Найкращі вентилятори RGB для вашого ПК 2023 року

| | 0 Comments| 4:26 PM
Categories:

Продуктивність і ефективність — це головне значення для шанувальників ПК, і вони завжди повинні бути головним фактором. Але також не завадить враховувати стиль. Природно, шанувальники RGB не повинні жертвувати продуктивністю заради зовнішнього вигляду, оскільки ці яскраві кольори не дуже допомагають, якщо ваш ПК працює надто гарячим. Ми зібрали найкращі корпусні вентилятори RGB, які не лише додадуть серйозного відблиску вашій установці, але й працюють так само добре, як виглядають.

Корсар

Не кожен день ви знайдете чудовий набір вентиляторів RGB, які мають так мало недоліків. Corsair LL120 працює на всіх циліндрах, поєднуючи чудову продуктивність зі стилем.

Говорячи про естетику, Corsair LL120 використовує ARGB, що дозволяє змінювати кольори всіх 16 світлодіодів окремо. Однак він йде ще далі, включаючи Corsair Lighting Node Pro. Разом із простим програмним забезпеченням iCUE ви зможете створювати динамічне освітлення RGB лише кількома клацаннями, не займаючи цінних заголовків на материнській платі.

Звичайно, Corsair LL120 — це не тільки стиль. Навіть із вентилятором ззаду та одним спереду LL120 не потить, що рухається повітрям у вашому корпусі, особливо якщо ви розкрутите їх до 2200 об/хв. Що ще важливіше, ви майже не почуєте, як вони працюють на вашій установці за нормальних навантажень.

Corsair LL120 RGB

Найкраще в цілому

$70 $90 Зекономте
20 доларів США

Corsair вибила це з парку завдяки вентиляторам LL120 RGB. Чудова продуктивність повітряного потоку, просте у використанні програмне забезпечення, динамічні кольори та ефекти в 120-мм вентиляторі.

плюси

 • 16 світлодіодів RGB з окремою адресацією
 • Має хороше, просте у використанні програмне забезпечення
 • Високий потік повітря, низький рівень шуму
 • Lighting Node Pro включено

мінуси

 • Дещо голосно на максимальній швидкості вентилятора

Antec

Коли у вас обмежений бюджет, ви схильні скорочувати кути, але ви дійсно не можете дозволити собі це робити з корпусними вентиляторами. На щастя, корпусні вентилятори Antec Prizm 120mm ARGB не тільки мають розумну ціну, але й виглядають фантастично, і ви можете бути спокійні, знаючи, що ваш ПК гарний і крутий.

По-перше, корпусні вентилятори Antec Prizm 120 мм ARGB містять 18 адресних світлодіодів на корпус вентилятора, розділених між двома кільцями. Ви можете отримати доступ до мільйонів кольорів, але найкраща частина — це можливість синхронізувати RGB-підсвічування з материнськими платами провідних брендів, як-от ASUS, MSI та Gigabyte.

Кольори – це не єдиний аспект, який можна налаштувати. Корпусні вентилятори Antec Prizm 120 мм ARGB також постачаються з контролером вентилятора, за допомогою якого можна регулювати швидкість вентилятора в діапазоні від 500 до 2000 об/хв. З огляду на додаткові підшипники вентилятора, вони напрочуд швидкі, тихі та довговічні.

  Agora's дозволяє порівнювати продукти, коли ви купуєте товари в Інтернеті [Chrome]

Корпусні вентилятори Antec Prizm 120 мм ARGB

Найкращий бюджет

$60 $80 Зекономте
20 доларів США

Надійні та доступні корпусні вентилятори Antec Prizm 120 мм ARGB є ідеальним рішенням для обмеженого бюджету. Ви отримуєте переваги хорошого потоку повітря та сумісності програмного забезпечення без шкоди для стилю.

