Найкращі бездротові принтери

| | 0 Comments| 2:06 AM
Categories:

Весь світ стає бездротовим, тож чому ваш принтер залишився позаду? Якщо у вас є кілька пристроїв, з яких вам потрібно друкувати, або ви хочете уникнути клопоту з переплутаними проводами, вам слід придбати бездротовий принтер.

Окрім того, що вони ідеальні для гібридних середовищ або віддалених працівників, бездротові принтери дозволяють друкувати на ходу без необхідності використання кабелю Ethernet або USB-з’єднання.

Ось найкращі доступні сьогодні бездротові принтери.

Наш вибір найкращих бездротових принтерів у 2023 році

HP OfficeJet Pro 9025e

Найкраще в цілому

Якісний вибір середнього класу від HP

$280 $400 Економія
120 доларів США

Як хороший варіант середнього класу, розгляньте OfficeJet Pro 9025e від HP. Він пропонує суттєву економію витрат чорнила, водночас оснащений такими функціями, як автоматична подача документів і два лотки для паперу, що містять загалом 500 аркушів. Це також відносно швидкий принтер без шкоди для якості.

плюси

 • 2,7-дюймовий сенсорний екран
 • Конкурентоспроможні поточні витрати
 • Друк без полів
 • Відносно швидко
 • Гарна якість друку

HP пропонує хороший середній варіант із бездротовим струменевим принтером OfficeJet Pro 9025e. Він ідеально підходить для малих і середніх офісів і може ефективно впоратися з потребами друкарських підприємств подібного розміру. Ви можете підтримувати низькі поточні витрати, активувавши HP+ після покупки. Негайно після шестимісячної безкоштовної підписки на чорнило буде автоматично надіслано чорнило, щоб ви ніколи не закінчилися. Ця автоматизація забезпечує ще більшу економію завдяки зниженню витрат на чорнило до 50%.

Принтер оснащений двома лотками для паперу, що вміщують по 250 сторінок кожен, і 35-сторінковим однопрохідним автоматичним двостороннім АПД, який може сканувати, копіювати або надсилати факс. Він відносно швидко друкує для машини в цьому ціновому діапазоні зі швидкістю 24 стор./хв (стор./хв) для монохромного друку та 20 стор./хв. для кольорового друку. Текст чіткий і деталізований, а кольорові відбитки, включно з фотографіями без полів розміром до стандартного літери, точні та яскраві.

Бездротове підключення включає Wi-Fi з самовідновленням, який автоматично виявляє та виправляє будь-які проблеми з підключенням, і програму HP Smart, яка дозволяє друкувати з будь-якого місця. Окрім бездротового друку зі смартфона, ви також можете отримати доступ до веб-порталу зі свого офісного ПК. Звідти ви можете контролювати рівень паперу та чорнила або змінювати параметри безпеки.

Canon Pixma MG3620

Найкращий бюджет

Доступний бездротовий струменевий принтер «все в одному».

$60 $80 Зекономте
20 доларів США

Canon PIXMA MG3620 — це чудовий бюджетний вибір для тих, хто шукає недорогий універсальний принтер. Це струменевий принтер, який забезпечує чудову якість друку та сканування з чіткими деталізованими зображеннями з точним кольором. Хоча швидкість друку дещо нижча, вартість друку приємна завдяки недорогим картриджам. Він має можливість бездротового зв’язку через Wi-Fi, а також сумісний з іншими технологіями та програмами бездротового друку.

плюси

 • Сумісний із картриджами Canon високої ємності
 • Доступні картриджі
 • Хороша деталізація та точність кольору
 • Дуже хороша якість сканування

мінуси

 • Не друкує фотографії розміром 2 × 3 дюйми
 • Повільний друк
 • Без АПД

Цей недорогий бездротовий струменевий принтер «усе в одному» від Canon є хорошим вибором для домашнього використання. Маючи розміри 12 x 17,7 x 6 дюймів, це компактний пристрій, який заощадить місце та друкує чіткі документи та фотографії з високою деталізацією. Він дійсно має низький ресурс сторінок, але картриджі недорогі, тому ціна за друк залишається низькою.

Ви можете друкувати через USB і Wi-Fi, а також пристрій сумісний з Apple AirPrint, Mopria або програмою Canon PRINT. Ви також можете надати Alexa сповіщення, коли настане час замінити картриджі, і використовувати голосовий помічник для автоматичного замовлення в Amazon, якщо ви зареєструєтесь у програмі Smart Reorder.

