Найкращі мережі VPN для 2024 (Травень)

Вам цікаво, який VPN вибрати? Я думаю, що я можу полегшити вам це. Наш сайт відрізняється від більшості сайтів VPN. Я намагаюся писати так, щоб ви могли зрозуміти тему приватних мереж. Я створю рейтинг VPN, щоб допомогти вам свідомо вибрати найкращий VPN. Я не вимагаю від вас знання професійної лексики та технічних скорочень – я поясню крок за кроком, на що звернути увагу при виборі VPN, а чого уникати.

У нашому дослідженні ми проводимо стрес-тестування постачальників VPN на безпеку, швидкість, конфіденційність та сумісність, щоб користувачі могли робити усвідомлений вибір.

Але яким із них ви можете довіряти, щоб бути вашим цифровим охоронцем? Сьогодні ми представляємо найкращі VPN-сервіси 2021 року!

Ми почнемо з виділення ключових моментів, які створюють чудовий VPN, представимо наш список найкращих VPN.

Що таке VPN?

У найпростішій формі найкращий VPN працює шляхом тунелювання вашого з’єднання через власні зашифровані сервери, що приховує вашу активність від вашого провайдера та будь-кого іншого, хто може спостерігати, включаючи уряд, рекламодавців і підлі хакерів. Це також дозволяє отримувати доступ до обмежених сайтів, транслювати ширший спектр шоу та уникати обмеження мережі.

Наприклад, якщо у вашій школі заборонено Facebook або YouTube, ви зможете отримати до них доступ через VPN. Якщо ви подорожуєте в ОАЕ або Китай, ви можете використовувати VPN для доступу до обмежених сайтів і додатків, якими ви користуєтеся щодня, як-от Gmail і WhatsApp. І якщо ви перебуваєте у відпустці за межами рідної країни, ви можете використовувати найкращий VPN для доступу до улюблених шоу Netflix, оскільки вони можуть бути недоступні за кордоном.

Який найкращий VPN?

Змагання за звання найкращого VPN стає все жорсткішим з кожним днем, але все одно є явний переможець, який на голову вище інших – ExpressVPN.

Однією з основних переваг ExpressVPN є те, що його неймовірно легко використовувати на будь-якій платформі – будь то телефон, ПК чи навіть PlayStation. Він також став найкращим у наших потокових тестах, легко обходячи географічні обмеження Netflix, Hulu та Amazon Prime Video – і оскільки він забезпечує такі швидкі з’єднання, ви зможете дивитися в HD або 4K так само, як звичайний.

Ви також отримаєте 30-денну гарантію повернення грошей.

1. ExpressVPN – найкращий VPN для максимальної швидкості

Кількість серверів: 3000+

Швидкість: до 580 Мбіт/с

Розташування VPN: 160 у 94 країнах

Максимальна кількість підтримуваних пристроїв: 5

чат 24/7: Так

30-денна гарантія повернення грошей: так

Серед найшвидших VPN

Широка підтримка пристроїв

30-денна безкоштовна пробна версія

Служба підтримки 24/7

Як випливає з назви, ExpressVPN має неймовірну швидкість. Послуга досить швидка для ігор з низькою затримкою, потокового HD, а також швидкого завантаження чи торрент-файлів великих розмірів. Це стало можливим насамперед завдяки великій мережі ExpressVPN з понад 3000 проксі-серверів, розташованих у 94 країнах по всьому світу. З такою кількістю мережевих вузлів ви завжди можете знайти сервер, який географічно близький і має велику пропускну здатність. Більше того, стандартний метод шифрування ExpressVPN є передовим, що значно зменшує накладні витрати.

Говорячи про шифрування, ExpressVPN використовує 256-бітове шифрування AES військового рівня над OpenVPN, галузевим стандартом недарма. Інші протоколи включають SSTP, PPTP і L2TP/IPSec. OpenVPN найкраще підходить для повсякденного використання, швидко поєднує швидкість і безпеку; в той час як SSTP повільніший, але ефективний для знищення цензури. L2TP/IPSec і PPTP торгують певною мірою безпеки для оптимізації пристрою, що може бути корисно на застарілих платформах або коли потрібне лише легке шифрування. Незалежно від ваших потреб, ExpressVPN має опцію, яка підходить саме вам.

