Найкращі коаксіальні кабелі 2024 року

| | 0 Comments| 8:15 PM
Categories:

Оновлення до високоякісних коаксіальних кабелів може отримати живу якість зображення, збільшити швидкість Інтернету та більш плавну передачу. Якщо ви втомилися від повільного Інтернету чи розмитих телешоу, ось найкращі коаксіальні кабелі для гарантованого прискорення.

Моноціна

Monoprice є надійним брендом високоякісних кабелів HDMI та Ethernet і виготовляє одні з найкращих коаксіальних кабелів для кабельного телебачення та Інтернету. The Коаксіальний кабель Monoprice RG6 Quad Shield CL2 забезпечує високоякісну та надійну передачу сигналу на коротких і довгих проміжках завдяки міцному провіднику 18 AWG, четвірному екрануванню та опору 75 Ом.

Незважаючи на те, що він не такий гнучкий, як коаксіальні кабелі RG59, його товста конструкція допомагає підтримувати якість сигналу та мінімізувати втрати сигналу, особливо при більшій тривалості в порівнянні з тоншими кабелями. Крім того, ви можете вибрати один із менших розмірів 1,5 або 3 фути для чистої та безладної установки або вибрати колосальний кабель довжиною 100 футів. З рейтингом CL2 він також чудово підходить для встановлення в стіну.

Коаксіальний кабель Monoprice RG6 Quad Shield CL2

Найкраще в цілому

$6 $7 Зекономте $1

Коаксіальний кабель Monoprice RG6 Quad Shield CL2 — це потужний коаксіальний кабель із опором 75 Ом, який ідеально підходить для підключення телевізійних антен, кабельних модемів тощо. Його виробляє один із найавторитетніших брендів кабелів AV та Ethernet і доступний у розмірах від 1,5 до 100 футів.

плюси

 • Надійна якість збірки та екранування
 • Кілька варіантів розміру
 • Перевірено на частоті 3,0 ГГц

Philips

Коаксіальний кабель із чотирма екранами Philips RG6 має всі необхідні характеристики міцного та надійного коаксіального кабелю. Він має рейтинг RG6 і має товстий провідник 18AWG, а також четвірне екранування для обмеження зовнішніх електромагнітних та радіочастотних перешкод, що забезпечує потужний сигнал і практично не втрачає сигнал.

Цей кабель із роз’ємом F-типу чудово підходить для підключення кабельних модемів, супутникових приймачів або прямої установки телевізійної антени. Короткий розмір 6 футів і солідна якість збірки забезпечують відмінну якість зображення для телевізорів і систем відеоспостереження та більш високу швидкість для встановлення Інтернету.

  15 найкращих інструментів перевірки на плагіат для запобігання копіюванню у 2022 році

Коаксіальний кабель Philips RG6 із чотирма екранами

Ще один чудовий варіант

Кабель Quad Shield від Philips пропонує майже ті ж функції та надійність, що й коаксіальний кабель Monoprice. Він від відомого бренду та відповідає всім вимогам до високоякісного коаксіального кабелю.

плюси

 • Міцна конструкція з надійним екрануванням
 • Чудова якість зображення та висока швидкість передачі
 • Підключи і грай
 • Надійність Philips

Кабель має значення

Якщо ви хочете отримати найкращу ціну за свої гроші, нема чого зрівнятися з коаксіальними комутаційними кабелями RG6 із 3 пакетами Cable Matters з рейтингом CL2. Це набір із трьох коаксіальних кабелів із опором 75 Ом і рейтингом RG6, які коштують майже так само, як один кабель від конкурентів. Завдяки чотирьом шарам екранування та товстому провіднику 18 AWG ви можете значно заощадити без шкоди для продуктивності.

Кабелі мають подібну товщину та гнучкість до інших коаксіальних кабелів з рейтингом RG6, але компресійні фітинги тонші, що дозволяє легко встановлювати їх разом з іншими кабелями. Ви можете вибрати різну довжину, від 1,5 до 10 футів. Якщо вам потрібні довші кабелі, Cable Matters також пропонує індивідуальні варіанти довжиною до 100 футів. Загалом, це відмінний варіант, якщо ви хочете підключити більше ніж один телевізор, модем або систему відеоспостереження.

Коаксіальний патч-кабель RG6 із рейтингом CL2 і 3 шт

Найкращий бюджет

Навіщо купувати лише один, коли можна отримати три майже за однакову ціну? Коаксіальний патч-кабель RG6 із рейтингом CL2 із 3 пакетами Cable Matters є економічно ефективним вибором для підключення кількох пристроїв або зберігання запасного кабелю під рукою для майбутніх установок чи замін.

