Найкращі білі корпуси ПК у 2023 році

| | 0 Comments| 4:03 PM
Categories:

Чорні футляри виглядають чудово, в цьому немає сумніву, але настав час розірвати форму з крижаним білим футляром. Це виглядає винятково, коли ви додаєте трохи RGB (але не надто багато) і вибираєте корпус, який безсоромно демонструє ваш дорогий графічний процесор. Ми зібрали найкращі білі корпуси ПК, які підійдуть до будь-якої конструкції, незалежно від того, чи є у вас крихітний mini-ITX або масивний E-ATX.

Найкращий білий корпус ПК: HYTE Y60

HYTE

Коли справа доходить до функціональності, дизайну та естетики, важко перевершити те, що продає HYTE Y60. Він був майстерно розроблений, щоб продемонструвати найважливіші аспекти збірки вашого ПК, увінчаний чудовою білою обробкою.

Трикомпонентне панорамне скло HYTE Y60 не тільки виглядає фантастично, але й нагадує власну міні-виставку. Такі компоненти, як GPU, CPU, RGB, вентилятори та AIO, розташовані спереду по центру, а блок живлення, кабелі, материнська плата та додаткове сховище вміло приховані передньою камерою ззаду.

З HYTE Y60 ви можете використовувати традиційний горизонтальний графічний процесор, але з доданим стояком PCIe 4.0 і вертикальним кріпленням для графічного процесора ви можете пишатися ним, включаючи карти PCIe половинної висоти. Тільки не забудьте зануритися в найкращі RGB-вентилятори, оскільки для цього випадку вам знадобиться належне охолодження.

HYTE Y60

Найкраще в цілому

Завдяки панорамному огляду з трьох панелей, HYTE Y60 дає вам можливість продемонструвати свої важко зароблені компоненти зі смаком (і функціонально). Поєднуючи вражаюче біле покриття та чудову організацію кабелів, це неймовірно чистий вигляд, який приверне багато «ах» та «ах».

плюси

 • Як мати власну технічну виставку
 • Включає вертикальне кріплення для графічного процесора та кабель PCIe 4.0
 • Чудовий дизайн і система управління кабелями

мінуси

 • Може трохи нагрітися без належного охолодження

Cooler Master

Якщо вам подобається бюджетний компактний комп’ютер, Cooler Master NR200 — це сплячий гігант. Він зменшує яскравість загартованого скла та ставить продуктивність і функціональність на перший план.

Незважаючи на те, що Cooler Master NR200 має більш компактний білий корпус, він виконує серйозні завдання. Ви можете встановити повнорозмірні графічні процесори довжиною до 330 мм і шириною до 156 мм, а також опцію вертикального кріплення (яке постачається в комплекті з моделлю NR200P разом із підйомником). радіатори до 280 мм збоку і 240 мм знизу.

З усім цим апаратним забезпеченням у компактному просторі схоже, що дістатися до всього буде важко. Навпаки. кожну панель — верхню, нижню та бічні — можна зняти з мінімальними зусиллями завдяки конструкції без інструментів.

Cooler Master NR200

Найкращий бюджет

$85 $110 Економія
25 доларів США

Cooler Master NR200 — це білий компактний корпус для ПК, який достатньо місткий, щоб одночасно працювати з великими графічним процесором і радіаторами. Найкраще те, що його дизайн без інструментів дозволяє швидко дістатися до основних компонентів, не розбираючи ПК.

плюси

 • Чудовий потік повітря для компактного корпусу
 • Підтримує повнорозмірні графічні процесори
 • 360-градусна доступність

мінуси

 • Потрібен блок живлення SFX

Thermaltake

Створення власного комп’ютера схоже на обряд посвячення; частини, які ви використовуєте, були обрані вами. І немає кращого способу покращити цей досвід, ніж настроюваний білий корпус ПК, такий як Thermaltake Core P6.

Thermaltake Core P6 досягає цього завдяки модульній конструкції. Вам надається набір панелей, стійок, кронштейнів і монтажних масивів для створення білого корпусу ПК на ваш розсуд. Завдяки доданій підтримці райзерного графічного процесора ви навіть можете вибрати вертикальне або горизонтальне положення графічного процесора.

Найважливіше те, що Thermaltake Core P6 не відчуває браку повітряного потоку. Ви можете суворо дотримуватися повітряного охолодження з підтримкою 120-мм і 140-мм вентиляторів або використовувати рідинне охолодження завдяки підтримці радіаторів 280 мм і 360. У цьому вам може допомогти наш путівник щодо найкращих кулерів AIO.

Thermaltake Core P6

Максимально настроювані

$186 $200 Економія
14 доларів США

Завдяки модульній конструкції Thermaltake Core P6 виводить налаштування на новий рівень. По суті, це два комп’ютери в одному з додатковою перевагою зіркового потоку повітря та безлічі підтримки великих вентиляторів і радіаторів.

