Найкращі бездротові навушники для перегляду ТБ у 2024 році

| | 0 Comments| 11:56 PM
Categories:

Будь-які старі навушники просто не підійдуть для перегляду телевізора. Спроба дивитися фільм із навушниками, орієнтованими на баси, швидше за все, призведе до приглушеного діалогу, тоді як ви впустите зовнішній світ, якщо вони не мають шумозаглушення. Незалежно від ваших потреб, існує велика кількість чудових бездротових навушників для перегляду телевізора.

Найкращі бездротові навушники для перегляду ТБ в цілому: Sennheiser RS ​​195

Sennheiser

Sennheiser RS ​​195 — це радіочастотна система бездротових навушників, спеціально розроблена для перегляду телевізора. Ці навушники є оновленою версією RS 185s і перевершують своїх попередників завдяки новій закритій конструкції, яка забезпечує пасивне шумозаглушення та мінімізує витік звуку.

Крім того, 195s містить режим придушення шуму, який ще більше зменшує фоновий шум, тоді як різні попередньо встановлені параметри підвищують певні частоти, з особливим акцентом на середніх частотах. Все це дозволяє RS 195s виводити діалоги з підвищеною чіткістю та кращим розумінням.

Sennheiser RS ​​195

Найкраще в цілому

$268 $300 Заощадьте $32

Бездротова система навушників Sennheiser RS ​​195 має закриту конструкцію для пасивного шумозаглушення та мінімізації витоку звуку. Завдяки покращеній чіткості діалогу, режиму придушення шумів і функції прослуховування музики для ширшого динамічного діапазону ці навушники забезпечують виняткову якість звуку для приємних розваг.

плюси

 • Функція прослуховування музики з розширеним динамічним діапазоном
 • Радіочастотний передавач виконує функцію зарядного пристрою
 • До 18 годин автономної роботи
 • Дальність передачі 328 футів (100 метрів).
 • Підтримує аналогові та цифрові входи

мінуси

 • Несумісний з Bluetooth

Найкращі бюджетні бездротові навушники для перегляду ТБ: Avantree HT5009

Avantree

Навушники Avantree HT5009 виходять за рамки розумної ціни. Завдяки неймовірній тривалості роботи від батареї до 40 годин вони забезпечують достатній час використання для сеансів перегляду. Вони також мають надійний бездротовий радіус дії 50 метрів, а завдяки вбудованому FastStream Bluetooth вони також гарантують затримку нижче 40 мс для ідеальної синхронізації.

Більше того, їх здатність підключатися до звукових панелей або стерео-AV-ресиверів робить їх ідеальним вибором для людей із вадами слуху, особливо під час перегляду телевізора з родиною. Ви можете просто надіти навушники, поки всі інші слухають через динаміки.

  Як знайти та видалити копії в Google Таблицях

Avantree HT5009

Найкращий бюджет

$120 $130 Зекономте $10

Навушники Avantree HT5009 сумісні з усіма телевізорами та можуть похвалитися надійним радіусом дії 50 метрів із вражаючим часом автономної роботи до 40 годин для тривалого перегляду. Завдяки інтегрованій технології FastStream Bluetooth ці навушники також забезпечують ідеально синхронізований звук.

плюси

 • Універсальна сумісність
 • Прохідна опора
 • Пристойна дальність підключення
 • Доступна ціна
 • FastStream Bluetooth

мінуси

 • Відсутність оптимального частотного балансу під час прослуховування музики

Найкращі бездротові навушники з шумопоглинанням для перегляду ТБ: Yamaha YH-L700A

Yamaha

Якщо активне шумозаглушення є вашим головним пріоритетом, Yamaha YH-L700A може стати набором бездротових телевізійних банок, які ви шукали. ANC постійно адаптується до вашого середовища, забезпечуючи більш цілеспрямований перегляд телепередач, зберігаючи чудову якість звуку. Якщо вам потрібно більше стежити за навколишнім середовищем, ви можете активувати режим навколишнього звуку, щоб вибірково дозволити певні частоти — ідеально під час очікування важливих дзвінків або доставки.

