Найкращі програми погоди для Windows 10 і 11

| | 0 Comments| 9:50 PM
Categories:

У Windows 11 є вбудований віджет погоди, який показує основну інформацію про погоду, зокрема температуру, прогноз на наступний тиждень та опади.

Але додаток із гарною погодою може зробити набагато більше. Він може надавати вам сповіщення про урагани чи екстремальну погоду та інформацію про якість повітря, щоб ви могли відповідно планувати свої поїздки. Ось найкращі програми погоди для Windows 10 і 11, які відповідають вашим цілям і стилю.

Windows 11 містить віджет погоди в нижньому лівому куті панелі завдань. Наведіть вказівник миші на піктограму віджета або клацніть його, щоб переглянути всі віджети.

Віджет погоди відображає інформацію про погоду, необхідну для планування дня. Він показує температуру для поточного регіону, найнижчу та найвищу температуру за день і наступні кілька днів, а також інформацію про хмарність.

Він отримує інформацію з веб-програми прогнозу погоди MSN. Натисніть будь-яку погоду, щоб переглянути детальну інформацію у веб-додатку. Тим не менш, це рудиментарний додаток для тих, кому потрібно знати температуру за день і чи буде дощ.

Щоб налаштувати віджет, натисніть меню з трьома крапками та виберіть Налаштувати. Тут ви можете змінити розташування та переключитися між градусами Цельсія та Фаренгейта. Ви можете скористатися програмою Microsoft MSN Weather для Windows, якщо вам потрібно більше.

MSN Weather — програма погоди, розроблена Microsoft. Він надає вам останню інформацію про погоду та допомагає спланувати свій день на основі прогнозу погоди.

Він має елегантний інтерфейс, який миттєво відображає ваш регіон, поточну температуру та хмарність. Крім того, ви також можете переглянути інші деталі, такі як швидкість вітру, вологість, видимість, індекс якості повітря (ACI) і точки роси.

Ви можете переглядати дані за десять днів щогодини. Розділ «Деталі дня» пропонує інформацію про прогноз протягом дня, ночі та фаз місяця. Прокрутіть униз, і ви зможете переглянути історію погоди щодо дощу та температури за той самий день за останні три десятиліття.

  Як створити сервер Minecraft (Java Edition) на Windows або Ubuntu

Натисніть на карту погоди, щоб побачити, як змінилася температура за останні 24 години. Ви також можете переглянути утворення хмар через супутник і опади за той же період.

Завантажити: Додаток MSN Weather (безкоштовно)

Foreca Weather — це програма для прогнозу погоди для Windows із простим інтерфейсом користувача та багатьма параметрами налаштування. Завдяки автоматичному визначенню місця розташування він може показувати прогнози погоди з понад 140 000 місць.

Що відрізняє Foreca Weather від інших програм, так це функція прогнозу погоди на п’ять і 10 днів. Ви можете швидко переглянути інформацію про поточну погоду, включаючи інформацію про температуру, сприйняття та вітер. Але він пропускає функції вологості, видимості та індексу якості повітря.

Ви також можете переглядати карту дощу та хмар протягом дня та отримувати повідомлення про опади. Додайте місця до вибраного, щоб переглядати прогнози погоди для кількох місць одночасно.

Крім того, ви можете налаштувати програму, щоб увімкнути сповіщення про опади для вашого поточного та улюбленого місця, змінити шкалу температури за Фаренгейтом і Цельсієм, формат часу та одиниці вимірювання вітру та дощу.

Завантажити: Foreca Погода (безкоштовно)

Weather 14 Days — це гарно розроблена програма для прогнозу погоди для Windows. Він показує прогноз погоди на 14 днів і підтримує кілька місць, карти дощу, анімований радар і сповіщення про погоду.

Програма автоматично визначає ваше місцезнаходження та показує основні відомості про погоду, включаючи температуру, вологість і погодинну інформацію про погоду на наступні 12 годин. Клацніть будь-яку дату протягом наступних 14 днів, щоб переглянути детальну інформацію для вибраної дати. Сучасний макет показує погодні умови, зокрема вітер, найвищу та найнижчу температуру тощо.

  Як переглянути продуктивність графічного процесора в диспетчері завдань у Windows 10

Крім того, ви можете додавати кілька місць, переглядати карти дощу та снігу, а також анімовані прогнози на радарах і супутникових зображеннях.

Завантажити: Погода на 14 днів (безкоштовно)

5. MyRadar

Можливо, MyRadar не настільки популярний серед користувачів Windows, але він має понад 50 мільйонів завантажень на платформах iOS і Android. Це програма прогнозу погоди, яка відображає анімований метеорологічний радар для вашого поточного місцезнаходження.

Ви можете вибрати свій регіон або переглянути інші частини карти за допомогою масштабування. Вибравши регіон, клацніть піктограму прогнозу, щоб швидко переглянути температуру, індекс якості повітря та прогноз опадів.

Ви також можете переглядати погодинний прогноз на день і прогнози температури, опадів, вітру та хмарності на термін до 10 днів. Він також пропонує попередження про погоду та сповіщення у вашому регіоні за допомогою push-повідомлень.

З іншого боку, MyRadar доступний не в усіх країнах, що також може вплинути на його точність. Наприклад, він з більшою ймовірністю покаже точний прогноз погоди тому, хто живе в Санта-Фе, ніж тому, хто живе в Індії. Отже, ваш пробіг може відрізнятися залежно від того, де ви живете.

Завантажити: MyRadar (Доступна безкоштовна преміум-версія)

SimpleWeather, як видно з назви, є простим додатком погоди для отримання прогнозу для вашого поточного та інших місць. Головний екран показує поточну, найвищу та найнижчу температуру дня. Під час прокручування вниз відображатиметься прогноз на наступні кілька днів, погодинні відомості про погоду, УФ-індекс та індекс якості повітря.

Під час налаштування ви можете вибрати місце, частоту оновлення прогнозу погоди та бажану одиницю вимірювання температури для налаштування програми. На лівій панелі можна переглядати сповіщення про несприятливу погоду, метеорологічний радар і улюблені місця.

  Виправлення високого використання процесора Skype у Windows 10

SimpleWeather здебільшого працює добре, за винятком випадків, коли він вирішує збій під час спроби отримати доступ до функції радара. Також не вдається зберегти вашу початкову конфігурацію налаштування, і вам потрібно виконати її повторно.

Завантажити: SimpleWeather (безкоштовно)

StrawBerry Weather — це легка програма для прогнозу погоди для Windows. Він має базовий користувальницький інтерфейс і пропонує інформацію про погоду протягом п’яти днів, включаючи температуру, інформацію про хмари, вітер, вологість і тиск.

За замовчуванням він використовує OpenWeatherMap для доступу до поточної погоди та даних прогнозу на п’ять днів, які оновлюються кожні три години. Однак ви можете змінити джерело даних про погоду на Темне небо для більш точних гіперлокальних прогнозів погоди з більш частими оновленнями.

Завантажити: Полунична погода (безкоштовно)

Найкращий додаток погоди для Windows 10 і 11

Незалежно від того, чи плануєте ви виконати швидкі справи чи наступну сімейну подорож, ці програми погоди для Windows допоможуть вам перевірити поточні умови, зокрема температуру, вологість, вітер і довгострокові прогнози, щоб допомогти вам спланувати.

Крім того, погодна оболонка є чудовим доповненням до вашої системи Windows. Гарна погодна оболонка може дати вам більш детальний і зручний спосіб перевіряти прогноз погоди без використання спеціальної програми погоди.