Найкращі альтернативи Apple Pencil 2023 року

| | 0 Comments| 3:36 PM
Categories:

Що стосується стилусів для iPad, то Apple Pencil є кращим, але він дорогий. Однак хороша новина для тих, хто бере участь у заощадженнях, і художників полягає в тому, що є кілька чудових альтернатив. Знайти заміну стилуса для конкретного покоління iPad або індивідуальних потреб не так складно, як ви думаєте.

Найкраща альтернатива Apple Pencil: Logitech Crayon

Logitech

Найпоширенішою альтернативою Apple Pencil є Logitech Crayon. Фактично, Apple навіть схвалює його, незважаючи на те, що він має більш розумну ціну, ніж власний стилус компанії. Він використовує деякі з тих самих технологій, тобто будь-яка програма, сумісна з Apple Pencil, також працюватиме з альтернативою Logitech.

Створити пару з iPad надзвичайно просто. Просто натисніть кнопку живлення та починайте писати. Якщо під час малювання вам потрібні більш товсті або тонкі лінії, просто нахиліть стилус, і розумний наконечник відрегулює розмір лінії відповідно до кута. Крім того, технологія відхилення долоні гарантує, що реєструється лише введення стилусом, а не рука.

Logitech Crayon USB-C

Найкраще в цілому

$59 $70 Економія
11 доларів США

Logitech Crayon — це найкраща альтернатива Apple Pencil. Він містить багато технологій Apple Pencil, включаючи відхилення долоні та визначення нахилу. Це нове покоління оснащено заряджанням USB-C для додаткової зручності, а 7,5-годинний термін служби батареї гарантує, що ви встигнете виконати всі свої завдання.

плюси

 • Його плоска форма гарантує, що він не скочується зі столу
 • 7,5 годин роботи на одному заряді
 • Зарядка USB-C
 • Чуйний і без затримок

Найкраща бюджетна альтернатива Apple Pencil: Adonit Mark

Адоніт

Adonit Mark доступний за найнижчою ціною та пропонує зручність на додаток до економії грошей. Оскільки це ємнісний стилус, він працює на всіх сенсорних екранах, тобто ви також можете використовувати його з іншими пристроями, окрім iPad. Крім того, немає внутрішньої електроніки, тому йому не потрібен акумулятор.

Ємнісні стилуси, такі як Adonit Mark, не оснащені високоякісними технологіями Apple Pencil або його більш преміальних альтернатив. Тим не менш, він достатньо чутливий, щоб робити важливі нотатки та базові ескізи, і його зручно тримати завдяки розмірам олівця для початкової школи.

Адоніт Марк

Найкращий бюджет

$10 $12 Збережіть
2 долари США

Він не є більш доступним, ніж Adonit Mark. Хоча існує багато інших варіантів приблизно за такою ж ціною, Adonit Mark є одним із кращих ємнісних стилусів. Міцний сітчастий наконечник швидко реагує, а алюмінієвий корпус міцний. Вам також не потрібно турбуватися про сумісність, оскільки він працює на будь-якому сенсорному екрані.

плюси

 • Працює на будь-якому сенсорному екрані
 • Зарядка не потрібна
 • Дуже доступний

мінуси

 • Відсутність технології активного стилуса

Найкраща альтернатива Apple Pencil для малювання: Adonit Note+

Адоніт

Adonit Note+ має кілька чудових функцій і працює з багатьма моделями iPad. Він сумісний із багатьма популярними програмами для створення нотаток і малювання, і ви можете налаштувати дві кнопки швидкого доступу для швидкого доступу до таких функцій, як стирання, скасування чи повторення.

Під час малювання стилус підтримує до 2048 рівнів чутливості до тиску. Він також підтримує функцію природного нахилу, яка дозволяє використовувати різні техніки затінення, як із справжнім олівцем, і навіть має природне відхилення долоні. Загалом, це ідеальна альтернатива Apple Pencil для художників.

Adonit Note+

Найкраще для малювання

Завдяки сумісності з низкою iPad і чудовим функціям для художників, Adonis Note+ є однією з найкращих альтернатив Apple Pencil для малювання. Він може похвалитися чудовою чутливістю до тиску та відхиленням долоні, а чутливість до нахилу допомагає малювати природні відтінки.

плюси

 • Чудові 10 годин роботи на одному заряді
 • П’ятихвилинна зарядка забезпечує годину використання
 • Кабель для зарядки USB-C в комплекті
 • Чудові можливості для художників і дудлерів
 • Дві програмовані кнопки швидкого доступу

Ви можете розглядати Adonit Dash 4 як універсальну гібридну альтернативу Apple Pencil. Натисніть кнопку живлення, щоб вона стала зеленою, і ви зможете використовувати її як ємнісний стилус на будь-якому iPad, iPhone або Android — фактично, на будь-якому пристрої з сенсорним екраном. У цьому режимі використання акумулятора мінімальне.

Однак якщо у вас новіший iPad (випуск 2018 і новіший), натисніть кнопку живлення, щоб вона стала синьою, щоб отримати технологію відхилення долоні. Немає необхідності в сполученні по Bluetooth, і навіть у цьому режимі час автономної роботи може досягати 15 годин. Він постачається з магнітним зарядним пристроєм USB-C, і ручка повністю заряджається протягом години.

Adonit Dash 4

Найкращий термін служби батареї

Adonit Dash 4 — це універсальний стилус, який можна використовувати на будь-якому сенсорному екрані. А якщо у вас новіший iPad, ви можете активувати синій режим для технології відхилення долоні. У цьому режимі ви можете отримати до 15 годин безперервного використання. Крім того, підключення до вашого пристрою просте, і немає потреби у громіздкому з’єднанні Bluetooth.

