Найкращі карти microSD 2024 року

| | 0 Comments| 3:29 PM
Categories:

Навігація в лабіринті марок і характеристик карток microSD може зайняти час і зусилля. Якщо ви знімаєте у високій роздільній здатності, як-от відео 4K або 8K, важливо вибрати пристрій із високою швидкістю читання та запису. Для простого зберігання документів ви можете погодитися на більш доступний варіант.

SanDisk

З огляду на розумну ціну, вам буде пробачено, якщо ви подумаєте, що SanDisk Extreme Pro microSDXC не відповідає своїй назві. Однак із рекламованою швидкістю читання та запису до 200 МБ/с і 140 МБ/с це досить швидко для такої ціни.

Крім того, він має класифікацію швидкості відео V30, що означає, що ви можете записувати в 4K з нижчою частотою кадрів. Він може без проблем обробляти уповільнені відео у форматі Full HD із високою частотою кадрів або високоякісну серійну зйомку. Він ідеально підходить для екшн-камер і дронів, і вам не доведеться надто хвилюватися про це під час ваших великих пригод, оскільки ця карта захищена від води, рентгенівського випромінювання, ударів і температури.

SanDisk Extreme Pro UHS-I microSDXC

Найкраще в цілому

З точки зору перевірки всіх полів, SanDisk Extreme Pro microSDXC досягає успіху. Він доступний, має пристойну швидкість читання та запису та є міцним маленьким доповненням до вашої камери, дрона чи смартфона.

плюси

 • Швидка робота програми A2
 • Технологія Quickflow для швидкого передавання даних на комп’ютер
 • Дуже міцний

мінуси

 • Потрібен швидший відеоклас для роздільності вище 4K

Samsung

Якщо вам потрібна проста карта microSD без надмірностей, Samsung Evo Select порадує своєю продуктивністю та ціною. Хоча він може не підходити для запису у форматі 4K із високими кадрами, його класифікація відео V10 означає, що ви можете без проблем записувати у форматі Full HD.

Evo Select напрочуд міцний, захищаючи від різних небезпек, включаючи воду, удари та рентгенівське випромінювання. Ця карта на 64 ГБ має рейтинг U1 і може читати дані зі швидкістю до 130 МБ/с. Також є карти на 128 ГБ, 256 ГБ і 512 ГБ, якщо вам потрібна більша ємність пам’яті, і все це за вигідними цінами.

Samsung Evo Select UHS-I microSDXC

Найкращий бюджет

  Виправте, що додаток Disney Plus Hotstar не завантажується

Ця карта UHS-I microSDXC від Samsung стане вигідною пропозицією для тих, хто шукає довговічну та надійну карту за доступною ціною. Хоча цього недостатньо для професіоналів із потужними пристроями, він достатньо швидкий для більшості та ідеально підходить для запису відео у форматі Full HD і навіть 4K із меншою частотою кадрів.

плюси

 • SD адаптер в комплекті
 • Гарантія 10 років
 • Рейтинг IPX7
 • Доступна ціна

мінуси

 • Не найшвидша швидкість читання та запису

Делькін

Картка microSD від Delkin Devices Power — це перспективний варіант для тих, хто знімає в 4K, 8K і 360 градусів. Вона може похвалитися класом швидкості відео V90 і може досягати швидкості читання до 300 МБ/с і швидкості запису до 250 МБ/с, що робить її однією з найшвидших доступних карт microSD.

Мінімальна стабільна швидкість запису Delkin Devices Power становить 90 МБ/с, що підходить для одночасного запису, включаючи зображення, відеопотоки тощо.

Якщо вам потрібно швидко завантажити зображення зі свого пристрою чи камери, ця карта допоможе вам забезпечити ефективну роботу комп’ютера. Для додаткового захисту ця карта microSD є водостійкою, ударостійкою та стійкою до рентгенівських променів.

Delkin Devices Power UHS-II microSDXC

Найшвидша карта MicroSD

Якщо вам потрібна надшвидкісна, перспективна карта microSD, Delkin Devices 64GB Power пропонує саме це. Завдяки класу швидкості відео V90 ви можете безтурботно знімати відео 8K навіть із високою частотою кадрів. Це одна з найкращих карт для професіоналів, які використовують висококласне обладнання.

плюси

 • Дуже висока швидкість читання та запису
 • Мінімальна стабільна швидкість запису 90 МБ/с
 • Міцний
 • Підходить для відео 8K

Samsung

Якщо вам потрібна надійна, водонепроникна карта microSD для використання на вулиці з такими пристроями, як відеореєстратор або камера безпеки, Samsung Pro Endurance — хороший вибір. Він не тільки створений для тривалого використання, але й дуже доступний і має ємність від 32 ГБ до 256 ГБ.

Завдяки рейтингу IPX7 і захисту від екстремальних температур ви можете покластися на безперервний запис протягом суворої зими. Швидкість читання та запису може бути не найшвидшою, яку ви можете знайти, але вона достатня для цілей карти.

Якщо вам потрібна більша універсальність, карти більшої ємності на 128 ГБ і 256 ГБ мають клас швидкості U3 і V30, що дозволяє знімати відео 4K з нижчою частотою кадрів.

Samsung Pro Endurance microSDXC

Найкраща водонепроникна карта MicroSD

Samsung Pro Endurance — це доступний вибір, якщо вам потрібна надійна карта microSD, здатна протистояти стихіям. Він ідеально підходить для зовнішнього середовища та спеціально розроблений для безперервного використання з камерами безпеки, реєстраторами та натільними камерами.

