Найкращі міні-світлодіодні монітори 2024 року

| | 0 Comments| 11:08 PM
Categories:

Міні-світлодіодні монітори можуть покращити ваші враження від перегляду завдяки вражаючим зображенням і HDR. Перевершуючи межі традиційних РК-дисплеїв, міні-світлодіод забезпечує високу яскравість, приголомшливі кольори, чорнильний чорний і точне затемнення, мрія для геймерів і творців.

ASUS

ROG Swift PG32UQXR розширює вражаючу лінійку міні-світлодіодних моніторів ASUS, пропонуючи привабливу альтернативу дорожчому PG32UQX. Маючи дещо менше зон затемнення (576), ніж 1152 у попередника, він усе ще забезпечує приголомшливу якість зображення та продуктивність HDR, що перевершує стандартні дисплеї IPS та VA.

Для геймерів PG32UQXR пропонує безліч оновлень, включаючи блискавичну частоту оновлення 160 Гц для шовковисто-плавного зображення, HDMI 2.1 для плавної гри 4K 120 Гц на останніх консолях і перспективне підключення DisplayPort 2.1. Незважаючи на те, що PG32UQXR все ще є пропозицією преміум-класу, порівняно з PG32UQX крадіжка. Завдяки 96-відсотковому кольоровому охопленню DCI-P3 цей монітор є не просто чемпіоном у іграх; це також претендент на створення контенту.

ASUS ROG Swift PG32UQXR

Найкраще в цілому

$1299 $1499 Зекономте $200

ASUS ROG Swift PG32UQXR оснащений приголомшливим міні-світлодіодним HDR і неймовірною частотою оновлення 160 Гц у 32-дюймовому корпусі 4K, що робить його монітором мрії як для вимогливих геймерів, так і для творців контенту.

плюси

 • Чудова якість і контрастність зображення
 • Належна підтримка локального затемнення
 • Першокласні ігрові функції, включаючи 160 Гц і FreeSync Premium Pro
 • Підключення HDMI 2.1 і DisplayPort 2.1

Cooler Master

У той час як міні-світлодіодні монітори часто мають високу ціну, Cooler Master Tempest GP27Q забезпечує приголомшливі міні-світлодіодні візуальні ефекти без жодних витрат. Його 576 локальних зон затемнення та 1200 ніт пікової яскравості підвищують продуктивність HDR до нових висот, навіть перевершуючи деякі дорожчі РК-моделі в деяких випадках. Хоча в складних HDR-сценах може спостерігатися незначне розквіт, вам буде важко знайти більш привабливий варіант за такою ціною.

Tempest GP27Q має такі першокласні функції, як плавна частота оновлення 165 Гц і блискавичний час відгуку 1 мс, що гарантує чіткість без затримок у муках високооктанових ігор. Його роздільна здатність 1440p також забезпечує ідеальний баланс між якістю зображення та продуктивністю, залишаючи ваш GPU задоволеним, водночас дивуючи вас чітким зображенням. Завдяки 98-відсотковому покриттю DCI-P3 цей монітор чудово підходить не лише для ігор, але й для створення контенту.

  Що таке мікротранзакції і чому люди їх ненавидять?

Cooler Master Tempest GP27Q

Найкращий бюджет

$470 $550 Заощадьте $80

Маючи одну з найдоступніших цінових позначок серед міні-світлодіодних моніторів, Cooler Master Tempest GP27Q значно перевищує свою вагу. Його 27-дюймовий екран 1440p, 165 Гц забезпечує справді приголомшливий досвід HDR завдяки вражаючим 576 зонам локального затемнення та піковій яскравості 1200 ніт.

плюси

 • Конкурентна ціна
 • Приголомшливий HDR і точність кольору
 • Чудова ігрова продуктивність
 • Багатий набір функцій, включаючи порт USB-C із 90 Вт PD

мінуси

 • Незначне цвітіння
 • Не сертифіковано G-Sync або FreeSync

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Якщо вам потрібен більш захоплюючий досвід перегляду, ультраширокий – це ваш шлях. Хоча варіанти обмежені, Samsung Odyssey Neo G9 може бути єдиним ультрашироким міні-світлодіодним екраном, який вам коли-небудь знадобиться. Цей звір може похвалитися частотою оновлення 240 Гц із часом відгуку 1 мс для неймовірно плавного ігрового процесу, 92 відсотками Adobe RGB і 95 відсотками покриття DCI-P3, що робить його мрією як для геймерів, так і для творців контенту.

Але справжньою експозицією є міні-світлодіодна панель із квантовими точками. Маючи приголомшливі 2048 локальних зон затемнення та неймовірні 2000 ніт максимальної яскравості, він розширює межі HDR, забезпечуючи глибокі чорні кольори та сліпучі відблиски, що оживляють ваш вміст. Однак якщо у вас обмежений бюджет і вам потрібне щось доступне, ViewSonic XG341C-2K із 1152 зонами затемнення та яскравістю 1400 ніт забезпечує респектабельний досвід HDR у меншому 34-дюймовому розмірі.

Samsung Odyssey Neo G9

Найкращий ультраширокий

Від гігантського 49-дюймового екрана з надшироким співвідношенням сторін 32:9 до блискучої міні-світлодіодної панелі з квантовими точками з приголомшливою яскравістю 2000 ніт і 2048 зонами локального затемнення – Samsung Odyssey Neo G9 є беззаперечним чемпіоном із занурення в ігри. і перегляд фільму.