По-перше, незалежно від того, який пристрій ви використовуєте – iPhone, ПК з Windows, Amazon Fire Stick чи навіть маршрутизатор – ExpressVPN легко завантажити, приємно дивитися та надзвичайно просто запустити та запустити. Хоча на поверхні є багато функцій, він на 100% підключається і працює, і ідеально підходить як для новачків, так і для експертів VPN.

Він також має всі додаткові функції, без яких ви не хотіли б залишатися. Сюди входить дуже надійний перемикач для припинення з’єднання та запобігання витоку, якщо VPN вимикається, розділене тунелювання, щоб ви могли маршрутизувати деякі програми через VPN і внести інші в білий список, а також захист від витоку DNS, найкраще шифрування, сервери в 94 країнах , і надійна політика нульової реєстрації.

ExpressVPN також доповнює свої відмінні параметри конфіденційності відмінною продуктивністю потокової передачі – те, що стає все більш важливим на сучасному ринку. Порівняно з усіма іншими VPN, які ми тестували, ExpressVPN розблокував більшість місць Netflix, а також забезпечує трансляцію BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Hulu, Disney+ та багато інших.

  Найкращі мережі VPN Chrome 2024 (Травень)

ExpressVPN також пропонує 30-денну гарантію повернення грошей. Отже, у малоймовірному випадку, якщо вам не сподобається послуга, ви можете вимагати повного повернення коштів.

ЦІНИ

1 РІК (КРАЩА ПРОЦІЯ) = 8,32 дол. США / місяць

1 МІСЯЦЬ = 12,95 доларів США

НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ВІДВІДАТИ EXPRESSVPN

2. NordVPN – супер швидкий і дуже безпечний

Кількість серверів: 5100+

Розташування серверів: 80+ у 59 країнах

Максимальна кількість підтримуваних пристроїв: 6

чат 24/7: Так

30-денна гарантія повернення грошей: так

+ Відмінна зосередженість на безпеці

+Новий аудит безпеки в середині 2020 року

+NordLynx забезпечує неймовірну швидкість

+Тонни серверів

NordVPN покликаний бути VPN-сервісом для безпеки, але це набагато більше, ніж це. Щоб зрозуміти чому, ви повинні почати з їх серверної мережі; Переважаючи решту індустрії з понад 5100 серверами в 59 країнах, NordVPN дозволяє вам отримати IP-адресу з будь-якої точки світу або підключитися до будь-якої кількості серверів поблизу, коли потрібна більша швидкість. Крім того, NordVPN пропонує унікальний набір спеціалізованих серверів.

NordVPN добре оптимізований і дуже добре виконує масу завдань. З перемикачем відключення, всіма основними протоколами, а також NordLynx на базі WireGuard, чудовим шифруванням і серйозною швидкістю з’єднання — це всеосяжний пакет.

Хоча ми не є великими шанувальниками інтерфейсу на основі карт, програми Nord стабільні та надійні, і серед них у вас буде на вибір понад 5100 серверів у 59 країнах. Крім того, підтримується P2P, а в поєднанні з додатковими функціями конфіденційності, такими як Double Hop і Onion over VPN, це чудовий вибір для тих, хто хоче залишатися анонімним.

Ви хочете захистити себе від DDoS-атак під час гри? Потім використовуйте сервери Anti-DDoS. Ви в країні з обмеженими можливостями, де використання VPN заборонено? Використовуйте обфусцований сервер, щоб приховати використання VPN. Виникли проблеми з доступом до Netflix? Спробуйте використовувати сервер, який надає вам статичну IP-адресу. Існують навіть сервери P2P, оптимізовані для обміну файлами та потокової передачі за допомогою додатків P2P. Завдяки такій потужній та універсальній мережі NordVPN одразу виділяється як титан індустрії.

NordVPN — це чудовий сервіс, і ми з радістю рекомендуємо його нашим читачам.

ЦІНИ

2 РОКИ (КРАЩА ПРОЦІЯ) = 3,71 дол. США / місяць

1 МІСЯЦЬ = 11,95 доларів США

НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ВІДВІДАТИ NORDVPN

3. PureVPN – швидкий VPN

Кількість серверів: 2000+

Швидкість: до 580 Мбіт/с

Розташування VPN: 140 країн

чат 24/7: Так

30-денна гарантія повернення грошей: так

Найбільша серверна мережа
Потужні функції безпеки
Дуже помірна ціна
Добре зарекомендував себе бренд.

