Найкращі заповіти в Інтернеті, які легально окреслять ваші останні бажання

Categories:

Шукаєте найкращого виробника заповіту серед кількох доступних варіантів? Ось короткий перелік найкращих онлайн-виробників заповітів, підкріплений нашими дослідженнями та досвідом.

Складання заповіту є необхідним для забезпечення дотримання ваших бажань після вашої смерті. На жаль, багато людей чекають написання заповіту, поки не стане надто пізно.

У цій статті ми розглянемо найкращих заповітів, доступних в Інтернеті, які можуть допомогти вам юридично викласти ваші останні бажання. Ми пояснимо, як працює онлайн-виробник заповітів, і надамо вам список найкращих варіантів, щоб ваші останні бажання виконувалися так, як ви того бажаєте.

Заповіт – це юридичний документ, який визначає, як активи та майно особи будуть розподілені після смерті. Це спосіб, за допомогою якого люди визначають, хто отримає їхнє майно, активи та майно після того, як вони почнуть з іншого боку.

Заповіт також дозволяє особі створювати довірчі товариства та призначати опікунів для неповнолітніх дітей. Раніше люди покладалися на офлайн-методи створення заповітів, що викликало плутанину та загалом не було безпечним варіантом. З початком технологічної ери з’явилося кілька онлайн-інструментів для складання заповіту, які пропонують найвищу якість і безпечний спосіб повідомити про своє бажання своїм близьким.

Що роблять Online Will Makers?

Онлайн-заповіти – це інструменти, які допомагають людям створювати юридичні заповіти онлайн. Це дозволяє їм вирішувати, як має бути розподілений їхній маєток і хто має отримати їхнє майно після смерті.

Він веде користувачів через покроковий процес створення дійсного та обов’язкового заповіту. Інструмент потребує інформації про заповідача (особу, яка складає заповіт), бенефіціарів (людей, які отримають подарунки за заповітом) і виконавця (особу, відповідальну за виконання бажань у заповіті).

Користувачі можуть використовувати ці онлайн-інструменти для створення заповітів за допомогою шаблонів та інших ресурсів. Він також містить контрольний список, щоб забезпечити доставку всієї необхідної інформації.

Інструмент надасть PDF-копію готового заповіту. Цей юридично обов’язковий документ може бути нотаріально засвідчений і підписаний заповідачем, свідками та нотаріусом. Він також надає доступ до адвокатів, допомогу в плануванні майна та консультації щодо заповіту. За допомогою цих послуг користувачі можуть отримати вказівки, які їм потрібні, щоб гарантувати, що їхні заповіти складені законно та правильно.

У наступному розділі ми оцінили наш вибір найкращих онлайн-розробників заповітів на основі їхнього інтерфейсу користувача, доступності та функцій. Давайте поглянемо.

Ракетний юрист

Rocket Lawyer має деякі фантастичні функції, наприклад зразки заповітів, які можна прочитати в Інтернеті. Вони допоможуть клієнтам організувати їхні маєтки та нададуть їм ідеї щодо речей, які вони, можливо, ще мають розглянути.

  10 найкращих блоків живлення RGB для вашого персонального комп’ютера

Ви можете скористатися їхньою семиденною безкоштовною пробною версією, щоб безкоштовно скласти остаточний заповіт, а потім ви можете повністю підписатися на один місяць, щоб повністю використовувати їхні послуги підтримки. Програмне забезпечення має зручний інтерфейс і забезпечує найкращу гнучкість перегляду та форматування готового продукту, який ви, ймовірно, знайдете.

Виконуйте власну волю

Незважаючи на те, що багато постачальників програмного забезпечення для складання заповіту надають безкоштовну пробну версію, це рідко дозволяє їм створити безкоштовний юридично дійсний заповіт. Користувачі Do Your Own Will можуть негайно розпочати написання власного заповіту, не надаючи жодної кредитної картки чи банківської інформації! Це величезна перемога над іншими подібними веб-сайтами. Компанія заробляє гроші, показуючи рекламу на екрані під час вашого руху.

