Найкращі доповнення до Google Таблиць

Додатки Google Sheets працюють так само, як і розширення для браузера. Це програми сторонніх розробників, які ви встановлюєте в Таблиці, щоб отримати додаткові функції. Деякі додатки підвищують продуктивність, а деякі додають більш широкі можливості. Ось як почати.

Установка надбудови

Щоб отримати доповнення, відкрийте новий або наявний файл у Google Таблицях, натисніть «Додатки», а потім натисніть «Отримати доповнення».

Ви можете переглядати список усіх доповнень, використовувати спадне меню для сортування за категорією або шукати за допомогою рядка пошуку. Знайшовши доповнення, яке вам подобається, натисніть кнопку «Безкоштовно», щоб встановити доповнення (якщо це платне доповнення, ця кнопка відображатиме ціну покупки).

Після встановлення доповнень вам потрібно надати їм певні дозволи. Вони є основоположними для правильної роботи надбудови. Переконайтеся, що ви повністю розумієте дозволи та довіряєте розробнику, перш ніж встановлювати будь-яке доповнення.

Натисніть «Дозволити».

Після встановлення надбудови натисніть «Додатки», наведіть вказівник на те, яке ви хочете використовувати, а потім натисніть «Пуск» або «Відкрити». Це запускає надбудову або прикріплює бічну панель до вашого вікна.

Видалення надбудови

Якщо вам більше не потрібне доповнення, його легко видалити з Google Таблиць.

У своєму документі натисніть «Додатки», а потім «Керувати доповненнями».

У вікні, що з’явиться, прокрутіть униз до надбудови, яку ви хочете видалити, натисніть зелену кнопку «Керувати», а потім натисніть «Видалити».

Вибране доповнення видаляється, а кнопка керування тепер замінена синьою кнопкою встановлення «Безкоштовно».

Наші улюблені доповнення

Тепер, коли всі інструкції закінчилися, давайте перейдемо до деяких з наших улюблених доповнень.

Електроінструменти: автоматизуйте нудні завдання

Електроінструменти — це набір з понад 20 функцій, які допоможуть вам виконувати звичайні та найскладніші завдання. Кожен інструмент розроблений для того, щоб зробити обробку даних легкою для всіх. Зменште кількість кліків на повторюваних завданнях, відстежуючи формули та операції, які ви використовуєте найчастіше, щоб швидко повторно застосувати набір дій до різних діапазонів. Але це ще не все; ви можете знайти повторювані або унікальні записи, порівняти та об’єднати дані, порівняти аркуші, розділити текст і багато іншого.

  Чому хороші об’єктиви камери такі важливі?

Електроінструменти безкоштовні протягом перших 30 днів, 43 долари на рік і 90 доларів США за довічну ліцензію.

Doctopus: «Роздавати» документи

Доктопус будується з урахуванням вчителів. Це дає вам можливість копіювати та «роздавати» ваші файли Google Диска певному списку студентів, залишаючи вам повний контроль над тим, як ви керуєте своїми завданнями.

При використанні разом з Goobric (Рубрика Google +) Розширення для Chrome, Doctopus дає змогу створювати рубрики та скорочувати час, необхідний для читання, коментування та оцінювання роботи студента за допомогою рубрик, навіть залишати аудіокоментарі про роботу студента.

Doctopus на 100% безкоштовний у використанні.

WolframAlpha: Знайдіть факти та обчисліть формули

У наші дні досить важко виконувати будь-які дії на комп’ютері, не відволікаючись на відкриття нової вкладки та загублення в кролячій норі, якою є Інтернет. За допомогою Безкоштовне доповнення WolframAlpha, вам ніколи не доведеться виходити з Google Таблиць, щоб шукати в Інтернеті математичні обчислення, науково-технічні питання, історичні факти тощо.

WolframAlpha використовує величезні бази даних і алгоритми, щоб відповідати на запитання, аналізувати та створювати звіти майже про все, що ви можете придумати або знати. У вашій електронній таблиці виділіть будь-який текст або клітинки, які ви хочете обчислити, або навіть просто знайдіть більше інформації, а потім у меню надбудови WolframAlpha натисніть «Обчислити виділення за допомогою Wolfram Alpha», щоб замінити виділений текст його результатами.

