Найкращі платформи Bootcamp із програмування, щоб змінити вашу кар’єру

У вас, напевно, все добре в кар’єрі, але іноді, коли ви оцінюєте свій ріст, ви відчуваєте, що в якийсь момент відхилилися. Ви хотіли повернутися в минуле і змінити своє кар’єрне рішення.

Вибір кар’єри для себе може бути приголомшливим — це природно. Можливо, ви все життя займалися біологією, мистецтвом або комерцією, але тепер бачите масштабну кар’єру розробника програмного забезпечення. Але ти так боїшся, як почати з нуля. Але, сказавши це, «ніколи не пізно зробити все правильно». 😉

Оскільки попит на розробників програмного забезпечення продовжує зростати, багато людей шукають способи проникнути в галузь. Одним із популярних варіантів є Coding Bootcamp. Давайте зрозуміємо, як навчальні табори програмування є новими прийомами для вивчення навичок кодування за короткий проміжок часу.

У цій статті ми розповімо все, що вам потрібно знати про ці прискорені курси програмування та про те, як вони вам підійдуть.

Що таке Bootcamp з кодування? 🧑‍💻

Курси програмування – це інтенсивні захоплюючі програми, які навчають людей навичкам, необхідним для того, щоб стати розробником програмного забезпечення. Зазвичай вони тривають кілька місяців і охоплюють мови програмування, алгоритми та принципи розробки програмного забезпечення.

Навчальні табори можуть бути чудовим варіантом для людей, які хочуть стати розробниками програмного забезпечення, але не мають часу чи ресурсів, щоб отримати традиційний чотирирічний ступінь інформатики. Вони також можуть підійти людям, які мають досвід програмування, але хочуть підвищити рівень своїх навичок.

Курси кодування можуть бути різної тривалості, але більшість із них тривають від 10 до 12 тижнів. Протягом цього часу студенти дізнаються про різні мови та інструменти програмування та матимуть можливість працювати над проектами.

Після завершення тренінгу з програмування випускники зможуть подати заявку на роботу розробників програмного забезпечення. А з відповідними навичками та досвідом вони також можуть стати провідними розробниками чи інженерами програмного забезпечення.

Чи підходить він для розробників програмного забезпечення?

Як розробник програмного забезпечення, ви можете запитати, чи підійде вам навчання з кодування. Перш ніж прийняти рішення, слід розглянути кілька речей.

По-перше, подумайте про свої кар’єрні цілі. Якщо ви хочете стати розробником програмного забезпечення, навчання з кодування може дати вам необхідні навички. Однак, якщо вас цікавить інша сфера, наприклад веб-розробка чи наука про дані, вам може не знадобитися навчання з програмування.

  8 Надійна керована платформа для розміщення виділеного сервера для вашого бізнесу

По-друге, подумайте про свій стиль навчання. Навчальні табори програмування є інтенсивними, і ви швидко вивчатимете новий матеріал. Якщо ви віддаєте перевагу більш спокійному навчальному середовищу, навчальний табір може вам не підійти.

По-третє, враховуйте вартість. Навчальні табори можуть бути дорогими, тому переконайтеся, що ви готові зробити інвестиції.

Нарешті, поговоріть з іншими розробниками програмного забезпечення. Вони можуть дати вам уявлення про те, чи підходить вам Bootcamp із кодування.

Як технічний ентузіаст, мені завжди цікаво, як інші розробники вчаться кодувати. Нещодавно я зв’язався з кількома розробниками, які пройшли навчальні курси програмування, і мені було цікаво почути їхній досвід.

Coding Bootcamp — це, мабуть, найкращий спосіб навчання, якщо ви справді хочете вивчити код і отримати з нього щось корисне. Навчальні кемпи допомагають вам інвестувати в курс, навіть якщо вам не хочеться працювати. Bootcamps готують студентів до практичної розвиваючої роботи.

