Найкращі оптимізатори ПК для прискорення вашого повільного комп’ютера

Робота на повільному комп’ютері розчаровує; ваші програми постійно виходять з ладу, екран зависає тощо. Нескінченне очікування, поки курсор перестане обертатися, стає постійною справою.

Чи пам’ятаєте ви швидкість свого комп’ютера, коли вперше купили його додому?

Раніше він виконував усі завдання миттєво, економлячи час і дозволяючи насолоджуватися роботою. Але з часом його продуктивність і швидкість почали ставати повільними, як равлик.

Отже, яка справжня причина, чому робочий стіл або ноутбук з Windows через деякий час стає повільним?

Що ж, безліч причин спричиняють погіршення стану вашого комп’ютера, що впливає на його загальну продуктивність. Найбільша з них – надмірне використання. Багато людей у ​​всьому світі використовують свої комп’ютери щодня, через що система захаращена програмами, файлами, ключами реєстру, музикою, відео та багатьма іншими.

Операційна система вашого комп’ютера керує всіма ресурсами, включаючи пам’ять, обчислювальну потужність і простір на диску. Отже, деякі фактори сприяють уповільненню його продуктивності та швидкості, наприклад:

 • Заповнення дискового простору (SSD або HDD)
 • Закінчується оперативна пам’ять (RAM)
 • Велика кількість стартових і фонових програм
 • Фрагментований або старий жорсткий диск
 • Відсутність оновлень драйверів або Windows
 • Вірус або зловмисне програмне забезпечення
 • Використання візуальних функцій і спецефектів
 • Використання такої кількості доповнень у браузері
 • Можливість крипто-майнінгу

Таким чином, ваш комп’ютер сповільнюється настільки, що ви зводите з розуму. Тепер ви можете бути змушені подумати про придбання нового ПК.

Але зачекайте, ви приймаєте рішення так рано?

Подумайте про використання програмного забезпечення для оптимізації, перш ніж вважати свій комп’ютер програною справою.

Що таке оптимізатор ПК?

Як випливає з назви, оптимізатор — це програма, яку можна використовувати для покращення продуктивності комп’ютера шляхом оптимізації різних його аспектів. Програмне забезпечення містить такі стандартні функції, як очищувач диска, автоматичний оптимізатор, дефрагментатор диска, очищувач реєстру тощо, які спільно працюють на вашому комп’ютері, щоб визначити непотрібні речі та видалити їх.

Автоматична функція програмного забезпечення полегшує процес і економить час, одночасно запобігаючи будь-яким фатальним помилкам, які можуть виникнути, як-от синій екран смерті, як у випадку ручної оптимізації.

Як працює оптимізатор ПК?

Оптимізатор ПК підвищує продуктивність вашого ПК, не піддаючи його ризику. Це допомагає підтримувати ваш комп’ютер у чистоті та безпеці, виконуючи ряд дій:

 • Видаляє непотрібні файли та програми
 • Очищає реєстр ПК
 • Видаляє зловмисне програмне забезпечення, помилки та віруси
 • Виправляє системні помилки
 • Виявляє апаратні частини для заміни
 • Керує запуском програм

Давайте розглянемо важливість програмного забезпечення оптимізатора.

Доступна ціна

Інвестувати величезні гроші в новий комп’ютер – справді дорога угода. Навіть якщо ви думаєте про оновлення його частин, це буде коштувати вам багато, оскільки процесори, жорсткі диски та графічні карти дорогі.

З іншого боку, оптимізатори ПК доступні. Отже, краще скористатися програмним забезпеченням за порівняно значно нижчою ціною.

Легко налаштувати

Щоб налаштувати програмне забезпечення для оптимізації ПК, вам просто потрібно завантажити його, встановити та запустити програму. Все можливо всього за кілька хвилин.

