Найкращі дешеві VPN в 2024 (Липень)

Немає необхідності йти на компроміс з якістю з цими вигідними VPN.

Багато років тому дешеві постачальники VPN часто не могли зрівнятися з найкращими послугами VPN на ринку, і жертвували потужністю та функціональністю, щоб запропонувати найнижчу ціну. Однак тепер справи зрушилися, і навіть деякі з найдешевших VPN швидкі, безпечні та зручні для користувачів.

Найважче вибрати хороший, оскільки є ще багато чого, від чого слід уникати. Отже, вам обов’язково слід зробити домашню роботу, щоб побачити, які з дешевих VPN, які ви ввійшли в короткий список, забезпечують якісні швидкості, мають водонепроникну політику конфіденційності, мають доступ до потокових сайтів і, як правило, прості у використанні.

Або, звичайно, ви можете ознайомитися з нашим рейтингом дешевих VPN нижче – ми виконали всю важку роботу в наших вичерпних оглядах і зібрали три найкращі VPN, які пропонують найпривабливішу комбінацію доступності та функціональності.

Що робить VPN чудовим і дешевим?

Завдяки буму VPN в останні роки зараз існує величезна кількість провайдерів, і це згодом призвело до зниження цін у всьому світі. Однак, незалежно від ціни, найважливіше, щоб переконатися, що обраний вами постачальник має чудові функції конфіденційності та безпеки.

Крім того, хороша підтримка потокової передачі для Netflix та інших сайтів часто є пріоритетом, а також підтримка торрентів і програм для широкого кола пристроїв. Усі послуги, які ми перерахували нижче, відзначають ці прапорці, і ми настійно рекомендуємо їх усім, хто хоче заощадити свої гроші, залишаючись приватними в Інтернеті.

Наш улюблений дешевий VPN – це Surfshark. Крім того, що він дуже доступний, він має хороший досвід розблокування вмісту, забезпечує вражаючу швидкість, а його додатки є відшліфованими та преміальними – насправді це краще, ніж багато послуг, які вдвічі дорожчі. Однак ми також зібрали кілька альтернатив, тому все, що вам потрібно зробити, це продовжувати прокручування та вибрати VPN, який вам найкраще підходить.

1. ExpressVPN – найкращий постачальник VPN на сьогодні

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Кількість серверів: 3000+

Швидкість: до 580 Мбіт/с

Розташування VPN: 160 у 94 країнах

Максимальна кількість підтримуваних пристроїв: 5

чат 24/7: Так

30-денна гарантія повернення грошей: так

ПРИЧИНИ КУПИТИ

Серед найшвидших VPN

Широка підтримка пристроїв

30-денна безкоштовна пробна версія

Служба підтримки 24/7

Гаразд, ExpressVPN не такий дешевий, як деякі інші VPN у цьому списку, але ми вважаємо, що пакет, який він пропонує, коштує трохи вищої ціни. Насправді, наш огляд ExpressVPN виявив, що це найкращий сервіс, який ми коли-небудь тестували.

Завдяки широкому діапазону розташування серверів, усі вони забезпечують неймовірну швидкість, де б ви не знаходилися.

Програми ExpressVPN також неймовірно прості у використанні, але під поверхнею ви знайдете величезну кількість потужних функцій. Існує широкий спектр протоколів, розділене тунелювання, перемикач відключення, а VPN також використовує «Ідеальний секретний переадресація», який використовує абсолютно новий ключ щоразу, коли ви підключаєтеся, а також змінює його щогодини, коли ви під’єднуєтеся.

Однак велика новина полягає в тому, що ExpressVPN співпрацює з преміальним постачальником хмарного резервного копіювання Backblaze, щоб запропонувати безкоштовне резервне копіювання на рік.

Навіть дешеві VPN потребують відмінної підтримки, а Express має найкращі в цьому бізнесі – чат у прямому ефірі працює дуже добре, відповіді надходять за секунди, і незалежно від вашої проблеми, оператор зможе допомогти.

Єдиним недоліком є ​​те, що Експрес дещо дорожчий, ніж інші послуги, але якщо врахувати, що ви отримуєте, ми вважаємо, що це вартує вкладень.

ЦІНИ

1 РІК (КРАЩА ПРОЦІЯ) = 8,32 дол. США / місяць

1 МІСЯЦЬ = 12,95 доларів США

НАТИСНІТЬ ТУТ, ЩОБ ВІДВІДАТИ EXPRESSVPN

2. Surfshark – найкращий дешевий VPN на ринку

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Доступно на: Windows, Mac, Android, iOS, Linux

Одночасне підключення: необмежено

Підтримка 24/7: Так

Рейтинг Play Store: 4.3

Розблоковані потокові сайти: Netflix, iPlayer, YouTube, Amazon, Hulu

Гарантія повернення грошей: 30 днів

ПРИЧИНИ КУПИТИ

Велика цінність.
Привабливий та ефективний додаток для Android.
Велика швидкість з’єднання.
Необмежені підключення.