Суворий КашівалРозробник програмного забезпечення

Під час розмови з Кельвін, технічний інфлюенсер у Twitter, який зараз вивчає React у Bootcamp. Він говорив про те, що «навчальні кемпи можуть дати вам орієнтир щодо того, як має бути ваше навчання з точки зору змісту», незважаючи на встановлення нереалістичних часових рамок для вашого навчання.

Буткемпи – це не лише швидке навчання з незрозумілими основами та основами. Фактично, більше про навчання під наставництвом експертів за допомогою правильного набору стандартних ресурсів, доступних для вас.

Досвід технічного інфлюенсера Кельвіна після навчання

Якщо ви розглядаєте курс навчання програмістів, знайдіть час, щоб дослідити свої варіанти та переконатися, що вони вам підходять.

Хочете знати, коли розпочати навчальний курс із програмування?

Bootcamps – це нова форма технічної освіти. Світ розвивається найшвидше з точки зору інновацій, і хто керує інноваціями: звичайно, КОДЕРИ!

Курси кодування бажано проводити якомога раніше. Світ пройшов повз «А замість яблука». Студенти повинні розвивати навички аналітичного мислення з того дня, коли вони починають розвивати свій мозок. Ранній користувач завжди кращий кодер.

Основні навички, необхідні для програмування

Навчальні табори з програмування — чудовий спосіб стати розробником програмного забезпечення. Однак є певні навички, які є важливими для успіху в цих програмах. Ось основні навички, необхідні для навчання у програмі:

#1. Міцна основа інформатики

Навчальні табори програмування вимагають міцної основи інформатики. Студенти повинні вміти розуміти алгоритми та структури даних, щоб досягти успіху.

#2. Володіння мовою програмування

Щоб досягти успіху в навчальному таборі з програмування, студенти повинні добре володіти принаймні однією мовою програмування. Це дозволить їм написати ефективний код, який відповідає вимогам проекту.

#3. Увага до дрібниць

Навчальні табори програмування вимагають від студентів уваги до деталей. Вони повинні вміти виявляти помилки у своєму коді та виправляти їх. Ця увага до деталей є важливою для того, щоб стати успішним розробником програмного забезпечення.

  Як використовувати розділений екран Microsoft Teams на нарадах

#4. Навички управління часом

Навчальні табори програмування вимагають від студентів виконання проектів за певний проміжок часу. Тому навички тайм-менеджменту необхідні. Студенти повинні вміти грамотно планувати свій час, щоб завершити проект вчасно.

#5. Комунікативні навички

Навчальні табори програмування також вимагають від студентів спілкування зі своєю командою. Вони повинні мати можливість пояснити свій код і обговорити будь-які проблеми, які у них виникають. Навички спілкування необхідні в будь-якій сфері, і програмування не є відмінністю.

Немає сумніву, що тренінг із програмування може дати чудову освіту для початківців розробників програмного забезпечення. Але що станеться після закінчення навчання? Ти навчився кодувати як Джек! 🤠

Але чи є якісь можливості роботи? 🤔

Відповідь – так! Є багато можливостей для працевлаштування для випускників курсів програмування. Насправді, багато роботодавців активно шукають кандидатів з досвідом програмування.

Нещодавно я переглядав свою електронну скриньку, де я підписався на кілька навчальних закладів, до яких мій племінник міг приєднатися, і що привернуло мою увагу, так це кількість студентів, які отримали пропозиції від провідних компаній із таким вигідним пакетом.

Подивіться самі, Кодування ніндзянавчальна онлайн-платформа, запропонувала розміщення в компаніях FAANG для 5000+ випускників у травні 2022 року

Отже, якщо ви шукаєте кар’єру в розробнику програмного забезпечення, нехай вартість навчального семінару з кодування не зупинить вас. Інвестиції точно окупляться в довгостроковій перспективі.

Тепер, коли ви готові подати заявку на навчання для програмування, ми провели для вас дослідження, тож вам не доведеться витрачати час на пошук найкращих курсів у Google. Продовжуйте читати нижче 👇

Техелеватор

Шукаєте навчальний курс із програмування з найвищим рейтингом? Не дивіться далі, ніж Техелеватор!

