Найкращі портативні SSD 2024 року

Портативний SSD є одним із найкорисніших пристроїв як для особистого, так і для професійного використання. Як зовнішній пристрій, це так само просто, як підключити його до USB-порту, щоб отримати набагато більше пам’яті. Що ще важливіше, твердотільні накопичувачі переважають над механічними жорсткими дисками з точки зору продуктивності, їх легше отримати та забезпечують величезну ємність для зберігання.

Найкращий портативний SSD в цілому: Samsung T9

Samsung

У Samsung завжди були чудові SSD, і не дивно, що Samsung T9 є ще одним фантастичним доповненням. Використовуючи переваги USB 3.2 Gen 2×2, він може швидко обробляти великі файли, від зображень до відео. Ще один чудовий аспект T9: він може взаємодіяти з пристроями Windows, Apple і Android прямо з коробки.

Крім продуктивності, найкращою характеристикою Samsung T9 є його довговічність. Здатність витримувати падіння з висоти 9,8 футів означає, що вам рідко доведеться турбуватися про те, що він пошкодиться, якщо ви випадково виштовхнете його зі свого столу. І незважаючи на те, наскільки добре його теплове охолодження, його використання не призведе до різкого скорочення терміну служби.

Samsung T9

Найкраще в цілому

Завдяки високій і стабільній швидкості читання та запису не дивно, що Samsung T9 злетів на вершину. Однак не слід забувати про його довговічність і надійність, як-от здатність зберігати холод при великих робочих навантаженнях і міцну зовнішню оболонку.

плюси

 • Швидкість читання та запису 2000 Мбіт/с
 • Гарно зберігає прохолоду під час роботи з великими вантажами
 • Витримує падіння з висоти 9,8 футів
 • Чудовий варіант захисту майбутнього

Найкращий бюджетний портативний SSD: Crucial X6

Вирішальне значення

Флеш-накопичувачі гарні в крайньому випадку, але страждають у відділі продуктивності. Це добре, якщо ви просто зберігаєте документи, але будь-що, крім того, і рухаєтеся зі швидкістю равлика. Набагато більш надійним варіантом для базового використання є Crucial X6.

  Переглянуто Astra Pentest – просте, постійне сканування вразливостей і відповідність

Загалом, Crucial X6 на ліги випереджає ваш звичайний флеш-накопичувач, особливо коли йдеться про читання даних. Він надійно досягає максимальної швидкості в 540 Мбіт/с, і хоча його швидкість запису вдвічі нижча, він все ще непоганий порівняно з флеш-накопичувачем. Незважаючи на те, що Crucial X6 значно більший за звичайний флеш-накопичувач, він досить тонкий і досить малий, щоб помістити його в кишеню.

SSD Crucial X6

Найкращий бюджет

$50 $55 Заощадьте $5

Завдяки інтерфейсу USB 3.2 Crucial X6 є надійним, компактним SSD, який ідеально підходить для основних потреб. Ви можете легко помістити його в кишеню або дорожню сумку, не турбуючись про пошкодження, завдяки його міцному корпусу.

плюси

 • Низька вартість гігабайта
 • Витримує падіння з висоти до 6,5 футів
 • Сумісний з ПК, PlayStation, Xbox і мобільними пристроями

мінуси

 • Швидкість запису трохи знижується з великими файлами

LaCie

LaCie Rugged SSD Pro пишається своєю назвою, першим пропонуючи прогумований корпус, який витримує падіння з триметрової висоти та тиск до двох тонн. Він також має рейтинг захисту від води та пилу IP67, що дійсно доповнює його здатність протистояти природі. Саме такий спокій вам потрібен, якщо ви, скажімо, фотографуєте в поході.

Завдяки підтримці Thunderbolt 3 LaCie Rugged SSD Pro чудово працює з пристроями Apple, але Windows не залишається осторонь. Він також підтримує USB-C, і ви можете досягти швидкості читання та запису 2800 Мбайт, чого більш ніж достатньо для професійних налаштувань.

LaCie Rugged Pro

Найбільш міцний

$208 $235 Заощадьте $27

Надійний твердотільний накопичувач LaCie Rugged SSD Pro гарантує спокій завдяки захисту від води та пилу IP67 і міцному зовнішньому вигляду. Він також має надвисоку швидкість читання/запису через Thunderbolt 3.

