Найкращі програвачі компакт-дисків 2023 року

Потокове передавання музики зі смарт-пристроїв – це зручно, але ніщо не зрівняється із задоволенням, яке приносить відтворення компакт-дисків із вашими улюбленими альбомами. Від автономних до портативних варіантів, ось найкращі програвачі компакт-дисків, щоб вдихнути життя у вашу колекцію компакт-дисків.

Denon

Найкращі програвачі компакт-дисків часто коштують цілодобово, але Denon DCD-900NE доводить, що вам не потрібно широко відкривати гаманець, щоб відчути все, що ми любимо в компакт-дисках. Завдяки вібростійкій конструкції, високоякісному ЦАП і потужній технології масштабування, цей програвач компакт-дисків забезпечує чистий, деталізований і потужний звук, який вразить навіть найвибагливішого ентузіаста музики.

Хоча він не сумісний із Super Audio CD (SACD), він може відтворювати аудіофайли без втрат через передній порт USB. Він пропонує як аналогові, так і цифрові виходи з можливістю вимкнути цифровий вихід для мінімізації перешкод. Він також поставляється з дуже простим у використанні пультом дистанційного керування. Якщо вам спеціально не потрібно відтворювати SACD, DCD-900NE пропонує все необхідне, щоб вдихнути життя у вашу колекцію компакт-дисків.

Denon DCD-900NE

Найкраще в цілому

$467 $549 Економія
82 долари США

Denon DCD-900NE забезпечує хороший баланс між якістю звуку та ціною, забезпечуючи фірмовий динамічний звук Denon із низьким рівнем шуму за доступною ціною. Окрім компакт-дисків, він також може відтворювати аудіо без втрат через USB.

плюси

 • Чудова якість звуку
 • Низький рівень шуму
 • Відтворення аудіо без втрат через USB
 • Преміальний дизайн

Onkyo

6-дисковий програвач компакт-дисків Onkyo DX-C390 є бюджетним програвачем компакт-дисків, але якість звуку та функції виходять за його ціну. Він може завантажити не один, а шість компакт-дисків одночасно для безперервного відтворення музики. Крім того, ви можете змінити інші компакт-диски під час відтворення одного, тож вам не доведеться турбуватися про переривання.

В основі Onkyo DX-C390 лежить високоякісний багатобітовий цифро-аналоговий перетворювач, який гарантує, що ваші компакт-диски звучать так, як оригінальний запис. Він також ретельно розроблений для зменшення перешкод і має всі необхідні елементи керування на передній панелі. Крім того, ви можете використовувати пульт дистанційного керування, щоб пропускати треки або вибирати, який компакт-диск відтворювати.

Onkyo DX-C390 6-дисковий CD-програвач

Найкращий бюджет

Якщо ви хочете безперервно слухати свої улюблені компакт-диски та альбоми, розгляньте цей чейнджер на шість дисків від Onkyo. Він може завантажувати до шести компакт-дисків одночасно і є напрочуд доступним.

плюси

 • Можливість шести дисків
 • Сильно екранована конструкція
 • Забезпечує кристально чисте відтворення
 • Аналоговий і цифровий виходи

Denon

Denon DCD-1700NE є чудовою модернізацією DCD-900NE та ідеальним вибором, якщо ви шукаєте висококласний програвач компакт-дисків, який можна вмістити в потужну домашню Hi-Fi систему. Обидві моделі мають однакову потужну обробку звуку та стійку до вібрації конструкцію. Проте DCD-1700NE виділяється своїми компонентами преміум-класу та розширеною підтримкою дисків.

Він підтримує SACD, які забезпечують більш якісне музичне враження, ніж стандартні компакт-диски, а також DSD і аудіо високої роздільної здатності до 192 кГц/24 біт. Інші частини програвача компакт-дисків ретельно налаштовані та ретельно сконструйовані для придушення тремтіння та шуму, в результаті чого один із програвачів компакт-дисків із найкращим звучанням із неперевершеною деталізацією та динамічним діапазоном.

Denon DCD-1700NE

Кращий Преміум

Якщо вам потрібні високоякісні технічні характеристики, Denon DCD-1700NE може відтворювати як компакт-диски, так і SACD, а також має вдосконалене масштабування аудіо та потужний ЦАП, що робить його одним із найкращих програвачів компакт-дисків для аудіофілів.

плюси

 • Чудова якість звуку
 • Сумісний із SACD
 • Преміальна якість збірки

Кобі

Смартфони спрощують прослуховування музики в дорозі, але якщо ви хочете повернутися в минуле та насолоджуватися своєю старою колекцією компакт-дисків, портативний програвач компакт-дисків Coby із захистом від пропуску — це найближче до Sony Discman. На відміну від інших програвачів компакт-дисків, Coby працює від двох батарейок АА та поставляється з навушниками, що робить його ідеальним варіантом для прослуховування компакт-дисків, де б ви не були.