Швидше у вирішенні питань

Від виявлення проблем в апаратному чи програмному забезпеченні вашого комп’ютера до їх вирішення, загальний процес є швидким. Він продовжує працювати, щоб підтримувати продуктивність системи на максимальному рівні.

Вбудована підтримка

Багато оптимізаторів ПК мають вбудовану підтримку, яка допоможе вам, коли у вас виникнуть проблеми під час оптимізації системи. Ви також можете скористатися їх допомогою, щоб зрозуміти точну причину низької швидкості. Просто зателефонуйте їм і поставте свої запитання, щоб отримати їхню допомогу.

А тепер давайте ознайомимося з деякими з найкращих оптимізаторів ПК, які допоможуть вам знову отримати надзвичайно швидкий досвід роботи.

Очищення Avast

Avast — відоме ім’я на арені системної безпеки. The Очищення Avast є ще одним вражаючим продуктом цього бренду для точного налаштування, очищення та прискорення вашого комп’ютера. Він також оновлює ваші програми, окрім вирішення системних проблем.

  Як користуватися навушниками AirPods та AirPods Pro: повний посібник

Запатентована технологія Avast Cleanup може виправити все, що уповільнює вашу систему, видаливши забуті програми та віруси та перевівши ваші програми в режим сну. Він визначає зниження продуктивності, щоб зупинити його, не вимагаючи від вас втручання в роботу системи чи видалення програм.

Системи виявлення непотрібних програм і хмарні системи репутації можуть визначити додатки чи програми, якими ви не користуєтеся. Якщо ви не хочете їх видаляти, інструмент може помістити ці програми на карантин, щоб ви могли вирішити пізніше.

Просканувавши ваш комп’ютер з ніг до ніг, Avast Cleanup може видалити гігабайти непотрібних файлів, накопичених із Windows, понад 200 програм і 25+ браузерів, зокрема Chrome, Firefox, Internet Explorer тощо. Його очищувач диска глибоко сканує залишки програми, такі як кеш, файли інсталятора, старі резервні копії та тимчасові файли.

Завдяки автоматичному обслуговуванню інструмент може регулярно видаляти непотрібні файли, усуваючи непрацюючі ярлики та реєстр. За допомогою засобу оновлення програмного забезпечення він може регулярно оновлювати ваші додатки та програми, щоб захистити вас від збоїв, помилок і вразливостей системи безпеки. Avast Cleanup також налаштовує ваш центр дій і інформаційну панель для швидкої роботи.

System Speedup Pro

З 40 преміальними інструментами для оптимізації, System Speedup Pro від Avira автоматично очищає ваш комп’ютер від непотрібних речей і сміття, щоб максимально підвищити його продуктивність. Він пропонує досить простий макет та інтерфейси для легкого використання без плутанини та чіткого показу результатів.

Програмне забезпечення визначає проблеми та вразливі місця, такі як системний кеш, інтернет-сміття, тимчасові файли, небажані дані тощо, які стримують вас. Ви можете видалити їх усі одним клацанням. Це також дозволяє налаштувати автоматичне очищення щотижня.

Він дефрагментує та налаштовує ваш диск для підвищення продуктивності, а його оптимізатор запуску значно скорочує час завантаження. Крім того, оптимізатор реального часу також може покращити роботу користувача. За допомогою цього програмного забезпечення можливо очищення цифрових слідів для захисту вашої конфіденційності. Отже, це призводить до швидшого завантаження сторінок, потокового відео тощо для покращення роботи в Інтернеті.

System Speedup Pro може очистити всі проблеми з реєстром вашого комп’ютера шляхом їх глибокого аналізу. Таким чином, це рятує ваш комп’ютер від збоїв, зависання екрана та багатьох інших подібних проблем. Цей інструмент пропонує повне автоматичне очищення, де ви можете встановити бажану ціль, наприклад, 5 ГБ небажаних файлів. Отже, коли цей ліміт досягається, програмне забезпечення очищає його автоматично. Ви також можете налаштувати сповіщення для своєї зручності.

