techukraine.net techukraine.net Найкращі док-станції ASUS ROG Ally

Найкращі док-станції ASUS ROG Ally

| | 0 Comments| 10:41 PM
Categories:

ASUS нарешті залишила свій слід на сцені портативних ігор, випустивши нову ROG Ally, що дало можливість Steam Deck від Valve заробити. Але, як і в Steam Deck, іноді хочеться просто сісти на диван і насолоджуватися улюбленими іграми на великому екрані.

Не засмучуйтесь, у ASUS ROG Ally є не тільки власна офіційна док-станція, але й багато найкращих док-станцій Steam Deck, які вже є на ринку, також чудово працюють із ASUS ROG Ally, надаючи вам багато можливостей для підключення вашого нового портативний комп’ютер до телевізора та периферійних пристроїв.

Ось найкращі док-станції ASUS ROG Ally, доступні на сьогодні.

Наші улюблені док-станції ASUS ROG Ally у 2023 році

UGREEN Steam Deck Dock

Найкраще в цілому

Вражаюча док-станція з чудовими можливостями підключення

Док-станція UGREEN Steam Deck Dock оснащена всім необхідним для відтворення ASUS ROG Ally на телевізорі. Він навіть містить порт Ethernet, а також порти USB і USB-C.

плюси

Давайте почнемо з розмови про слона в кімнаті: UGREEN Steam Deck Dock містить у своїй назві «Steam Deck dock». Хоча пристрій рекламується як док-станція Steam Deck, він також працює з ASUS ROG Ally, фактично, ви навіть можете використовувати його для свого iPad або більшості інших пристроїв із виходом USB-C.

Ви можете використовувати док-станцію UGREEN Steam Deck не тільки для підключення ASUS ROG Ally до телевізора, але також має порт Ethernet, який дозволяє швидше завантажувати ігри або навіть дає вам перевагу в конкурентних іграх з нижчим пінгом.

Порти USB 3.0 і USB-C можна використовувати для підключення периферійних пристроїв до ASUS ROG Ally, включаючи клавіатуру та мишу або навіть портативний жорсткий диск.

Док-станція для зарядного пристрою Asus ROG 65W

Найкращий офіційний док

Офіційна зарядна док-станція для ASUS ROG Ally

Док-станція для зарядного пристрою ASUS ROG 65W є офіційною док-станцією для ROG Ally. Док-станція для зарядного пристрою потужністю 65 Вт, розроблена тією ж компанією, яка виготовила портативну консоль, забезпечує максимально плавне розширення входу для вашого ROG Ally.

плюси

 • Офіційний продукт ASUS
 • HDMI 2.0
 • порт USB-C

мінуси

 • Досить дорого
 • Відсутність порту Ethernet
 • Старіший порт USB 2.0

Якщо ви хочете інвестувати в офіційний зарядний пристрій і док-станцію, док-станція для зарядного пристрою ASUS ROG 65W — найкращий вибір. Однак він не пропонує стільки функцій, скільки варіанти сторонніх розробників, і в кінцевому підсумку може коштувати вам трохи більше.

Ця док-станція для зарядного пристрою потужністю 65 Вт підтримує HDMI 2.0 і містить порти USB Type-A та USB Type-C. Підтримуючи [email protected] або [email protected]Док-станція для зарядного пристрою ASUS ROG 65W дає змогу насолоджуватися іграми на великому екрані.

Заряджайте два пристрої одночасно до 60 Вт за допомогою порту USB-C і 5 Вт за допомогою порту USB-A. Вибір за вами.

Док-станція iVoler

Найкраща ціна

Доступна док-станція для ASUS Rog Ally

Док-станція iVoler пропонує більш доступний спосіб відтворення ASUS ROG Ally на телевізорі. Він також оснащений кількома портами USB 3.0 для ваших периферійних пристроїв.

плюси

Грати в ASUS ROG Ally на телевізорі може бути чудово, але останнє, що ви хочете, це переплачувати шанси просто підключити ROG Ally до телевізора або додати периферійні пристрої, щоб насолоджуватися іграми за допомогою клавіатури, миші, і гарнітура.

Док-станція iVoler пропонує доступне рішення для гри в улюблені ігри на телевізорі в приголомшливому режимі [email protected]. Він також містить три USB-порти, HDMI і порт USB-C для швидкої зарядки пристрою.