Yamaha YH-L700As також пропонує 3D-звукове поле, яке емулює якість звуку кінотеатру. Крім того, завдяки технології відстеження голови звукове поле підлаштовується під ваші рухи, забезпечуючи глибину й просторову точність, що робить Yamaha YH-L700As чудовим вибором для захоплюючого домашнього кінотеатру.

Yamaha YH-L700A

Найкраще шумозаглушення

$346 $500 Заощадьте $154

Навушники Yamaha YH-L700A вирізняються технологією ANC, ефективно блокуючи небажані шуми, зберігаючи чудову якість звуку. Завдяки чудовому 3D-звуковому полю та можливостям відстеження голови ці навушники забезпечують неперевершений ефект занурення, що робить їх ідеальним вибором для захоплюючої установки домашнього кінотеатру.

плюси

 • Підтримка Bluetooth 5.0 і aptX Adaptive
 • Просте управління
 • 34 години автономної роботи
 • Відмінний ANC із режимом навколишнього звуку
 • Захоплююче 3D-звукове поле з відстеженням голови

Найкращі бездротові навушники для телевізора з великим часом автономної роботи: Jabra Elite 85h

Jabra

The Jabra Elite 85h Навушники мають дивовижний час автономної роботи до 36 годин. Цей заряд дає змогу переглядати в середньому понад 15 фільмів, а використання чудового шумопоглинання практично не впливає на термін служби.

SmartSound ANC може адаптуватися до різних середовищ, тобто ви можете насолоджуватися своїми шоу навіть у найгаласливіших домівках. А за допомогою опції навколишнього звуку HearThrough ви можете слухати відвідувачів або навіть вести розмову без необхідності призупиняти телевізор. Ви навіть можете приймати кристально чисті виклики через навушники, коли вони надходять.

  12 найкращих стоячих столів у Великобританії

Jabra Elite 85h

Найкращий термін служби батареї

Навушники Jabra Elite 85h пропонують вражаючий час автономної роботи до 36 годин, адаптивне шумопоглинання для захоплюючого звуку в будь-якому середовищі та можливість стежити за навколишнім середовищем за допомогою функції HearThrough. Завдяки кришталево чистій якості зв’язку, налаштуванню за допомогою програми Jabra Sound+ і міцному дизайну ці навушники забезпечують універсальний і високоякісний звук.

плюси

 • Вісім вбудованих мікрофонів зменшують фоновий шум для кристально чистих дзвінків
 • Програма Jabra Sound+ для налаштування еквалайзера та створення профілю
 • Технологія навколишнього звуку HearThrough
 • Міцний і водостійкий
 • Вражаючий час автономної роботи навіть при використанні ANC

мінуси

 • Трохи щільно на великих головах

Найзручніші бездротові навушники для перегляду ТБ: Sony WH-1000XM5

Кріс Воук / MakeUseOf

Якщо ви особливо зацікавлені в покупці найзручніших бездротових навушників для тривалих марафонських сеансів перед коробкою, Sony WH-1000XM5s — чудовий вибір. Ваші вуха залишаться прохолодними та зручними навіть після перегляду повних сезонів обраного шоу.

Вони мають добре збалансований звуковий профіль, що забезпечує глибокі баси та чисті середні частоти. Низькі частоти не заважають діалогу, але є еквалайзер, який можна налаштувати в додатку, щоб налаштувати звук відповідно до своїх уподобань.

Удосконалена технологія ANC використовує подвійні датчики шуму, щоб блокувати шум, забезпечуючи вам більш сфокусований перегляд телепередач. Ви також можете переключитися в режим навколишнього звуку швидким натисканням кнопки, тоді як оптимізатор Auto NC покращує шумозаглушення відповідно до вашого оточення.

Sony WH-1000XM5

Максимально комфортно

$344 $400 Заощадьте $56

Навушники Sony WH-1000XM5 забезпечують винятковий комфорт при тривалому використанні та забезпечують добре збалансований звуковий профіль із глибокими басами та чіткими середніми частотами. Завдяки передовій технології шумопоглинання та здатності здійснювати кристально чисті дзвінки ці навушники є чудовим вибором для любителів телебачення.