плюси

 • Відмова від Palm для нових iPad
 • Універсальний із довговічною батареєю
 • Просте підключення та без Bluetooth
 • Світлодіодні попередження, коли заряд батареї становить 20 і 10 відсотків
 • Працює на будь-якому сенсорному екрані

мінуси

 • Відсутність чутливості до тиску для художників

Найкращий стилус для кількох пристроїв: Adonit Pro 4

Адоніт

Якщо вам потрібен стилус, який працює на всіх пристроях, вам потрібен пасивний стилус, наприклад Adonit Pro 4. Він не має вбудованого акумулятора та сумісний з усіма сенсорними екранами.

Однак, вибираючи такий стилус, ви повинні пожертвувати деякими технологіями, такими як чутливість до натискання та відхилення долоні. Це, звичайно, не робить стилус марним, але це не найкращий вибір для художників і серйозних нотаток.

Adonit Pro 4 міцний, але стильний. Завдяки чорному алюмінієвому корпусу та мідному поворотному ковпачку вона нагадує традиційну авторучку, а також доступні срібні та золоті версії. Усі вони чудово виглядають у кишені сорочки та мають наконечники з ПЕТ для довговічності та захисту від подряпин.

Adonit Pro 4

Найкраще для кількох пристроїв

Adonit Pro 4 використовує пасивну технологію, тобто ви можете використовувати його на будь-якому сенсорному екрані. Можливо, він не має тих технологій, які потрібні художникам, але це натхненний вибір для універсального використання. Він виглядає стильно та міцно, і ви можете вибрати один із кількох стильних дизайнів.

плюси

 • Стильний і легкий
 • Працює на будь-якому сенсорному екрані
 • Немає необхідності сполучення або заряджання
 • Міцна конструкція

мінуси

 • До диска на наконечнику може знадобитися деякий час
 • У нього немає техніки, яка потрібна художникам

FAQ

З: Чи працює будь-який стилус із iPad?

Перед покупкою стилуса зі спеціальними функціями, як-от визначення нахилу або відхилення долоні, обов’язково потрібно перевірити сумісність. В інтернет-магазині або на веб-сайті виробника має бути вказано детальну інформацію про це. Навіть якщо ви купуєте Apple Pencil, вам слід перевірити, чи він сумісний із вашим поколінням iPad.

Однак придбання пасивної альтернативи Apple Pencil означає, що ви отримаєте стилус із ємнісними можливостями, який можна використовувати на будь-якому сенсорному екрані, включаючи будь-яку модель iPad.

Питання: Чи варто мені використовувати Apple Pencil з моїм iPad або iPhone, чи краще альтернатива?

Apple Pencil розроблено спеціально для планшетів Apple. Однак, незважаючи на те, що вони пропонують чутливість до тиску, відмову від долоні, низьку затримку та бездоганну інтеграцію між олівцем і пристроєм, вони значно дорожчі.

Крім того, Apple Pencils не працюватиме на iPhone. Для цього вам потрібен ємнісний стилус, який буде працювати на будь-якому сенсорному екрані.

Вибір відповідної альтернативи для ваших потреб може бути доступнішим, хоча багато хто все ще може зробити більшість, якщо не все, що вам потрібно.

З: Чому Apple Pencil такий дорогий?

Apple завжди висувала себе як бренд преміум-класу, і це відображається на вартості її аксесуарів. Однак Apple Pencil відповідає всім параметрам, включаючи чутливість до тиску та нахилу, відхилення долоні та практично відсутність затримки. Стилус також кріпиться до iPad за допомогою магніту, який об’єднує два пристрої та заряджає Pencil.

З: Як підключити альтернативу Apple Pencil до свого iPad?

По-перше, подумайте, активний чи пасивний ваш стилус. Активний стилус має вбудовану електроніку, а пасивний — ні. Таким чином, пасивний стилус запрацює одразу без необхідності підключення.

Конкретні вказівки для активних стилусів найкраще переглянути в посібнику до пристрою. Якщо у вас є стилус Bluetooth, то, ймовірно, буде просто з’єднатися, перш ніж ви зможете писати.

Для однієї з найпопулярніших альтернатив iPad, Logitech Crayon, потрібно лише натиснути й утримувати кнопку живлення, доки світлодіод не засвітиться зеленим. Однак ви повинні переконатися в сумісності з будь-яким альтернативним стилусом перед його використанням.

З: Як підключити альтернативу Apple Pencil до свого iPhone?

Айфони офіційно не підтримують жодного стилуса. З ним не працюватиме навіть Apple Pencil. Однак ви можете використовувати з iPhone ємнісний стилус. Він забезпечуватиме лише базові функції (вважайте це продовженням вашого пальця) і не забезпечуватиме точності, необхідної для серйозного малювання чи нотаток.

З: Чи дряпають екрани мого пристрою олівці Apple та інші стилуси?

iPad та більшість інших сучасних пристроїв мають міцні екрани, стійкі до подряпин. Крім того, відомі стилуси виготовляються з м’якими наконечниками. Однак нічого не гарантовано, і існує мінімальний ризик подряпин, якщо ви застосовуєте надмірний тиск або якщо якийсь сміття потрапляє в кінчик. Використання захисної плівки для екрану та регулярне очищення наконечника стилуса майже гарантують екран без подряпин.

  9 додатків для KYC і підтвердження особи для безперебійної реєстрації