Найкращі набори Raspberry Pi 2024 року

Одноплатні комп’ютери Raspberry Pi відкривають новий світ дослідження апаратного забезпечення та програмування, вони дешеві, портативні та енергоефективні. Хоча це може бути складно для початківців, стартові комплекти Raspberry Pi постачаються з основними аксесуарами та периферійними пристроями, які стануть у нагоді під час створення налаштувань Raspberry Pi.

CanaKit

Завдяки найновішій і найпотужнішій на даний момент Raspberry Pi Стартовий набір CanaKit Raspberry Pi 5 ідеально підходить для початківців і досвідчених користувачів, які хочуть отримати найкращий досвід роботи з Raspberry Pi, який можна купити за гроші.

У цей стартовий набір входить одноплатний комп’ютер Raspberry Pi 5, сумісний пластиковий корпус, карта microSD Samsung на 128 ГБ із попередньо встановленою ОС Raspberry Pi, USB-кардрідер SD, два кабелі micro-HDMI – HDMI і USB-C PD. постачання. Raspberry Pi 5 працює сильніше, ніж Pi 4, тому цей стартовий набір включає корпусний вентилятор і радіатор, щоб підтримувати низьку температуру, коли Pi використовується.

На жаль, він не містить інструкцій у коробці. Є деякі проблеми з корпусом і радіатором, які дещо розхитані, але в цілому цей стартовий набір є чудовим пакетом, який демонструє те, що може запропонувати екосистема Raspberry Pi.

Стартовий комплект CanaKit Raspberry Pi 5

Найкраще в цілому

$170 $180 Зекономте $10

Завдяки найпотужнішому одноплатному комп’ютеру Raspberry Pi та кільком високоякісним компонентам, стартовий комплект CanaKit Raspberry Pi ідеально підходить для користувачів, які хочуть використовувати Raspberry Pi як щоденний драйвер, ретро-ігрову станцію або файловий/відеосервер.

плюси

 • Гарне співвідношення ціни та якості
 • Високоякісні компоненти

мінуси

 • Інструкції в коробці немає
 • Корпус і радіатор могли б бути кращими

CanaKit

Pi Zero 2 W Basic Kit — ще один чудовий варіант від CanaKit. Він оснащений Raspberry Pi Zero 2 W, найдешевшим одноплатним комп’ютером Raspberry Pi, і пропонує недорогий доступ до екосистеми Raspberry Pi. Він не насичений периферійними пристроями, але ви отримаєте найнеобхідніше для початку роботи.

У базовий комплект входить Raspberry Pi Zero 2 Вт, блок живлення 2,5 А, радіатор і офіційний корпус Raspberry Pi Zero. Немає попередньо завантаженої картки microSD або кабелю HDMI, але він постачається з коротким посібником користувача та довідковим аркушем для заголовка GPIO. Хоча ви не отримаєте найшвидшого настільного комп’ютера, комплект CanaKit Zero 2 W Basic може стати хорошим способом поекспериментувати з Raspberry Pis, перш ніж викласти гроші на більш потужний.

  Як вимкнути ігровий режим в Fall Creators Update

Базовий комплект CanaKit Pi Zero 2 Вт

Найкращий бюджет

Базовий комплект CanaKit Pi Zero 2 W пропонує лише найнеобхідніше та ідеально підходить для користувачів, яким потрібен дешевий, низькопрофільний комп’ютер загального призначення для Інтернету речей (IoT), розумного дому та програм безпеки.

плюси

 • Це доступно порівняно з альтернативами
 • Короткий посібник із початку роботи входить у коробку

мінуси

 • Для деяких користувачів це може здатися занадто «голим».
 • Може стати проблемою для новачків
 • Роз’єм GPIO попередньо не припаяний

Raspberry Pi

Поки є гідні альтернативи зі сторонніх джерел, офіц Настільний набір Raspberry Pi 4 пропонує неймовірну цінність. Він містить одноплатний комп’ютер Raspberry Pi 4 і друковану копію посібника для початківців у коробці, а також усі інші периферійні пристрої, необхідні для завершення налаштування робочого столу (крім дисплея HDMI).

У комплекті ви знайдете Raspberry Pi 4 Model B (версії 2 ГБ, 4 ГБ або 8 ГБ), клавіатуру, мишу, два кабелі micro-HDMI-HDMI, блок живлення USB-C на 15,3 Вт, футляр, офіційний посібник для початківців і картку microSD на 16 ГБ із попередньо встановленою ОС Raspberry Pi. Посібник досить вичерпний і охоплює все, що потрібно новачкові для налаштування та використання Raspberry Pi 4.

Єдиною справжньою проблемою з цим набором є чохол, який додається до нього. Він не призначений для роботи з радіатором або охолоджуючим вентилятором, тому кришку потрібно зняти, якщо ви збираєтеся працювати з Raspberry Pi.

Настільний набір Raspberry Pi 4

Найкраще для початківців

Завдяки справжньому посібнику в коробці та карті microSD із попередньо завантаженою ОС Raspberry Pi OS офіційний набір Raspberry Pi 4 Desktop Kit є найкращим вибором для початківців, які не бажають купувати аксесуари окремо. Є також естетична привабливість завершення установки Raspberry Pi з кожним компонентом в офіційних червоно-білих кольорах.

