Найкращі перемикачі HDMI 2023 року

| | 0 Comments| 3:36 PM
Categories:

Мета перемикача HDMI – просто перетворити один порт HDMI на декілька. Якщо ви хочете підключити кілька пристроїв і аксесуарів до свого телевізора або монітора комп’ютера, який може мати лише один або два порти HDMI, комутатор HDMI додасть два, три або більше портів, і ви зможете легко перемикатися між різними джерелами за допомогою натискання кнопки.

Мроціоа

Комутатор Mrocioa 8K HDMI є одним із найповніших пакетів, який ви можете побажати в комутаторі HDMI, з дещицею перспективності. Завдяки сумісності з HDCP 2.3 жоден матеріал, захищений авторським правом, недоступний для вас, а оскільки його максимальна роздільна здатність становить 8K, він також виглядатиме неймовірно чітким. Не кажучи вже про те, що якість звуку буде такою ж чудовою з підтримкою ARC, якщо ви хочете підключитися до звукової панелі або приймача та скористатися перевагами Dolby Atmos.

Говорячи про розгалуження, Mrocioa 8K HDMI Switcher також оснащений одним із найбажаніших портів у іграх прямо зараз: HDMI 2.1. Це означає, що ви зможете налаштувати свою PS5 або Xbox Series X|S на 120 Гц із роздільною здатністю 4K або 1080p. Запуск ігор на частоті 60 Гц – це вже чудово, але 120 Гц відчувається ще краще.

Дуговий комутатор HDMI 5 в 1 Mrocioa

Найкраще в цілому

Незалежно від того, любите ви дивитися максимум, що може запропонувати фільм, любите грати в ігри або і те, і інше, перемикач Mrocioa 8K HDMI пропонує найкраще з обох світів, від портів HDMI 2.1 до підтримки ARC.

плюси

 • Порти HDMI 2.1 для вищої частоти оновлення
 • Підтримка ARC
 • Міцний алюмінієвий корпус

мінуси

 • Керування програмою доступне лише для iOS

Newcare

3-портовий HDMI-комутатор Newcare має досить багато, незважаючи на невеликий, але респектабельний набір функцій. Пожертвувавши лише одним портом HDMI, ви отримаєте три натомість, чого цілком достатньо, якщо ви використовуєте, скажімо, лише канальний блок, DVD-програвач і, можливо, ігрову приставку.

Найкраще те, що 3-портовий HDMI-перемикач Newcare не тільки забезпечує високу якість зображення, але й забезпечує роздільну здатність до 4K і частотою 60 Гц. Він також сумісний зі стандартом HDCP 2.2, а це означає, що матеріал, захищений авторським правом, як-от ваші улюблені фільми, не матиме жодних проблем при передачі через пристрій. Щоб об’єднати все разом, ви також можете спробувати кращу насиченість кольорів завдяки підтримці HDR.

  Як розмити фон зустрічі під час Zoom Call

3-портовий перемикач HDMI від Newcare

Найкращий бюджет

$16 $22 Зекономте
6 доларів США

Завдяки невеликій кількості портів і продуктивності 3-портовий комутатор HDMI Newcare є одним із найбюджетніших доступних варіантів. Він навіть поставляється з власним кабелем HDMI і не потребує джерела живлення для роботи.

плюси

 • Простий у використанні та налаштуванні
 • Не потребує джерела живлення
 • Включає кабель HDMI

Roofull

Завдяки аж п’яти портам HDMI-in ви можете підключити до 5-портового HDMI-перемикача Roofull багато пристроїв, як-от пристрої для потокового передавання та DVD-програвач, і залишиться місце для ігрової консолі. За допомогою пульта дистанційного керування, який є дуже інтуїтивно зрозумілим, ви можете швидко перемикатися між джерелами, якщо він не переходить автоматично до потрібного пристрою.

Щоб покращити ваш досвід, 5-портовий HDMI-перемикач Roofull також включає порти AUX і оптичний вихід. Це означає, що ви можете встановити гарну звукову панель, можливо, підсилювач, використовувати об’ємний звук або використовувати щось маленьке, наприклад навушники. Оскільки він підтримує ARC, ви також зможете скористатися перевагами високоякісних аудіоформатів, таких як Dolby Digital.

Roofull 5-портовий комутатор 4K HDMI

Найкращий 4K

Окрім п’яти портів HDMI-in, перемикач Roofull HDMI також містить пару аудіопортів для повного відтворення, незалежно від того, дивитеся ви улюблені фільми у форматі 4K, граєте в ігри чи слухаєте музику.