Наша 12-тижнева інтенсивна програма підготує вас до успіху як розробника програмного забезпечення. Крім того, їх спеціальна команда кар’єрних служб допоможе вам отримати роботу вашої мрії.

Кодуваннядого

Якщо ви хочете навчитися кодувати, Кодуваннядого це чудове місце для початку. Вони пропонують курси для початківців, середнього та просунутих студентів. Незалежно від того, чи хочете ви навчитися створювати веб-сайти, програми чи програмне забезпечення, у них є курс для вас.

Увесь навчальний план розроблено, щоб навчити вас навичок, необхідних для початку кар’єри в кодуванні. А їхні досвідчені інструктори готові відповісти на будь-які запитання, які виникнуть у дорозі.

трамплін

Маючи понад 1000 годин контенту, трамплінКурси у стилі bootcamp розроблені, щоб підготувати вас до роботи всього за 12 тижнів.

Springboard пропонує безкоштовний вступний курс, тому ви можете спробувати його, перш ніж взяти участь у платній програмі. І з показником успіху понад 90%, ви можете бути впевнені, що робите розумну інвестицію у своє майбутнє.

Flatironschool

Курс програмування Flatironschool розроблено, щоб навчити вас усього, що вам потрібно знати, щоб стати успішним програмістом. Ви навчитеся кодувати, працювати з базами даних тощо. А оскільки курс викладають досвідчені розробники програмного забезпечення, ви отримаєте першокласні інструкції.

  Що таке композиція у фотографії?

Ще одна чудова риса курсу полягає в тому, що він гнучкий. Ви можете вибрати навчання онлайн або особисто, і ви можете навчатися у своєму власному темпі. Тому, якщо ви не впевнені, чи готові ви взяти на себе зобов’язання пройти повний курс, це може бути чудовим варіантом.

Генеральна Асамблея

Навчальний табір GA пропонує комплексну навчальну програму, яка охоплює все, від основ веб-розробки до більш складних тем, таких як структури даних і алгоритми. Курс також розроблений, щоб дати вам багато можливостей попрактикувати свої навички кодування за допомогою проектів і вправ.

Академія додатків

Академія додатків має чудовий рівень працевлаштування, тому ви можете бути впевнені, що зможете знайти чудову роботу після завершення курсу. Курс складний, але ви вийдете з нього з навичками та знаннями, щоб отримати чудову роботу в індустрії технологій.

SheCodes

SheCodes навчає навичкам кодування зайнятих жінок. SheCodes, яку настійно рекомендують понад 90 000 жінок, прагне усунути гендерний розрив у індустрії технологічного програмування, надавши жінкам необхідні знання, щоб досягти успіху в сучасному технологічному світі.

Мозкова станція

BrainStation є світовим лідером у сфері навчання цифровим навичкам, що дозволяє компаніям і брендам досягти успіху в епоху цифрових технологій.

BrainStation працювала з понад 500 інструкторами з найінноваційніших компаній, розробляючи передову цифрову освіту в реальному світі, яка розширила можливості понад 100 000 професіоналів і деяких з найбільших корпорацій у світі.

Оцинковувати

Учні с Оцинковувати які відвідали онлайн-навчальний курс із кодування найвищого рівня в деяких провідних технологічних компаніях: Linkedin, Microsoft і Salesforce. У них є варіант розділеної оплати, коли ви можете оплатити першу половину навчання в 1-й день заняття, а решту оплатити в середині.

Висновок

Тепер, коли у вас є багато варіантів, скористайтеся цим якнайкраще.

Крім того, пам’ятайте, що чудове наставництво або Bootcamp принесуть результати лише за наявності бажання! Самомотивація є найважливішим фактором для початку будь-якої кар’єри чи навчання.

Тож переконайтеся, що ви самостійні та працьовиті – успіх супроводжуватиме відбитки, де б ви не залишили 👣

Ви також можете подивитися, як побудувати свою кар’єру інженера-програміста.