techukraine.net techukraine.net Найкращі арт-генератори штучного інтелекту для створення мистецтва з фотографій

Найкращі арт-генератори штучного інтелекту для створення мистецтва з фотографій

Categories:

Люди в захваті від генераторів мистецтва штучного інтелекту через їхню вражаючу здатність перетворювати підказки на красиві твори мистецтва. Але багато користувачів також хочуть використовувати власні фотографії замість того, щоб покладатися виключно на штучний інтелект, додаючи нотку унікальності.

MUO ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

У цій статті ми розглянемо деякі з найкращих генераторів мистецтва штучного інтелекту, які фантастично створюють приголомшливий художній вигляд ваших фотографій.

Використання власних фотографій для створення мистецтва

Один із найкращих способів випробувати кілька платформ штучного інтелекту, які перетворюють фото в мистецтво, — це використовувати одне й те саме зображення для кожного кандидата, що ми і зробили, використовуючи фото вище.

Ми намагалися використовувати підказки Ван Гога всюди, де це було можливо, щоб перевірити його на той самий стиль, але нам також доводилося використовувати загальні ефекти малювання, коли параметри Ван Гога були недоступні. Як ви побачите, немає двох однакових генераторів мистецтва штучного інтелекту, хоча якість результату досить різна.

Ми розглянемо 10 арт-генераторів AI, які можуть перетворити ваші фотографії на мистецтво. Усі ці платформи пропонують безкоштовні кредити та платні варіанти для користувачів, які хочуть створити більше творчих робіт. Слідкуйте за нами та спробуйте їх за допомогою власних фотографій.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача AILab Tools дозволяє легко перетворити ваші фотографії на витвори мистецтва всього за кілька хвилин. Після завантаження фотографії у вас є дев’ять стандартних художніх фільтрів на вибір.

Ви також можете використовувати його інструменти AI Portrait, AI Background Removal, Adjust і Text, щоб ще більше покращити свої фотографії.

Безкоштовні кредити: 5 кредитів на місяць.

Платні варіанти: від 4,99 доларів США за 50 кредитів.

Плюси: дуже простий у використанні.

Мінуси: Невеликий вибір художніх варіантів. Ви не отримуєте багато безкоштовних кредитів, немає моделі підписки для серйозних користувачів, а найвищий рівень коштуватиме вам 139,99 доларів США за 2000 кредитів.

Artguru дозволяє використовувати як стилі, так і підказки, щоб перетворити ваші фотографії на мистецтво. Якщо ви новачок у мистецтві ШІ, це чудова платформа для початку. Завдяки простому дизайну та інструкціям будь-хто може швидко створити витвір мистецтва зі своїх фотографій.

  Як імпортувати контакти LinkedIn, зберігаючи свою електронну пошту приватною

Безкоштовні кредити: вісім кредитів на день.

Платні варіанти: Mini коштує 1,99 дол. США на тиждень за 100 кредитів, а Pro — 3,99 дол. США на тиждень за 400 кредитів.

Переваги: ​​простий у використанні та приємний, зрозумілий інтерфейс.

Мінуси: деякі результати виглядають зовсім не так, як на фотографії, якщо ви завантажуєте фотографії людей.

Якщо вам не вистачає ідей, спробуйте ці підказки для мистецтва ШІ, щоб почати.

BeFunky — популярний фоторедактор із генератором фотографій у мистецтво. Його простий інтерфейс полегшує навігацію та швидко перетворює ваші фотографії на мистецтво. Крім того, є 10 варіантів AI на вибір, щоб трансформувати ваші фотографії.

Безкоштовні кредити: необмежені, але ви можете отримати доступ лише до певних функцій із безкоштовним планом.

Платні варіанти: річний плюс коштує один платіж у розмірі 71,80 доларів США (зі знижкою 50%), а місячний плюс – 11,99 доларів США на місяць.

Переваги: ​​є багато ефектів, які ви можете додати до своєї фотографії після того, як ви перетворите її на мистецтво.

Мінуси: для видалення водяних знаків потрібна підписка.

DreamStudio — це графічний генератор штучного інтелекту, який не ховається за фільтрами та ефектами. Окрім підказок і негативних підказок, є такі зручні функції, як конвертер пропорцій, який дає змогу обрізати вашу фотографію за багатьма популярними пропорціями. Ви також можете створити від одного до 10 варіантів за раз (за додаткові кредити).

Безкоштовні кредити: 25 кредитів на обліковий запис.

Платні опції: $1 за 100 кредитів.

Плюси: DreamStudio поєднує підказки зі стилями зображень, щоб надати багато творчої свободи.

Мінуси: незважаючи на велику ціну в 1 долар США за 100 кредитів, створення зображень може коштувати до 18 кредитів залежно від вибраних параметрів.

Fotor — це простий фоторедактор із генератором фотографій у мистецтво. Ви можете вибрати з багатьох стилів або вибрати «Налаштувати», щоб ввести підказки. Повзунок «Інтенсивність» — це приємний штрих, який дозволяє зменшити непрозорість ефектів, якщо ви хочете, щоб ваша ілюстрація більше нагадувала оригінальну фотографію.