плюси

 • Модульна конструкція та можливість кріплення на стіну
 • Зоряний потік повітря
 • Підтримує ATX, micro ATX, mini ITX і SSI CEB

мінуси

 • Персоналізація має свою ціну

Корсар

Для тих із вас, хто обирає меншу, але не компактну конструкцію, Corsair Crystal 280X ідеально підходить до зони Золотовласки. У ньому немає купи негативного простору, і він не настільки малий, щоб перешкоджати продуктивності або закривати потік повітря.

Магія Corsair Crystal 280X полягає в його двокамерній конструкції. Ваші основні компоненти оголені для всіх. Решта міститься у вторинній камері, яка сама по собі має такі зручні функції, як два окремих відсіки для дисків, багато місця для кабелів і кріплення для блоку живлення. Завдяки трьом панелям із загартованого скла він благає вас пройти додаткову милю з кольоровим обладнанням, аж до оперативної пам’яті RGB.

Corsair Crystal 280X надзвичайно добре справляється з потоком повітря, якщо ви використовуєте доступний простір. Ви можете мати цілих шість 120-міліметрових вентиляторів охолодження або три великих 240-міліметрових радіатора або навіть комбінувати і поєднувати обидва.

Corsair Crystal 280X

Найкращий макет

Corsair Crystal 280X представляє унікальну відповідь на питання організації кабелів завдяки включенню другої камери. Він трохи ширший, але все ще маленький і місткий, що дає вам достатньо місця для вентиляторів, радіаторів і потужних графічних процесорів.

плюси

 • Цікавий двокамерний дизайн
 • Повітряний потік хороший, якщо ви встановлюєте його з належним охолодженням
 • Ідеальний баланс між розміром і наявним простором

мінуси

 • Усе це загартоване скло може розмазатися
 • Встановлювати бічні панелі – справа важка

Фрактальний дизайн

У корпусі є щось прекрасне, що дозволяє вам не працювати з комп’ютером, особливо якщо ви обираєте апаратне забезпечення високого класу. Щоб компенсувати все додаткове тепло, яке неминуче генеруватиме, Фрактальний дизайн торрент це майстер-клас з охолодження.

Fractal Design Torrent — це набагато більший білий корпус ПК порівняно з іншими в нашому списку, і це не дарма. Він оснащений високоякісним охолодженням лише за допомогою стандартних вентиляторів із використанням двох 180-мм вентиляторів спереду, які сьогодні рідко зустрічаються. А ще краще, ви можете вибрати дуже товсті AIO з радіаторами розміром до 420 мм спереду чи знизу (але не обох). У будь-якому випадку велика кількість повітря направляється прямо до задньої частини корпусу.

Щоб загорнути лук на Fractal Design Torrent, ви будете раді знати, що він не економить на організації кабелів. Він трохи тугий збоку, але Fractal Design включає затискачі для прокладання кабелю. Ви також знайдете чотири 2,5-дюймові накопичувачі та два 3,5-дюймові накопичувачі.

Фрактальний дизайн торрент

Найкращий E-ATX

Fractal Design Torrent — це не лише витвір вишуканого мистецтва, але й має чудове охолодження, призначене для охолодження вашого дуже дорогого обладнання високого класу. П’ять вентиляторів, що входять до комплекту, є чудовим початком, але ви також можете перейти на великі радіатори діаметром 420 мм.

плюси

 • Підтримує E-ATX, а також SSI-EEB і SSI-CEB
 • Феноменальний потік повітря
 • Дизайн зі смаком

мінуси

 • Вентилятори стають гучними на вищих швидкостях

FAQ

З: Як чистити та обслуговувати свій білий корпус ПК?

Незалежно від того, чи ваш корпус білий, чорний чи різнокольоровий, очищення білого корпусу ПК нічим не відрізняється від звичайного. Ви отримуєте серветку з мікрофібри для зовнішньої сторони та електричну ганчірку (або стиснене повітря), щоб видути будь-який пил зсередини. Компоненти вимагають більш тонкого дотику, наприклад, м’якої зубної щітки. Якщо ви вперше, у нас є надзвичайно корисний посібник про те, як очистити настільний ПК.

З: Чи пожовтіє білий корпус ПК з часом?

Він змінюється в залежності від матеріалу білого корпусу, а також якості. Якщо біле покриття пофарбовано поверх металу, ви можете бути впевнені, що воно ніколи не пожовтіє; однак, якщо це пластик, це можливо. Тепло — це смерть для білого корпусу ПК, тому тримайте його подалі від сонця та диму та підтримуйте прохолодну кімнатну температуру.

З: Чи легше побачити пил на білому корпусі ПК?

Оскільки пил темний, так, пил легше побачити на білому корпусі комп’ютера через контраст, особливо коли він починає накопичуватися, але не надто, порівняно з чорним корпусом. Однак найбільше на білому корпусі ви помітите не пил, а всі подряпини та подряпини, які він збирає з часом.

  Як використовувати Spotify Connect для віддаленого керування відтворенням