Найкращі зарядні пристрої для контролерів PS5 DualSense 2024 року

| | 0 Comments| 1:07 AM
Categories:

Зарядні станції DualSense зменшують кількість кабелів, звільняють порти на вашій PS5 і забезпечують готовність контролерів до роботи. Від мінімалістичних окремих підставок для заряджання до зарядних пристроїв із двома контролерами та багатофункціональних док-станцій із охолодженням, доступно багато зарядних пристроїв для контролерів PS5, які можна заряджати та демонструвати в стилі.

Найкраща загальна зарядна станція PS5 DualSense: PowerA Solo

Офіційно ліцензована для PS5, зарядна станція PowerA Solo пропонує безпечний і стильний спосіб зарядки та демонстрації вашого контролера DualSense. Він має знак схвалення Sony і навіть має біло-чорний дизайн із логотипом PlayStation, щоб ідеально вписуватися у вашу конфігурацію PS5.

Цей зарядний пристрій для контролера має просту конструкцію з широкою основою, що робить док-станцію вашого контролера простим і безпечним. Він під’єднується до переднього порту USB-C вашої PS5 і автоматично припиняє заряджатися, коли зарядиться, захищаючи акумулятор вашого контролера. PowerA також пропонує подвійну зарядну станцію, ідеальну, якщо ви хочете заряджати два контролери одночасно.

Зарядна станція PowerA Solo

Найкраще в цілому

Ця зарядна станція, виготовлена ​​одним із небагатьох брендів, які виробляють офіційно ліцензовані аксесуари для PS5, гарантує надійний заряд вашого контролера DualSense і може похвалитися елегантним дизайном, який доповнює ваші ігрові налаштування.

плюси

 • Офіційно ліцензовано для гарантованої сумісності
 • Швидка та надійна зарядка
 • Компактний і стильний
 • Простий у використанні

мінуси

 • Займає єдиний порт USB-C на PS5

OIVO

Док-станція для зарядного пристрою контролера OIVO PS5 є надійним варіантом доступного зарядного пристрою з подвійним контролером PS5. Він може похвалитися тим самим стилем заряджання та дизайном, що й офіційна пропозиція, з біло-чорним кольором, що відповідає консолі PS5 для єдиної ігрової конфігурації.

Незважаючи на нижчу ціну, цей подвійний зарядний пристрій може зарядити два контролери менш ніж за дві години, що робить його швидше, ніж офіційна зарядна станція. Він також має індикатори зарядки на передній панелі та вимикач, що чудово підходить, якщо ви просто хочете продемонструвати свої контролери PS5.

  12 найкращих проекторів Galaxy/Star для спальні вашої дитини

Однак він не постачається з адаптером живлення, як більшість варіантів. Натомість він підключається до переднього порту USB-C або двох портів USB-A ззаду, що робить його потенційним порушником угоди, якщо у вас є кілька аксесуарів для PS5.

Док-станція для зарядного пристрою контролера OIVO PS5

Найкращий бюджет

$20 $22 Заощадьте $2

З обмеженим бюджетом, але прагнете зарядки з подвійним турбонаддувом для контролерів PS5? Подвійна зарядна станція OIVO живить два контролери одночасно, залишаючись зручною для гаманця.

плюси

 • Доступна ціна
 • Заряджає відразу два контролери
 • Витончений дизайн з індикаторами зарядки

мінуси

 • Займає один або два порти вашої PS5

Sony

Офіційна зарядна станція DualSense від Sony є популярним вибором серед користувачів не лише тому, що вона може заряджати два контролери DualSense одночасно, але й тому, що це найбезпечніший і найнадійніший спосіб зарядити ваші контролери PS5. Створено тією ж командою, що стоїть за контролером PS5, вам не потрібно турбуватися про сумісність або пошкодження контролера.

Ця зарядна станція заряджає два контролери приблизно за три години, стільки ж потрібно, щоб зарядити один контролер DualSense через USB-порти PS5. Він сумісний як зі стандартним, так і з контролером DualSense Edge, а адаптер живлення, що входить у комплект, означає, що ви можете звільнити цінні порти USB на своїй PS5.

Зарядна станція Sony DualSense

Найкраще для двох контролерів

Це офіційна зарядна станція для контролерів DualSense. Він безпечний, надійний, працює з усіма контролерами PS5 і не займатиме жодних портів вашої PS5.