Однак дротове підключення до локальної мережі відсутнє, і друк відбувається відносно повільно: максимум 9,9 стор./хв для монохромного друку та 5,7 стор./хв. для кольорового друку. Лоток для паперу має місткість 100 аркушів і підтримує автоматичний двосторонній друк. Друк високої якості, включаючи кольоровий фотодрук, який демонструє гарну деталізацію та природні відтінки. Сканування високої роздільної здатності також гарної якості, з чіткими та деталізованими зображеннями, хоча кольори можуть бути трохи розмитими.

Крім того, відсутність АПД і можливостей двостороннього сканування зменшує його придатність як офісного принтера. Але за такої ціни оптимістично очікувати таких функцій.

МФУ HP Laserjet Pro M227fdw

Найкраще для малого бізнесу

Швидкий і якісний вибір для малих і середніх офісів

Відмінний вибір для малого бізнесу та офісів — МФУ HP LaserJet Pro M227fdw. Це монохромний лазерний принтер «усе в одному» з чудовими можливостями бездротового зв’язку, включаючи Wi-Fi, NFC та інші технології. Він швидкий, тихий і якісно друкує текст і графіку. Він також має лоток для паперу на 250 аркушів і пристрій автоматичної подачі документів на 35 сторінок для продуктивності та зручності.

плюси

 • Автоматичний двосторонній друк
 • Інтуїтивно зрозумілий 2,7-дюймовий сенсорний екран
 • Плавний, тихий друк
 • Відмінна якість друку

мінуси

 • Без кольорового друку
 • Дорогі картриджі

Швидкий друк і надійність — ось головне, коли справа доходить до серії HP LaserJet Pro. LaserJet Pro MFP M227fdw — це універсальний бездротовий лазерний принтер із функціями друку, сканування, копіювання та факсу. Це лише монохромний принтер, тому кольоровий друк відсутній. Але завдяки високій швидкості друку 30 стор./хв і роздільній здатності 1200 x 1200 dpi це чудовий вибір для малих підприємств і офісів.

Він має невеликі розміри (16 x 24,6 x 18 дюймів), а його міцна конструкція означає, що він захищений від пошкоджень у жвавих офісах чи будинках. Він також працює тихо, навіть якщо друкує на найвищій швидкості та роздільній здатності. Текст і графіка чіткі та добре деталізовані, а лоток для паперу місткістю 250 аркушів забезпечує безперервну продуктивність. Сканування трохи повільніше, роздільна здатність 600 x 600 dpi і лише одностороннє. Однак він кольоровий, і є бажаний ADF на 35 аркушів.

Бездротове підключення доступне через Wi-Fi або NFC, включно з опціями друку одним дотиком. Ви також можете друкувати та сканувати зі свого смартфона за допомогою програми HP Smart, Apple AirPrint або Google Cloud Print 2.0. Ви навіть можете друкувати безпосередньо з електронної пошти, коли ви не в офісі. Також доступне підключення через USB та Ethernet, а спереду є порт для друку або збереження на флешку.

Canon PIXMA TR4520

Найкраща ціна

Універсальний струменевий принтер із неперевершеною ціною

$92 $100 Економія
8 доларів США

Canon виробляє кілька високоякісних бюджетних багатофункціональних принтерів, і PIXMA TR4520 є одним із них. Це струменевий принтер «все в одному» зі зручним бездротовим підключенням. Ви можете друкувати без проводів, використовуючи кілька джерел, і принтер має кілька зручних функцій, наприклад пристрій автоматичної подачі документів.

плюси

 • Ексклюзивний друк фотографій без полів
 • Голосовий друк через Amazon Alexa
 • АПД на 20 аркушів

мінуси

 • Повільна швидкість друку 8,8/4,4 стор/хв

Canon PIXMA TR4520 — це ще один бюджетний принтер, ідеальний для домашнього чи офісного використання. Ви можете зосередитися на своїй роботі, поки ваш мобільний телефон або Amazon Echo друкують необхідні документи для вас. Його високошвидкісна система підключення Wi-Fi дозволяє принтеру підключатися до джерел друку, які підтримують Wi-Fi. Ви також можете налаштувати принтер для швидкого використання з будь-яким смартфоном, який підтримує Wi-Fi, програму Canon PRINT, AirPrint, Mopria або Alexa.

Вам не потрібно покладатися на комп’ютер для друку, сканування та копіювання. Крім друку, ви також можете використовувати цей пристрій як факс. Він може автоматично подавати папір, щоб вам не довелося стояти біля пристрою під час друку документа.