PureVPN відомий тим, що має одну з найширших, найбільш географічно розподілених серверних мереж в індустрії VPN. Понад 2000 серверів розміщені у 140 країнах світу з вузлами в незвичайних місцях, таких як Кувейт, Беліз, Грузія та Сальвадор. Якщо ви коли-небудь мріяли мати узбецьку IP-адресу з будь-якої причини, PureVPN – це постачальник для вас! Незважаючи на його розмір, ми виявили, що продуктивність у цій мережі дуже надійна, а швидкість з’єднання більш ніж достатньо для ігор, потокової передачі, VoIP, торрентів тощо. Більше того, немає жодних обмежень пропускної здатності, обмежень трафіку чи швидкості, що робить PureVPN ідеальним для повсякденного використання. Охопіть до 5 пристроїв однією підпискою.

На цьому ганьба PureVPN також не закінчується. Як один із найстаріших постачальників на ринку, у них було достатньо часу, щоб наповнити своє програмне забезпечення додатковими можливостями кібербезпеки. Шукаєте фільтрацію додатків, захист від DDoS, виділені IP-адреси, брандмауери NAT, фільтрацію від спаму чи антивірусне програмне забезпечення? PureVPN об’єднав їх усіх разом в один модернізований пакет програмного забезпечення. Є навіть розділене тунелювання VPN, контрзаходи проти обмеження ISP і автоматичний перемикач для завершення пакету.

Все ще не вистачає? Як щодо 256-бітного шифрування AES через OpenVPN або L2TP, а також всеосяжну політику без реєстрації, щоб закрити ваші сліди в Інтернеті? Спробуйте власний спеціалізований сервер Ozone, який автоматично застосовує фільтрацію URL-адрес, захист від шкідливих програм, IDS/IPS, блокувальники програм і фільтри реклами до вашого з’єднання. Якщо у вас коли-небудь виникнуть проблеми з будь-якою з цих функцій, цілодобова підтримка без вихідних, яка допоможе вам усунути неполадки.

Загалом, з усіма цими додатками важко порекомендувати більше VPN за ці гроші, ніж PureVPN.

ЦІНИ

2 РОКИ (КРАЩА ПРОЦІЯ) = 1,99 доларів США на місяць

1 МІСЯЦЬ = 10,95 доларів США

НАТИСНАЙТЕ ТУТ, ЩОБ ВІДВІДАТИ PUREVPN

4. Surfshark – найкращий дешевий VPN на ринку

Кількість серверів: 3200+

Розташування серверів: понад 100 у 65 країнах

Максимальна кількість підтримуваних пристроїв: необмежена

чат 24/7: Так

30-денна гарантія повернення грошей: так

Підтримується необмежену кількість пристроїв
Надійні з’єднання
Більш тривалі плани мають велику цінність
Чудово підходить для потокової передачі

Якщо ви шукаєте абсолютну ціну, Surfshark з Британських Віргінських островів обов’язково має бути на вашому радарі. За ціною менше ніж вдвічі дешевше, ніж у деяких конкурентів, але забезпечуючи порівнянну продуктивність у багатьох сферах, це чудовий вибір для тих, хто хоче заощадити свої гроші.

Програми Surfshark прості та ефективні, але не думайте, що вони недостатньо потужні. Хоча вони не можуть конкурувати з найтехнічнішими з групи, у вас буде перемикач вимкнення, понад 3200 серверів на вибір, розділене тунелювання та стандартне шифрування AES-256.

Якщо у вас є безліч пристроїв, Surfshark також виділяється. Хоча ExpressVPN пропонує 5 одночасних підключень, а Nord — 6, усі плани Surfshark абсолютно необмежені. Це означає, що якщо у вас є 5 або 105 пристроїв, на яких ви хочете встановити VPN, один план Surfshark зможе зробити все.

  Як отримати доступ до заблокованих сайтів у Пакистані за допомогою VPN

Однак, на жаль, Surfshark також постраждали від змін Netflix, і наразі він може розблокувати Netflix лише в США, а не у Великобританії, Канаді, Австралії чи інших. Проте доступні BBC iPlayer, Disney+ і ще безліч потокових сайтів. Швидкість також трохи нижче, ніж у конкурентів, але якщо у вас немає базового з’єднання понад 400 Мбіт/с, ви не помітите жодної різниці.

