Найкращі бюджетні гаджети для розумного дому 2024 року

Технологія розумного дому дозволяє нам додати в наші будинки зручність автоматизації та функції, які ми бачимо у футуристичних науково-фантастичних фільмах. Хоча роботи ще не повністю захопили світ, ми маємо доступ до безлічі гаджетів і пристроїв, які роблять наше життя набагато легшим.

Ханна Страйкер / MakeUseOf

Вам потрібен розумний концентратор, щоб контролювати всі пристрої розумного дому. З Amazon Echo Dot, у вас є розумний динамік із Alexa, який служить вашим особистим помічником для керування майже кожним розумним гаджетом, який є у вас вдома. Ви також можете дзвонити, розважатися подкастами чи музикою та отримувати доступ до будь-якої потрібної інформації в Інтернеті.

5-е покоління має новий світлодіодний дисплей годинника, який надає таку інформацію, як погода та пісня, яка зараз відтворюється (а також час). Однак ви також можете придбати Echo Dot (5-е покоління) без дисплея для більшої економії або дитячу версію з розширеним батьківським контролем.

Amazon Echo Dot (5 покоління)

Найкраще в цілому

Amazon Echo Dot може стати вашим центральним центром розумного дому. З Alexa як вашим помічником, він дає вам контроль над пристроями розумного дому, може відтворювати ваші улюблені мелодії та відповідати на будь-яке запитання, яке спадає вам на думку. Echo Dot (5-е покоління) має світлодіодну панель, яка показує інформацію, як-от час, погода або нещодавно відтворені треки.

плюси

 • 1000 квадратних футів додаткового покриття Eero Wi-Fi
 • Покращений звук
 • Датчики температури і руху
 • Легке налаштування
 • Прості жести дотику

Каса

Розумні лампочки, які змінюють свою яскравість і випромінюють мільйони різних кольорів, є фантастичним способом досягти найкращого освітлення вдома. Правильний відтінок і колірна температура у вашій спальні можуть значною мірою допомогти створити правильну атмосферу.

З інтелектуальними лампочками Kasa ви можете запланувати все, щоб мати щоденну рутину природних кольорів від сходу до заходу сонця. Вони також забезпечують додаткову безпеку; ви можете встановити, щоб світло вмикалося та вимикалося з певними інтервалами, створюючи ілюзію, що хтось є вдома.

Ці лампи мають максимальну потужність 800 люмен, але якщо вам потрібна яскравіша, також доступна упаковка з 4 ламп на 1000 люмен.

Kasa Smart Light Bulbs 4 шт

Найкраще освітлення

$32 $40 Зекономте $8

Розумні лампочки – це чудова ідея для повного контролю над освітленням у вашому домі. Ви можете запланувати використання інтелектуальних ламп Kasa, щоб привернути себе та вашу сім’ю до рутини, або вибрати кольори відповідно до часу доби чи потрібної енергії. Ви можете керувати ними за допомогою супровідної програми або голосового керування за допомогою Alexa, яка може перевизначити будь-який запрограмований розклад.

плюси

 • Сумісність із Alexa або Google Assistant
 • Концентратор не потрібен
 • Моніторинг енергії в додатку
 • Керування смартфоном з будь-якого місця
 • Діапазон колірних температур 2500–6500K

Анкер

eufy Clean від Anker RoboVac G30 Hybrid SES, можливо, не найдешевший робовак, який ви можете знайти. Але він все ще потрапляє в бюджетний діапазон і пропонує чудовий баланс співвідношення продуктивності. Він сумісний з Alexa та Google Assistant і має динамічну навігацію для розширеного картографування.

Це не тільки пилосос і швабра 2-в-1, але він також оснащений станцією для автоматичного спустошення з потрійною фільтрацією пилу. Ця станція оснащена 3,2-літровим мішком для пилу, який вам не потрібно буде спорожняти протягом приблизно восьми тижнів.

Завдяки сильній потужності всмоктування 2000 Па G30 Hybrid може працювати з усіма кімнатами в будинку, залишаючи вас вільними робити все, що завгодно.

eufy Clean від Anker RoboVac G30 Hybrid SES

Найкращий гаджет для прибирання

eufy Clean від Anker RoboVac G30 Hybrid SES — це робот-прибиральник 2 в 1 із пилососом і шваброю. Він також спорожняється самостійно та має власну станцію спорожнення для зручності. Він має потужне всмоктування та вдосконалену навігацію, завдяки чому ви можете зайнятися будь-чим іншим, що вам потрібно.

плюси

 • BoostIQ для переходу від твердої підлоги до килимового покриття
 • Тиха прибирання
 • Тонкий 2,8-дюймовий корпус підходить під більшість меблів з низьким просвітом
 • Автоматичне повернення при низькому заряді батареї
 • Датчики проти зіткнення та падіння

мінуси

 • Немає підтримки частоти 5 ГГц

SimpliSafe

Завдяки 9-компонентній бездротовій системі домашньої безпеки SimpliSafe у вас є мережа, яка охоплює квартиру чи будинок для однієї сім’ї та залишає двері відкритими для додавання додаткових пристроїв захисту.

У коробці є найважливіша базова станція та бездротова клавіатура для постановки та зняття з охорони. Ви також отримуєте чотири датчики входу, два датчики руху для домашніх тварин, дротову внутрішню камеру безпеки та кнопку паніки. Натискання останньої спрацьовує сигналізацію, яка автоматично відправляє патрульну машину за вашою адресою в разі надзвичайної ситуації.

Однак вам потрібно буде оформити місячну підписку, щоб користуватися всіма перевагами. А якщо ви хочете ще більше укріпити свій будинок, ви також можете вибрати систему з 10, 11 або 12 частин.

