Найкращі кулери AIO для охолодження вашого ПК у 2024 році

Універсальні охолоджувачі (AIO) дозволяють додавати нові функції до вашого домашнього чи робочого комп’ютера, водночас запобігаючи їх перегріванню чи пошкодженню вентилятора. AIO мають високу ефективність у розсіюванні тепла, майже не виробляють шуму та прості в установці. Деякі навіть дають змогу контролювати швидкість обертання вентилятора та RGB-освітлення, тож давайте подивимося на найкращі кулери AIO, щоб ваш комп’ютер був гарним та прохолодним.

MSI

Охолоджувач MSI MEG CoreLiquid S360 є хорошим і надійним варіантом для домашнього та робочого середовища та оснащений найновішими функціями. Кулер включає в себе бажані вентилятори Silent Gale P12, розроблені з урахуванням повної тиші, щоб забезпечити вам прохолодне та комфортне робоче місце. Він також постачається з насосом, вбудованим у радіатор, який утримує все в кластері та зменшує шум і вібрацію.

Він досить ефективний у своїй продуктивності охолодження, що стало можливим завдяки потужній швидкості 2000 об/хв. 60-міліметровий вентилятор, розміщений у водяному блоці, розсіює тепло для твердотільного накопичувача M.2 (SSD) і навколишніх компонентів. MSI Center кулера регулює такі ключові функції, як швидкість вентилятора та адресоване RGB (ARGB) підсвічування, відповідно до дисплея з перемиканням площини (IPS), щоб забезпечити повний контроль у ваших руках.

2,4-дюймовий IPS-екран дозволяє переглядати широкий спектр інформації про апаратне забезпечення та настроювану графіку. Цей кулер легко встановити, що дає вам змогу легко налаштувати систему.

Кулер MSI MEG CoreLiquid S360

Найкраще в цілому

$228 $280 Заощадьте $52

Охолоджувач MSI MEG CoreLiquid S360 перевершує продуктивність і охоплення. Він не тільки працює з останніми роз’ємами AM5 і LG1700, але й охолоджує сусідні компоненти, такі як VRM і M.2 SSD.

плюси

 • Дивовижна ефективність охолодження
 • Настроюваний екран IPS
 • Легко встановити

мінуси

 • В ігровому режимі вентилятор працює досить гучно

Арктика

ARCTIC Liquid Freezer III 360 значно перевищує свою вагу, що не дивно, враховуючи, що попереднє покоління, серія LF II, робило те саме. Співвідношення між продуктивністю та шумом, безсумнівно, є найбільш вражаючим аспектом. Навіть якщо його вивести на межі, це навряд чи вище шепоту.

  Як користуватися датчиком температури Galaxy Watch

Слід пам’ятати про те, що радіатор розташований на товстій стороні. Завдяки товщині 38 мм вам потрібно буде переконатися, що у вашому футлярі є достатній простір для розміщення ARCTIC Liquid Freezer III 360. Однак це того варте, оскільки додаткова площа поверхні забезпечує ефективніше охолодження. Його також дуже легко встановити, оскільки всі необхідні дроти заховані в оболонці шланга.

Arctic Liquid Freezer III 360

Найкращий середній клас

Arctic Liquid Freezer III 360 не справляє жодних труднощів із вбудованим кабелем, простим встановленням і тихою роботою під час великих навантажень. Його ефективне охолодження не поступається охолодженню Ryzen 9 3950X або i7-14700K.

плюси

 • Чудове співвідношення продуктивності та шуму
 • Простий монтаж
 • Сумісний з LGA1851, LGA1700, AM5 і AM4
 • Також є опція A-RGB

мінуси

 • Може бути завеликим для деяких налаштувань

EKWB

EK Nucleus CR240 є довгоочікуваним вдосконаленням базового AIO EKWB у всіх сенсах цього слова, аж до емблеми EK. Він навіть переніс свій універсально сумісний водоблок, який працює з останніми роз’ємами AMD5 і LGA 1700.

EK Nucleus CR240 неймовірно простий в установці. Інструкція написана добре, дизайн AIO зручний, а всі компоненти позначені, тому у вас не виникне особливих проблем, навіть якщо ви новачок у створенні ПК. Після встановлення EK Nucleus CR240 відразу починає працювати. Завдяки повноформатній конструкції, яка допомагає закривати повітря, що виходить, два 120-мм вентилятори забезпечують постійний повітряний потік і вражаюче охолодження для 240-мм радіатора.

EK Nucleus CR240 AIO

Найкращий бюджет

EK Nucleus CR240 максимально простий з AIO, тож якщо ви не шукаєте щось надзвичайне, не шукайте далі. Обертаючись зі швидкістю 2300 об/хв (максимально), CR240 — це чудовий спосіб підтримувати комп’ютер у приємному та прохолодному стані.

