Найкращі водонепроникні телефонні сумки 2024 року

| | 0 Comments| 3:26 PM
Categories:

Незалежно від того, чи збираєтеся ви у відпустку чи подорожуєте на природі, водонепроникний чохол для телефону забезпечить душевний спокій. Багато з них спеціально створені, щоб витримувати стихію та підводний тиск, і все одно дозволяють вам надсилати повідомлення, знімати фотографії та відео. Завдяки підходящій водонепроникній сумці для телефону ви можете легко документувати свої пригоди на природі та під водою.

CaliCase

Коли справа доходить до підводних пригод, Універсальна водонепроникна плаваюча сумка для телефону CaliCase із задоволенням прийде з вами в поїздку. Він має рейтинг водонепроникності IPX8 і може витримувати глибину до 100 футів, при цьому ви зберігаєте повну функціональність свого смартфона, включаючи фотографування та зйомку відео.

Універсальний водонепроникний плаваючий чохол для телефону CaliCase — це просто вдома під водою, і душевний спокій неперевершений. Якщо ви втратите зчеплення зі смартфоном, шнурок міцно обхопить ваше зап’ястя. Якщо ви не закріпили його на зап’ясті, ваш телефон натомість безпечно плаватиме нагорі, якщо він важить менше 400 грамів.

Універсальна водонепроникна плаваюча сумка CaliCase для телефону

Найкраще в цілому

Відправлятися в підводні пригоди ще ніколи не було так просто з універсальним водонепроникним плаваючим чохлом для телефону CaliCase. Він захищає ваш дорогий смартфон у водонепроникній сумці IPX8 і навіть плаває.

плюси

 • Чудово підходить для підводних пригод
 • Амортизація по краю для амортизації
 • Повністю функціональний під водою
 • Трохи громіздкий, але все ж простий у використанні

мінуси

 • Перебір, якщо вам потрібен елементарний захист від води

Hiearcool

Якщо ви не занурюєте свій смартфон у воду, ви можете дозволити собі відмовитися від деяких функцій. На щастя, водонепроникний чохол для телефону Hiearcool забезпечує надійний захист від води та погоди. Він має тришарову систему блокування та рейтинг водонепроникності IPX8, що робить чудеса, зберігаючи ваш телефон сухим, навіть якщо ви все-таки занурилися в океан.

Крім того, ви також отримуєте захист від подряпин і снігу — бажане доповнення, якщо ви любите піші прогулянки. Водонепроникний телефонний чохол Hiearcool також настільки місткий, що вміщує як більші телефони, так і громіздкі чохли. Просто переконайтеся, що ви правильно відрегулювали шнурок, оскільки ця сумка для телефону не плаває.

  Як створити кінематографічні фотографії в Google Photos

Універсальна водонепроникна сумка для телефону Hiearcool

Найкращий бюджет

Два за ціною одного, Hiearcool Universal Waterproof Phone Pouch починається з правої ноги. Що ще важливіше, обидва чохли мають тришарову систему захисту, що підвищує його водонепроникність до IPX8.

плюси

 • Рейтинг водонепроникності IPX8, на додаток до захисту від снігу та подряпин
 • Вітає більші телефони
 • Зручний у випадку
 • Поставляється в упаковках по два або чотири штуки

мінуси

 • Не буде плавати
 • Обмежене використання сенсорного екрану під водою

Найкращий плаваючий водонепроникний чохол для телефону: Pelican Marine

Пелікан

Pelican Marine виправдовує свою назву лише завдяки своєму рейтингу захисту від води та пилу IP68, але він йде ще далі. Він не тільки почувається у воді як вдома, але й може витримувати 30 хвилин під водою на глибині метра й залишатися сухим. Найкраще те, що вбудовані повітряні подушки забезпечують плавучість, якщо ви впустите телефон у басейн.

Незважаючи на те, що Pelican Marine чудово працює у відкритих водах, він також корисний на вулиці. Так, він захищений від пилу, але зовнішній корпус також захищає від снігу та подряпин. Усе це дозволяє вам повністю контролювати свій телефон. Він підходить навіть для більших телефонів, а завдяки універсальній сумісності ви можете підключити iPhone або Android на свій вибір.

Водонепроникний чохол для телефону Pelican Marine IP68

Найкращий плаваючий чохол для телефону

$17 $25 Зекономте $8

Якщо жах вашого телефону, що занурюється в глибоке синє море, лякає вас, Pelican Marine покладе цей страх у ліжко. Вбудовані повітряні подушки тримають його на плаву, а решта корпусу зберігає ваш смартфон сухим.