плюси

 • Швидкий, тихий і довговічний
 • Включає п’ять корпусних вентиляторів ARGB і контролер
 • Сумісний із різноманітним програмним забезпеченням RGB
 • Зіркова ціна за вентилятор

ASUS

Вентилятор ASUS TUF Gaming TF120 ARGB — чудовий вибір для тих, хто віддає перевагу дизайну, але потребує високопродуктивного корпусного вентилятора в ключових місцях. Ви навіть отримуєте перевагу двошарової світлодіодної матриці, яка створює насичені кольори RGB.

Завдяки максимальній швидкості 1900 обертів за хвилину вентилятор ASUS TUF Gaming TF120 ARGB є досить швидким і має високий рейтинг повітряного потоку. Враховуючи його продуктивність, TF120 можна використовувати не тільки для пропускання холодного повітря через вашу установку, але також достатньо потужний, щоб охолоджувати радіатори AIO. Це допоможе вам уникнути необхідності змішувати різні типи вентиляторів!

Єдиним аспектом, який відповідає продуктивності вентилятора ASUS TUF Gaming TF120 ARGB, є його довговічність. ASUS додала передові гідродинамічні підшипники, щоб подовжити термін служби, а також антивібраційні накладки, щоб ще більше поглинати звук.

Вентилятор ASUS TUF Gaming TF120 ARGB

Найкращий дизайн

$43 $60 Економія
17 доларів США

Якщо ваша головна турбота про довговічність, вентилятори ASUS TUF Gaming TF120 ARGB спеціально розроблені для довговічності та продуктивності. Він також містить концентратор ARGB, що дає вам повний контроль і підтримку Aura Sync.

плюси

 • Двошарова світлодіодна матриця для більш насичених кольорів
 • Підтримка Aura Sync
 • Швидко, ефективно та тихо
 • Включає концентратор ARGB

мінуси

 • Набір із 3 шт. має кращу ціну

Cooler Master

Якщо ваш комп’ютер має рідинне охолодження, ви не можете просто використати старий корпусний вентилятор для охолодження радіатора, навіть якщо він швидкий. Швидкість не обов’язково є проблемою — це статичний тиск. Cooler Master MasterFan MF120R — чудовий компаньйон, щоб забезпечити охолодження вашого AIO.

Хоча Cooler Master MasterFan MF120R чудово працює як корпусний вентилятор, вони найкраще підключаються до радіатора. Його поєднання високого статичного тиску та повітряного потоку – це саме те, що вам потрібно, щоб виштовхувати або відводити будь-яке тепло, яке розсіюється від радіатора. І якщо ви вирішите, що вам потрібен один для корпусу, ви все одно можете натиснути вентилятори на 2000 обертів за хвилину.

  На вашому iPhone зникли всі значки програм? Спробуйте ці виправлення

Ще одна зручна функція Cooler Master MasterFan MF120R полягає в тому, що він добре працює з широким спектром програмного забезпечення RGB, наприклад ASUS Aura, ASRock RGB, Gigabyte RGB Fusion і MSI RGB.

Cooler Master MasterFan MF120R ARGB

Найкращий вентилятор радіатора

Вентилятор Cooler Master MasterFan MF120R ARGB максимально простий у встановленні. Це робить його ще більш корисним, коли ви готові відмовитися від стандартного кулера для ваших радіаторів заради чогось більш істотного.

плюси

 • Сумісний із різноманітним програмним забезпеченням RGB
 • Легко встановити
 • Спеціально розроблений для охолодження радіаторів
 • Звукопоглинаючі гумові накладки

мінуси

 • RGB надто прозорий
 • Трохи завищена ціна

Thermaltake

Якщо ви використовуєте свою установку на межі можливостей, ви швидко помітите, наскільки гучними можуть стати ваші вентилятори. Це можна терпіти, але якщо ви терпіти не можете дзижчання, вентилятор Thermaltake Pure 12 ARGB вам точно підійде.

Щоб зрозуміти, наскільки тихий вентилятор Thermaltake Pure 12 ARGB, він має максимальну частоту обертання 1500 обертів на хвилину та швидкість повітряного потоку 56,45 CFM. Зважаючи на все це, це цілком гідно поваги, але коли ви почнете перевіряти свій ПК, ви помітите, що він ніколи не піднімається вище шепоту.