Загалом, Surfshark — чудовий бюджетний варіант, і якщо врахувати його неймовірно низьку ціну, будь-які дрібні проблеми, здається, зникають!

ЦІНИ

2 РОКИ (КРАЩА ПРОЦІЯ) = 2,49 доларів США на місяць

1 МІСЯЦЬ = 12,95 доларів США

НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ВІДВІДАТИ SURFSHARKVPN

Поширені запитання про найкращий VPN

Як вибрати найкращий VPN-сервіс?

Вибір найкращого VPN для може бути складним процесом – тому ми зібрали цей вичерпний посібник. Однак для більшості людей ми рекомендуємо ExpressVPN або NordVPN як найкращий вибір.

Він чудово працює як VPN Netflix, VPN для торрентів і навіть китайська VPN, тож все, що вам потрібно зробити, це дасть вам змогу — і в той же час ви будете захищені своїм надійним шифруванням.

Як ви тестуєте VPN?

Під час тестування VPN ми перевіряємо кожен аспект, який може викликати занепокоєння. Для початку ми розглянемо, які особисті дані потрібні службі, і будь-які важливі функції, як-от шифрування. Потім ми розглядаємо ціни, а також чи пропонуються гарантії повернення грошей і чи працює це в інших операційних системах, таких як Mac VPN або Linux VPN, а також у Windows.

Під час фізичного тестування ми перевіряємо швидкість на ряді серверів, перевіряємо витоки DNS, тестуємо функціональність перемикача знищення, а також будь-які інші додаткові функції, а також вимірюємо час з’єднання та виміряємо випадки збою програм.

Нарешті, ми перевіряємо, наскільки прості у використанні програми, і тестуємо служби на настільних і мобільних пристроях.

Чи незаконно мати VPN?

Коротка відповідь – ні.

Використання VPN не є незаконним, і є цілком законним бажанням захистити свої дані та діяльність. Наявність VPN на вашому комп’ютері та його регулярне використання для забезпечення водонепроникної веб-безпеки та підробки місцезнаходження ні в якому разі не є незаконним.

Однак використання VPN для приховування незаконної діяльності не робить вас вище закону, тому завантаження матеріалів, захищених авторським правом, все ще є незаконним навіть із VPN.

Що можна, а що не можна робити у VPN?

Найкращий VPN може зробити так, ніби ви перебуваєте там, де вас немає. Ухилятися від онлайн-цензури, як це робиться в деяких країнах, або використовувати потокові послуги США, перебуваючи в Європі чи Азії, є застарілою практикою. Ми використовували VPN, щоб читати ранкову газету Нью-Йорка в Пекіні та дивитися американське телебачення в Лондоні.

Але є деякі застереження. VPN надасть вам більше конфіденційності, але не більше безпеки. Якщо ви потрапили на веб-сайт, що містить шкідливе програмне забезпечення, VPN не зможе запобігти зараженню вас.

Якщо ви просто хочете уникнути географічних обмежень щодо потокового контенту, такого як Netflix, BBC iPlayer або Hulu, для цього вам обов’язково потрібен VPN.

Що робить чудовим VPN?

Основні якості, на які слід звернути увагу, це швидкість, конфіденційність і простота використання. Це може здатися базовими атрибутами, але насправді лише небагато постачальників знайшли щасливе середовище.

Швидкість підключення залежить від наявності широкого спектру серверів, які добре обслуговуються. Це дозволяє VPN забезпечувати чудову швидкість і пропускну здатність всім, хто використовує його сервери.

Наявність відмінної безпеки є досить основною вимогою, але її важко виконати. Якщо вас це турбує, переконайтеся, що у вашому VPN є герметична політика конфіденційності, а політика без реєстрації ще краще. Деякі сервіси, такі як ExpressVPN і NordVPN, також пройшли незалежний аудит, щоб підтвердити свої претензії.

Чи хороші безкоштовні VPN?