За допомогою Do Your Own Will створити останню волю дуже просто. Щоб встановити останню волю, яка має юридичну силу, ви повинні відповісти на запитання з кількома варіантами відповідей на трьох екранах, які визначають ваші переважні обставини.

Заповіт одразу доступний для завантаження у форматі документа або PDF після завершення процедури. Щоб завершити весь процес, потрібно близько трьох хвилин.

Вільна воля

Коли справа доходить до отримання максимуму за ваші гроші та час, FreeWill є найкращим варіантом. Хоча він відносно простий, він ідеальний для тих, хто має простий сценарій, який не потребує складних змін. Ви можете заповнити точні побажання щодо свого поховання та місця останнього спочинку на платформі, яка є гладкою та простою.

FreeWill пропонує співпрацю з відомими благодійними організаціями на різні теми, що робить його ідеальною платформою для людей, які хочуть залишити подарунки на благодійність у своїх заповітах.

FreeWill має свідчення під присягою, що підтверджується, і пропонує додаткову інформацію та ширші правові питання, такі як опікуни для дітей, забезпечення домашніх тварин, благодійні пожертви, цифрові активи та положення про заборону конкурсу. Зверніть увагу, якщо ваша справа є більш проблематичною, оскільки вона пропонує більш конкретні рекомендації щодо звернення до адвоката для великих чи складних маєтків.

Юридичні шаблони

Legal Templates проведе вас через процес складання заповіту, надаючи покрокові інструкції для заповнення необхідних документів. Це також дозволяє додавати положення до їхніх заповітів, наприклад визначення бенефіціарів, інструкції щодо опіки тощо.

Після завершення заповіт можна роздрукувати або підписати електронним підписом і безпечно зберігати в Інтернеті. Послуга також надає онлайн-інструмент планування нерухомості, який допомагає вам керувати їхніми активами та приймати рішення щодо їхніх маєтків. За допомогою цієї послуги ви можете створити живий траст, назвати довіреність та призначити виконавця.

Крім того, ви можете отримати доступ до освітніх ресурсів і пов’язаних із заповітом послуг, таких як послуги спадщини, перевірка юридичних документів тощо за допомогою інструменту.

  Отримуйте 360° фотографію щоразу, коли відкриваєте нову вкладку в Chrome

Тканина

Стандартна платформа Fabric має функції, необхідні для створення простого заповіту. Він має сучасний і зручний дизайн, хоча він більш фундаментальний, ніж інші згадані тут альтернативи.

Немає двозначності щодо того, що щось означає, тому що все чітко описано.

Крім того, у Fabric є мобільний додаток для платформ Android і iPhone, що дозволяє легко носити з собою документи, пов’язані з вичерпаним терміном експлуатації, де б ви не були. Проте в онлайн-додатку наголошувалося на страхуванні життя, яке може перешкодити вашим планам щодо написання заповіту.

Quicken WillMaker

Дуже відомим програмним забезпеченням для створення заповіту є Quicken WillMaker від Nolo. За оплату ви отримуєте доступ до комплексного програмного забезпечення, яке можна використовувати для підготовки юридичних документів для різних цілей.

Ви отримаєте просту, але ефективну консультацію, щоб отримати вказівку на заповіти та інші відповідні документи планування нерухомості для вашої ситуації.

Інструмент також дозволяє створювати кілька заповітів для кожного члена сім’ї та призначати та перераховувати інші ролі, як-от опікуни та виконавці.

Інструмент простий у користуванні та інтуїтивно зрозумілий, тому більшість людей із середніми життєвими умовами мають змогу створювати юридичні документи вдома без додаткового вивчення чи оплати послуг адвоката.

Найстаріша онлайн-платформа для заповітів, US Legal Wills, пропонує онлайн-заповіти вже понад 20 років. Розділ для включення вашого заповіту має форму перших восьми кроків анкети, за якими слідують додаткові додаткові послуги, такі як довіреність, заповіт, порядок поховання та керування паролями.

