Найкращі програми та веб-сайти для відстеження COVID-19

| | 0 Comments| 2:45 AM
Categories:

Багато нових програм стверджують, що вони спрямовані на боротьбу з коронавірусом. Деякі надають важливі сповіщення та поради, але інші сповнені дезінформації та шахрайства. Тому ми рекомендуємо наступні, надійні джерела.

Завжди перевіряйте автентичність та авторитет будь-якого додатка чи веб-сайту, який стверджує, що надає інформацію про COVID-19. Багато з них дозволять будь-кому самостійно звітувати про дані та публікувати власні статті без перевірки фактів.

Центр контролю захворювань (CDC)

The Веб-сайт Центру контролю захворювань (CDC). має багато чудової інформації про пандемію коронавірусу. Це головне федеральне агентство, якому доручено охороняти здоров’я населення в США. Ви знайдете все, починаючи від загальної інформації та статистики випадків у США, закінчуючи самоперевіркою симптомів і посібниками, як зробити власну маску для обличчя.

CDC також має широкий спектр додатків в тому числі деякі спеціально для постачальники медичних послуг. В “Широка громадськість»., ви знайдете зручні для дітей програми, а також деякі з інструментами безпеки на робочому місці, відстеження здоров’я та рекомендації.

Основний мобільний додаток CDC доступний на Android і яблуко пристроїв. Він містить велику кількість авторитетної інформації про поточний стан пандемії. Також є корисні поради для громадян США щодо того, як найкраще захистити себе та інших від зараження.

  Як витягнути та змінити значки на Mac

У зв’язку з відсутністю доступності тестування в США, додаток CDC також забезпечує самоперевірку на коронавірус, якщо ви відчуваєте себе хворим. Він не призначений для встановлення діагнозу; скоріше, він надає прості запитання та відповіді, які допоможуть вам визначити, чи можете ви бути інфікованими.

Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій (FEMA)

The Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій (FEMA) має загальнодоступний додаток для Android і яблуко пристрої, які надають важливі сповіщення про надзвичайні ситуації або спалахи у вашому регіоні.

Якщо ви не хочете встановлювати програму FEMA, ви все одно можете знайти величезну кількість важливої ​​та авторитетної інформації на його веб-сайт. У ньому перелічено місця, куди ви можете пожертвувати або стати волонтерами, джерела, які розвінчують чутки, а також найкращі методи боротьби з пандемією.

Найголовніше, додаток надає життєво важливі ресурси для тих, хто цього потребує. За допомогою програми FEMA ви можете зв’язатися з представником, подати заявку на допомогу, знайти притулок або центр відновлення у вашому районі або подати широкий спектр претензій. Додаток також надає всю наведену вище інформацію (крім сповіщень) іспанською мовою.

Відстежувач COVID-19 Університету Джона Хопкінса

Центр системної науки та інженерії (CSSE) Університету Джона Хопкінса використовує ArcGIS, запатентовану систему географічного моделювання для аналізу та картографування даних про поточний стан пандемії. Один з найкращі приладові панелі для відстеження пандемії, панель інструментів COVID-19 надає як мобільний, так і настільний вигляд для спрощення доступу.

  Видалити дублікати з параметра «Відкрити за допомогою» у контекстному меню правою кнопкою миші [OS X]

Інструментальна панель є інтерактивною та містить детальні карти та нанесені діаграми. Він також надає статистичні дані з офіційних джерел, які документують зростання та зниження випадків вірусу в різних країнах, штатах США, територіях та населенні.

Ви також можете прочитати блог CSSE за багато розуміння та аналізу того, як подібні ініціативи впливають на пандемію. Усі вихідні дані з проекту також доступні на його сторінку на GitHub щодо COVID-19.

Панель керування коронавірусом nCoV2019.live

The

Ви можете подякувати молодших класів, Аві Шифман, для цього огляду важливої ​​статистики пандемії. Його веб-сайт, ncov2019.live, об’єднує кілька офіційних джерел, включаючи CDC і Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ). На сайті представлено загальну кількість підтверджених випадків і людей, які пройшли тестування, а також кількість постраждалих і тих, хто одужав. Ви побачите мобільну або настільну версію сайту, залежно від пристрою, який ви використовуєте.

Панель приладів nCoV2019 розбиває цифри в глобальному, регіональному та по регіональному масштабі штат США. Ці розбивки також включають важливі відмінності, зокрема стрілки для виділення щоденних стрибків, і відмінності в уразливих групах населення, як-от Пуерто-Ріко та навахо.

Ініціатива відстеження контактів Google і Apple

10 квітня 2020 р. Google і яблуко оголосила спільний проект який буде виявляти, документувати та відслідковувати випадки коронавірусу через серію програм, розроблених на основі публічного API. Цей підхід до боротьби зі спалахами на основі пристроїв називається відстеження контактів. Це дає змогу вашому пристрою Apple або Android сповіщати вас, якщо ви перебуваєте в межах досяжності людини, яка раніше була піддана впливу COVID-19 або була діагностована.

  Як змінити аватар Microsoft Teams

Хоча це створює очевидні проблеми з конфіденційністю, можливість простежити шлях спалаху на близькій відстані може стати потужним інструментом захисту громадського здоров’я. Думайте про це як на Pokémon Go, але замість того, щоб знайти Pokémon, про це повідомляється розробнику програми, якщо ви знаходитесь на відстані 6 футів від людини, яка або хвора на коронавірус, або заразиться ним у майбутньому. Тоді ви отримаєте сповіщення та авторизовані інструкції щодо наступних кроків від офіційних джерел, таких як ВООЗ та CDC.

Проект все ще знаходиться на першому етапі, тому поки неясно, як саме будуть розгортатися ці скоординовані зусилля. Обидві корпорації намагаються бути прозорими та відкритими щодо процесу розробки. Очікується, що перші версії з’являться вже в травні. Коли COVID-19 більше не буде загрозою, цю функцію буде видалено.

Щоб отримати додаткову інформацію про конфіденційність, Bluetooth і специфікації криптографії, перевірте яблуко і Google веб-сторінки відстеження контрактів.

Ці програми та веб-сайти можуть принести вам спокій. Вони надають достовірну інформацію про COVID-19, незалежно від того, чи боретеся ви з кризою чи просто намагаєтеся керувати своїм здоров’ям. Будьте скептичними, будьте в безпеці та помий руки!