Найкращі онлайн-курси етичного хакерства для початківців

Навчитися етичного хакерства досить складно, але ви можете полегшити цю подорож, пройшовши будь-який із найкращих курсів етичного хакерства. Незалежно від того, чи бажаєте ви навчатися безкоштовно чи відвідувати платні курси, які супроводжуються сертифікатами, для вас є варіант.

Якщо ви хочете навчитися злому комп’ютерних систем, цей курс хакерства для вас. Цей курс, який викладає Заїд Сабіх, досвідчений етичний хакер і комп’ютерний спеціаліст, пропонує практичний підхід до вивчення етичного хакерства.

У курсі ви дізнаєтеся, як зламувати системи, кодуючи вразливості виконання та використовуючи переповнення буфера. Що ще? Ви також дізнаєтеся, як створити бекдор будь-якого типу файлу. Якщо ви не знайомі з цими областями, не варто хвилюватися, оскільки в цьому курсі першочергово починати з основ.

Він починається з нуля, охоплюючи основи етичного хакерства, включаючи термінологію та концепції, без будь-яких попередніх знань. Не маючи базових знань, Заїд Сабіх обіцяє, що ви зможете в найкоротші терміни зламати системи етично та вміло.

Окрім цього, курс охоплює більш складні сфери хакерства та пропонує визнаний сертифікат про проходження в кінці курсу.

Вас заінтригувала ідея пошуку та вирішення проблем безпеки на веб-сайтах? Цей курс етичного злому програмного забезпечення ідеально підходить для вас.

Ось дещо з того, що це передбачає:

  • Впровадження SQL: це підступний трюк, який хакери використовують на веб-сайтах. Якщо веб-сайт не перевіряє інформацію, яку користувачі вводять належним чином, хакер може ввести якийсь код, який зіпсує базу даних веб-сайту. Це може дозволити їм переглядати, змінювати або видаляти речі, які вони не повинні бачити. Хоча це спосіб зламати веб-сайт, ви також дізнаєтеся, як цьому запобігти.
  • Як захистити комп’ютерні мережі: цей курс навчить вас, як захистити комп’ютерні мережі шляхом виявлення вразливостей і слабких місць у безпеці мережі та їх усунення. Щоб виявити вразливість веб-сайту, вам знадобляться такі інструменти, як Nmap тощо.

Окрім цього, ви дізнаєтеся про сканування вразливостей веб-додатків і міжсайтовий сценарій.

Етичне хакерство, яке часто називають білим хакерством, вичерпно розглядається в цьому безкоштовному курсі Edx. У цьому курсі ви крок за кроком дізнаєтеся, як етичні хакери зупиняють хакерів. Від навчання основам етичного хакерства до просунутого рівня ви навчитеся симулювати реальні порушення безпеки та кібератаки, щоб підготуватися до протидії хакерству в будь-який час.

Щоб підготувати вас до етичного хакерства, хакерський курс Edx навчає вас авторитетній методології кіберланцюга знищення. сповільнити; це не так складно, як здається. Це просто семиетапна процедура, яку етичні хакери та спеціалісти з кібербезпеки використовують для виявлення, аналізу, запобігання та усунення зломів. Як ви можете здогадатися, це також вдвічі допомагає етичним хакерам атакувати системи.

З безкоштовним вступним курсом етичного хакерства та платним курсом для поглибленого етичного хакерства Master of Project дає вам можливість стати етичним хакером. Якщо ви не впевнені, що етичне хакерство для вас, і ви хотіли б випробувати воду, перш ніж заглиблюватися в нього, вам слід спробувати безкоштовний вступний курс етичного хакерства.

Вступний курс містить 30-хвилинну лекцію, яку ви можете дивитися в будь-якому темпі та в будь-який час, як і все життя. Крім того, після завершення курсу ви отримаєте сертифікат про проходження.

Переходимо до платного курсу. Перш за все, платний курс називається Ethical Hacker from Zero to Hero Training. Як і безкоштовний курс, ви можете переглядати курси в будь-який час, але вони набагато довші.

Завдяки до 17+ годин перегляду, розбитому на 80 лекцій, курс для поглибленого навчання набагато більше підходить для людей, які вирішили стати етичними хакерами. Тепер, ось перетягнути. Плата, яку ви сплачуєте, залежить від часу, витраченого на проходження курсу.

Станом на листопад 2023 року вони надають три варіанти оплати. Щомісячна плата 67 доларів США, річна плата 427 доларів США та довічний план доступу 670 доларів США. Вибираючи оплату, ви повинні мати на увазі, що лише план довічного доступу надає вам довічний доступ до матеріалів.

Платний курс дає багато можливостей, але вступний курс — це стартовий пакет, який ми рекомендуємо вам, якщо ви тільки починаєте.

Цей вступний курс, розроблений Університетом Ковентрі на FutureLearn, містить інтерактивні навчальні сесії з етичного хакерства. Вивчення етичного хакерства може бути набагато легшим, якщо ви спілкуєтеся з іншими учнями на платформі такого типу.

Він надає глобальний клас для слухачів, які хочуть стати етичними хакерами. На кожному кроці курсу ви можете залучати інших слухачів, висловлювати їм ідеї та брати участь в активних дискусіях про етичне хакерство.

Цей курс чудово підходить для вас, якщо ви бажаєте здорової конкуренції та викликів під час навчання. А тепер давайте розберемося зі змістом цього вступного курсу. Цей вступний курс допоможе вам зрозуміти основи етичного хакерства та методології тестування на проникнення.

Що стосується тривалості курсу, то для його завершення потрібно два тижні, лекції три години на тиждень.

Незалежно від того, чи подобається вам ідея оцінити рівень кібербезпеки організації чи етично перевірити рівень складності систем злому, цей курс для вас. Окрім вивчення основ і поглиблених рівнів етичного хакерства, цей курс навчить вас розширеним методам хакерської атаки, включаючи викрадення сесії, DDoS та соціальну інженерію.

Крім того, перегляду каналів YouTube про кібербезпеку не завжди достатньо, щоб зробити вас професійним етичним хакером. Вам потрібно піти далі, пройшовши професійний курс, як-от курс тестування проникнення та етичного хакерства Cybrary.

Ось дві важливі речі, які ви дізнаєтеся в 10+ модулях курсу:

  • Footprinting: Footprinting є одним із початкових кроків етичних хакерів і фахівців з кібербезпеки, щоб зібрати інформацію про цільову систему, мережу чи організацію. Подумайте про відбиток ніг як про перший крок розслідування детектива. Подібно до того, як детективи збирають підказки про справу, хакери та експерти з кібербезпеки збирають інформацію про ціль.
  • Розвідка: після визначення відбитків наступним кроком є ​​розвідка. Розвідка передбачає активне сканування систем цілі для виявлення вразливостей і слабких місць.

Ви також дізнаєтеся про сканування мереж, аналіз вразливостей і загроз зловмисного програмного забезпечення. Крім того, курс охоплює ключові відмінності між кібербезпекою та етичним хакерством.

Почніть свій шлях до етичного хакерства

Світ етичного хакерства пропонує захоплюючий ландшафт, який постійно розвивається, для тих, хто прагне захистити цифрову сферу від загроз. Щоб підготувати вас до боротьби з кіберзагрозами, ці курси для початківців забезпечують міцну основу, озброюючи людей знаннями та навичками, необхідними, щоб розпочати цю благородну подорож.