плюси

 • Велике вікно для камери
 • Товстий регульований шнурок
 • Використовується як зовнішній футляр
 • Універсальна сумісність

мінуси

 • Доводиться натискати досить сильно, щоб використовувати сенсорний екран телефону
  Коли репресії Disney+ щодо обміну паролями вплинуть на вас

AirRunTech

Якщо ви хочете носити з собою більше, ніж просто телефон, AiRunTech Waterproof Waist Pack запропонує вам набагато більше простору. Тут достатньо місця для зберігання телефону, паспорта, гаманця та кредитних карток, а ще є вільний простір. Незалежно від того, що ви зберігаєте, ремінь, який фіксує його на талії, досить зручний і його можна регулювати на ходу.

Найголовніше те, що AiRunTech Waterproof Waist Pack має рейтинг водонепроникності IPX8 і витримує занурення на глибину 32 фути. Він виготовлений із водонепроникними ущільнювачами з потрійним замком, тому що у вас ніколи не буде надто багато захисту. Ви також отримуєте кілька кольорів на вибір, і він поставляється в упаковці по два штуки.

Водонепроникний чохол AiRunTech з поясним ременем (2 шт.)

Найкращий водонепроникний поясний чохол

Хоча AirRunTech Waterproof Waist Pack не зовсім модний, ви можете довіряти його надійності та функціональності. Він не тільки вміщує безліч предметів, у тому числі ваш смартфон, але має потрійний захист на блискавці, щоб ще більше запобігти потраплянню води всередину.

плюси

 • Багато місця для зберігання
 • Зручний ремінь
 • Потрійний захист на блискавці
 • Ви отримуєте дві сумки

мінуси

 • Не більш стильний, ніж поясна сумка

Схованка7

Багато хто вибирає більші смартфони, і це зрозуміло. Однак це означає, що набагато важче знайти відповідну сумку для телефону. Так сталося, що водонепроникний чохол для телефону Stash7 робить це з легкістю. Поки ваш телефон менший за 7,5 дюймів, у вас не виникне проблем із його зберіганням, навіть у чохлі для телефону.

Звичайно, водонепроникний чохол для телефону Stash7 — це не просто великий чохол. За ту ціну, яку ви платите, ви отримуєте досить надійний запірний механізм, який напрочуд простий у використанні. Такий захист доповнюється 44-дюймовим морським амортизаційним шнуром, стійким до стирання. Разом із міцним карабіном небезпечній воді буде важко відірвати шнурок від футляра.

Водонепроникний чохол для телефону Stash7

Найкраще для великих телефонів

  Топ-5 інструментів з відкритим кодом для керування сервером OpenStack

Для тих із вас, хто вибрав більшу модель телефону та має футляр, водостійкий чохол для телефону Stash7 максимально зручний. Він може приймати широкий вибір телефонів довжиною до 7,5 дюймів. І ви все ще можете надсилати текстові повідомлення та багато іншого під водою.

плюси

 • Підходить для телефонів із чохлом довжиною до 7,5 дюймів
 • Міцний шоковий шнур морського класу
 • Щільний запірний механізм
 • Телефон добре працює під водою

мінуси

 • Важко розпечатати
 • Дорогий

FAQ

Питання: Чи варті водонепроникні телефонні сумки?

Водонепроникні телефонні сумки не обов’язково захищають ваші гаджети на 100 відсотків, але вони дають їм набагато більше шансів вижити. У будь-якому разі це може бути додатковим рівнем захисту для ще більшого спокою.

З: Який найвищий рейтинг водонепроникності?

IP68 — це найвищий рейтинг водонепроникності, який можна отримати для водонепроникних сумок для телефону. Рейтинг IP68 означає, що пристрій повністю захищений від пилу та може витримувати занурення у воду на глибину до 1,5 метрів (4,9 футів) протягом 30 хвилин. Цей рівень захисту часто зустрічається на таких пристроях, як смартфони та розумні годинники, які призначені для використання в будь-якому середовищі, як вологому, так і сухому.

З: Чи можете ви все ще використовувати свій телефон у сумці?

Так, але майте на увазі, що це різниться в різних випадках. Деякі підводні сумки для телефону помітно кращі, тоді як інші ускладнюють реакцію телефону на дотик.

Q: Чи є водонепроникний чохол для телефону?

Так, на ринку є багато водонепроникних футлярів, і Otterbox є одним із кращих брендів. Якщо ви виберете мішечок для води, мати водонепроникний футляр може бути надмірним, але принаймні ваш дорогий пристрій буде подвійно безпечним.