Найкращі зарядні станції Apple 3-в-1

| | 0 Comments| 12:36 PM
Categories:

Якщо ви інвестували в екосистему Apple, швидше за все, у вас є iPhone, Apple Watch і AirPods. Замість того, щоб використовувати окремі кабелі та адаптери, ви можете інвестувати в зарядну станцію 3-в-1, щоб заряджати всі свої пристрої Apple одночасно та прибрати безлад на столі чи тумбочці.

Ось найкращі зарядні станції Apple 3-в-1, які ви можете купити сьогодні.

Наш найкращий вибір для зарядних станцій Apple 3-в-1

Бездротовий зарядний пристрій Belkin 3-в-1 з MagSafe (2-го покоління)

Найкраще в цілому

Преміальний дизайн і продуктивність

$128 $150 Економія
22 долари США

Коли ваш смартфон розряджається, ви підключаєте його до розетки. Коли вашому iPhone, AirPods і Apple Watch потрібно зарядити батарею, ви використовуєте бездротовий зарядний пристрій Belkin 3-в-1 із MagSafe (2-го покоління).

плюси

 • Швидка зарядка для iPhone і Apple Watch
 • Преміальна якість збірки
 • Безперебійне заряджання з MagSafe
 • Адаптер із кабелем для зарядки в комплекті

мінуси

 • Неможливо використовувати режим нічної тумбочки для Apple Watch

Бездротовий зарядний пристрій Belkin 3-в-1 із технологією MagSafe забезпечує максимальну зручність для користувачів Apple, дозволяючи їм заряджати iPhone, Apple Watch і AirPods одночасно, звільняючи дорогоцінні розетки та усуваючи безлад. На відміну від інших зарядних станцій, які пропонують зарядну потужність лише до 7,5 Вт, зарядний пристрій Belkin 3-in-1 забезпечує повну швидкість заряджання MagSafe 15 Вт, що робить його найшвидшим і найефективнішим варіантом.

Тепер у своєму другому поколінні остання модель тепер підтримує швидку зарядку для Apple Watch Series 7 і новіших моделей, а також Apple Watch Ultra і Ultra 2. Вона може заряджати Apple Watch на 33% швидше, ніж стандартні зарядні пристрої, тож ваш годинник повертатиметься до 100% в найкоротші терміни. Крім того, зарядна панель AirPods підготує ваші навушники до наступного сеансу прослуховування.

Бездротовий зарядний пристрій Belkin 3-в-1 з MagSafe також виділяється своїм преміальним і стильним дизайном. Плаваючий дизайн шайби MagSafe не тільки гарантує, що ваш телефон легко зафіксується в потрібному положенні, але також дозволяє вам перемикатися між альбомним і портретним режимами, що полегшує FaceTime, перевірку сповіщень або перегляд фільму, поки телефон заряджається.

Twelve South HiRise 3 Deluxe

Преміальний вибір

Найкращий зарядний пристрій 3-в-1 для режиму очікування

Twelve South HiRise 3 Deluxe пропонує безліч можливостей регулювання та вільного простору для вашого iPhone, що ідеально підходить, якщо ви хочете випробувати новий режим очікування. Він також займає меншу площу, ніж Belkin, і може заряджати ваш iPhone та Apple Watch із рекордною швидкістю.

плюси

 • Невеликий слід
 • Швидка зарядка для iPhone і Apple Watch
 • Розкішна шкіряна обробка
 • Ідеально підходить для режиму очікування iOS 17 і заряджання на нічній тумбочці для Apple Watch
 • Блок живлення та кабель в комплекті

Як і Belkin, Twelve South HiRise 3 Deluxe сертифіковано Apple і підтримує 15-ватну зарядку для iPhone, а також швидку зарядку для останніх моделей Apple Watch, включаючи Series 9 і Ultra 2. Але хоча вони обидва коштують однаково, HiRise 3 Deluxe пропонує кілька додаткових функцій, які допомагають йому піднятися над Belkin та іншими зарядними станціями 3-в-1.

HiRise 3 Deluxe займає менше місця на тумбочці та виглядає більш преміальною та розкішною завдяки своїй шкіряній обробці. Після док-станції ви можете нахилити свій iPhone на 35 градусів, щоб знайти ідеальний кут огляду, або повернути його в альбомну орієнтацію, щоб запустити новий режим очікування в iOS 17. Основа має вагу, тому вона не ковзає та не рухається, коли ви приєднуєте чи від’єднайте телефон.