Ознайомтеся з нашими порадами та підказками щодо створення кращого мистецтва ШІ, якщо ви новачок.

  Що таке зловмисне програмне забезпечення RAT і чому воно таке небезпечне?

Безкоштовні кредити: 300 кредитів на місяць.

Платні варіанти: річні та місячні плани від 2,99 доларів США на місяць.

Плюси: є багато варіантів стилю та фільтрів.

Мінуси: водяні знаки на безкоштовних кредитах, відсутність підказок, а зображення іноді виглядають туманними або з низькою роздільною здатністю.

FY! Студія спеціалізується на принтах і виробах для дому та побуту, з додатковим бонусом, що дозволяє користувачам перетворювати свої фотографії на мистецтво за допомогою ШІ. Якщо ви хочете бачити свої твори мистецтва на своїх стінах, ви можете спробувати FY! Студія для навісних робіт.

Безкоштовні кредити: 3 зображення щотижня.

Платні варіанти: 5 доларів на місяць для необмежених поколінь.

Плюси: необмежене використання з платною підпискою, і ви можете продавати свої творіння з веб-сайту за підпискою.

Мінуси: це простий генератор зображень — ми не рекомендуємо його для фотографій людей.

InstaPainting — це універсальний інструмент для художників і покупців. Подумайте про це як про магазин мистецтва на замовлення та товарів, розроблених користувачами. Він також має можливість перетворювати ваші фотографії на мистецтво без будь-яких обмежень із надією, що ви придбаєте їх як сувенір.

Безкоштовні кредити: безкоштовних кредитів немає, але ви можете запустити загальнодоступну демонстрацію безкоштовно на момент написання.

Платні варіанти: ви можете придбати свої творіння на сувенірній основі.

Плюси: чудовий варіант, якщо ви хочете безкоштовно експериментувати з великою кількістю фотографій.

Мінуси: Надзвичайно обмежені можливості для перетворення фотографій на мистецтво.

Midjourney — друг цифрового художника. Його потужні функції дозволяють користувачам створювати одні з найкращих зображень, створених штучним інтелектом, в Інтернеті. Midjourney надасть прості та складні підказки, щоб створити дивовижне мистецтво з ваших фотографій.

Безкоштовні кредити: 25 на обліковий запис.

Платні варіанти: місячна підписка від 10 доларів США та необмежена кількість поколінь у стандартному плані (30 доларів на місяць, 24 долари на місяць із річним планом).

Плюси: мабуть, найкращий генератор мистецтва ШІ; він може створювати дуже креативні та фотореалістичні зображення, і платформа регулярно оновлюється.

Мінуси: для цього потрібен Discord, його дещо складно налаштувати та освоїти.

Ми також покажемо вам, як створити бібліотеку текстур за допомогою Midjourney, якщо ви хочете зробити свої фотографії більш художніми.

  Як правильно оцінити криптовалюту [2023]

Коли ви обираєте модель Stable Diffusion у NightCafe, у вас є багато варіантів перетворити ваші фотографії на витвір мистецтва. Хоча у вас немає можливості використовувати підказки (для цього потрібно використовувати моделі тексту в зображення), є кілька стилів і варіантів змішування, які можна спробувати. Ви також можете вибрати з трьох роздільних здатностей для додаткових кредитів: 0,4, 0,8 і 2,2 мегапікселя.

Безкоштовні кредити: 5 кредитів на день. Ви також можете отримати додаткові 2 кредити щодня, проголосувавши в щоденному виклику.

Платні варіанти: місячні та квартальні плани від $5,99 на місяць.

Плюси: кілька моделей генераторів мистецтва зі штучним інтелектом на вибір, включаючи різні стабільне розповсюдження та стабільне малювання.

Мінуси: це може бути дорогим залежно від варіантів, які ви виберете під час створення мистецтва зі своїх фотографій.

Picsart — це фоторедактор із безліччю функцій, включаючи функції ШІ. Після вибору основного ефекту у вас є безліч варіантів додавання наклейок, накладень, рамок і навіть створення колажів, а також безліч інших корисних альтернатив. Ви також можете використовувати Picsart, щоб експортувати свої фотографії в соціальні мережі.

Безкоштовні кредити: 50 кредитів на місяць з активною підпискою, доступна 7-денна пробна версія.

Платні варіанти: кредити на покупки від 10 доларів США за 1000 кредитів.

Плюси: кілька інших функцій редагування фотографій, наприклад видалення фону.

Мінуси: обмежені можливості для перетворення фотографій на мистецтво.

Який найкращий AI Art Generator для створення мистецтва з фотографій?

Midjourney все ще є тим, що потрібно перемогти. Використовуючи підказки та модифікатори, ви просто можете зробити більше з Midjourney, ніж будь-який інший претендент. А за допомогою Photoshop ви можете легко виправити деякі поширені недоліки штучного інтелекту.

Однак не відмовляйтеся від інших варіантів, поки не спробуєте їх.

Перетворіть свої фотографії на мистецтво

Якщо ви хочете надати своїм фотографіям художнього відтінку, ви можете знайти ідеальний генератор штучного інтелекту в цьому списку. Ви можете спробувати безкоштовні кредити, щоб одразу почати створювати мистецтво зі своїх фотографій.