Найкращі емулятори PS3 для вашого ПК

| | 0 Comments| 8:45 PM
Categories:

Емуляція ПК може бути найбільш настроюваною та ностальгічною формою ігор. Але з огляду на те, що багато сучасних емуляцій недоступні або заблоковані за негідними сайтами, це може бути певною мірою для розуму. Особливо це стосується емуляції PlayStation 3.

Однак за допомогою правильних емуляторів ви можете перетворити свій ПК на чудовий емулятор PlayStation 3. Просто пам’ятайте, що вам потрібно буде використовувати ПЗУ ігор, якими ви володієте: завантаження ПЗУ неналежних ігор онлайн є незаконним. Але з огляду на це, давайте розглянемо деякі з найкращих і найбезпечніших емуляторів PlayStation 3 для вашого ПК.

1. RPCS3

Ймовірно, найнадійніший емулятор PlayStation 3, RPCS3 дозволяє грати в ПЗУ .ISO PlayStation 3 так само легко, як і в будь-які інші емулятори основного потоку, і з усіма функціями, які ви можете очікувати від емуляції.

Щоб назвати лише деякі функції, RPCS3 поставляється з підтримуваним відображенням контролерів і дозволяє використовувати будь-який контролер, який підтримує ваш ПК, для ігор PlayStation 3, змінених шейдерів і параметрів графіки для ваших ігор. RPCS3 навіть дозволяє грати в деякі підтримувані ігри для PlayStation 3 із роздільною здатністю 4K і 60 кадрів/с.

Однак RPCS3 важко грати в деякі ігри PlayStation 3 і постачається зі списком сумісності, як надається через офіційний сайт RPCS3. Якщо ви вирішите використовувати RPCS3 як свій емулятор, ви можете перевірити стан ПЗУ, який хочете відтворити, у цьому списку, щоб переконатися, що він сумісний із вашим ПК.

Подібним чином, RPCS3 також має деякі легкі системні вимоги, які ви повинні перевірити перед встановленням емулятора. На щастя, через RPCS3 веб-сайт, є чіткий список вимог, який ви можете перевірити зі статистикою свого ПК перед встановленням емулятора.

  9 найкращих систем керування відвідувачами для запуску підприємства

І незважаючи на деякі недоліки, RPCS3 є одним із найнадійніших і найоптимізованіших емуляторів PlayStation 3. Отже, якщо ви хочете з’ясувати, чому ігри для PlayStation 3 все ще пропонують чудовий ігровий досвід через емуляцію, RPCS3 має задовольнити ваші потреби.

Завантажити: RPCS3 через офіційна сторінка завантаження RPCS3.

2. РетроАрка

Інший тип емуляції, який пропонує таку ж надійність, як і RPCS3, — це зовнішня колекція емуляторів під назвою RetroArch.

Хоча RetroArch не розроблено для емуляції PlayStation 3, програмне забезпечення містить дійсні способи емуляції ігор PlayStation 3. RetroArch навіть містить ядро ​​емуляції або програмне забезпечення емуляції для RSPC3.

Застереження щодо RetroArch полягає в тому, що програмне забезпечення постійно змінюється, і ви повинні використовувати інструмент онлайнового оновлення, щоб забезпечити доступ до всіх доступних емуляторів. Емуляція PlayStation 3 є одним із таких емуляторів, який покладається на інструмент онлайнового оновлення.

Якщо ви хочете використовувати RetroArch як емулятор PlayStation 3, вам потрібно переконатися, що ви вибрали «Оновити основні інформаційні файли» в «Онлайн-оновлення». Після оновлення ядер ви можете отримати доступ до емуляторів, таких як RPCS3, для вашого програмного забезпечення.

Але за допомогою ядер емулятора, які працюють на RetroArch, ви можете отримати доступ до надійної емуляції PlayStation 3 і унікальних функцій, наданих RetroArch. Ви навіть можете додавати досягнення до своїх емульованих ігор за допомогою RetroArch, наприклад.