Опустіть Apple Watch і AirPods на базу, щоб зарядити всі пристрої Apple одночасно. Ви можете заряджати свій Apple Watch на плоскій поверхні або в режимі нічної тумбочки, і так, він вміщує великі моделі Ultra та міцні корпуси годинників. Вишенька на вершині полягає в тому, що ви можете заряджати інший смартфон у місці AirPods, тож навіть ваші друзі з Android можуть отримати шматок пирога.

Набір для бездротової зарядки годинника ESR HaloLock 3-в-1

Найкраща ціна

Доступна зарядка трьох пристроїв

$70 $77 Зекономте
7 доларів США

Шукаєте зарядний пристрій 3-в-1 для своїх пристроїв Apple, але не хочете зірвати банк? Набір для бездротової зарядки годинника HaloLock 3-в-1 від ESR — це гаджет для роботи, якщо вам не потрібна найвища швидкість заряджання.

плюси

 • Доступна ціна
 • Тонкий і просторий
 • Знімний зарядний пристрій Apple Watch
 • У комплекті адаптер USB-C і кабель

мінуси

 • Не забезпечує швидку зарядку Apple Watch або iPhone

Набір для бездротового заряджання годинника ESR HaloLock 3-в-1 доступний за половиною ціни, ніж наші найпопулярніші варіанти, — це одна з найдоступніших зарядних станцій 3-в-1, доступних для ваших пристроїв Apple. Хоча він може не заряджати ваші пристрої так швидко, як альтернативи Belkin і Twelve South, це не порушує угоду, якщо ви в основному заряджаєте свої пристрої протягом ночі.

Зарядна станція тримає ваш iPhone піднятим і видимим, тому ним легко користуватися під час заряджання. Він також ідеально підходить для режиму очікування, завдяки сильним магнітам, які гарантують, що телефон не зісковзне із зарядного пристрою. Ви можете вийняти зарядний пристрій Apple Watch, щоб використовувати його під час подорожі, а потім знову вставити його, коли будете вдома, щоб заряджати всі свої пристрої Apple від однієї розетки. Основа зважена для додаткової стабільності та має індикатор зарядки для AirPods, що усуває будь-які здогади.

Дорожній зарядний пристрій 3-в-1 mophie з MagSafe

Найкраще для подорожей

Як Apple MagSafe Duo, але краще

Дорожній зарядний пристрій Mophie 3-в-1 із системою MagSafe відкривається, щоб відкрити спеціальні місця для заряджання iPhone, Apple Watch і AirPods, і складається досить маленько, щоб займати менше місця в сумці чи кишені. Він поставляється з усіма аксесуарами, включаючи футляр для транспортування, що робить його ідеальним для подорожей.

плюси

 • Компактний трискладовий дизайн
 • Легкий
 • Швидка зарядка iPhone потужністю 15 Вт із анімацією MagSafe
 • Приємна тканинна обробка
 • Включає чохол для транспортування та адаптер живлення USB-C

мінуси

 • Не підтримує швидку зарядку Apple Watch

Якщо ви багато подорожуєте, подорожній зарядний пристрій Mophie 3-в-1 із MagSafe може скоротити кількість кабелів і адаптерів, які вам потрібно взяти з собою, вимагаючи лише одного кабелю та адаптера для одночасної зарядки пристроїв Apple. Але що дійсно робить його ідеальним для подорожей, так це його потрійний дизайн. Він акуратно складається в кишеньковий розмір, що робить його ідеально компактним і портативним.

Це аксесуар, сертифікований Apple, тому він може заряджати ваш iPhone на найшвидшій швидкості 15 Вт і навіть відображає класну анімацію заряджання MagSafe. Єдиним недоліком є ​​те, що він не може швидко заряджати найновіші моделі Apple Watch, і хоча його легкий дизайн чудово підходить для портативності, вам знадобляться обидві руки, щоб від’єднати iPhone.

У коробці ви знайдете адаптер і кабель USB-C, які також можна використовувати для живлення вашого MacBook або iPad, а також чохол для транспортування, щоб все було акуратно впорядковано.

Anker Cube 3 в 1 з MagSafe

Найбільш компактний

Optimus Prime із зарядних станцій 3-в-1

Anker 3-in-1 Cube with MagSafe — це ще одна компактна зарядна станція Apple 3-в-1 для подорожей. На відміну від дорожнього зарядного пристрою Mophie 3-в-1 з MagSafe, він підтримує швидку зарядку як для iPhone, так і для Apple Watch, але він важчий.

