Найкращі радіокеровані машини 2023 року

| | 0 Comments| 12:35 PM
Categories:

Випустіть свій внутрішній демон швидкості, створіть приголомшливі трюки або переміщуйтесь по складній місцевості – це лише деякі з речей, якими ви можете насолоджуватися, купуючи автомобіль на радіоуправлінні. Виберіть потрібну для свого рівня серед найкращих радіокерованих автомобілів, доступних сьогодні.

Traxxas

Traxxas TRX-4 Land Rover Defender у масштабі 1:10 — наш найкращий вибір для радіокерованих автомобілів. Це насамперед сканер, але він досить універсальний і перевіряє всі необхідні параметри, щоб вважатися універсальним.

TRX-4 Defender — це повністю ліцензована копія Land Rover Defender, а рівень деталізації — мрія колекціонера. Він навіть поставляється в комплекті з функціональною запасною шиною та ретельними деталями, такими як газові балончики та домкрат.

Передній і задній диференціали з дистанційним блокуванням і низький/високий діапазон передач значно сприяють його універсальності. Він також напрочуд простий у користуванні та може бути гарним вибором для новачків. Чуйне рульове управління та гальмування легко контролювати, а портальні осі забезпечують чудовий кліренс.

Traxxas TRX-4 Land Rover Defender

Найкраще в цілому

Високодеталізована копія Land Rover Defender у масштабі 1:10 TRX-4 — мрія колекціонера. Крім того, це краулер, який ви можете використовувати для інших цілей автомобіля RC завдяки його чудовим характеристикам, які сприяють його універсальності.

плюси

 • Жорстка сталева рама
 • Кут повороту 45 градусів
 • XL-5 HV ESC з профілями Trail і Crawl
 • Кілька режимів водіння
 • Водонепроникні компоненти

Хайбоксинг

Якщо вам потрібен міцний і веселий автомобіль на радіоуправлінні за доступною ціною, автомобіль Haiboxing All-Terrain RC є хорошим вибором. Ви не розіб’єте банк із цим радіоуправляним автомобілем у масштабі 1:18, і якщо трохи доглядати, він досить міцний, щоб прослужити. Ви можете розвивати максимальну швидкість до 22 миль/год, а повний привід і щітковий двигун 380 можуть змусити його долати перешкоди та пересічену місцевість.

Однак автомобіль не є повністю водонепроникним. Завдяки рейтингу IPX4 він витримує бризки та легкий дощ з багатьох боків, але вам слід уникати глибоких калюж і бруду та залишати його вдома, коли йде сніг. Якщо вам потрібна модернізація за додаткові витрати, Haiboxing 18859A має більш ефективний і потужний безщітковий двигун і може розвивати швидкість до 30 миль/год.

Haiboxing All-Terrain 18859

Найкращий бюджет

Модель 18859 Haiboxing All-Terrain RC Car – це доступна, але міцна машина, яка може впоратися з багатьма типами умов. Повний привід і потужний двигун 380 дозволяють йому долати складну місцевість і розвивати максимальну швидкість до 22 миль/год. Це ідеальний RC автомобіль для початківців для дорослих і дітей.

плюси

 • Міцна конструкція
 • Добре підходить дітям і початківцям дорослим
 • Захист від бризок
 • Доступна ціна
  Що це таке і як його отримати?

мінуси

 • Рейтинг IPX4 означає, що він підходить не для всіх умов

Лего

Будівництво машинок Lego RC може допомогти дітям розвинути критичне мислення та навички вирішення проблем, а такі варіанти, як Lego Technic RC Tracked Racer, є чудовим вступом до інженерних концепцій для молоді. Вони можуть експериментувати з різними місцевостями та розвивати свої навички водіння до межі з цим чудовим набором Lego Technics.

Це повністю моторизований набір із 370 елементів. Після створення діти зможуть насолоджуватися водінням у різних напрямках і поворотами на 360 градусів, що є чудовим способом розвинути навички координації очей і рук. Він легко долає великі перешкоди, і коли гусеничний гонщик набридне, діти можуть переробити його на позашляховик.