плюси

 • Працює з звуковими панелями, підсилювачами та системами об’ємного звуку
 • Підтримує HDR10
 • Доступна модель 8K

мінуси

 • Модель 8K не підтримує ARC

ОРЕІ

OREI HDMI Multi-Viewer — це особливий вид перемикача HDMI. Зазвичай ви перемикаєтеся між джерелами на одному дисплеї, але цей перемикач може розбити ваш дисплей на чотири окремі вікна завдяки використанню технології «картинка в картинці». Насправді він має п’ять різних режимів, чотири з яких призначені для відображення всіх чотирьох джерел різними способами.

  8 найкращих ринків для найму маркетологів для вашого стартапу

Не менш вражаючим є пульт дистанційного керування OREI HDMI Multi-Viewer. Він не лише має кнопки для перемикання між кожним джерелом, але також має кнопку для кожного режиму PiP і бажаної роздільної здатності, яку можна вибрати між 480p, 720p або 1080p.

HDMI комутатор Orei HD-401MR

Найкращий пульт дистанційного керування

OREI HDMI Multi-Viewer не тільки має один із найкращих пультів дистанційного керування, але також має чудову можливість спільного використання кількох джерел на одному дисплеї. Це неймовірно корисно для налаштування камер безпеки або одночасного виконання декількох пристроїв.

плюси

 • Чудовий пульт з інтуїтивно зрозумілими кнопками
 • Кілька режимів «картинка в картинці».
 • Досить багато моделей, в тому числі і матриця

мінуси

 • Максимальна роздільна здатність 1080p
 • Не вимикається автоматично

Ферріса

Завдяки доступу до ARC, більшості аудіоформатів і опції перемикання між чотирма режимами аудіо, як-от 5.1CH для об’ємного звуку, Ferrisa HDMI Matrix є ідеальним варіантом для значного вдосконалення вашої розважальної системи за допомогою динаміків, сабвуферів, звукових панелей, підсилювачів і більше.

Матриця HDMI Ferrisa також вражає своєю неймовірною якістю зображення та частотою оновлення. Ви можете розширити його до межі з роздільною здатністю 8K при 60 Гц або знизити його до 4K при 120 Гц, що є справді неймовірним досвідом для ігор, особливо з хорошим набором динаміків. А ще краще, оскільки матриця також означає, що ви можете розділити зображення на другий телевізор — зручна функція, якщо хтось забирає основний телевізор.

Матриця HDMI Ferrisa 4 в 2

Найкраща підтримка ARC

Ferrisa HDMI Matrix — це король звуку, оснащений аудіоекстрактором, підтримкою ARC і підтримкою більшості аудіоформатів. Якщо ви збираєте домашній кінотеатр або просто аудіофіл, у цій матриці HDMI є все, що вам потрібно.

  13 найкращих розумних гаджетів, які полегшують життя власників домашніх тварин

плюси

 • Перемикач і спліттер комбо
 • Підтримує ARC і більшість аудіоформатів
 • Металева оболонка та вентиляційні отвори для охолодження та довговічності

FAQ

З: Яка різниця між перемикачем HDMI і розгалужувачем HDMI?

Метою перемикача HDMI є збільшення кількості портів HDMI, які має один дисплей. Наприклад, якщо у вас чотири пристрої, але телевізор має лише два порти HDMI, ви можете пожертвувати одним із них заради додаткових портів. Що стосується розгалужувачів HDMI, вони беруть один пристрій і дублюють зображення на кількох дисплеях.

З: Чи додають перемикачі HDMI затримку?

Загалом ні. Перемикачі HDMI не повинні додавати помітної затримки введення. Якщо ви відчуваєте затримку введення, більш ніж імовірно, що це спричинено чимось іншим, наприклад, дешевим кабелем HDMI або несправним обладнанням.

Питання: Чи погіршить перемикач HDMI якість зображення?

Перемикач HDMI не погіршить якість зображення, оскільки це цифровий сигнал. Однак якість кабелю HDMI також є важливим фактором. Єдине погіршення зображення, про яке вам слід знати, це максимальна роздільна здатність перемикача HDMI. Якщо у вас є телевізор 4K, але перемикач HDMI обмежено 1080p, то 1080p буде максимальним.

З: Чи працюють перемикачі HDMI в обох напрямках?

Ні. Якщо ви думали про копіювання одного джерела на кілька дисплеїв, тоді вам варто замість цього перевірити найкращі розгалужувачі HDMI.

З: Як підключити перемикач HDMI до телевізора?

На комутаторі HDMI ви матимете два типи портів HDMI: вхід HDMI і вихід HDMI. Ваш телевізор або дисплей підключатиметься до виходу HDMI, тоді як вхідні порти HDMI збережено для таких пристроїв, як ігрові консолі та телевізійні приставки.