плюси

 • Відмінне співвідношення ціни та якості
 • Містить поглиблений посібник для початківців
 • Включає офіційне джерело живлення

мінуси

 • Офіційний корпус блокує потік повітря та може спричинити дроселювання
 • Деякі компоненти можуть бути малокорисними для досвідчених користувачів

Сонцезакладник

На відміну від інших варіантів у цьому списку, Sunfounder Raspberry Pi Pico W Ultimate Starter Kit не дає можливості працювати на робочому столі. Замість цього він пропонує практичний набір для початківців будь-якого віку, щоб навчитися програмуванню та майструвати електроніку. Набір Sunfounder містить мікроконтролер Raspberry Pi Pico W і багато електронних компонентів, які можна використовувати в різних проектах.

  9 причин запровадити партнерську програму для вашого продукту SaaS

Він також містить серію з 27 відеоуроків від експерта з обладнання Пола МакВортера. Відео легко переглядати, і вони стануть у нагоді початківцям і навіть більш досвідченим користувачам. Вони охоплюють роботу з мікроконтролером Pico W і його програмування для виконання різних операцій за допомогою коду, написаного користувачем.

Raspberry Pi Pico W постачається з попередньо припаяними роз’ємами, і все, що вам потрібно, це макетна плата, кілька перемичок та інші електронні деталі для створення вашого наступного винаходу. Інші компоненти, які можна знайти в цьому наборі, включають світлодіоди, РК-дисплеї, зумери, датчики, приводи, резистори, транзистори, конденсатори та інші пристрої, які можуть працювати як частина електронної схеми.

Комплект Sunfounder Raspberry Pi Pico W

Найкраще для вивчення коду

Завдяки понад 400 електронним компонентам і понад 117 проектам Sunfounder Raspberry Pi Pico W пропонує чудовий досвід навчання та безмежні можливості для створення електронних творів. Цей стартовий набір є чудовим вибором для користувачів, яким потрібен легкий і недорогий вихід у хобі майстрування електроніки.

плюси

 • Глибокі відеоуроки
 • Високоякісний комплект із 450+ електронних компонентів
 • Raspberry Pico W поставляється попередньо припаяним

мінуси

 • Початківцям може бути важче працювати з документацією
 • Немає фізичного посібника з використання набору

GeeekPi

Якщо вам подобається емуляція ретро-ігор, GeeekPi Raspberry Pi 4 Starter Kit дає вам інструменти, необхідні для створення ігрової системи Raspberry Pi, здатної емулювати такі консолі, як PS1, NES, SNES, Dreamcast та різні аркадні системи через MAME. Ретро-ігри на Raspberry Pi — це окремий світ, і вам потрібно знати про дистрибутиви ROMS і емуляції.

У цьому наборі ви знайдете чохол у стилі NES із вбудованим вентилятором, картою microSD на 128 ГБ для зберігання всіх ваших ігор, USB-кардрідером microSD, блоком живлення 18 Вт, двома кабелями micro-HDMI-HDMI. і 8 ГБ Raspberry Pi 4. Чохол розроблено для забезпечення легкого доступу до всіх портів, але закриває роз’єм GPIO.

  6 найкращих програм безпеки в Інтернеті для малого та середнього бізнесу

Стартовий комплект GeeekPi Raspberry Pi 4 8 ​​ГБ

Найкраще для емуляції гри

Завдяки Raspberry Pi 4 з 8 ГБ оперативної пам’яті, картою microSD на 128 ГБ і блоком живлення 18 Вт, цей ретро-ігровий набір GeeekPi призначений для отримання найкращої продуктивності вашого Raspberry Pi 4 і ідеально підходить для користувачів, які хочуть нескладний і портативний ретро-ігрова установка.

плюси

 • Чохол у стилі NES є приємним штрихом
 • У корпус входить активний вентилятор охолодження

мінуси

 • Трохи дорого
 • Чохол блокує заголовок GPIO (не порушує угоду, якщо ви будете грати лише з Pi)
 • У коробці немає посібника чи посібника

FAQ

З: Для чого використовується Raspberry Pi?

Спочатку Raspberry Pi замислювався як експериментальний пристрій для студентів інформатики, але згодом Raspberry Pi розправив свої крила, і його можна знайти в таких додатках, як сервери, ретро-ігри, домашня автоматизація, 3D-друк, майстрування електроніки та навіть у промисловості. .

З: Чому я повинен використовувати Raspberry Pi замість ПК?

Raspberry Pi споживає менше енергії та займає менше місця, ніж звичайний персональний комп’ютер. На всіх платах Raspberry Pi також можна знайти ряд контактів, які називають контактами введення/виведення загального призначення (GPIO). Ці контакти GPIO дозволяють вашому Raspberry Pi надсилати та отримувати сигнали від різних електронних компонентів і виконувати фізичні обчислення за допомогою світлодіодів, датчиків і двигунів.

З: Яку ОС мені слід використовувати для свого Raspberry Pi?

Хоча кілька операційних систем розроблено для роботи з Raspberry Pis, настійно рекомендується встановити ОС Raspberry Pi (раніше відому як Raspbian). Він безкоштовний, із відкритим вихідним кодом і оптимізований для роботи з обладнанням Raspberry Pi.

З: Чи можу я тримати Raspberry Pi увімкненим 24/7?

Цілком можливо працювати з Raspberry Pi днями і навіть роками, не вимикаючи його. Поки ви підтримуєте контрольовану температуру, стабільне джерело живлення та налаштовуєте Pi на автоматичне встановлення важливих оновлень, упродовж тривалого часу не повинно виникати проблем із роботою Raspberry Pi 24/7. Обов’язково регулярно створюйте резервні копії картки Raspberry Pi SD як запобіжний захід від пошкодження даних у разі збою живлення.