плюси

 • Офіційний зарядний пристрій Sony
 • Заряджає два контролери одночасно
 • Безпечний і надійний
 • Простий у використанні

мінуси

 • Доступні дешевші альтернативи

OIVO

Зарядний пристрій OIVO PS5 Controller із підставкою для навушників, розроблений для ідеального розміщення на вашій PS5, пропонує всі переваги зарядної станції, не займаючи дорогоцінного місця на столі. Її елегантний біло-чорний дизайн бездоганно поєднується з вашою системою, завдяки чому вона не буде нагадувати доповнення, а більше схоже на природне розширення вашої PS5.

  Чому вам потрібно отримати віртуальний робочий стіл зараз?

Але цей контролер PS5 і зарядний пристрій для навушників — це не лише естетика. Він може похвалитися надзвичайно високою швидкістю заряджання, яка повністю заряджає ваші контролери DualSense менш ніж за дві години. Простий спосіб заряджання, що закривається, спрощує підключення або від’єднання контролера, а спеціальний тримач надійно тримає вашу ігрову гарнітуру.

Зарядний пристрій контролера OIVO PS5 із підставкою для навушників

Найкраще з тримачем для гарнітури

Зарядний пристрій OIVO PS5 Controller із підставкою для навушників має два спеціальні зарядні відсіки для контролерів DualSense і зручний тримач для вашої ігрової гарнітури. Зарядний пристрій OIVO PS5 Controller із підставкою для навушників заслуговує місця на вашій PS5.

плюси

 • Швидка зарядка для двох контролерів
 • Працює зі стандартними контролерами та контролерами Edge DualSense
 • Сумісний з кількома гарнітурами
 • Відповідність естетиці PS5

мінуси

 • Несумісний із версіями PS5 Slim

NexiGo

Окрім базової зарядної станції DualSense, охолоджувальна підставка NexiGo PS5 об’єднує вашу PS5 в один стильний центр. Він надійно утримує консоль, два контролери, мультимедійний пульт дистанційного керування, вашу гарнітуру та до десяти ігор — і все це не захаращує ваш стіл.

Два виділених зарядних відсіку забезпечують заряд і готовність ваших контролерів, а вбудований вентилятор забезпечує охолодження вашої PS5 навіть під час найінтенсивніших ігрових сесій. Уся система живиться від адаптера потужністю 15 Вт, що забезпечує швидку зарядку ваших консолей, не займаючи USB-портів вашої PS5.

Підставка для охолодження NexiGo PS5

Найкраща підставка для зарядки

$23 $60 Зекономте $37

Незважаючи на те, що охолоджувальна підставка NexiGo PS5 коштує дорожче, ніж базові варіанти зарядки, вона забезпечує неперевершену універсальність. Завдяки цьому ваші контролери DualSense залишаються в робочому стані, а всі необхідні ігрові елементи акуратно впорядковані для безладного налаштування.

  Як сортувати дані в рядках в Excel

плюси

 • Заряджає два контролери
 • Тримає все в порядку та порядку
 • Ефективне охолодження
 • Надійна підставка для PS5

мінуси

 • Несумісний із новими версіями PS5 Slim

FAQ

З: Який тип зарядного пристрою використовує PS5 DualSense?

Для заряджання контролера PS5 DualSense використовується кабель USB-C – USB-A. Просто підключіть роз’єм USB-C до контролера, а інший – до будь-якого з USB-портів PS5, щоб легко та швидко зарядити контролер.

З: Чи можна заряджати контролер PS5 за допомогою зарядного пристрою для телефону?

У більшості випадків так, ви можете безпечно заряджати контролер PS5 за допомогою зарядного пристрою для телефону, якщо він видає 5 вольт. Однак ми рекомендуємо підключати безпосередньо до консолі або використовувати спеціальну зарядну станцію DualSense для безпечнішого та надійнішого заряджання.

З: Чи можу я використовувати свій контролер PS4 на PS5?

Так, ви можете використовувати контролер PS4 на PS5, але лише для ігор для PS4. Ігри для PS5 вимагають нового контролера DualSense, щоб скористатися перевагами його спеціальних функцій, як-от тактильний зворотний зв’язок і адаптивні тригери.

Питання: скільки часу потрібно для заряджання PS5 DualSense?

Для повного заряджання контролера PS5 зазвичай потрібно близько трьох годин, незалежно від того, підключаєте ви його безпосередньо до консолі чи використовуєте зарядну станцію. Однак деякі зарядні станції, як-от док-станція OIVO PS5 Controller Charger Charger Docking Station, можуть похвалитися швидшою зарядкою, потенційно поповнюючи DualSense лише за дві години.