Вагою всього 7,8 унцій його легко носити з собою, він достатньо компактний, щоб поміститися в дорожню сумку. Якість звуку вражає за таку ціну, виявляючи деталі, які інакше приховані під час прослуховування через телефон. Ви можете використовувати навушники, що входять у комплект, або підключити CD-програвач до автомобіля. Але для найкращого досвіду ми рекомендуємо використовувати якісніші навушники або колонки.

Портативний програвач компакт-дисків Coby Anti Skip

Найкращий портативний

$23 $35 Зекономте
12 доларів США

Якщо ви свого часу були шанувальником Sony Discman, цей портативний програвач компакт-дисків від Coby обов’язково викличе хвилю ностальгії. Він компактний і легкий, а також має навушники-вкладиші, що дозволяє слухати ваші улюблені компакт-диски де завгодно.

плюси

 • Ідеальний розмір для подорожей
 • Грає без пропусків
 • Aux порт для навушників і зовнішніх колонок
 • Простий у використанні

Toshiba

Toshiba TY-CWU700 не тільки повертає вас у минуле завдяки своєму ретро-дизайну, але також має вбудовані динаміки, що робить його надійним компактним програвачем компакт-дисків для прослуховування старовинної класики. Висувний лоток для компакт-дисків плавний і тихий, і він може відтворювати різні формати компакт-дисків, включаючи оригінальні компакт-диски, CD-R і CD-RW.

Окрім компакт-дисків, Toshiba TY-CWU700 може відтворювати аудіо з інших джерел. Він має підключення Bluetooth, порт USB і вхід Aux, який дозволяє відтворювати улюблені треки з телефону, флешки або комп’ютера. А коли ваш список відтворення закінчиться, ви можете перемикатися й слухати FM-радіо, що робить його майстром на всі руки серед програвачів компакт-дисків.

Toshiba TY-CWU700

Найкращий моноблок

$100 $150 Збережіть
50 доларів США

Toshiba TY-CWU700 — чудовий варіант, якщо ви шукаєте програвач компакт-дисків із вбудованими динаміками та Bluetooth. Він чудово звучить, а також підтримує FM-радіо та відтворення MP3-файлів через USB.

плюси

 • Гарний вінтажний дизайн
 • Безліч варіантів відтворення
 • Потужні стереодинаміки
 • Зручний світлодіодний дисплей

мінуси

 • Не підтримує звук Hi-Res

FAQ

Питання: Чи підлягають ремонту CD-програвачі?

Програвачі компакт-дисків здебільшого безвідмовні, оскільки мають менше рухомих частин. Однак ви можете усунути незначні проблеми, спробувавши інший диск, оскільки причиною може бути сильно подряпаний компакт-диск, а не програвач компакт-дисків.

Ретельне очищення також є зручним способом вирішення проблем, пов’язаних із накопиченням бруду.

Для програвача компакт-дисків із живленням від батареї перевірте, чи потребують батареї перезарядки чи заміни. Якщо проблеми не зникнуть, подумайте про те, щоб відвідати техніка.

Питання: Як мені обслуговувати свій програвач компакт-дисків?

Програвачі компакт-дисків збирають багато пилу навколо себе. Перше, що вам потрібно робити, це регулярно прибирати свій будинок, щоб дрібні частинки не осідали на вашому пристрої.

Під час чищення програвача компакт-дисків використовуйте тканину без ворсу, щоб обережно потерти пластину компакт-диска.

Ви можете зняти зовнішній корпус, щоб ретельно очистити внутрішні компоненти. Будьте обережні під час процесу розбирання, щоб не пошкодити та не від’єднати крихкі компоненти, які важко замінити.

З: Як мені перенести музику з компакт-диска на комп’ютер?

Ви можете перенести музику з компакт-диска на комп’ютер за допомогою опції «Копіювати компакт-диск» у Windows Media Player. Якщо ви користуєтеся Mac, macOS також надає можливість скопіювати компакт-диски за допомогою вбудованої функції «Імпортувати компакт-диск».

П: Чи працюватимуть компакт-диски з DVD-програвачем?

Так, стандартні компакт-диски добре працюватимуть у DVD-програвачі, але якість звуку буде не такою гарною, як при використанні спеціального програвача компакт-дисків або транспортування компакт-дисків із ЦАП.

П: Чи звучать компакт-диски краще, ніж вінілові платівки?

Хоча вінілові платівки звучать чудово, компакт-диски пропонують чудову якість звуку завдяки кращому співвідношенню сигнал/шум і ширшому динамічному діапазону порівняно з вініловими.

Питання: Чому нові компакт-диски зараз такі дорогі?

Із зростанням цифрового потокового передавання все менше людей купують компакт-диски, що змушує виробників випускати менше одиниць. Внаслідок цього низькі обсяги виробництва призводять до вищих витрат на одиницю продукції, що робить придбання компакт-дисків дорожчим, ніж коли попит був високим.