Найкращі безкоштовні альтернативи Dropbox (для більш ніж 3 пристроїв)

Dropbox тепер обмежує безкоштовних користувачів максимум три синхронізуючих пристрої колись. Якщо вам потрібно більше пристроїв і ви не хочете відкривати гаманець, Google, Microsoft і навіть Apple краще Dropbox.

Це те саме обмеження, яке встановив Evernote. Безкоштовний обліковий запис Evernote дає змогу синхронізувати нотатки лише з двома пристроями. Обидві служби явно намагаються перетворити більше безкоштовних користувачів у платних клієнтів.

Google Drive — чудова служба зберігання даних. Він пропонує 15 ГБ безкоштовного сховища — хоча він використовується спільно з вашим обліковим записом Gmail — і може синхронізуватися з необмеженою кількістю пристроїв. Це, безумовно, перевищує 2 ГБ і три пристрої Dropbox.

Програмне забезпечення резервного копіювання та синхронізації від Google навіть дозволяє легко створювати резервні копії та синхронізувати інші папки на вашому комп’ютері за межами папки Google Drive. Наш власний Майкл Крайдер назвав це «один з найкращих варіантів резервного копіювання” на Review Geek. Він доступний як для Windows, так і для macOS.

Звичайно, Google Drive інтегрований з Google Docs, тому ви можете легко створювати документи та працювати з ними. Google надає мобільні програми, щоб ви могли отримати доступ до своїх файлів на Android, iPhone та iPad. І ви можете отримати доступ до своїх файлів будь-де в браузері.

Служба Microsoft OneDrive пропонує 5 ГБ безкоштовного сховища, що не так багато, як 15 ГБ у Google, але, безумовно, більше, ніж 2 ГБ у Dropbox. Як і Google Drive, OneDrive не обмежує кількість пристроїв, з якими ви можете синхронізуватися. Ви можете мати стільки комп’ютерів, комп’ютерів Mac, телефонів і планшетів, скільки вам потрібно.

OneDrive особливо зручний, оскільки вбудований безпосередньо в Windows 10. Він також використовує систему «Файли на вимогу», яка зберігатиме ваші файли в хмарі, показуючи їх у Провіднику файлів на вашому ПК. Вони будуть завантажені, коли ви двічі клацнете їх, щоб відкрити їх. Звичайно, це необов’язково — ви можете вимкнути це, і OneDrive функціонуватиме так само, як Dropbox, якщо вам це подобається.

Хоча OneDrive інтегровано з Windows 10, це не єдина платформа, на якій він доступний. Microsoft також пропонує клієнти OneDrive для macOS, Android, iPhone та iPad. Ви також можете отримати доступ до своїх файлів через веб-сайт OneDrive у браузері.

Apple iCloud Drive дуже скупий, пропонує лише 5 ГБ пам’яті для всіх резервних копій, фотографій і файлів вашого пристрою. Але навіть він пропонує більше місця, ніж 2 ГБ Dropbox, і це не обмежує пристрої, на яких ви можете отримати доступ до своїх файлів.

Це може бути хорошим варіантом, якщо ви користуєтеся Mac, оскільки iCloud Drive вбудований у вашу операційну систему та пропонує 5 ГБ безкоштовно (розділено з резервними копіями iPhone та бібліотекою фотографій iCloud). Якщо ви платите Apple за додатковий обсяг пам’яті iCloud, ви можете використовувати це сховище для синхронізації файлів із iCloud Drive. І немає обмежень для пристроїв.

Хоча iCloud Drive вбудований в macOS, Apple також пропонує iCloud Drive для Windows і ви можете отримати доступ до своїх файлів у веб-браузері iCloud.com. Однак офіційної програми iCloud Drive для Android немає.

Вони дешевші, ніж Dropbox, якщо ви також хочете платити

Dropbox — це не так вже й багато, навіть якщо ви хочете платити. Dropbox стягує 99 доларів США на рік за 1 ТБ місця для зберігання.

Google Drive стягує 1,99 доларів США на місяць за 100 ГБ, якщо вам просто потрібно трохи додаткового сховища, тоді як 99,99 доларів на рік дасть вам 2 ТБ. І це частина Google One, що також дає вам доступ до «команди експертів», з якою ви можете спілкуватися в Google.

Microsoft OneDrive звинувачення 69,99 доларів США на рік за Office 365 Personal, який дає вам 1 ТБ пам’яті, а також Microsoft Office. За 99,99 доларів США ви можете отримати сімейний план Office 365 Home, де шість людей отримують програми Office, і кожен отримує 1 ТБ — це загалом 6 ТБ пам’яті. Або, якщо вам просто потрібно трохи пам’яті, ви можете платити $1,99 на місяць за 50 ГБ без Office.

Навіть скупий iCloud Drive від Apple краще угода. Apple стягує лише 0,99 доларів США на місяць за 50 ГБ пам’яті, тоді як 9,99 доларів на місяць дасть вам 2 ТБ.

Нам подобаються ці варіанти, тому що вони від надійних компаній, мають історію пропонування безкоштовного сховища та мають стимул продовжувати це робити. Ви можете знайти деяких менших постачальників сховища, які зараз досить вигідно конкурують із Dropbox, але обов’язково подивіться кілька відгуків, перш ніж довіряти свої особисті файли менш відомому постачальнику.