плюси

 • Простий монтаж
 • Життєздатний бюджетний AIO
 • Доступні розміри 240 мм, 280 мм і 360 мм (і RGB)
 • Можна обертати верх насоса
  Виправте код помилки Netflix NW-6-503

мінуси

 • Досить шумно, щоб помітити, але все ще відносно тихо

Корсар

Компактний, естетично привабливий і ефективний — Corsair H60x RGB Elite 120mm AIO з легкістю вражає всі три. Якщо ви шукаєте AIO, який збереже вашу крихітну конструкцію красивою та крутою, важко знайти щось краще за таку ж ціну.

Corsair H60x RGB Elite AIO оснащений радіатором товщиною 27 мм, що забезпечує розсіювання тепла, не розширюючи межі вашого корпусу. Діаметр самого вентилятора становить 25 мм із максимальною частотою обертання 1500 і максимальним потоком повітря 47,73 куб.фут./хв. Все це створює надійну систему охолодження, яка варто перейти, якщо ви відмовляєтеся від стандартного кулера. Він підтримує новітні процесорні роз’єми AMD і Intel, AM5 і LGA 1700 відповідно. Як бонус, RGB на мідному блоці та вентиляторі досить шикарні.

Corsair H60x RGB Elite

Найбільш компактний

Corsair H60x RGB Elite не розчарує, незалежно від місця чи бюджету. Він також напрочуд сумісний із різноманітними роз’ємами від Intel та AMD.

плюси

 • Підтримує сокети AM5, AM4, LGA 1700, 1200, 115X і 2066
 • Хороший вибір для невеликих конструкцій
 • Включає попередньо нанесену термопасту
 • Виглядає здорово

мінуси

 • Немає фізичного посібника
 • Варіант 240 мм краще, якщо бюджет і простір дозволяють

Cooler Master

Хоча естетика не дає жодних переваг з точки зору продуктивності, є щось особливе у виділенні найкращих компонентів у вашій установці за допомогою вкраплення кольорів. Ну, у випадку з Cooler Master MasterLiquid PL240ти багато фарбуєш.

Cooler Master MasterLiquid PL240 підкреслює як вентилятори, так і насосний блок яскравим RGB-підсвічуванням, яке можна налаштувати. Усе це призначено для того, щоб підкреслити зірок шоу: 120-мм вентилятори SickleFlow і насос. Що особливого у вентиляторах, так це те, що Cooler Master MasterLiquid PL240 використовує комбінацію взаємопов’язаних ободів лопатей вентилятора та фаски для покращення повітряного потоку. Коли ви натискаєте на свою установку, вентилятори будуть набагато краще стабільно охолоджувати радіатор.

  Як реалізувати звукові ефекти та фонову музику в Godot

Cooler Master MasterLiquid PL240

Найстильніший

Cooler Master MasterLiquid PL240 створений не тільки для перекачування рідини на високих швидкостях, але й для більш постійного руху повітря через радіатор завдяки двокамерному насосу та вентиляторам SickleFlow. Все це робиться, але виглядає досить ефектно завдяки вражаючому білому покриттю та RGB.

плюси

 • Вентилятори Flux забезпечують покращений потік повітря
 • Радіатор досить тонкий, щоб підійти до невеликих корпусів
 • Включає контролер USB ARGB, якщо вам не вистачає роз’єму
 • Також є варіант 360 мм

мінуси

 • Шукайте в іншому місці, якщо у вас висококласний процесор

FAQ

З: Що означає «AIO» і чому його називають «кулером AIO»?

Що стосується комп’ютерів, «AIO» є абревіатурою «все в одному». Хоча це може стосуватися комп’ютерів «все в одному», ми говоримо про рідинні охолоджувачі. Що стосується того, чому їх називають «кулерами AIO», це використовується для відмінності від користувальницьких циклів. У універсальних рідинних охолоджувачах майже завжди є все необхідне для охолодження вашого ПК.

З: Який середній термін служби кулера AIO?

Якщо не враховувати відмінності в довговічності та якості, ваш кулер AIO може прослужити від 5 до 7 років. Звичайно, інтенсивне використання може скоротити термін служби AIO, а також відсутність обслуговування.

З: Чи може в кулерах AIO закінчитися вода?

Якщо немає витоку, тоді ні, ваш кулер AIO не закінчиться водою. Оскільки AIO є закритою системою, він просто безперервно обертає ту саму воду знову і знову. І не турбуйтеся про випаровування; так мало випаровується з часом, знадобляться роки, щоб помітити різницю.

Q: Яка рідина використовується в кулері AIO?

Є кілька таборів, коли мова йде про рідинне охолодження, але воно розпадається на один із двох варіантів: дистильована вода та охолоджуюча рідина. Якщо ви почуваєтеся особливо дико, ви можете змішати дистильовану воду з антифризом, але якщо ви не знаєте, яке співвідношення (і знаєте, що робите), ми не рекомендуємо цього.