плюси

 • 30 годин автономної роботи
 • Трихвилинна швидка зарядка для трьох годин прослуховування
 • Кришталево чиста якість зв’язку
 • Інтуїтивно зрозуміле сенсорне управління
 • Провідне в галузі шумозаглушення
 • Настроюваний еквалайзер

FAQ

З: Як підключити бездротові навушники до телевізора?

Bluetooth є найпоширенішим способом бездротового підключення. Просто переведіть навушники в режим сполучення, який зазвичай передбачає натискання кнопки живлення, доки не почне блимати світлодіод або не почуєте звуковий сигнал.

Після цього вам потрібно перейти до налаштувань телевізора, а потім до налаштувань звуку або аудіо. Перейдіть до «виведення звуку» та виберіть «використовувати бездротовий динамік». Натисніть «Пристрій Bluetooth», потім знайдіть назву своїх навушників і підключіться. Ваші навушники та телевізор мають бути з’єднані. Однак це загальні вказівки, і кроки можуть відрізнятися від телевізора до телевізора.

  31 чудовий додаток для iPad для дітей

Якщо ваш телевізор старішої моделі, він може не мати опції Bluetooth. У такому випадку вам доведеться інвестувати в приймач Bluetooth. Під’єднайте його до аудіовиходу телевізора, а потім об’єднайте навушники.

Якщо ви придбали набір навушників із радіочастотним передавачем, ви можете під’єднати його до аудіовиходу телевізора або 3,5-мм роз’єму для навушників, а потім відрегулювати гучність телевізора до потрібного рівня. Увімкніть навушники та відрегулюйте їх гучність.

Питання: чи можу я використовувати будь-які бездротові навушники з телевізором?

Якщо у вас є навушники і телевізор з Bluetooth, то так. Однак старіші або бюджетні телевізори можуть не мати можливості Bluetooth. У цьому випадку вам знадобиться Bluetooth-приймач або навушники з радіочастотним передавачем.

З: Що таке активне шумозаглушення?

ANC – це функція, яка блокує зовнішні шуми. Навушники, які використовують цю технологію, мають вбудовані мікрофони та динаміки, які працюють у такий собі «антишумовий» спосіб, щоб блокувати небажані звуки. Вони ефективні на низьких частотах, але менш ефективні на високих.

Не всі навушники мають ANC. Деякі мають пасивну шумоізоляцію. Зазвичай це стосується товстіших амбушюр або щільних наконечників для блокування зовнішніх перешкод. Це більш простий, менш ефективний спосіб, що відображається на вартості банок.

З: Як виправити затримку звуку в навушниках?

Якщо ви використовуєте навушники Bluetooth, ви можете просто спробувати старий трюк увімкнути/вимкнути. Можливо, все, що вам потрібно зробити, — від’єднання та ремонт навушників.

Якщо це не працює, перевірте, чи ваш телевізор і навушники використовують той самий кодек Bluetooth. Цю інформацію можна знайти в розділі Bluetooth налаштувань телевізора. У посібнику до ваших навушників буде інформація про те, які кодеки вони підтримують. Налаштуйте відповідним чином кодеки. Вибір правильного кодека є важливим, і ви повинні вибрати найкращий варіант із низькою затримкою.

Деякі телевізори також мають функцію регулювання затримки звуку. Знайдіть такі опції, як «синхронізація аудіо» або «затримка AV». Ви можете регулювати, поки звук і зображення не збігаються. Ви також можете завантажити такі програми, як «Bluetooth Audio Delay» або «TV Assist», які можуть виявитися корисними, якщо налаштування вашого телевізора використовуються обмежено.

Інші методи усунення несправностей включають мінімізацію відстані між телевізором і навушниками, оновлення будь-яких драйверів і вбудованого програмного забезпечення як на телевізорі, так і на навушниках, а також вимикання будь-яких інших пристроїв Wi-Fi і Bluetooth, які ви зараз не використовуєте.