Surfshark здобув справжнє ім’я з моменту свого заснування в 2018 році, і хоча це одна з новітніх послуг у галузі, VPN на БВО швидко закріпилася як одна з найкращих. Більше того, хоча він доступний за вигідною ціною, він не економить на функціях – однією з найважливіших є безпека.

Запустіть Surfshark, і ви будете захищені повним набором функцій безпеки, включаючи протоколи OpenVPN UDP & TCP і IKEv2, приватний DNS, VPN з подвійним переміщенням із використанням шифрування AES-256, а також перемикач відключення. Крім того, існує також політика нульової реєстрації, тому дані про вас ніде не зберігаються, а Surfshark — єдиний справжній VPN з доступним FakeGPS — є вбудований спуфер GPS для обману програм та ігор.

Незважаючи на чудову безпеку, досвід залишається швидким незалежно від того, де ви знаходитесь у світі, завдяки понад 3200 серверам Surfshark, розкиданим у більш ніж 100 місцях у більш ніж 65 країнах. Цей великий вибір серверів також допомагає забезпечити чудову потужність потокової передачі, надаючи доступ до американських Netflix, Hulu, BBC iPlayer тощо.

Однак однією з найкращих переваг Surfshark є його політика необмеженого одночасного підключення, що означає, що навіть якщо у вашій сім’ї є 20, 30 або навіть 50 пристроїв, які ви хочете захистити за допомогою VPN, ви можете зробити це за допомогою Surfshark за менш ніж 2,50 дол. США. місяць.

ЦІНИ

2 РОКИ (КРАЩА ПРОЦІЯ) = 2,49 доларів США на місяць

1 МІСЯЦЬ = 12,95 доларів США

НАТИСНАЙТЕ ТУТ, ЩОБ ВІДВІДАТИ SURFSHARK VPN

3. PureVPN – майже найдешевший VPN на ринку

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Кількість серверів: 2000+

Швидкість: до 580 Мбіт/с

Розташування VPN: 140 країн

чат 24/7: Так

30-денна гарантія повернення грошей: так

ПРИЧИНИ КУПИТИ

Найбільша серверна мережа
Потужні функції безпеки
Дуже помірна ціна
Добре зарекомендував себе бренд.

PureVPN не часто зустрічається в наших звітах VPN, оскільки, хоча це надійний постачальник, він не може зрівнятися за продуктивністю з найбільшими хітерами, такими як ExpressVPN, NordVPN і Surfshark.

Проте, оскільки ви шукаєте найдешевший VPN, ми вирішили показати його вам! Підриваючи майже всі інші законні сервіси на ринку, PureVPN пропонує неперевершену цінність.

Звичайно, якби PureVPN був купою сміття, ми б навіть не пропонували вам це розглядати, але на практиці він цілком дієвий. Ви зможете розблокувати iPlayer за межами Великобританії, дивитися Netflix в США в будь-якій точці світу, і, що найбільш вражаюче, він пройшов незалежну перевірку без реєстрації, тобто не зберігає жодних журналів вашої діяльності.

Є кілька недоліків – трохи нижча швидкість, поганий сайт підтримки та програми, які не так відполіровані, як найкращі, – але за ціною PureVPN – неймовірна пропозиція, і її варто перевірити.

ЦІНИ

2 РОКИ (КРАЩА ПРОЦІЯ) = 1,99 доларів США на місяць

1 МІСЯЦЬ = 10,95 доларів США

НАТИСНАЙТЕ ТУТ, ЩОБ ВІДВІДАТИ PUREVPN

Чи варто дешевий VPN?

Якщо ви виберете правильний, це точно так. Хоча деякі дешеві послуги можуть мати невелику кількість серверів, забезпечують низьку швидкість з’єднання або, у гіршому випадку, витікають конфіденційні дані, усі варіанти в цьому списку забезпечують високоякісний захист VPN за вигідну ціну.

Якщо ви дійсно можете відкладати лише 2,49 доларів на місяць, Surfshark — це найкращий дешевий VPN. Однак, якщо ви можете зекономити трохи більше, ми б направили вас на ExpressVPN. Хоча ви можете витрачати кілька додаткових доларів на місяць, функціональність Express є провідною у своєму класі та є найкращою в нашому посібнику з VPN-сервісів, а тепер пропонує рік резервного копіювання Backblaze абсолютно безкоштовно.

Чи безпечні дешеві VPN?

Хоча якість на ринку VPN дуже різниться, усі три послуги в цьому списку є надійними, безпечними VPN, які ми відносимо до найкращих VPN незалежно від ціни.