плюси

 • Швидкість читання/запису до 2800 Мбіт/с через Thunderbolt 3
 • Захист від води та пилу IP67
 • Стійкість до падіння з 3 метрів
 • Ідеальний компаньйон для творчості на природі
  Як видалити обліковий запис Riot

мінуси

 • Маленький кабель
 • Ціна за гігабайт трохи завищена

Вирішальне значення

З потужними ігровими ноутбуками, які дозволяють грати в будь-які ігри на ходу, вбудованої пам’яті може бути недостатньо. Щоб ваші ігри завантажувалися якнайшвидше, і ви не бачили раптових спливаючих вікон, Crucial X10 Pro є справжньою перемогою для геймерів.

Crucial X10 Pro має швидкість читання та запису 2100 Мбіт/с і 2000 Мбіт/с відповідно, що трохи краще, ніж інший популярний SSD для ігор, WD Black P50. Навіть якщо ваш пристрій не може використовувати переваги USB 3.2 Gen 2, він сумісний із USB 3.2 Gen 1. Не менш важливим є те, що Crucial X10 Pro досить міцний для такого крихітного SSD. Він має клас стійкості до водяного пилу IP55, а також витримує падіння з висоти до 7,5 футів.

Crucial X10 Pro

Найкраще для ігор

Crucial X10 Pro є трійкою як портативний ігровий SSD: він неймовірно швидкий, міцний і такий маленький, що його можна прикріпити до брелока. А коли справа доходить до сумісності, ви просто підключаєте його до своєї консолі або ПК, і він готовий почати зберігати ваші улюблені ігри.

плюси

 • Сумісний із PlayStation, ПК, Xbox, Mac, Android, iOS, Linux
 • Міцний анодований алюмінієвий корпус
 • Висока швидкість читання та запису
 • 256-бітове апаратне шифрування AES

мінуси

 • Його легко загубити, якщо не стежити за ним

Найкращий портативний SSD великої ємності: Samsung T5 EVO

Samsung

Якщо ви постійно зберігаєте дані для тривалого використання, одного терабайта може бути недостатньо. Набагато потужнішим варіантом є Samsung T5 EVO, який має до 8 ТБ пам’яті, що чудово підходить, якщо ви створюєте контент.

Незалежно від того, що ви зберігаєте в Samsung T5 EVO, ви можете бути спокійні, знаючи, що ваші дані будуть у безпеці. Це не тільки завдяки гумовому корпусу, який витримує падіння з висоти до шести футів, але й завдяки 256-бітному апаратному шифруванню AES. Зважаючи на міцність і розміри Samsung T5 EVO, ви також можете безпечно помістити його в кишеню або дорожню сумку, не турбуючись про пошкодження.

  Як перевірити марку та налаштування камери, які використовуються для фотографування

Samsung T5 Evo

Найкраща висока місткість

$592 $650 Заощадьте $58

Незалежно від того, створюєте ви контент чи просто одержимі збереженням даних, Samsung T5 EVO впорається з усім цим із 8 ТБ пам’яті. Він також кишенькового розміру, міцний і має USB-C.

плюси

 • До 8 ТБ пам’яті
 • Ударостійка гумова зовнішня частина; може витримувати падіння з висоти до 6 футів
 • Сумісний із різними пристроями

мінуси

 • Обмежено швидкістю USB 3.2 Gen 1

FAQ

З: Що означає SSD?

SSD розшифровується як «твердотільний накопичувач». SSD менші, легші та безшумні порівняно з жорсткими дисками, які були в старих ноутбуках і зовнішніх жорстких дисках.

З: Чому твердотільні накопичувачі коштують дорожче жорстких дисків?

Це поєднання продуктивності, витрат на виробництво та попиту. SSD набагато надійніші та доступніші, ніж пару років тому. Це та швидша швидкість читання та запису мають додаткову плату.

З: Яка різниця між SSD і HDD?

Жорсткі диски є механічними за своєю природою, вони використовують металеві диски та важіль приводу для читання та запису даних; SSD зберігають дані за допомогою типу комірки флеш-пам’яті. Ця основна відмінність полягає в тому, що дає перевагу SSD у швидкості читання та запису, тоді як жорсткі диски залежать від швидкості обертання пластини.

З: Внутрішній SSD чи зовнішній SSD краще?

Внутрішній SSD буде кращим завдяки тому факту, що він безпосередньо взаємодіє з вашим ПК на відміну від зовнішнього SSD, який потребує фільтрації, скажімо, через USB. З огляду на це, зовнішній SSD все ще може бути дуже близьким за швидкістю, якщо ви використовуєте USB 3.0 або новішу версію.

З: Яка частота відмов SSD?

За даними Backblaze, хмарної платформи зберігання даних, частота відмов SSD становить 1,05 відсотка статистичні дані за півріччя 2023 року. Це випливає з аналогічних цифр, які компанія побачила в своїх Огляд статистики Drive 2022що виявило рівень відмов 0,98 відсотка.