плюси

 • Швидко заряджає iPhone та Apple Watch
 • Дрібно складається для подорожей
 • Ідеально підходить для режиму очікування iOS 17
 • Включає адаптер USB-C потужністю 30 Вт і кабель

Якщо вам потрібен щось ідеальне для використання як вдома, так і в дорозі, куб Anker 3-в-1 з MagSafe перевіряє всі потрібні параметри. На відміну від багатьох зарядних пристроїв 3-в-1, які або занадто громіздкі, щоб бути портативними, або не мають підтримки швидкої зарядки, перший офіційний зарядний пристрій Anker MagSafe перевершує обидва аспекти, зберігаючи при цьому стильну та преміальну привабливість.

Cube оснащено справжньою 15-ватною підкладкою MagSafe у верхній частині, яку можна підняти, щоб відкрити спеціальне місце для зарядки AirPods. На відміну від дорожнього зарядного пристрою Mophie 3-в-1 із функцією MagSafe, він тримає ваш iPhone під кутом, що дозволяє легко переглядати сповіщення або навіть використовувати режим очікування. Крім того, він може швидко заряджати останні моделі Apple Watch за допомогою прихованого висувного модуля годинника.

Коли не використовується, все складається в компактний 2,5-дюймовий куб, тому займає дуже мало місця у вашій дорожній сумці чи кишені. Хоча ви не отримуєте футляр для транспортування з цим, Anker включає адаптер живлення USB-C і кабель — усе, що вам потрібно для негайної зарядки ваших пристроїв.

підставка mophie 3-в-1 для зарядного пристрою MagSafe

Найбільш доступний

Бюджетна ціна, потужність

$60 $90 Зекономте
30 доларів США

Якщо у вас є офіційний зарядний пристрій Apple MagSafe, підставка Mophie 3-в-1 для зарядного пристрою MagSafe є чудовим вибором для зарядки вашого Apple iPhone та аксесуарів. Він не тільки забезпечує таку саму швидкість заряджання 15 Вт, що й Belkin BoostCharge PRO, але й меншу ціну.

плюси

 • Швидка бездротова зарядка 15 Вт
 • Якісний і стильний дизайн
 • Легке та точне магнітне вирівнювання

мінуси

 • Потрібен зарядний пристрій Apple MagSafe

Тим, хто шукає зарядну станцію Apple для кількох пристроїв із MagSafe, але не хоче багато виплескувати, варто розглянути підставку Mophie 3-в-1 для зарядного пристрою MagSafe. Він оснащений спеціальними зарядними точками для ваших AirPods і Apple Watch, а також слотом для установки зарядного пристрою Apple MagSafe Charger, щоб заряджати всі ваші пристрої Apple одночасно.

Завдяки MagSafe ви отримуєте швидку бездротову зарядку потужністю 15 Вт, як і бездротовий зарядний пристрій Belkin BoostCharge PRO 3-в-1, але за набагато нижчою ціною. Завдяки MagSafe вам не потрібно вирівнювати свій iPhone кожного разу, коли ви хочете його зарядити. Вбудований зарядний пристрій Apple Watch переводить ваш годинник у режим нічної тумбочки, щоб він працював як будильник, ідеально підходить для тумбочки.

Єдиним недоліком цієї зарядної станції є те, що для заряджання iPhone потрібно мати офіційний зарядний пристрій Apple MagSafe. В іншому випадку це добре продуманий зарядний пристрій, який повинен сподобатися більшості ентузіастів Apple. Він має чисте, матове біле покриття, яке добре впишеться в сучасний офіс або тумбочку.

Бездротовий зарядний пристрій Belkin BoostCharge 3-в-1 для пристроїв Apple

Найкраще для старих iPhone

Немає MagSafe, не проблема

$80 $120 Зекономте
40 доларів США

Бездротовий зарядний пристрій Belkin BoostCharge 3-в-1 для пристроїв Apple — чудовий варіант, якщо ваш iPhone не підтримує MagSafe. Він розроблений для роботи зі старішими моделями iPhone, починаючи з серії iPhone 8, і містить спеціальні зарядні точки для Apple Watch і AirPods.

плюси

 • Працює з усіма iPhone, які підтримують бездротову зарядку
 • Підтримує режим Nightstand для Apple Watch
 • Тримайте ваш телефон і Apple Watch у полі зору

мінуси

 • Несумісний з Apple Watch Ultra

Бездротовий зарядний пристрій Belkin BoostCharge 3-в-1 для пристроїв Apple був одним із перших варіантів, що з’явилися на ринку, і він досі є чудовим вибором для заряджання 3-в-1, особливо якщо у вас старіший iPhone, який не підтримує MagSafe. Він забезпечує до 7,5 Вт для iPhone, що трохи повільніше, ніж 15 Вт, які підтримує MagSafe, але все одно може повністю зарядити ваш телефон протягом ночі.

