняє Trade desk від аналогів і аналогів у галузі, це його доступ до відданих експертів, що робить дані доступними для всіх, а також маркетингову академію, яку пропонують експерти в галузі для створення індивідуальних рішень.

Xandr – сторона попиту

Ксандр це технологічна платформа з підтримкою даних і глобальний ринок преміум-реклами. Вважається найбільшим інноватором на стику цифрового телебачення та телебачення, Xandr пропонує підвищену ефективність, кращий доступ до постачання, розширені стратегії купівлі для рекламодавців, а також кращий доступ до попиту, доступ до пошуку рішень та індивідуальні послуги для видавців.

Xandr Marketplace має глобальне охоплення 6,7 млрд щоденних показів, 193 000+ брендів, 80+ глобальних інтеграцій DSP, 1550+ прямих видавців, 175+ глобальних партнерств SSP і 45+ глобальних партнерств із постачальниками даних.

Adobe Advertising Cloud

Adobe — бізнес-гігант, коли йдеться про медіа, і що таке реклама, як не відображення медіа в різних форматах. Adobe Advertising Cloud це платформа, де програмування зустрічається з медіа. Це єдина незалежна рекламна платформа, яка успішно об’єднала й автоматизувала всі засоби масової інформації, екрани, дані та креатив у масштабі.

Незалежна, прозора та безпечна Adobe Advertising Cloud використовує відповідні дані з різних джерел. Він дає змогу створювати об’єднані скоординовані наскрізні рекламні кампанії, а також пропонує цілісне планування, купівлю, керування та оптимізацію.

  8 найкращих менеджерів мережевих мереж для створення сучасних програм

MediaMath

MediaMath є однією з таких платформ попиту та пропозиції для рекламодавців, створених для поточного моменту та наступного. Він пропонує повний контроль над маркетингом, водночас дозволяючи рекламодавцям працювати гнучко та все ще проводити ефективні та результативні багатоканальні кампанії.

Платформа програмної реклами пропонує розширений досвід користувача, модернізовану екосистему та агностичний підхід, який підтримує будь-яку ідентифікаційну систему до припинення підтримки сторонніх файлів cookie.

Платформи сторони постачання

Supply Side Platforms або SSP – це програмне забезпечення Adtech, яке допомагає видавцям і рекламодавцям автоматизувати керування, продаж і оптимізацію рекламних ресурсів, зокрема аудіо, відео, відображення та мобільних пристроїв у веб-додатках і веб-порталах видавців, подкастах та інших платформах. .

Вони також відомі як платформи оптимізації прибутків, оскільки вони розроблені, щоб гарантувати, що видавці заповнять свій рекламний інвентар найкращою рекламою, націленою на потрібних клієнтів. Принципи платформ Supply-Side включають призначення ставок у реальному часі, оптимізацію рекламної мережі, мінімальні ціни, звітування та контроль над тим, хто рекламує.

Xandr – сторона постачання

Ми вже обговорювали Ксандр у нашому списку платформ на стороні попиту. Xandr, як платформа програмної реклами на стороні постачальника, є провідним місцем для масштабованих, складних кампаній на преміум-рекламних ресурсах на різних екранах.

Це також єдине місце для глобального доступу, яке забезпечує більший доступ до попиту, обслуговуючи численні джерела унікального преміального попиту, одночасно забезпечуючи безпеку бренду. Вони надають доступ до рішень, які є провідним у галузі багатостороннім підходом до адресності та конфіденційності. Індивідуальні послуги від Xandr спираються на гнучке партнерство та надійні послуги для підтримки унікальних бізнес-цілей.

Criteo

Criteo це платформа зі сторони постачання, яка допомагає створювати, масштабувати та активувати першу частину аудиторії за допомогою комерційної медіа-платформи. Платформа має ввімкнену систему штучного інтелекту для подібних аудиторій, рекомендацій щодо продуктів, динамічної оптимізації креативних матеріалів і прогнозування ставок.

Веб-сайт також надає графіки покупців для рекламодавців і видавців, щоб краще зрозуміти свою цільову аудиторію, а також просту та швидку рекламну платформу для налаштування, а також забезпечує повний контроль і прозорість.