Коли справа доходить до назви альтернатив і згадки прощених боргів у вашому заповіті, цей онлайн-інструмент, безсумнівно, виділятиметься.

Якщо ви вирішите скористатися цією послугою, обов’язково прочитайте корисні поради, які можуть стосуватися вирішення проблем у майбутньому, таких як необхідність підписати заповіт синім чорнилом, закривати сторінки, коли підписують свідки, зберігати отриманий документ після він був підписаний і знати про можливі труднощі в суді спадщини.

електронні форми

Одним із найпопулярніших джерел безкоштовних онлайн-заповітів, які ви можете заповнити, є електронні форми. Серед головних особливостей їх онлайн-замовлення; архаїчний інтерфейс запитань безперечно заслуговує згадки.

Процес не такий простий, як у інших заповітів, і немає доступу до підтримки, навіть якщо вони мають повні вказівки щодо написання вашого власного заповіту.

Індивідуальний план форми eForms дозволяє легко мати довічний доступ до вашого заповіту. В іншому випадку вам доведеться надати дані своєї кредитної картки, щоб отримати заповнену форму після семиденної безкоштовної пробної версії.

Вони надають користувачам можливість завантажувати свою форму як документ Word і PDF, що є надзвичайною перевагою, якщо ви збираєтеся редагувати свою форму самостійно або обговорювати це зі своїм консультантом.

  Як створити та керувати змістом у Microsoft Word

TotalLegal

Порівняно з іншими, TotalLegal має простий дизайн, незважаючи на те, що для деяких складно зрозуміти анкету. Він пропонує кілька гнучких варіантів для задоволення різноманітних вимог. Єдиний спосіб зв’язатися з представником – по телефону або електронною поштою, якщо у вас виникнуть запитання.

Total Legal Wills пропонує лише стандартне рішення початкового рівня для простого заповіту. Згідно з нашим досвідом, він призначений для створення нескладних заповітів, оскільки в ньому відсутнє детальне пояснення правових наслідків.

Довіра та воля

Trust & Will пропонує швидку та просту онлайн-послугу складання заповіту, що робить її ідеальною для людей, які не мають часу, але хочуть налаштувати процедури планування майна. Він стверджує, що не забирає більше 15 ваших цінних хвилин на весь процес, і якщо ваші вимоги прості, процес буде ще більше прискорений.

Низка коротких запитань і ваші відповіді використовуються, щоб виявити ваші вподобання щодо планування нерухомості, що робить процес легшим і безперебійним.

Щойно ви сплатите внесок, на екрані з’явиться документ для попереднього перегляду, який одразу буде доступний для завантаження. Ви також отримаєте копію поштою, і ви можете вільно вносити стільки змін до свого заповіту, скільки вважаєте за потрібне.

Складання заповіту максимально спрощено з Trust & Will завдяки низці чудових функцій користувача.

Чи діють заповіти онлайн?

Коротка відповідь така: онлайн-заповіт є законним, якщо ви переконаєтеся, що він відповідає місцевим, державним і федеральним нормам. Однак завжди краще, щоб адвокат перевірив заповіт перед його остаточним оформленням. Це гарантує, що він відповідає всім вимогам законодавства та точно відображає побажання особи, яка його створює.

Заключні слова

Складання заповітів онлайн може бути найкращим варіантом, якщо ваша справа нескладна і ви хочете уникнути відвідування офісу адвоката.

Один із способів зменшити стрес у вашій родині, коли ви помрете, — це підготуватися до своїх активів і найвищих бажань. Якщо ні, їм залишається збирати частини без вашої допомоги. Ставте складні запитання та запишіть свої бажання на папері, щоб взяти на себе відповідальність. Це простіше, ніж ви можете собі уявити, як видно зі списку вище.

Якщо ви також є власником бізнесу, ви можете переглянути ці шаблони юридичних документів, щоб переконатися, що інформація, пов’язана з бізнесом, задокументована правильно.