Єдиним недоліком док-станції iVoler є відсутність порту Ethernet, який може допомогти зменшити затримку під час гри, а також пришвидшити час завантаження за допомогою фізичного підключення. Але ASUS ROG Ally постачається з мережевою картою Wi-Fi 6E, тому, якщо у вас є один із найкращих маршрутизаторів Wi-Fi 6E, ви все одно повинні мати вражаючу швидкість навіть без підключення до Ethernet.

LISEN Steam Deck Dock

Найкраще охолодження

Потужна док-станція ROG Ally із додатковим охолодженням

$60 $60 Зекономте
$0

Док-станція LISEN Steam Deck Dock пропонує вражаючу кількість портів USB, USB-C із зарядкою 100 Вт і вбудовану систему охолодження для вашого ASUS ROG Ally.

плюси

 • Велика кількість портів
 • Додаткове охолодження
 • Зарядка 100 Вт

Док-станція LISEN Steam Deck ідеально підходить для тих, кому потрібно трохи додатково охолодити ROG Ally. Завдяки двом вбудованим вентиляторам ROG Ally не тільки охолоджуватиметься, але й покращить продуктивність.

Завдяки виходу HDMI 2.0 док-станція LISEN Steam Deck може легко виводити відео 4K з частотою 60 Гц. Він також містить два порти USB 3.1 Gen 1 для швидкої передачі даних, а також три порти USB 2.0 для підключення периферійних пристроїв.

А для тих, хто хоче завантажувати швидше або зменшити затримку, док-станція LISEN Steam Deck також включає гігабітний порт Ethernet. Хоча док-станція LISEN Steam Deck Dock може похвалитися чудовими можливостями підключення, єдиною проблемою є її громіздкий розмір, який може ускладнити подорож.

Док-станція Anker

Найбільш універсальний

Єдиний док, щоб керувати ними всіма, але за високу ціну

Док-станція Anker є однією з найбільш універсальних док-станцій. Завдяки високошвидкісному з’єднанню Ethernet, безлічі USB-портів і можливості відображення на трьох моніторах одночасно.

плюси

 • Швидка зарядка
 • Слоти для карт SD і MicroSD
 • Тримоніторний дисплей

Док-станція Anker — це потужна док-станція 13-в-1, здатна набагато більше, ніж просто підключити ASUS ROG Ally до телевізора. Він має гігабітний порт Ethernet, порти USB 5 Гбіт/с, слоти DisplayPort, SD і MicroSD, USB-C, аудіовхід (3,5 мм) і два порти HDMI.

Хоча док-станція Anker може бути набагато дорожчою за інші док-станції зі списку, вона пропонує більший діапазон підключення, а також можливість підключення до трьох моніторів. Він маленький і легкий, що робить його ідеальним для подорожей, і його можна використовувати з ноутбуком, Mac, iPad тощо.

Док-станція Anker може відображати один монітор 4K з частотою 60 Гц, два монітори 1440p з частотою 60 Гц або три монітори 1080p з частотою 60 Гц.

Як правильно вибрати док-станцію ASUS ROG Ally

Купуючи нову док-станцію для свого ASUS ROG Ally, слід враховувати кілька речей, наприклад, скільки USB-портів вам потрібно (якщо такі є). Ви граєте в змагальні ігри чи хочете швидше завантажувати великі ігри, і наскільки портативною вам потрібна док-станція?

Для тих, хто віддає перевагу перевіреним і справжнім продуктам, ASUS ROG Charger Dock 65W є офіційною зарядною станцією від ASUS. Пропонуючи HDMI 2.0, USB 2.0 і один порт USB-C для швидкої зарядки, все в невеликому портативному корпусі.

Але якщо вам потрібна док-станція не лише для ROG Ally, ви можете розглянути док-станцію Anker. Це потужний пристрій для підключення з 13 портами, включаючи три виходи для дисплеїв, що дозволяє підключити ваш пристрій до трьох окремих моніторів або телевізорів.

Якщо вам потрібне чудове поєднання можливостей підключення та портативності, док-станція UGREEN Steam Deck — це пристрій для вас. Він включає в себе порт Ethernet, безліч портів USB і USB-C, а також вихід HDMI. Але що ще важливіше, він маленький і портативний, що дає вам найкраще з обох світів.

UGREEN Steam Deck Dock

Найкраще в цілому

Вражаюча док-станція з чудовими можливостями підключення

Док-станція UGREEN Steam Deck Dock оснащена всім необхідним для відтворення ASUS ROG Ally на телевізорі. Він навіть містить порт Ethernet, а також порти USB і USB-C.

плюси

  Як пінгувати комп’ютери чи веб-сайти, дізнатися їх статус