Гусеничний гонщик LEGO Technic

Найкраще для дітей

Дайте волю творчому мисленню вашої дитини та дозвольте їй розвинути найважливіші навички за допомогою гусеничного гонщика Lego Technic RC. Це повністю моторизований RC автомобіль, який рухається та повертається в усіх напрямках. Більше того, це не просто гоночний автомобіль, який можна переробити у позашляховик.

плюси

 • Може долати великі перешкоди
 • Будівництво та водіння розвивають навички у дітей
 • Сумісний з іншими наборами Lego для творчого будівництва
 • Їде по будь-якій місцевості

мінуси

 • Не дуже швидко
 • Потрібні батарейки 6xAA і 3xAAA

Traxxas

Це приголомшлива репродукція класичного Ford Bronco 1979 року випуску від Traxxas, один із найкращих краулерів. Шасі Traxxas TRX-4 забезпечує чудову основу для позашляхових можливостей вантажівки. Його сталева конструкція, на додаток до потужного двигуна 21T Titan 550 і XL-5 HV ESC, може впоратися майже з будь-якими умовами. Вони доповнені додатковими функціями, які роблять складні умови справжньою справою.

Серед них – вдосконалені портальні осі, які усувають скручування шасі та забезпечують достатній кліренс над камінням і сміттям. Ви також можете привести всі чотири колеса в дію за допомогою блокувальних диференціалів для максимального зчеплення. І ви отримуєте більше потужності та крутного моменту, коли це необхідно, завдяки високій/низькій трансмісії TRX-4.

Traxxas TRX-4 Ford Bronco

Найкращий позашляховик

Traxxas TRX-4 Ford Bronco має функції, необхідні для того, щоб водіння по бездоріжжю приносило задоволення. Потужний двигун і міцна конструкція – це лише кілька особливостей, які роблять інвестиції виправданими, якщо ви шукаєте один із найкращих позашляховиків на радіоуправлінні.

плюси

 • Надійна система підвіски
 • Водонепроникна електроніка
 • Ретельна увага до деталей
 • Потужний мотор і ESC

мінуси

 • З боку дорогих
 • Не ідеально підходить для новачків
  Як видалити розриви сторінки в Word

ARRMA

ARRMA Granite 4X4 V3 3S BLX є суттєвим оновленням V2 із додатковими функціями та вдосконаленнями, завдяки яким ця монстр-вантажівка більш ніж здатна витримувати суворі навантаження.

Серед оновлень — більш жорстке посилене алюмінієве шасі зі збереженими шарнірними пластинами для додаткової міцності. Ви також отримуєте більший кліренс керма, ніж раніше, тобто вам легше уникати каменів і сміття, які можуть спричинити пошкодження.

Крім того, зубчаста тапочка та механізм ковзання забезпечують більш плавну роботу та підвищену довговічність, забезпечуючи велику площу поверхні для тертя. Це допомагає запобігти легкому ковзанню ковзаючої муфти та захищає трансмісію. Загалом, V3 доводить, що є одним із найміцніших вантажівок-монстрів, які ви можете купити.

ARRMA GRANITE 4X4 V3 3S BLX Monster Truck

Найбільш міцний

Завдяки додатковим функціям і вдосконаленням, які підвищують довговічність, ARRMA GRANITE 4X4 V3 3S BLX Monster Truck є одним із найміцніших і найнадійніших RC-монстр-вантажівок, які ви можете купити.

плюси

 • Підшипники з гумовим екраном
 • Максимальна швидкість 50 миль/год з акумулятором 3S LiPo
 • Безщітковий двигун Spektrum Firma 3660 3200Kv
 • Оновлений передавач Spektrum SLT3 і приймач SLR300
 • Водонепроникний

мінуси

 • Великі та важкі, тому транспортування може бути проблемою
 • Важко для новачків

FAQ

З: Які найкращі іграшки на дистанційному керування?

Крім автомобілів і вантажівок, є багато інших популярних іграшок на радіоуправлінні. Човни, гелікоптери та танки випускаються у формі БК і дуже популярні. У цю категорію також входять дрони, хоча варто пам’ятати, що дорогі дрони з камерами не є іграшками.