Економте енергію за допомогою режимів живлення, захищайте особисті дані за допомогою стирання диска, назавжди видаляйте конфіденційну інформацію та легко шифруйте дані – все це за допомогою System Speedup Pro. Якщо ви любитель ігор, програмне забезпечення може забезпечити плавну гру, звільнивши ресурси та вимкнувши зайві процеси.

Advanced SystemCare

Хочете, щоб ваш комп’ютер працював так само, як і коли був новим?

Advanced SystemCare Pro від IObit може допомогти вам реалізувати свій справжній потенціал. Він підтримує Windows 10/8/7/Vista/XP і є досить доступним і простим у використанні.

Відчуйте на 300% швидшу швидкість перегляду, оптимізувавши налаштування браузера. Інструмент також пропонує більш глибоке очищення реєстру комп’ютера та звільняє місце. Пам’ятаючи про зростання кількості кіберзлочинів у наші дні, програмне забезпечення використовує передові технології безпеки та конфіденційності для захисту ваших даних.

Програмне забезпечення очищає онлайн-сліди, приховує цифрові відбитки пальців, блокує таємний доступ тощо, щоб захистити вашу конфіденційність і репутацію. Він також пропонує на 200% швидший запуск ПК, блокує зловмисну ​​діяльність, завчасно виявляє та блокує потенційні діри в безпеці.

Деякі з функцій, які він пропонує:

 • Дефрагментація жорсткого диска
 • Автоматичне очищення оперативної пам’яті для завершення невикористаних процесів і програм
 • Плановий догляд за авто
 • Моніторинг стану системи в реальному часі
 • Оновлення програми в 1 клік
 • FaceID для автоматичного захоплення зловмисників

Налаштування комп’ютера

Діагностуйте продуктивність комп’ютера за допомогою Налаштування комп’ютера Bitdefender, щоб забезпечити його справність. Він може ретельно просканувати ваш комп’ютер, щоб перевірити області, які потребують вдосконалення, щоб видалити небажані та застарілі програми разом із залишками та тимчасовими файлами.

  Виправити помилку файлової системи 2147219196

Після оцінки проблем інструмент виправляє їх розумно, щоб зберегти свою продуктивність. Застосовуючи персоналізовані налаштування, він може оптимізувати ваш комп’ютер. Окрім вирішення проблем із запуском Windows і помилок драйверів, він також може їх оновлювати. Він також перевіряє цілісність Windows, щоб запобігти їх несправності.

Ви можете використовувати Computer Tune-Up у Windows 10/8.1/8/7, щоб насолоджуватися безперебійною роботою комп’ютера. Якщо ви відчуваєте будь-які труднощі з використанням програмного забезпечення, ви можете зателефонувати до їхніх спеціалізованих інженерів підтримки, щоб допомогти вам 24/7.

Системний механік

Скористайтеся професійною допомогою System Mechanic Pro від Iolo із запатентованою технологією, розробленою для досягнення максимальної продуктивності, швидкості, стабільності та потужності.

Інструмент пропонує два типи режимів сканування – Deep Scan і Quick Scan. Запустіть глибоке сканування, щоб проаналізувати критичні проблеми у вашій системі та виправити їх, одночасно швидко скануючи проблеми реєстру, непотрібні файли, уразливості безпеки, затримки запуску тощо.

Покращений системний щит — сертифікований антивірус VB100 для усунення потенційних загроз шляхом виявлення сигнатур зловмисного програмного забезпечення та моніторингу поведінки. Подібним чином Enhanced DriveScrubber захищає конфіденційність ваших конфіденційних даних, видаляючи їх назавжди, а Enhanced Search & Recover використовується для відновлення будь-яких втрачених даних, які ви могли випадково видалити зі свого комп’ютера.