Не менш вражає лише кількість опцій, які пропонує Thermaltake Pure 12 ARGB Fan. Ви можете вибрати 140 мм або 200 мм, якщо вам потрібна додаткова потужність повітряного потоку, скажімо, для радіатора, зберігаючи його тиху роботу.

Thermaltake Pure 12 ARGB

Найбільш тихо

$51 $60 Економія
9 доларів США

Немає нічого приємнішого для вух, ніж надійний ПК-вентилятор, який працює неймовірно тихо. Попрощайтеся з шумом за допомогою вентилятора Thermaltake Pure 12 ARGB, який також має ARGB і контролер для миттєвого регулювання.

плюси

 • Доступно багато варіантів, таких як пучки та розміри віяла
 • Шепіт тихо
 • Включає контролер ARGB
 • Сумісний із різноманітним програмним забезпеченням RGB

мінуси

 • Можна було використати кілька адресних світлодіодів

FAQ

Питання: чи можна запустити RGB-вентилятори, не ввімкнувши RGB?

Зазвичай для роботи RGB потрібно під’єднати роз’єм RGB, який є окремим від роз’єму живлення. Ви можете спокійно залишити роз’єм RGB відключеним, і вентилятори продовжуватимуть обертатися, доки вони споживатимуть електроенергію.

  Як вимкнути звук на iPhone для перегляду фільму за допомогою ярлика Siri

Питання: чи можу я запрограмувати шанувальників RGB реагувати на те, що відбувається в моїй грі?

Абсолютно! Більшість відомих брендів мають синхронізацію RGB, вбудовану прямо в програмне забезпечення. Наприклад, є програмне забезпечення Lightsync від Logitech, iCUE від Corsair і Synapse від Razer або варіанти сторонніх розробників, такі як Aurora. Ви також можете синхронізувати RGB з музикою.

З: ARGB чи RGB краще?

ARGB не дає жодних переваг у продуктивності, окрім додаткових налаштувань кольору. Коли ви вибираєте колір для традиційних вентиляторів RGB, це впливає на кожен світлодіод. Звичайно, ви все ще можете використовувати різні ефекти, такі як стробінг і дихання. Однак ARGB дозволяє змінювати кольори кожного окремого світлодіода на будь-який.

З: Що означає RGB?

RGB означає «червоний, зелений, синій». У контексті комп’ютерів і технологій загалом це основні кольори, які використовуються для створення безлічі кольорів.

З: Чому мої вентилятори RGB не світяться?

Якщо ваші вентилятори працюють, але RGB ні, ви можете виконати кілька дій, щоб вирішити проблему.

 • Ще раз перевірте, чи кабель RGB під’єднано до материнської плати чи контролера. Кабель зазвичай розташовується окремо від кабелю живлення вентилятора.

 • Ви використовуєте правильний заголовок? Можливо, ви під’єднали кабель RGB, але можливо, ви використовуєте неправильний роз’єм. Перевірте посібник до материнської плати.

 • Вентилятор або колектор пошкоджені. Ви можете вирішити цю проблему, замінивши RGB-вентилятор іншим вентилятором, який, як ви знаєте, працює певним чином. Якщо вентилятор працює, у вас несправний вентилятор; якщо він не працює, то у вас несправний заголовок.

 • Якщо ви використовуєте контролер вентилятора, спробуйте підключити вентилятор RGB безпосередньо до материнської плати та перевірте, чи він працює. Якщо це так, можливо, у вас несправний контролер вентилятора.

З: Чи можете ви зробити RGB-вентилятори білого світла?

Так, але це не справжній білий колір, і RGB-вентилятори відрізняються за тим, наскільки «білими» вони виглядають. Ви можете зробити це, перевіривши наявність попередніх налаштувань білого світла у програмному забезпеченні RGB або внісши налаштування самостійно.