Найкращі анотатори PDF для плавної розмітки

Categories:

Змініть спосіб внесення змін у PDF-документи за допомогою інструментів PDF-анотацій.

Анотатор PDF пропонує широкий набір об’єктів, які використовуються для пояснення вмісту. Мета анотаторів PDF варіюється від позначення вмісту сторінки до додавання корисних функцій, таких як форми.

Ви можете додавати пропозиції у формі коментарів, наприклад – наліпки. Анотація стосується пропозиції контекстного зворотного зв’язку в документі PDF. Ви можете залишати коментарі в будь-якому місці документа.

Анотація PDF

Ваші товариші по команді можуть бачити коментарі/відгуки в реальному часі. Це скоротить час надсилання електронних листів на перевірку.

Анотація пропонує набагато більше переваг. Давайте зануримося.

Переваги анотаторів PDF

Інструменти анотацій діють як помічники, які нам усім потрібні, допомагаючи користувачам, зокрема: –

 • Робить документообіг швидшим і ефективнішим.
 • Зменшує цикл зворотного зв’язку, оскільки виключає нескінченний обмін електронними листами з процесу перевірки.
 • Спрощує спілкування між віддаленими командами.
 • Полегшує спілкування
 • Дозволяє візуалізувати інформацію
 • Сприяє асинхронному зв’язку
 • Зберігає відгуки в одному місці.

Види анотацій

текст

Цей тип анотації використовується для сповіщення користувача про внесення деяких змін або модифікацій. Наприклад – закреслена анотація використовується для видалення або ігнорування позначеного тексту. Окрім анотування, можна також додати текст до документа.

Фігури

Анотації форми використовуються для створення малюнків у файлі pdf, щоб привернути увагу до певних розділів. Фігури можна додавати будь-де на сторінці та пропонують різноманітні функції. Спливаючі вікна дозволяють надавати додаткову інформацію. Існують різні унікальні форми, які з’являються на полях, які можна заповнити текстом. Деякі текстові розділи можна виділити певним кольором, щоб привернути увагу.

Звуки та відео

Ця група пропонує функції для вставлення відео та/або звуків у файл PDF. Вони дуже рідко використовуються для анотування документа.

Водяні знаки

Вони використовуються, щоб гарантувати, що ваш вміст не буде скопійовано, а також гарантують, що останнє внесене редагування не буде перезаписано. Це забезпечує автентичність pdf-файлу.

Посилання

Це дозволяє нам додавати гіперпосилання до певних розділів PDF-файлу. Наприклад, студент може додати посилання на веб-сторінку для подальшого читання в pdf-підручник.

Навіщо потрібні PDF анотації?

Анотації корисні в багатьох ситуаціях. Нижче наведено кілька випадків використання.

Вичитка

Під час написання чернетки, будь то договір, роман чи документ, вам може знадобитися змінити, обговорити або повністю видалити розділи. Замість редагування основного вмісту користувачі можуть додавати анотації. Таким чином інші можуть позначати, який вміст потребує зміни, і надавати деталі у спливаючих вікнах.

  Найкращий бюджетний ігровий процесор (огляди) у 2021 році

Покращена читаність

Ви можете скористатися перевагами анотацій, щоб полегшити читання. Існує багато способів виконання таких завдань. Підкреслення зі спливаючим вікном надає користувачеві додаткову інформацію. Посилання можна використовувати для переходу до різних розділів документа, де два розділи посилаються один на одного. Однак стрілки зі спливаючими вікнами можуть бути додані до зображень або схем, щоб надати детальну інформацію про різні розділи.

Ведення нотаток

Коли у вас є складні документи, такі як технічні характеристики, анотації неймовірно корисні для читача. Наприклад, читач може залишити собі нотатки у PDF про будь-які дивацтва, які він виявив. Також можна додавати анотації, щоб відстежувати, де ви застосували частини технічних специфікацій. Анотування документа таким чином дає посібник, який буде корисним для всіх користувачів.