System Mechanic Pro може виявити понад 30 000 різних проблем і виправити їх за допомогою інтелектуальних оперативних оновлень Iolo Labs, щоб підтримувати вашу систему без помилок і стабільною. Крім того, він автоматично збільшує швидкість оперативної пам’яті, жорсткого диска, Інтернету та ЦП під час запуску програм. У результаті ви можете насолоджуватися швидшими завантаженнями, меншою буферизацією, швидшим завантаженням сторінок, більш плавною грою та високоякісним потоковим відео.

CleanMyPC

Ви втомилися від нескінченного очікування під час потокового відео або завантаження ПК?

Зменште навантаження на комп’ютер за допомогою CleanMyPC від MacPaw. Цей базовий ПК працює ефективно, скануючи його на наявність непотрібних файлів та інших проблем, щоб підвищити його продуктивність і захистити ваші дані. Щоб оптимізувати швидкість, цей інструмент очищає файли реєстру на вашому комп’ютері.

Програма Multi Uninstaller CleanMyPC дозволяє видаляти небажані програми всі за раз і навіть усуває їх залишки, які багато програмного забезпечення не помічають. Він також відображає всі елементи автозапуску разом в одному списку; тому все, що потрібно, це лише один клік, щоб вимкнути їх. Таким чином запуск Windows не буде сповільнюватися.

Він чітко показує додатки та розширення, які використовуються на вашому ПК, щоб допомогти вам знайти ті, які вам більше не потрібні. Таким чином, ви можете зменшити непотрібні навантаження на вашу систему, видаливши їх, щоб заощадити свій час. Завдяки функції сплячого режиму на диску накопичуються гігабайти, і це програмне забезпечення може їх очищати як профі!

Щоб подбати про вашу конфіденційність, це програмне забезпечення сканує ваш браузер, щоб зібрати всю інформацію про онлайн-активність в одному місці. Отже, вам не потрібно вручну переходити до налаштувань і продовжувати видаляти файли cookie та інші дані; достатньо буде лише клацання. Так само з міркувань безпеки CleanMyPC видаляє ваші файли та інші дані назавжди, тому ніхто не зможе їх відновити.

CCleaner

Тепер іде відомий, про який ви, можливо, чули!

Покращуйте та підтримуйте працездатність свого комп’ютера, оптимізувавши його за допомогою CCleaner. Він пропонує нову функцію – PC Health Check, яка аналізує ваш комп’ютер і рекомендує швидкі рішення. Крім того, він автоматично оновлює та налаштовує ваш комп’ютер для підвищення продуктивності та додаткової безпеки.

Не дозволяйте вашим старим і застарілим програмам стати загрозою безпеці, оскільки кіберзлочинці стежать за можливостями, як яструб. Використовуйте CCleaner, щоб автоматично оновлювати програми та закривати всі можливі лазівки в безпеці. Інструмент надзвичайно простий у використанні та полегшує очищення одним клацанням миші для оптимізації комп’ютера за частки секунди.

Щоб відстежувати вашу поведінку, веб-сайти та рекламодавці залишають на вашому комп’ютері файли cookie, які сповільнюють роботу вашої системи. За допомогою CCleaner ви можете видалити всі файли cookie разом із історією пошуку, щоб звільнити місце та захистити свою конфіденційність. Він також запобігає збоям, очищаючи реєстр і захаращені помилки. Ви можете швидко вимкнути додаткові програми та насолодитися швидким запуском.

  Як додати водяний знак в Google Docs

Glary Utilities Pro

Кредитне плече Glary Utilities Pro щоб отримати повний пакет автоматизованого обслуговування системи, захисту конфіденційності та рішення для очищення реєстру. Він пропонує понад 20 системних утиліт, які можуть покращити продуктивність вашого комп’ютера. Щоб виявити системні проблеми, він ретельно сканує ваш комп’ютер і усуває проблеми на 800% швидше.