З: Хто найкращі виробники автомобілів із радіоуправлінням?

Traxxas, Tamiya, ARRMA та Team Associated є одними з провідних виробників. Інші включають HPI Racing, Axial Racing, Redcat Racing і Losi, щоб назвати лише деякі.

З: Як я можу розвинути навички перегонів на радіокерованих автомобілях?

Найголовніше, що ви можете зробити, це розважитися. Однак також важливо змагатися на своєму рівні майстерності. Було б найкраще оновлювати свої автомобілі та обладнання в міру розвитку ваших навичок. Але ці навички не розвиватимуться самі; потрібно якомога більше практикуватися.

Ви можете отримати досвід, відвідуючи перегони та приєднуючись до клубів радіокерованих автомобілів. Там можна зустріти досвідчених водіїв, отримати підказки та перейняти їхній досвід.

З: Що означає «RC» у RC car?

«RC» у RC автомобілі означає радіокерований або дистанційний. Ці два терміни часто використовуються як синоніми. Проте є відмінності. Автомобіль на радіокеруванні – це саме той автомобіль, яким керують дистанційно за допомогою радіохвиль. Автомобілем з дистанційним керуванням також можна дистанційно керувати за допомогою радіохвиль, але ним також можна керувати дистанційно за допомогою дротового з’єднання або інфрачервоних хвиль.

  Як переглянути та видалити історію Netflix

Іншими словами, радіокеровані машини – це всі машини з дистанційним керуванням, але не всі машини з дистанційним керуванням обов’язково є радіокерованими. Якщо це має сенс.

Питання: Як швидко може рухатися радіокерована машина?

Офіційний світовий рекорд для радіокерованого автомобіля з реактивним двигуном становить 94,76 миль/год, встановлений Джеймсом Уомслі в липні 2023 року. У 2016 році Ентоні Ловерінг встановив світовий рекорд для радіокерованого автомобіля з ракетним двигуном із швидкістю трохи більше 210 миль/год, а в 2014 році Нік Кейс встановив рекорд 202,02 милі на годину для найшвидшого RC автомобіля з акумуляторним живленням.

Звичайно, продукти споживчого рівня не досягнуть такої швидкості. Дорожні RC-автомобілі для перегонів і ті, що призначені для драг-рейсів на гладких поверхнях, можуть розвивати вражаючу швидкість 70 миль/год. Однак гусеничні машини та ті, що створені для пересіченої місцевості, розвивають швидкість до 20 миль на годину, тоді як баггі можуть розвивати швидкість до 40 миль на годину.

Питання: Як довго в середньому працюють акумулятори автомобіля RC?

Це залежить від акумулятора, місцевості та інтенсивності водіння. Для RC-автомобіля хобі з LiPo-батареєю ємністю 2000 мАг ви повинні отримати принаймні 20 хвилин, а в середньому насправді це від 30 до 40 хвилин.

Іграшкові RC-автомобілі не прослужать стільки часу, поки їх не потрібно буде заряджати, оскільки вони, швидше за все, працюватимуть від NiMH або NiCad акумуляторів, які мають коротший термін служби.

Q: Чи можу я оновити автомобіль RC? Якщо так, то яким чином?

Модернізація автомобіля на радіоуправлінні – це корисний досвід. Ви можете дізнатися про тонкощі свого автомобіля та про те, як він працює, а також покращити продуктивність. Однак ви можете не поспішати і робити це частина за частиною, оскільки оновити все відразу може бути надзвичайно важко.

Спочатку оновіть найважливіші частини, такі як двигун або ESC. Ви можете оновити сервопривід і підвіску, а вдосконалення шин і акумулятора покращать зчеплення з дорогою та час роботи. Ви також повинні переконатися, що запчастини, які ви оновлюєте, сумісні з вашим автомобілем. Ви можете перевірити посібник або веб-сайт виробника, щоб перевірити, чи відповідають запчастини моделі та специфікаціям вашого автомобіля з радіоуправлінням.