9-компонентна бездротова домашня система безпеки SimpliSafe

Найкращий захист будинку

$245 $300 Заощадьте $55

Система безпеки будинку SimpliSafe захищає ваш розумний дім і дарує вам спокій. Можливо, це не найдешевша система безпеки, яку ви можете знайти, але ви не можете оцінити безпеку. Однак вона все ще перебуває в доступному ціновому діапазоні, і ви можете розширити систему додатковими пристроями, щоб ще більше зміцнити свій дім.

плюси

 • Один безкоштовний місяць професійного моніторингу 24/7
 • Просте налаштування
 • Чудове обслуговування клієнтів
 • Добре інтегрується з Alexa та Google Assistant (за наявності підписки)
 • Дворовий знак із 3-футовим кілком у комплекті

мінуси

 • Обмеженого використання без місячної підписки
 • Несумісний з Apple HomeKit

Найкращий бюджетний розумний домашній гаджет для енергоефективності: смарт-термостат Amazon

Amazon

Продукт із сертифікатом Energy Star завжди заощадить ваші гроші. Однак економія — це не єдине, що дає вам енергоефективний смарт-термостат Amazon. Ви також отримуєте можливість повністю контролювати температуру вдома безпосередньо зі свого смартфона. Це забезпечує теплий і затишний будинок після повернення з роботи.

Він оснащений яскравим світлодіодним дисплеєм, який показує температуру, а також має ручне керування для регулювання. Завдяки покроковим інструкціям у додатку Alexa встановити легко, а чудова цілодобова підтримка клієнтів Amazon готова, якщо вам це знадобиться.

Крім того, якщо у вас старіша система опалення без необхідного C-дроту, ви можете придбати термостат з адаптером C-wire за трохи вищою ціною.

Розумний термостат Amazon

Найкращий гаджет для енергоефективності

Ще одним чудовим і доступним продуктом для розумного будинку від Amazon є смарт-термостат Amazon. Це не тільки бюджетний пристрій, але й його енергоефективність заощадить вам ще більше грошей у довгостроковій перспективі. Ви можете керувати ним через динамік Echo Dot або безпосередньо зі свого смартфона, і ви насолоджуватиметеся, повертаючись додому з ідеальною температурою.

плюси

 • Корисна підтримка встановлення
 • Автоматичне регулювання температури
 • Alexa відчуває додаткову автоматизацію
 • Сертифікат Energy Star

мінуси

 • Потрібен С-провід або адаптер
 • Інтелектуальне керування обмежено додатком Alexa або динаміком Echo Dot

FAQ

З: Які екосистеми розумного дому?

Amazon Alexa та Apple HomeKit є двома з найкращих. Незважаючи на те, що екосистема Amazon Alexa є найпопулярнішою, у виборі Apple HomeKit є переваги. Однак обидва мають свої істотні плюси і мінуси.

Незважаючи на плутанину щодо того, чи називається його екосистема розумного дому Google Nest, Google Home або Google Assistant (це Google Nest!), багатонаціональний технологічний бегемот також зробив значні кроки у світі платформ підключеного дому.

Додайте Samsung SmartThings і безліч менш відомих претендентів на трон, і ви побачите, що є з чого вибрати.

З: Чи може будь-який розумний домашній пристрій працювати з будь-яким іншим пристроєм?

На жаль, не всі пристрої розумного будинку інтегруються один з одним. Є проблеми з сумісністю через пристрої, які використовують різні стандарти зв’язку, як-от Wi-Fi, Bluetooth або Zigbee. Однак розумний домашній міст може з’єднати ваші пристрої разом, якщо він сумісний із пристроями, які ви використовуєте.

З: Чи можу я перетворити «тупий» домашній продукт на розумний? як?

Зробити «тупі» пристрої «розумними» можна за допомогою різноманітних розумних аксесуарів. Одним із зручних пристроїв є розумна розетка або розумна стрічка. Просто підключіть його до розетки, а потім підключіть пристрій. Після підключення ви можете керувати пристроєм за допомогою голосового керування або програми.

Ви також можете замінити традиційні вимикачі світла розумними вимикачами для керування світлом зі смартфона, якщо ви не хочете замінювати лампочки. Ви також можете оновити свою традиційну систему опалення за допомогою розумного термостата, заощаджуючи свої гроші в довгостроковій перспективі завдяки програмованим розкладам і дистанційному контролю температури.

Ви також можете додати розумний механізм відкривання гаражних дверей до існуючих гаражних воріт і замовити їх відкривання, не виходячи з автомобіля.

З: Як я можу заощадити гроші, використовуючи гаджети для розумного будинку?

По-перше, вам слід замінити всі наявні у вас лампи розжарювання на розумні світлодіодні лампи. Потім вам слід встановити розумні розетки та подовжувачі живлення на своїх приладах і пристроях, особливо на тих, які споживають найбільше електроенергії. Звідти ви можете планувати свої гаджети розумного дому, щоб оптимізувати їх споживання енергії.

З: Які переваги гаджетів для розумного дому?

Ви можете централізовано керувати всім у своєму домі зі свого смартфона. Крім того, більшість гаджетів для розумного будинку надсилатимуть вам сповіщення, щоб ви були в курсі всього.

Енергоефективність також важлива в наші дні, коли ціни швидко зростають. Розумні домашні гаджети дозволяють планувати споживання електроенергії своїми приладами. У довгостроковій перспективі ви можете заощадити сотні доларів або навіть більше.

Зручність і безпека також є важливими перевагами, які спадають на думку, коли ви використовуєте гаджети для розумного дому.