Нижче ви побачите деякі з найкращих інструментів для створення анотацій, які можна використовувати під час перегляду будь-якого PDF-файлу.

Adobe Acrobat

Adobe Acrobat спрощує весь процес за допомогою простих у користуванні інструментів для коментування та розмітки та єдиного місця для керування всім одночасно. Ви можете легко коментувати PDF-файли без вкладень електронної пошти чи версій файлів.

Цей інструмент анотації пропонує різні функції, якими можна легко користуватися. Він пропонує:

 • Додавайте коментарі до файлів за допомогою інструментів Acrobat PDF. Додавайте текстові поля, вставляйте наліпки, форматуйте текст або малюйте від руки за допомогою олівця. Acrobat PDF також пропонує виділення, закреслення, підкреслення та багато іншого.
 • Ви можете використовувати піктограму «Поділитися з іншими» на комп’ютері, мобільному пристрої або в Інтернеті, щоб збирати та об’єднувати коментарі від кількох рецензентів у спільному PDF-файлі, розміщеному в хмарі.
 • Користувачам не потрібно бути технічно підкованими чи мати якісь навички для створення анотацій у PDF. За допомогою інструмента для створення анотацій Adobe Acrobat ви можете легко коментувати з будь-якого пристрою. Кожен користувач може легко залучатися та додавати свої коментарі без зусиль.
 • Спростіть процес розгляду, отримуючи та обробляючи всі ваші відгуки в одному місці. Кілька рецензентів можуть сортувати коментарі за допомогою @. Вам не потрібно турбуватися про різні вкладення електронної пошти.
 • Ви отримуватимете сповіщення в режимі реального часу, коли рецензенти відкриватимуть файли або додадуть коментарі. Ви також можете керувати своїм проектом, щоб надсилати нагадування, оновлювати терміни, відповідати на запитання або закривати робочі процеси. Все з домашнього перегляду Adobe Acrobat.

Wondershare PDFelement

Wondershare PDFelement розроблено для всіх типів функцій PDF. Окрім анотації PDF, він пропонує багато базових і розширених інструментів PDF.

Wondershare PDFelement може запропонувати набагато більше.

 • Ви отримаєте всі функції анотацій із інструмента PDF. Він містить коментарі, вкладення, примітки, підписи, малюнки, текстові розмітки та виправлення.
 • Це все-в-одному редактор PDF. Крім анотацій, є багато інших функцій PDF, зокрема редагування посилань і додавання водяних знаків, зображень, текстів, OCR і нумерації Бейтса.
 • Wondershare PDFelement пропонує безкоштовну пробну версію з безліччю функцій. Він також пропонує численні доступні преміум-пакети від 79,99 доларів США.
 • Це програмне забезпечення сумісне з усіма типами ОС, такими як Windows, Linux, Mac, iOS та Android.
 • Він пропонує добре організований і привабливий інтерфейс користувача.
  Як увімкнути виявлення миття рук на Apple Watch

Пастель

Pastel — це хмарний інструмент SaaS, призначений для спільного надсилання та збору відгуків. Залишити відгук так само просто, як залишити липку нотатку на дошці для зустрічей або на поверхні середовища.

Pastel пропонує необмежену кількість співавторів без жодного входу в систему чи встановлення програмного забезпечення. Цей продукт працює за допомогою «полотнів», де PDF-файл, що перевіряється, завантажується та доступний через звичайні веб-посилання для всіх співавторів.

Давайте уважно розглянемо, що пропонує Pastel. Розподіл функцій інструмента пастельних анотацій:-

 • Pastel — це онлайн-інструмент на основі передплати, розроблений для підтримки спільного перегляду веб-сайтів у реальному часі, запрошуючи команди дизайнерів і розробників залишати коментарі.
 • Концепція Pastel полягає в тому, щоб залишати коментарі-замітки, які підтримують централізовані сеанси зворотного зв’язку таким чином, щоб зменшити залежність від скоординованих зустрічей або ланцюжків електронних листів.
 • Усі введені відгуки збираються та обробляються в єдиному середовищі в режимі реального часу разом із будь-якими скріншотами та тегами будь-яких метаданих веб-браузера. Коментарі експортуються для різних цілей вирішення.
 • Один місячний пакет включає необмежену кількість полотен, експорт у Trello та необмежену кількість співавторів.