  Все, що вам потрібно знати [2023]

плюси

 • Карти більшої ємності можуть працювати з роздільною здатністю 4K із високою частотою кадрів
 • Розроблено для довговічності
 • Включає адаптер SD
 • Стійкість до температури до -13 градусів за Фаренгейтом
 • Стійкий до води, температури, падіння, магніту, зносу та рентгенівського випромінювання

мінуси

 • Низька швидкість читання та запису

Lexar

Якщо ваша головна турбота про пам’ять, карта microSD Lexar Play має ємність аж до колосальних 1 ТБ. Однак це ще не все, що він пропонує. Ви також отримуєте високу швидкість читання та запису до 160/100 МБ/с, продуктивність додатків класу A2 для швидкого завантаження додатків і класифікацію швидкості відео V30 для запису 4K із нижчою частотою кадрів.

Lexar продає цю microSD більше для спільноти портативних ігор, зокрема Nintendo Switch. Однак ця карта підходить для більшості споживчих програм.

Lexar Play також доступний з меншими розмірами пам’яті, з варіантами від 256 ГБ із порівнянною швидкістю читання та запису. Картка на 128 ГБ пропонує відмінну цінність, але її загальна продуктивність нижча.

Lexar Play 1 ТБ microSDXC UHS-I

Найкраща карта MicroSD на 1 ТБ

$70 $130 Зекономте
60 доларів США

Карта microSD Lexar Play пропонує 1 ТБ пам’яті для користувачів, яким це потрібно. Завдяки пристойній швидкості читання та запису та швидкому завантаженню програм, це чудова карта microSD, яка підходить для більшості випадків. Його клас швидкості відео V30 означає, що ви можете знімати в 4K, і є різні менші розміри, якщо 1 ТБ зайві для ваших потреб.

плюси

 • Велика ємність для зберігання
 • Пристойна швидкість читання/запису
 • Швидко завантажує програми

мінуси

 • Дорожче, ніж у деяких конкурентів на 1 ТБ

FAQ

З: Що роблять карти microSD?

Основною функцією картки microSD є зберігання цифрових даних, таких як фотографії, відео, музика, програми, ігри та документи, з невеликих пристроїв, таких як смартфони.

Однак вони не призначені для тривалого архівування ваших даних, і їх слід розглядати більше як інструмент для передачі файлів із малих пристроїв на більші.

З: Яка різниця між картою SD і картою microSD?

Різниця в розмірах. Картка microSD – це, по суті, мініатюрна версія SD-карти. Розмір SD-карти становить приблизно поштову марку, тоді як microSD приблизно вдвічі менший. Обидва вони виконують основну функцію зберігання цифрових даних і мають різну швидкість передачі та ємність для зберігання.

  Керуйте фінансами свого бізнесу за допомогою поточного рахунку Novo

Карти MicroSD, як правило, трохи дешевші, ніж карти SD з такою ж ємністю. Вони частіше зустрічаються в невеликих пристроях, таких як смартфони та екшн-камери.

Однак ємність карт microSD зазвичай обмежена 1 ТБ. Таким чином, такі пристрої, як високоякісні цифрові дзеркальні камери та професійні дрони, швидше за все, матимуть слот для SD-карти. Але ви все одно можете використовувати карту microSD з цими пристроями, якщо використовуєте адаптер, але не навпаки.

Q: Як довго триває карта microSD?

Карти MicroSD розраховані на термін служби до 10 років, але є кілька факторів, які можуть скоротити цей термін.

Найпоширенішим є надмірне використання. Часте записування та видалення даних сприяє зношуванню комірок пам’яті. Інші фактори, такі як вплив екстремальних температур або магнітних полів, також можуть вплинути на довговічність картки.

Якщо ви в основному використовуєте картку для зберігання, вона, ймовірно, прослужить довше, ніж якщо б ви використовували ту саму картку для постійного перезапису даних. Постійним користувачам слід замінювати карту microSD кожні кілька років, і важливо регулярно створювати резервні копії даних, щоб уникнути остаточної втрати.

З: Наскільки важливі швидкості читання та запису на моїй картці microSD?

Якщо вам потрібна лише карта microSD для зберігання, тоді достатньо базової карти з меншою швидкістю читання та запису.

Однак якщо ви хочете швидко передавати великі файли або знімати фотографії та відео з високою роздільною здатністю, особливо 4K або вище, ви отримаєте значну користь від карти microSD із вищою швидкістю читання та запису.

Якщо ви часто використовуєте серійну зйомку під час зйомки послідовності дій, краще використовувати карту з мінімальним рейтингом UHS-II, щоб уникнути затримок і забезпечити плавне відтворення. Якщо ви зберігаєте додатки та ігри на своїй картці, ви також можете насолоджуватися набагато кращою продуктивністю на карті.

З: Чи існує карта microSD на 2 ТБ?

Ні, карти пам’яті microSD на 2 ТБ ще не доступні в продажу. Однак будьте уважні, оскільки межі флеш-пам’яті постійно розширюються. Насправді японська компанія Kioxia анонсувала прототип карти microSD на 2 ТБ наприкінці 2022 року, тоді як існує невелика кількість карт з ємністю 1,5 ТБ, як-от SanDisk 1,5 ТБ Ultra microSDXC.