Усі мають принаймні шифрування AES-256, більшість із них мають додаткові функції для збереження конфіденційності вас і ваших даних, і всі вони також добре працюватимуть як Netflix VPN.

Чи можете ви отримати VPN безкоштовно?

Неможливо отримати безкоштовний VPN, але якщо ви це зробите, ви пожертвуєте чимало з точки зору продуктивності та, в деяких випадках, безпеки.

Безкоштовні послуги все ще повинні приносити гроші, тому, якщо користувачі не платять постачальнику безпосередньо за передплатою, він використовує інші методи для отримання доходу. Часто ви помітите, що VPN може вставляти рекламу на сторінки, які ви переглядаєте, а в гіршому випадку вона може продавати ваші дані.

Крім того, багато безкоштовних постачальників також пропонують платні варіанти, тому безкоштовні версії обмежені, щоб заохочувати вас до оновлення. Ви можете виявити, що швидкість вашого з’єднання обмежена, і зазвичай у вас буде обмеження даних, яке вимірюється в Мб, а не в Гб.

Хоча доступні безкоштовні варіанти, якщо ви хочете щодня транслювати телебачення або використовувати VPN, варто витрачати $2,49 на місяць на Surfshark, а не ризикувати – принаймні ви знаєте, де ваш провайдер заробляє гроші, якщо ви платите за підписка.

Чому VPN такі дорогі?

Насправді, хоча деякі VPN можуть бути досить дорогими, загалом вони є однією з найдешевших послуг цифрової підписки – особливо якщо ви користуєтеся одним із рекомендованих нами дешевих VPN.

Однак хороші VPN не є безкоштовними, оскільки вони потребують постійного обслуговування, щоб забезпечити надійну та безпечну роботу їхніх серверів, і технічні команди, які продовжують оновлювати службу, щоб ви все ще могли отримати доступ до сайтів, які активно блокують використання VPN – згадайте Netflix і BBC iPlayer.

Крім того, жодна з VPN у цьому списку не показуватиме вам жодної реклами, коли ви її використовуєте, і ви також матимете необмежену пропускну здатність та дані для використання. Таким чином, єдине місце, де вони заробляють гроші, — це підписки користувачів, і ми вважаємо, що, починаючи з менш ніж 2,50 доларів на місяць, це досить розумна ціна за повну анонімність в Інтернеті та безпеку даних.

Як вибрати найкращий дешевий VPN?

Вибір найкращого дешевого VPN-сервісу може бути не таким простим, як здається. Це тому, що не всі недорогі VPN мають високу якість – і ви не хочете отримати поганий інструмент, який принесе більше шкоди, ніж користі. Отже, ось на що вам потрібно звернути увагу, вибираючи дешевого постачальника VPN:

  • Гарантія повернення грошей. Усі гідні VPN повинні надавати гарантію повернення грошей, яка діє принаймні 30 днів. Цього достатньо часу, щоб вирішити, чи дійсно послуга відповідає вашим потребам.
  • Конфіденційність. Перш ніж вибрати інструмент VPN, перевірте його характеристики конфіденційності. Чи існує перевірена політика без реєстрації? Чи використовує він шифрування AES-256? Які протоколи тунелювання він реалізує? Бажано прочитати якомога більше оглядів.
  • Додаткові функції. Деякі VPN є досить простими, тоді як інші мають багато додаткових функцій на вибір. Подумайте, що саме вам потрібно від інструменту, і виберіть відповідно.
  • Довгострокові знижки. У світі VPN отримання довгострокового плану підписки дозволяє заощадити багато грошей. Тому варто переглянути всі плани обраного вами постачальника VPN і вибрати довшу підписку.

Чому VPN так сильно відрізняються за ціною?

Існує багато причин, чому послуги VPN відрізняються за ціною. Ось деякі з найпоширеніших:

  • Сервери. Ціна VPN може частково залежати від його серверів. Наприклад, деякі провайдери VPN володіють власними дата-центрами, а інші орендують. Крім того, важче подбати про великий парк серверів, ніж про невеликий.
  • Підтримка клієнтів. Наявність хорошої підтримки клієнтів коштує грошей. Особливо якщо VPN пропонує цілодобовий живий чат із швидким часом відповіді – усі ці агенти також мають заробляти на життя!
  • Додаткові можливості. Зазвичай базова VPN з невеликим набором функцій буде коштувати дешевше, ніж послуга з великою кількістю налаштувань. Адже для розробки та підтримки таких функцій, як SmartDNS, потрібні гроші.
  • Маркетинг. Іноді VPN може коштувати багато лише тому, що він вкладає багато грошей у маркетинг. Така ж ситуація, як і з будь-яким іншим продуктом.