Підставка заряджає ваш телефон і Apple Watch в ідеальному вертикальному положенні для перевірки сповіщень або активації режиму Nightstand для вашого годинника. Він працює з усіма моделями Apple Watch, за винятком більших Ultra і Ultra 2. Опустіть свої AirPods або AirPods Pro у спеціальну док-станцію, щоб зарядити та продемонструвати всі свої пристрої Apple у стилі.

Багатофункціональна зарядна станція Satechi Dock5

Максимальна потужність зарядки

Значне збільшення терміну служби акумулятора

Що краще, ніж заряджати три пристрої одночасно? Як щодо зарядки п’яти пристроїв одночасно; зарядна станція Satechi Dock5 Multi-Device Charging Station є ідеальним рішенням для зарядки всіх ваших пристроїв Apple.

плюси

 • Заряджає до п’яти пристроїв одночасно
 • Гладке алюмінієве покриття
 • Вбудований блок живлення

мінуси

 • Кабелі для зарядки не входять

Зарядна станція Satechi Dock5 Multi-Device Charging Station добре підходить для сім’ї або робочого місця, оскільки вона може заряджати до п’яти пристроїв одночасно. Він має два порти USB-C PD (потужністю до 20 Вт кожен), два порти USB-A (потужністю до 12 Вт кожен) і панель бездротової зарядки Qi (потужністю до 10 Вт), що дозволяє заряджати кілька iPhone, iPad і AirPods. . Спеціального магнітного зарядного пристрою для Apple Watch немає, але ви можете підключити стандартний зарядний пристрій до одного з портів USB.

Завдяки сірому алюмінієвому покриттю Dock5 ідеально вписується у вашу існуючу екосистему Apple. Силіконові перегородки допомагають не тільки захистити ваші пристрої, але й акуратно впорядкувати їх під час зарядки. Його приваблива ціна робить Dock5 непереборним, особливо якщо у вас є кілька пристроїв у вашому домі. Однак вам потрібно буде надати власні кабелі для заряджання, оскільки пристрій постачається лише з кабелем живлення.

Купівля найкращої зарядної станції Apple 3-в-1

Кожен міг використовувати більше часу роботи від батареї. Завдяки підставці для бездротової зарядки отримати більше від своїх пристроїв Apple так само просто, як встановити її на зарядну шайбу. Однак є кілька ключових функцій, на які вам слід звернути увагу, купуючи підставку для заряджання кількох пристроїв. По-перше, дізнайтеся про ефективність зарядки.

Офіційні зарядні пристрої MagSafe можуть заряджати ваш iPhone потужністю 15 Вт, але на зарядних підставках із сертифікацією Qi ви отримаєте лише 7,5 Вт. Підставки для зарядки Qi зазвичай мають нижчу ціну, ніж їхні альтернативи MagSafe, тож вам слід визначити, чи шукаєте ви найефективніший зарядний пристрій чи той, який виконує роботу за доступною ціною.

Також варто подумати про конструкцію зарядного пристрою. Чи зручно в ньому буде ваш iPhone, AirPods і Apple Watch? Якщо у вас особливо великий iPhone, як-от iPhone 15 Pro Max, вам може знадобитися спеціальний зарядний пристрій, який відповідає розміру вашого телефону. Майже кожен буде в захваті від бездротового зарядного пристрою Belkin 3-в-1 із підставкою MagSafe (2-го покоління). Він не тільки пропонує максимальну швидкість заряджання 15 Вт, але й може похвалитися стильним дизайном, який не буде стирчати на вашому столі чи стільниці.

Бездротовий зарядний пристрій Belkin 3-в-1 з MagSafe (2-го покоління)

Найкраще в цілому

Преміальний дизайн і продуктивність

$128 $150 Економія
22 долари США

Коли ваш смартфон розряджається, ви підключаєте його до розетки. Коли вашому iPhone, AirPods і Apple Watch потрібно зарядити батарею, ви використовуєте бездротовий зарядний пристрій Belkin 3-в-1 із MagSafe (2-го покоління).

плюси

 • Швидка зарядка для iPhone і Apple Watch
 • Преміальна якість збірки
 • Безперебійне заряджання з MagSafe
 • Адаптер із кабелем для зарядки в комплекті

мінуси

 • Неможливо використовувати режим нічної тумбочки для Apple Watch
  26 найкращих безкоштовних інструментів для видалення шкідливих програм