Завантажити: RetroArch для ПК з офіційна сторінка завантаження RetroArch.

  Як використовувати кілька вікон програми на вашому iPad

3. Ядро

На відміну від емуляторів і програмного забезпечення на кшталт RPCS3 і RetroArch, більш простий спосіб емуляції ігор PlayStation 3 на ПК – це використання Nucleus.

Nucleus — емулятор PlayStation 3, призначений для низькорівневої емуляції. Хоча це може здатися розчаровуючим, через те, як Nucleus запускає ПЗУ PlayStation 3, він забезпечує постійну та надійну емуляцію.

Змушуючи вас запускати ігри для PlayStation 3 безпосередньо через виконуваний файл Nucleus, Nucleus гарантує, що ПЗУ придбаних вами ігор працюватимуть в емуляторі. Але основні проблеми з Nucleus випливають із того, як працюють ПЗУ та що вам потрібно зробити, щоб у них можна було грати.

Nucleus вимагає, щоб ви скопіювали та додавали офіційні файли дешифрування PlayStation 3 (у формі keys.xml) до самого емулятора, що не зовсім зручно для користувача. Але з іншого боку, якщо ви робите це через офіційно придбану консоль та ігри, ви законно емулюєте ігри Playstation 3.

На жаль, на відміну від RetroArch і RPCS3, розробка Nucleus була припинена на деякий час, і хоча емулятор працює і є безпечним, він не такий ефективний, як деякі інші чудові доступні емулятори PlayStation 3.

Завантажити: Nucleus через GitHub.

4. PlayStation Plus

Дивно, але ще один спосіб надійно емулювати ігри PlayStation 3 на вашому комп’ютері – це офіційна служба передплати PlayStation: PlayStation Plus. І хоча спосіб грати в ігри PlayStation 3 на вашому ПК через PlayStation Plus є нетрадиційним, це безпечний і надійний спосіб зробити це.

Завдяки PlayStation Plus, яка є відповіддю Sony на Xbox Cloud Gaming, PlayStation дозволяє транслювати ігри PlayStation на будь-який пристрій, який підтримує PlayStation Plus. Це включає вибрані ігри для PlayStation 3. Ви можете переглянути повний каталог ігор PlayStation Plus в офіційних списках, наданих Ігрова приставка.

  Як реалізувати автентифікацію маркерів у Next.js за допомогою JWT

Оскільки ви можете отримати доступ до PlayStation Plus на своєму ПК, ви також можете транслювати назви PlayStation на свій ПК. Тому, використовуючи PlayStation Plus, ви можете транслювати та емулювати ігри PlayStation 3 безпосередньо на свій ПК.

Проте, поглянувши на підтримувані ігри для PlayStation 3, як-от The Elder Scrolls IV: Oblivion, ви побачите, що всі ігри для PlayStation 3 включені до каталогу Classics і є ексклюзивними для користувачів платинового рівня.

На жаль, якщо ви хочете використовувати PlayStation Plus як офіційний спосіб емуляції та трансляції ігор PlayStation 3 на свій ПК, вам доведеться сплачувати найвищу щомісячну плату в розмірі 17,99 доларів США. Але принаймні PlayStation офіційно підтримує цю функцію, вам не доведеться турбуватися про будь-які проблеми з законністю, пов’язані з іншими емуляторами.

Завантажити: PlayStation Plus для ПК за офіційним посиланням для завантаження через Ігрова приставка.

Насолоджуйтесь і вдосконалюйте ігри PlayStation 3 за допомогою емуляції ПК

Хоча існує багато неефективних і потенційно небезпечних емуляторів PlayStation 3, дотримуючись найбільш надійних і безпечних емуляторів, таких як RetroArch і RPCS3, ви гарантуєте задоволення від ігор PS3 на ПК.

І навіть з PlayStation Plus, що надає хоч і дорогу офіційну альтернативу, ви можете гарантувати безпечну та ефективну емуляцію. Просто переконайтеся, що у вас є хороше з’єднання для трансляції.