Що може бути краще, ніж обіцянка високоякісних VPN за низькою ціною? Безкоштовні VPN, звичайно. На жаль, золоте правило Інтернету таке: якщо продукт або послуга стверджується, що вони безкоштовні, ви є продуктом. Зрештою, у так званих «безкоштовних» VPN все ще є рахунки для оплати, і вони отримають цінність з кожної транзакції користувача, навіть якщо вони не стягують щомісячну плату. Зазвичай це відбувається у формі збору вашої особистої інформації, а потім її продажу тому, хто пропонує найвищу ціну. Наша рекомендація проста… Уникайте безкоштовних VPN!

Які існують протоколи VPN?

Існує кілька різних протоколів VPN, не всі з яких використовуються всіма службами VPN, які ми розглянули. Більшість операційних систем мають вбудовану підтримку принаймні одного з цих протоколів, що означає, що ви можете використовувати цей протокол – і готову службу VPN – без клієнтського програмного забезпечення. У повноцінних VPN-сервісах є онлайн-інструкції, як це зробити, а також як налаштувати маршрутизатори для безпосереднього підключення до сервісів.

OpenVPN: OpenVPN дуже безпечний, з відкритим вихідним кодом і широко використовується. Більшість VPN-сервісів підтримують його, але, за винятком ОС Chrome і Linux, мало операційних систем. Цей протокол можна використовувати в режимі TCP (веб) або UDP (потокове); останнє неакуратніше, але швидше. Вам знадобиться або клієнтське програмне забезпечення VPN-сервісу, або одна з багатьох безкоштовних альтернатив. У будь-якому випадку, вам все одно доведеться заплатити за послугу VPN.

L2TP/IPsec (Протокол тунелювання рівня 2 із безпекою Інтернет-протоколу): L2TP сам по собі не є захищеним, тому він зазвичай поєднується зі стандартом безпечної мережі IPsec. Колись вважалося, що комбінація обох є дуже безпечною при належній реалізації, але деякі послуги VPN пропонують замість цього використовувати OpenVPN. L2TP/IPsec має вбудовану підтримку в Windows, OS X/macOS, Android, Chrome OS та iOS. Більшість VPN-сервісів підтримують його.

  Який найкращий протокол VPN?

IKEv2 (Internet Key Exchange версії 2, як правило, з IPsec): це новий стандарт, який дуже безпечний при належній реалізації. Він має вбудовану підтримку в Windows, iOS та останніх версіях OS X/macOS.

SSTP (Secure Socket Tunneling Protocol): SSTP — це протокол Microsoft із вбудованою підтримкою в Windows Vista та новіших версіях. Вважається, що це досить безпечно, але напевно знає лише Microsoft.

PPTP (протокол тунелювання «точка-точка»): цей стандарт значною мірою застарів, з багатьма відомими недоліками безпеки, але він швидкий. Він має вбудовану підтримку в Windows, Android і старіших версіях Mac OS X та iOS; Apple припинила підтримку macOS Sierra та iOS 10. Використовуйте PPTP лише для потокового вмісту, оскільки він не захистить ваші дані.

WireGuard: найновіший із цих протоколів, WireGuard, як повідомляється, поєднує в собі чудову безпеку з високою швидкістю. Розроблений з нуля, він використовує набагато менше коду, ніж його попередники, що означає кращий та простіший користувацький досвід. Однак він поки що не підтримується багатьма сервісами VPN, хоча в міру його поширення все більше і більше починають його впроваджувати. Деякі, наприклад Mozilla VPN, використовують виключно WireGuard.

Який VPN є найбезпечнішим для конфіденційності?

Якщо ви журналіст, юрист або професіонал у будь-якій іншій сфері, де важлива конфіденційність, забудьте про швидкість та ціну, вибираючи VPN. Натомість зосередьтеся повністю на безпеці. Ваш VPN може бути дещо повільнішим, але як для VPN, так і для президентських кортежів швидкість завжди є компромісом для конфіденційності. Уникайте безкоштовних VPN, VPN на основі браузера та будь-яких VPN зі штаб-квартирою в США або інших країнах Five Eyes. Слідкуйте за шифруванням: ваша VPN має пропонувати протокол під назвою OpenVPN TCP (для мобільних додатків IKEv2 підходить).

Який найкращий VPN для ігор?