Крім того, його вдосконалений приймач Wi-Fi може підключатися до маршрутизатора на великій відстані, навіть з різних кімнат.

Brother MFC‐L8905CDW

Найкраще для великих обсягів

Якісний принтер для великих обсягів друку

Завдяки швидкому чорно-білому друку, доступним експлуатаційним витратам, потенційно великій місткості лотка для паперу, новітнім функціям безпеки, бездротовому друку та інтуїтивно зрозумілому сенсорному екрану Brother MFC-L8905CDW є чудовим вибором для підприємств, які друкують великі обсяги.

плюси

 • Швидкий чорно-білий друк
 • Чіткий, чіткий текст
 • Конкурентоспроможні поточні витрати
 • Розширювана ємність для паперу
 • Однопрохідний ADF на 70 сторінок

мінуси

 • 300 x 300 точок/дюйм означає, що графіка недостатньо деталізована

Brother MFC-L8905CDW ідеально підходить для великих офісів і компаній, які друкують великі обсяги. Це лазерний принтер зі швидкістю друку до 33 сторінок на хвилину для монохромного або кольорового друку та двостороннього сканування зі швидкістю до 58 зображень на хвилину, це досить швидкий лазерний принтер. Крім того, економічно вигідно використовувати замінні картриджі з тонером TN437 надвисокої ємності після того, як ви використали стандартний картридж із комплекту.

Ви можете сканувати в збережені місця призначення, такі як хмарне сховище або електронна пошта, безпосередньо з інтуїтивно зрозумілого 7-дюймового сенсорного екрана. У меню легко переміщатися, і ви можете створити до 64 налаштованих ярликів для підвищення продуктивності.

Пристрій автоматичної подачі документів має місткість 70 аркушів, а лоток для паперу — 250. Ви можете збільшити цю місткість до 1300 аркушів за допомогою додаткових додаткових лотків, які можна регулювати для паперу формату Letter або Legal. Крім того, є багатофункціональний лоток на 50 аркушів.

Оскільки це в першу чергу для бізнес-цілей, ви можете контролювати безпеку принтера, захищаючи свою мережу, керуючи доступом і захищаючи документи. Крім того, Brother інтегрував важливий зчитувач карт NFC для автентифікації користувача, якщо він вам знадобиться.

Epson WorkForce WF-7210

Найкращий широкоформатний

Чудовий вибір для компаній із широкоформатними потребами

$529 $570 Економія
41 долар США

Для професіоналів, яким потрібен широкоформатний принтер, Epson WorkForce WF-7210 друкує високоякісну графіку без полів розміром до 13 x 19 дюймів. Він також робить це досить швидко. Він ідеально підходить для продуктивного бізнесу завдяки подвійним лоткам для паперу, що вміщують до 500 аркушів, і зручному бездротовому з’єднанню.

плюси

 • Друк без полів 13 x 19
 • Автоматичний двосторонній друк до 11 x 17 дюймів
 • Інтуїтивно зрозумілий 2,2-дюймовий РК-дисплей
 • Amazon Dash Replenishment для відстеження використання чорнила та замовлення

мінуси

 • Для використання лише з картриджами Epson Durabrite Ultra

Незалежно від того, чи займаєтеся ви маркетингом, фотографією, графічним дизайном чи будь-якою іншою сферою, яка потребує широкоформатного друку, Epson WorkForce WF-7210 вартий вашої уваги. Це широкоформатний кольоровий струменевий принтер, який забезпечує друк без полів розміром до 13 x 19 дюймів. З роздільною здатністю до 4800 x 2400 точок на дюйм якість гарантована, і він може створювати зображення зі швидкістю до 18 сторінок на хвилину для монохромних і 10 сторінок на хвилину для кольорових. Це один із найшвидших широкоформатних принтерів у своєму ціновому діапазоні, хоча якість падає, чим швидше ви встановлюєте друк.

Однак, маючи розміри 31,8 x 22,3 x 12,7 дюймів, він трохи громіздкий, і вам, швидше за все, потрібно буде звільнити для нього місце. Але він має досить велику місткість паперу. Два лотки для паперу вміщують по 250 аркушів кожен, що є величезною перевагою для зайнятих офісів. Також є додатковий лоток для друку окремих роздруківок без манжети, наприклад фотографії на глянцевому папері.

Варіанти підключення дротове або бездротове. Ви можете легко друкувати зі свого смартфона за допомогою Wi-Fi Direct, різноманітних додатків Epson і NFC, причому останній дозволяє друкувати одним дотиком. У вас також є варіанти Ethernet і USB для дротового підключення.