Незалежно від того, використовуєте ви нову чи стару систему, Glary Utilities Pro може очистити й оптимізувати її, оскільки вона сумісна з різними версіями Windows. Він рятує ваш комп’ютер від зависань, збоїв і помилок і підвищує продуктивність завдяки використанню передових технологій. Він має функцію 1-клацання разом із простим і автоматизованим інтерфейсом користувача для зручності.

Перестаньте хвилюватися про безпеку та конфіденційність своїх даних, оскільки цей інструмент охоплює ці делікатні аспекти за допомогою галузевих стандартних заходів безпеки, які запобігають зловмисній діяльності. Він пропонує монітор шпигунського програмного забезпечення для збереження конфіденційності ваших даних.

Clean Master для ПК

Отримайте професійну допомогу від Clean Master для ПК використовувати потужне очищення вашої системи, отримуючи чудовий захист конфіденційності. Сумісний із Windows 10/9/7/XP, цей інструмент використовує складні технології для сканування понад 1000 програм. Очистіть залишкові непотрібні файли та звільніть місце одним клацанням миші.

Його надійні заходи конфіденційності можуть усунути шість різних типів ризиків конфіденційності системи. Він також може заблокувати зловмисникам проникнення до ваших конфіденційних даних або розгортання зловмисного програмного забезпечення. Інструмент може інтелектуально видаляти небезпечні записи веб-перегляду за допомогою атрибута захисту від атак.

Попрощайтеся з частим обертанням курсору та системними затримками та відчуйте оптимізовану систему. Програмне забезпечення зупиняє небажані програми та прискорює час завантаження, щоб забезпечити безперервну роботу. Driver Booster, створений для вирішення проблем з драйверами ПК, може сканувати та виправляти понад 5 мільйонів драйверів і пристроїв.

Автоматичне очищення веб-переглядача знищує ваші сліди конфіденційності після закриття веб-переглядача, щоб запобігти відстеженню.

Systweak

Підвищте продуктивність Windows і очистіть жорсткий диск за допомогою Advanced System Optimizer від Systweak. Це потужне програмне забезпечення видаляє застарілі файли та непотрібні файли з вашого комп’ютера, щоб збільшити його швидкість для швидшого часу завантаження та відповіді. Він сумісний з Windows 10/8.1/8/7/XP/Vista як для 64, так і для 32 біт.

Для кращої швидкості читання та розподілу даних він дефрагментує жорсткі диски та оптимізує диск. Він регулярно перевіряє ваш диск під час запуску, щоб запобігти неочікуваним уповільненням і збоям. Програмне забезпечення також відображає всі збережені дані, що займають дисковий простір.

Advanced System Optimizer виявляє шкідливі файли, такі як шпигунське програмне забезпечення, зловмисне програмне забезпечення, трояни тощо, і видаляє їх до того, як система постраждає. Він також захищає вашу конфіденційність, видаляючи файли cookie та історію браузера. Він пропонує передові технології для безпечного видалення ваших файлів назавжди. Ви також можете зашифрувати важливі файли за допомогою пароля для контролю доступу.

Насолоджуйтесь іграми безперервно з оптимізатором ігор, звільняйте оперативну пам’ять для підвищення продуктивності, завантажуйте та встановлюйте оновлення драйверів тощо. Створюйте резервні копії важливих даних, включаючи аудіо- та відеофайли, документи, фотографії тощо, і відновлюйте втрачені дані, навіть якщо вони були відформатовані або видалені.

Висновок

Як і інші машини, ваш комп’ютер покликаний полегшити вам життя. Якщо ви хочете отримати від нього гідну продуктивність, інвестуйте в його регулярне обслуговування. Видаліть усі ті баги, помилки та небажані програми, які захаращують сховище ПК, за допомогою вищезгаданих інструментів оптимізації Windows, щоб знову продовжувати працювати швидше та чудово!

Ось новий спосіб пришвидшити роботу старого ноутбука Windows. Спробуйте встановити Chrome OS Flex.