Анотуйте

Інструмент Annotate розроблений для потреб вашої команди, щоб покращити співпрацю та продуктивність, а також підтримувати безпеку та відповідність документів.

Цей інструмент надає набагато більше:

 • Annotate пропонує єдину платформу, яка підтримує кожен етап процесу спільної роботи над документами. У ньому є все, що вам потрібно, від першої чернетки до остаточного підписання та навіть індивідуальна підтримка великої команди.
 • Проведіть швидку розмову або впорядкуйте свої документи в робочі області та папки та запросіть свою команду з вашої організації чи за її межами.
 • Ви отримаєте опцію живого чату, щоб підтвердити або вирішити зміни в документі. Ви можете швидко вирішити або змінити свої документи та ефективно оптимізувати своїх товаришів по команді.
 • За допомогою чату документів і чату робочої області з вашими товаришами по команді можна ініціювати обговорення певної теми, переглядати документи, а крім того, ви можете робити багато іншого.

Ruttl

Інструмент анотацій Ruttl PDF дозволяє користувачам додавати до PDF-документа додатковий текст, об’єкти, графіку або коментарі. Члени команди можуть легко вказати на дизайнерський актив, про який вони говорять у PDF-файлі.

  14 найкращих коучингових програм для відстеження та керування клієнтами [2022]

Програмне забезпечення для анотацій Ruttl дозволяє робити набагато більше. Нижче наведено деякі переваги.

 • Замість того, щоб ділитися довгими електронними листами та більшою частиною часу, інструмент Ruttl для анотацій PDF дозволяє залишати коментарі, дозволяючи читачам досягти точного місця зміни.
 • Цей інструмент анотацій відстежує всі ваші численні версії, а також останню версію, щоб ви могли зосередитися на своїй роботі, не шукаючи останні редагування.
 • Перераховані вище переваги безпосередньо допомагають оптимізувати весь процес і швидше запускати проекти.

Lumin PDF Editor

Інструменти Lumin PDF створені для задоволення ваших потреб. Він пропонує цифровий інструмент, який змінить ваш робочий процес. Крім того, Lumin PDF оживляє ваші документи завдяки найкращому дизайну, який дозволяє ділитися, співпрацювати та редагувати PDF-файли в хмарі.

Цей PDF-редактор пропонує багато функцій. Давайте спробуємо знайти наступне: –

 • Він пропонує редагування PDF-файлів без конвертації документа.
 • Ви можете створити свій унікальний підпис і заощадити час, підписуючи документи.
 • Він може створювати форми для заповнення та полегшує роботу з документами.
 • Це допомагає з легкістю об’єднати кілька документів, щоб створити один PDF-файл.
 • Ви можете ділитися відгуками, спілкуватися в режимі реального часу та виконувати завдання.
 • Додайте текст і коментарі
 • Відкривайте PDF-документи у веб-браузері, мобільному чи будь-якому іншому пристрої.
 • Зробіть скановані текстові документи доступними для читання та пошуку за допомогою OCR.

Висновок

Ми обговорили переваги анотаторів PDF та найкращі інструменти для анотування файлів PDF. Abobe Acrobat — це популярний інструмент, з яким знайома більшість користувачів, і тут не буде кривої навчання. Однак, якщо вам потрібна співпраця в режимі реального часу, ви можете вибрати Annotate, оскільки це дозволяє завантажити файл PDF і створити спільну URL-адресу, над якою можуть працювати кілька людей.

Lumin PDF, з іншого боку, має додаткові функції, як-от перетворення інших форматів файлів у pdf, а також об’єднання та розділення ваших pdf-файлів, які ви можете розглянути відповідно до ваших вимог.

Ви можете переглянути ці інструменти для запису у файлі PDF, якщо ви хочете редагувати основний вміст файлу PDF.