Epson Workforce WF-2860

Найкращий початковий рівень

Гарна якість друку та швидкість для принтера початкового рівня

$144 $160 Економія
16 доларів США

Epson Workforce WF-2860 — це якісний принтер початкового рівня для друку невеликих обсягів у малому бізнесі чи вдома. Він має високоякісну максимальну роздільну здатність 4800 x 1200 точок на дюйм і пристойну швидкість друку до 14 стор./хв для монохромного друку та 7,5 стор./хв. для кольорового друку. Він компактний, легкий і пропонує хороші параметри бездротового друку, від Wi-Fi до Alexa.

плюси

 • АПД на 30 аркушів
 • 2,4-дюймовий кольоровий сенсорний екран
 • Хороша швидкість друку
 • Відмінна якість друку
 • Компактні розміри і легка вага

мінуси

 • Немає автоматичного двостороннього друку сканера
 • Лоток для паперу на 150 сторінок
 • Високі поточні витрати

Epson Workforce WF-2860 — це надійний бездротовий принтер, який також підтримує факс, сканування та копіювання. Окрім бездротового з’єднання, він також підтримує з’єднання Ethernet для ділових або офісних мереж. Цей принтер забезпечує друк великих обсягів за низькою ціною сторінки. Він має декілька можливостей роботи без використання рук через NFC, Wi-Fi, Ethernet і Amazon Alexa.

Ви можете легко підключити Epson Workforce WF-2860 до багатьох пристроїв, таких як смартфони, планшети, комп’ютери та камери, які підтримують бездротовий друк. Ви також можете використовувати пристрої з підтримкою NFC для друку за принципом «підключи і працюй», тому доступно багато варіантів для задоволення ваших потреб.

Для зручності використання цей принтер має великий кольоровий сенсорний дисплей, який дозволяє керувати принтером. Ви також можете використовувати його автоматичний двосторонній друк, щоб заощадити до 50 відсотків витрат на папір удома чи в офісі.

Обмірковування перед покупкою правильного бездротового принтера

Перш ніж зануритися та придбати бездротовий принтер, потрібно врахувати кілька факторів, щоб вибрати правильний для вас. Ваше перше питання полягає в тому, купувати струменевий чи лазерний принтер. Струменеві принтери зазвичай доступніші, але вам доведеться купувати чорнильні картриджі, що з часом може збільшити вартість. Струменеві принтери є кращим вибором, якщо ви хочете надрукувати фотографії або складну графіку. Для лазерних принтерів ціна тонер-картриджів нижча, і вони є кращими принтерами для друку в основному текстових документів.

Обсяг друку є ще однією міркою. Якщо принтер призначений для офісу, вам знадобиться принтер, здатний працювати з великими обсягами. Brother MFC‐L8905CDW — чудовий вибір для великих офісів із великою зайнятістю. Він має велику місткість аркушів із можливістю розширення та є якісним лазерним принтером, ідеальним для друку великих обсягів текстових документів. Для невеликих підприємств і офісів HP Laserjet Pro MFP M227fdw є гарним вибором лазерного принтера.

Вам, звичайно, знадобляться хороші бездротові функції, але вам також можуть знадобитися додаткові функції, такі як автоматична подача документів, двосторонній друк і хороша швидкість друку. Однак додаткові функції збільшують вартість, і якщо вам просто потрібен простий бюджетний бездротовий принтер, у Canon є чудовий вибір. І Canon Pixma MG3620, і TR4520 пропонують чудову цінність і приємну якість.

Наш найкращий вибір для якісного бездротового принтера – HP OfficeJet Pro 9025e. Це струменевий принтер, доступний за середньою ціною, і є гарним вибором для малих і середніх офісів. Він також має АПД, двосторонній друк, відносно високу швидкість друку та хорошу якість друку. Ви також отримуєте безкоштовне чорнило на шість місяців.

HP OfficeJet Pro 9025e

Найкраще в цілому

Якісний вибір середнього класу від HP

$280 $400 Економія
120 доларів США

Як хороший варіант середнього класу, розгляньте OfficeJet Pro 9025e від HP. Він пропонує суттєву економію витрат чорнила, водночас оснащений такими функціями, як автоматична подача документів і два лотки для паперу, що містять загалом 500 аркушів. Це також відносно швидкий принтер без шкоди для якості.

плюси

 • 2,7-дюймовий сенсорний екран
 • Конкурентоспроможні поточні витрати
 • Друк без полів
 • Відносно швидко
 • Гарна якість друку
  Що таке Harmony OS? Пояснення про нову операційну систему Huawei