Більшість VPN обираються на основі гарного балансу швидкості, безпеки та вартості. Але якщо ви хочете, щоб VPN спеціально підключався до ігрових серверів в іншій країні, швидкість — це все. Безкоштовні VPN будуть недостатньо швидкими, але, на щастя, безпека високого класу не буде драйвером витрат, що надає вам більше можливостей за помірними цінами. Оскільки всі VPN знижують швидкість — більшість вдвічі чи більше — це означає, що вибрати одну з набору, яка показала найкращі результати в наших тестах швидкості. У тестах Surfshark зумів виграти наші швидкісні гонки, залишаючись одним із найдешевших VPN, які ми бачили. Якщо ви зосереджені на VPN для ігрових консолей, перегляньте наші найкращі VPN для Xbox і наш посібник із їх встановлення.

Як використовувати VPN для Netflix?

Якщо ви живете в країні, яка цензурує свої ЗМІ, або подорожуєте до неї, вміст із географічними обмеженнями — це проблема. Ви можете використовувати VPN, щоб обійти цензуру або отримати доступ до звичайного медіа-контенту вашої країни для потокових онлайн-сервісів, таких як Netflix і Hulu. Виберіть VPN, який дає змогу вручну вибрати країну, через яку ви хочете підключитися, і має таке, що називається обфускацією. Якщо ви хочете спробувати інші VPN, виберіть одну з великою кількістю IP-адрес, бажано 10 000 або більше. Після встановлення VPN підключіться до країни, вміст якої ви хочете переглянути, перезапустіть браузер і перейдіть на сайт потокової передачі. Якщо ваш VPN працює, сайт повинен розглядати вас як резидента вибраної країни та надавати вам вміст, призначений цій аудиторії.

Які обмеження у VPN?

Послуги VPN, хоча й надзвичайно корисні, не захищають від усіх загроз. Використання VPN не може допомогти, якщо ви нерозумно завантажуєте програму-вимагач або якщо вас обманом надають свої дані фішинговій атаці. Ми наполегливо рекомендуємо читачам використовувати локальне антивірусне програмне забезпечення, увімкнути двофакторну автентифікацію, де це можливо, і використовувати менеджер паролів для створення та зберігання унікальних складних паролів для кожного сайту та служби, яку ви використовуєте.

Чи можете ви довіряти своїй службі VPN?

Якщо ви використовуєте службу для маршрутизації всього свого інтернет-трафіку через її сервери, ви повинні мати можливість довіряти цій службі. Легше довіряти компаніям, які існують довше, просто тому, що їх репутація, ймовірно, відома. Біда в тому, що індустрія VPN дуже молода, і деякі VPN-компанії грають брудно. У цьому середовищі зрозуміти, кому довіряти, дуже важко.

У рамках нашого дослідження ми також з’ясовуємо, де розташована компанія та за якими правовими рамками вона працює. У деяких країнах немає законів про збереження даних, що полегшує виконання обіцянки «Ми не ведемо жодних журналів». Також корисно знати, за яких обставин VPN-компанія передасть інформацію правоохоронним органам і яку інформацію вона має надати, якщо це станеться.

Найкращі послуги VPN мають політику конфіденційності, яка чітко визначає, що робить служба, яку інформацію вона збирає та що вона робить для захисту цієї інформації. Деякі компанії пояснюють, що вони збирають деяку інформацію, але не повідомляють вам, як вони збираються використовувати цю інформацію. Інші більш прозорі.

Чи може VPN відстежувати вас в Інтернеті?

Вся суть завантаження VPN в першу чергу полягає в тому, щоб забезпечити вашу анонімність в Інтернеті, але деякі VPN зберігають більше ваших даних, ніж інші. Хоча ми не розглянули багато VPN, які зберігають дані користувачів, багато VPN зберігатимуть іншу інформацію про своїх користувачів, яка може включати:

  • Час і тривалість підключення користувача до VPN
  • IP-адреса користувача
  • Кількість даних, які використовував користувач під час підключення до VPN
  • Особиста інформація користувача, як-от його ім’я, адреса, платіжна інформація, електронна пошта тощо.

Для переважної більшості VPN вони не будуть відстежувати своїх користувачів онлайн з точки зору сайтів, які вони відвідують, або будь-якого їх веб-трафіку чи активності. Однак ми рекомендуємо ознайомитися з політикою конфіденційності VPN перед реєстрацією, щоб переконатися, що вони не реєструють веб-активність. Інший варіант? Ознайомтеся з нашим вмістом VPN, де детально описано політику конфіденційності кожної з VPN. Ми їх прочитали, тому вам не потрібно!