Платформа має 685 мільйонів активних користувачів щодня, тисячі видавців із широким охопленням і преміальним асортиментом у відкритому Інтернеті, а також 35 мільярдів щоденних подій перегляду та купівлі, активних у 96 країнах.

PubMatic

PubMatic це ще одна платформа, яка забезпечує максимальну цінність для споживача, надаючи майбутній ланцюжок поставок цифрової реклами. Їхнє індивідуальне рішення використовує спеціалізовану інфраструктуру, створену для забезпечення масштабованих і гнучких інновацій.

Неупереджений підхід PubMatic надає інвентаризацію, дані та розуміння для досягнення результатів і забезпечення контролю, зосереджуючись на прозорості та розробці рішень, які вирішують найнагальніші проблеми галузі. Годинник має 1,2 тис. ставок рекламодавців на день, щодня обробляється 3,3 петабайта даних.

Обмін оголошеннями

Біржа реклами – це ринок, який полегшує купівлю та продаж медіа-реклами. Ці рекламні ресурси включають медіа, медіа та мобільні пристрої з багатьох рекламних мереж. Інвентарні ціни базуються на ставках у реальному часі, які ми вже обговорювали раніше в статті.

  Повільне завантаження Steam? Ось що робити, щоб підвищити швидкість завантаження Steam

Обмін оголошеннями кращий, ніж реклама вручну, тому що він наскрізний, повністю керований технологіями, не залишає місця людській помилці та забезпечує найкраще для всіх, хто бере участь у транзакції. Угода, природно, включає рекламодавців і видавців, які купують і продають рекламні місця через аукціони в реальному часі. Зараз ми зупинимося на деяких з найкращих світових платформ обміну рекламою в Інтернеті.

SmartyAds

SmartyAds це Full Stack Programmatic Advertising Ad Scale для рекламодавців і видавців, що розвиває бізнес угору та вперед, оптимізує процес, визначає пріоритетність угод і досягає бажаних цілей. Вони пропонують унікальну платформу White Label Solution для купівлі, продажу та активації даних.

Вони співпрацюють з Criteo, InMobi, Cheetah Mobile, Google, Opera, Xiaomi та SpringServe. Вони були представлені в Media Post, блозі Salesforce, Forbes, Inc і Entrepreneur за їхній безпрецедентний успіх у галузі.

Смаато

Смаато – це цифрова рекламна технологічна платформа, яка пропонує доступний рекламний сервер і рішення для монетизації. Він об’єднує якісних видавців із преміальними маркетологами, щоб залучити аудиторію в усьому світі. Платформа має колосальні 1,8 тис. запитів реклами щомісяця, 1,3 млрд унікальних користувачів щомісяця, 150 млрд запитів відеореклами та 470 млн унікальних глядачів щомісяця.

Smaato пропонує можливість створювати власні для видавців і рекламодавців без комісії за розміщення реклами. Він дотримується підходу Omni Channel, який підтримує всі пристрої, середовища та рекламні формати, підтримуючи їх за допомогою складних автоматизованих систем і людського досвіду.

OpenX

OpenX це провідна в галузі технологія, 100% хмарна біржа з ​​найефективнішим набором технологій у галузі. Вони допомагають у створенні аудиторії, оптимізації та вказівках щодо ставок, охоплюючи всі типи пристроїв і формати в масштабі.

За допомогою OpenX ви можете використовувати свої дані першої сторони або використовувати їхні сторонні дані для визначення, охоплення та залучення аудиторії на кожному кроці.

Висновок

Світ реклами змінився з Marlboro Man, і відтоді він ніколи не зупинявся. Оскільки технології постійно змінюються з часом, ми помічаємо сплеск інновацій у тому, як бізнес-лідери продають свою продукцію. За допомогою цифрових платформ обміну рекламою онлайн-бізнесу стало зручно купувати та продавати рекламні місця для розвитку свого бізнесу.

Принадність цих програмних платформ обміну рекламою полягає в тому, що вони повністю технологічні та пов’язані з нішею штучного інтелекту та машинного навчання з лише однією метою – залучення потрібної аудиторії.

Тепер, коли ми ознайомилися з різними типами платформ попиту, платформ пропозиції та бірж реклами, ми точно знаємо, що вони допомагають нам охопити потенційну аудиторію та надати їй те, що їй найбільше потрібно: ваш продукт.