Суперметрика: створення бізнес-звітів

Суперметрика — це потужне доповнення, яке перетворює ваші Таблиці Google у повноцінну систему звітності для бізнесу з інтеграцією за допомогою SEM, SEO, веб-аналітики та соціальних мереж. Об’єднайте дані з кількох сайтів в одну електронну таблицю, заощаджуючи час і зусилля, порівнюючи дані в різних портфоліо. Він об’єднує такі аналітичні інструменти, як Google Analytics, AdWords, Facebook Ads, Twitter Ads, Amazon Ads, Instagram та багато інших.

  Як встановити Unreal Engine 4 на Ubuntu

Щоб імпортувати дані, ви можете застосувати фільтри лише для вибору полів, які потрібно додати до електронної таблиці. Електронні таблиці оновлюються автоматично, підтримуючи всі ваші дані в актуальному стані. Після цього ви можете налаштувати автоматичне надсилання електронною поштою для надсилання форматів PDF, Excel, CSV або HTML, навіть надати доступ до своїх звітів за допомогою параметрів спільного доступу від Google.

Supermetrics безкоштовний протягом 14 днів; згодом ви можете продовжувати користуватися ним безкоштовно з обмеженими функціями або оновити версії Pro або Super Pro за 69 доларів США на користувача на місяць і 149 доларів США за користувача на місяць відповідно.

Архіватор Twitter: зберігайте твіти в таблицях

Архіватор Twitter дозволяє легко зберігати твіти в Google Таблицях, використовуючи будь-яке ключове слово або хештег. Після того, як ви введете пошуковий запит, усі твіти, які відповідають вашому запиту, автоматично зберігаються у вашій електронній таблиці Google Таблиці. Зберігайте твіти про популярні хештеги, згадки вашого бренду, твіти з географічними тегами тощо.

Twitter Archiver є безкоштовним у використанні, хоча преміум-акаунт має доступ до фіксації більшої кількості пошукових термінів, більше правил Twitter та зменшеного перезавантаження опитування. Безкоштовні користувачі опитують Twitter раз на годину, а преміальні користувачі кожні 10-15 хвилин. Преміум-членство коштуватиме 29 доларів США на рік, щоб підписатися.

Галерея шаблонів: знайдіть чудові шаблони

Заощаджуйте час, використовуючи професійно розроблені шаблони для ваших електронних таблиць Google Таблиць Галерея шаблонів. Вибирайте з календарів, розкладів, табелів обліку робочого часу, фінансових калькуляторів, рахунків-фактур та багато іншого. Після натискання потрібного шаблону надбудова зберігає копію шаблону безпосередньо в кореневій папці вашого Google Диска.

  Найдорожчі компанії світу

Галерея шаблонів повністю безкоштовна для використання.

Ще одне злиття пошти

Ще одне злиття пошти (YAMM) дозволяє надсилати електронні листи на основі шаблонів вашим контактам, автоматизує електронні кампанії та відстежує електронні листи, які ви надсилаєте. Це так само просто, як імпортувати всі свої контакти в документ Таблиці, створити чернетку шаблону електронної пошти в Gmail, а потім запустити доповнення. Ви навіть можете налаштувати вміст електронного листа безпосередньо зі своєї електронної таблиці за допомогою команд розмітки, персоналізуючи кожен електронний лист для певної особи.

YAMM можна безкоштовно використовувати для 50 електронних листів на день. Платні плани починаються від 28 доларів США на рік і включають заплановану доставку та надсилання до 400 електронних листів на день.

Hunter: Знайдіть адреси електронної пошти

Мисливець for Google Sheets легко знаходить адреси електронної пошти будь-якого домену, а потім заповнює ваш документ своїми результатами. Знаходьте професійні адреси електронної пошти людей за частки секунди, допомагаючи вам збагатити вашу базу електронних листів. Хантер використовує велику кількість сигналів, щоб знайти найбільш ймовірні адреси електронної пошти будь-кого.

Введіть домен компанії, з якої ви хочете отримати адреси електронної пошти, і Хантер додасть їх усі до вашого документа Таблиці разом із оцінкою, яка показує, наскільки вони впевнені, що вона правильна, і тип.

Hunter може безкоштовно використовувати до 20 пошуків на місяць. Платні облікові записи варіюються від 34 доларів США на місяць за 1000 пошуків і до 279 доларів на місяць за 50 000 пошуків і завантажень CSV.