Найкращі віртуальні платіжні картки для афілійованого маркетингу

| | 0 Comments| 4:29 AM
Categories:

Цього року тисячі рекламних облікових записів по всьому світу були заборонені через «Платеж ризику».

Такі великі технологічні гіганти, як Google, Meta та ByteDance, серйозно поставилися до афілійованих маркетологів. Тепер усі платіжні картки, які використовуються для реклами в Google Ads, Facebook Ads і TikTok Ads, перевіряються ще ретельніше. Крім того, Facebook запровадив повторну авторизацію.

PST.NET дозволяє витратам плавно

Робота афілійованих маркетологів неможлива без надійних способів оплати рекламних витрат, тому PST.NET розробив передове технологічне рішення для вирішення проблеми афілійованих осіб, веб-адміністраторів та інших спеціалістів з трафіку — віртуальні платіжні картки, стійкі до заборон.

У експертів виникає питання, чому більшість карток потрапляє під бан, а картки, емітовані PST.NET, працюють ідеально? Ми розглянемо це більш детально.

Ми довіряємо надійним BIN

Кожен афілійований маркетолог знає про необхідність таких інструментів, як приватні проксі-сервери, підігріті облікові записи, маскування та антивиявлення браузерів, щоб обійти систему боротьби з шахрайством.

  Як побачити, які пристрої використовують ваш обліковий запис Amazon Video

Існує також ще одна важлива річ, про яку забувають навіть досвідчені афілійовані маркетологи. Кожна платіжна картка містить BIN (банківський ідентифікаційний номер), який розкриває багато про рахунок. Найголовніше, що клієнти можуть дізнатися статистику використання BIN.

Основні показники такі:

 • Відсоток рахунків, які були оплачені картками з певним БІНом.
 • Частка перших платіжних операцій, пов’язаних із цими BIN.
 • Кількість інших порушень, пов’язаних з конкретним БІН.

Чим гірша ситуація за будь-яким із показників, тим менше довіри з боку системи боротьби з шахрайством. Якщо БІН не є довіреним, то карта навряд чи пройде перевірку. В результаті клієнт або відразу отримає попередження «Ризиковий платіж», або на рахунок будуть накладені обмеження.

Як уникнути заборони ризикових платежів

Є можливість обійти повідомлення про ризиковий платіж. Клієнти можуть скористатися такими опціями:

 • Працюйте з платіжними картками великих банків, враховуючи ризик заплутатися серед масиву операцій інших клієнтів.
 • Використовуйте унікальні платіжні картки, які мають менше користувачів, тому картки не потрапляють у чорний список.
 •   Як конвертувати валюту в Microsoft Excel

  У першому випадку клієнти працюють в преміальному сегменті. Майже 5-10% афілійованих маркетологів використовують такі BIN. Тому карти служать набагато довше.

  У другому випадку система боротьби з шахрайством не має статистики за цими BIN. Оскільки статистики немає, платіжні картки не банять.

  Усі картки PST.NET проходять перевірку на шахрайство, облікові записи працюють без обмежень. Є також карти з 3-D Secure, які можна використовувати для роботи з будь-яким онлайн-сервісом.

  Видача платіжної картки відбувається протягом кількох секунд, а кількість емітованих карток необмежена. Всі поповнення рахунку здійснюються за допомогою Bitcoin і Tether, комісія починається від 2,9%. Виведення доступне в USDT-TRC20.

  Сервіс платіжних карток від PST пропонує зручний інтерфейс, який підтримує 13 мов, а також бот Telegram для сервісних сповіщень і спеціальні функції для контролю управління витратами та командної роботи партнерів.

    Як заблокувати реєстрацію клавіш за допомогою аудіодрайверів HP на Elitebooks

  Щедра реферальна програма

  Винагорода учасників становить 5 доларів США за першу картку, видану рефералом, 30% від вартості випуску другої та наступних карток і 10% від вартості оплачених транзакцій. Навіть один реферал може принести вражаючий дохід завдяки традиційно високому обороту в бізнесі афілійованого маркетингу.

  Резюме

  Картки, випущені платформою PST.NET, легко проходять усі перевірки на захист від шахрайства та запобігають незручностям спеціалістів з арбітражу трафіку, пов’язаних із заблокованими, вимкненими, призупиненими та забороненими обліковими записами. Це досягається за рахунок регулярного розширення пулу БІН і постійного контролю якості. PST.NET допомагає афілійованим маркетологам зосередитися на продуктивності, а не шукати дійсні картки.

  Код купона

  Наші читачі можуть отримати п’яту платіжну картку від сервісу безкоштовно. Просто введіть пароль techukraine.net у чаті підтримки на веб-сайті PST.

  Вам сподобалось читати статтю? Як щодо того, щоб поділитися зі світом?