плюси

 • Три високоякісні кабелі дешевше
 • Надійний захист від перешкод
 • Доступний у кількох розмірах
 • Безпечний для використання в стіні
  Яка роздільна здатність телевізора найкраща для вас?

мінуси

 • До 10 футів у довжину лише для опції з 3 комплектів

G-PLUG

Цей комплект коаксіального кабелю та подовжувача від G-PLUG є ідеальним вибором, якщо ви шукаєте найкращий коаксіальний кабель для довгих пробігів. Кабель доступний у різноманітних розмірах, починаючи від 3 до 100 футів, але те, що виділяє його, так це з’єднувач для коаксіального кабелю, який дає змогу приєднати другий кабель для збільшення радіусу дії понад 100 футів.

Незалежно від того, чи ваша телевізійна антена розташована на кількох поверхах, чи ви хочете підключити кабельний модем в іншій кімнаті, цей набір надасть усе необхідне для підключення пристроїв, не турбуючись про втрату сигналу чи погіршення зображення. Крім того, кабель має захищені від атмосферних впливів роз’єми, що дозволяє безпечно використовувати його для зовнішньої установки.

Набір конекторів для коаксіального кабелю G-PLUG 50FT RG6

Найкраще для далеких відстаней

$18 $21 Зекономте $3

Набір конекторів для коаксіального кабелю G-PLUG RG6 — чудовий вибір, якщо ваші пристрої розташовані в кількох кімнатах або на різних поверхах. Ви отримуєте довший кабель, до 100 футів, і з’єднувач коаксіального кабелю, що дозволяє подовжити його ще далі.

плюси

 • Доступні розміри 50, 75 і 100 футів
 • Розширюється за допомогою муфти, що входить в комплект
 • Безпечний для внутрішнього та зовнішнього використання
 • Міцний і водонепроникний

мінуси

 • У комплект входить тільки один подовжувач

CableDirect

90-градусний коаксіальний кабель CableDirect забезпечує безпроблемне встановлення для настінних телевізорів або розеток, прихованих за меблями. Він має роз’єм під прямим кутом на одному кінці, який дозволяє безпечно прокладати його через важкодоступні місця, не турбуючись про згинання або перегинання кабелю, що може потенційно його пошкодити.

Що стосується продуктивності, кабель може працювати з HD-відео та високошвидкісним Інтернетом, а також має надійне екранування для передачі сигналу без втрат. Ви можете вибрати менші розміри, наприклад 3 фути для коротких відстаней між розеткою та пристроєм, або довші, до 25 футів для встановлення на великій відстані.

  11 Програмне забезпечення для управління доглядом за дітьми для чудового догляду

Коаксіальний кабель CableDirect 90 градусів

Найкраще для тісних місць

90-градусний коаксіальний кабель CableDirect стане порятунком, якщо вам потрібно протягнути коаксіальний кабель у вузьких місцях, наприклад підключити настінний телевізор або коаксіальну розетку з обмеженим просвітом.

плюси

 • Зручний прямокутний роз’єм
 • Кілька варіантів розміру
 • Відмінна продуктивність

мінуси

 • Трохи дорожче за конкурентів

FAQ

З: Для чого використовується коаксіальний кабель?

Коаксіальні кабелі найчастіше використовуються для підключення телевізорів і приймачів до антен для кабельного та супутникового доступу або для надання високошвидкісного Інтернету.

З: Які є три типи коаксіального кабелю?

Три поширені типи коаксіальних кабелів: RG6, RG59 і RG11. RG6 чудово підходить для домашніх розваг і підключення до Інтернету завдяки балансу вартості та продуктивності. RG59 гнучкий для коротких пробігів і портативних пристроїв, тоді як RG11 товщий і міцніший, ніж RG6, що робить його ідеальним для використання на відкритому повітрі та на великі відстані.

З: Коаксіальні кабелі призначені лише для телевізорів?

Ні, крім телевізорів, коаксіальні кабелі знаходять багато застосувань, як-от надання високошвидкісного Інтернету через кабельні модеми, передача даних у медичному обладнанні, полегшення радіозв’язку та навіть у військових застосуваннях для надійної передачі сигналу.

З: Як дізнатися, який коаксіальний кабель я використовую для Інтернету?

RG6 добре підходить для більшості інтернет-установок, але ви також можете вибрати RG59, якщо потрібне часте згинання, або RG11 для зовнішньої установки, особливо в суворих умовах.