плюси

 • Неперевершена продуктивність HDR
 • Передові характеристики
 • Супер широкий і вигнутий для занурення
 • Різка роздільна здатність 1440p
  Як надіслати запрошення Microsoft Teams

мінуси

 • Преміальна ціна
 • Займає більше місця на столі

Samsung

Samsung пропонує два неймовірні вигнуті міні-світлодіодні монітори у вигляді Odyssey Neo G7 та Odyssey Neo G8. Обидва дисплеї забезпечують приголомшливу якість зображення та HDR із яскравістю 2000 ніт, що робить світлі моменти яскравими для приголомшливого досвіду HDR та 1196 міні-світлодіодних зон затемнення для глибшого чорного та мінімального розквіту.

Хоча обидва монітори вражають, ми рекомендуємо Odyssey Neo G7 для більшості людей, оскільки він доступніший і має частоту оновлення 165 Гц, що може бути менш вимогливим до вашої відеокарти, ніж 240 Гц Odyssey Neo G8. Він має чудову чіткість руху та вбудовану підтримку FreeSync для плавної гри. Ви також можете підключити свою PS5 або Xbox Series для ігор 4K при 120 Гц.

Однак, якщо у вас є ігровий комп’ютер високого класу або вам потрібен більш перспективний варіант, ми рекомендуємо витратити більше на Odyssey Neo G8.

Samsung Odyssey Neo G7

Кращий вигнутий

$900 $1300 Зекономте $400

Шукаєте вигнутий монітор із міні-світлодіодним підсвічуванням? Samsung Odyssey Neo G7 забезпечує, мабуть, найкраще враження від перегляду. 32-дюймовий екран 4K може похвалитися екстремальною кривою 1000R і неймовірним HDR, залучаючи вас до кожної сцени.

плюси

 • Відмінний HDR
 • Великий і захоплюючий 32-дюймовий екран
 • Частота оновлення 165 Гц і низька затримка введення
 • Пропускна здатність HDMI 2.1

мінуси

 • Все ще на дорожчій стороні
 • Без колонок

AOC

AOC Agon PRO AG274QZM замінює роздільну здатність 4K на блискавичну роздільну здатність 1440p, забезпечуючи приголомшливу деталізацію та надзвичайно чуйний ігровий процес без перевантаження графічного процесора. На відміну від 4K, ви можете легко досягти його максимальної частоти оновлення 240 Гц, не потребуючи комп’ютера найвищого рівня, що робить його ідеальним для перегляду швидких заголовків, де на рахунку кожна мілісекунда.

Але Agon PRO AG274QZM — це більше, ніж просто швидкість. Його міні-світлодіодна панель має 576 локальних зон затемнення та пікову яскравість 750 ніт, що забезпечує приголомшливу якість зображення. Яскраві кольори, глибокий чорний і вражаюча продуктивність HDR оживляють кожну сцену, повністю занурюючи вас у подію. Навіть без HDR локальне затемнення значно покращує контрастність порівняно з традиційними РК-дисплеями, роблячи кожну деталь помітною.

  Як використовувати функцію FREQUENCY в Excel

AOC Agon Pro AG274QZM

Найкраще для ігор

$1000 $1050 Зекономте $50

Маючи роздільну здатність 1440p і неймовірну частоту оновлення 240 Гц, AOC Agon PRO AG274QZM є ідеальним місцем для змагальних ігор. Крім того, його блискуча міні-світлодіодна панель покращує контрастність і продуктивність HDR, вдихаючи життя у ваші ігри та фільми.

плюси

 • Швидка та чутлива гра з частотою 240 Гц
 • Гідна продуктивність HDR
 • Чітке зображення з 1440p на 27 дюймах
 • Порт USB-C із потужністю 65 Вт

мінуси

 • Дорожче, ніж аналогічні монітори 1440p 240 Гц

FAQ

З: Що таке міні-світлодіод?

Mini-LED — це революційна технологія, яка покращує враження від перегляду на рідкокристалічних екранах до рівнів, близьких до рівня OLED. На відміну від звичайних світлодіодних телевізорів із сотнями світлодіодів у підсвічуванні, mini-LED містить тисячі крихітних світлодіодів, що забезпечує неперевершену яскравість і точне керування підсвічуванням, що забезпечує приголомшливі коефіцієнти контрастності та чорнильний чорний колір.

З: Яка різниця між міні-світлодіодними моніторами та OLED-моніторами?

У той час як монітори OLED і mini-LED пропонують приголомшливе зображення, OLED вирізняється контрастністю, пропонуючи ідеальні чорні та яскраві кольори, тоді як mini-LED забезпечує вибухову яскравість HDR. Крім того, mini-LED запобігає потенційному ризику вигоряння, пов’язаному з OLED, забезпечуючи вам спокій, насолоджуючись яскравим зображенням.

Питання: Чи підходять міні-світлодіодні монітори для ігор?

Так, міні-світлодіодні монітори можуть бути чудовими для ігор, пропонуючи більш захоплюючий і реалістичний перегляд, ніж традиційні РК-монітори. Покращена контрастність, більш висока яскравість і більш глибокі чорні відтінки покращують занурення та деталізацію ігрових світів.